aA
Jis nepasiūlė Jums pasimylėti čia ir dabar, bangų skalaujamame paplūdimyje ar tarp ošiančių pušelių kopose? Gal tuomet visai nepakenktų susipažinti su šiuo simpatišku vyriškiu? Juk su virpesiu širdyje laukėte atostogų ir ko nors, kas priverstų atbukusius nuo rutinos jausmus vėl sukunkuliuoti.
Aistra
“Kurortinis romanas – tai nieko bloga ir nieko gera. Vieniems – tai tikrų jausmų ir santykių pakaitalas, o kitiems – patirties ir savęs pažinimo šaltinis.” – sako psichologai. Tačiau jeigu trokštate nuotykių, bet nenorite “nudegti”, vertėtų pagalvoti, ko tikitės iš tokių trumpalaikių santykių. Aistros? Nuotykio? Ilgalaikio romano? Beje, jūsų sėkmė priklausys ir nuo to, kaip jūs elgsitės. Jeigu esate firmos direktorė ir to nepamiršite pajūryje, vargu ar sutiksite savo romano herojų. Taigi, šiek tiek apie netinkamą elgesį, belaukiant didžiulės jausmų audros..

PIRMOJI KLAIDA: VISKAM SAVA VIETA

Pažindintis reikia ten, kur tai pridera!

Romanas_1

Atvykusi į kurortinį miestelį jūs pirmiausia keliaujate į vietinę biblioteką, kad apsirūpintumėte skaitiniais ilgiems vasaros vakarams? Jūsų galimybės užmegzti malonią, nieko neįpareigojančią kurortinę intrigą tikrai menkos. Taip, gyvendama mieste jūs nepraleidžiate nei vienos premjeros. Tačiau tai visiškai netinkama priežastis, atsidūrus mažame itališkame pajūryje, tuojau pat keliauti ieškoti vietinio dramos teatro, tikintis spektaklyje sutikti vienišą žavingą gražuolį.

Klaidos atitaisymas

Žinoma, su vyrais susipažįstama ne vietinės bibliotekos skaitykloje. Net jeigu jūs ir užsikalbėsite su barzdotu jūsų mylimo Jungo skaitytoju, neaišku, ar šios pažinties rezultatai jus patenkins. Ko jūs tikitės iš vyro? Malonaus vakaro restorane, karštos nakties ar intelektualaus pokalbio? Kurortinių romanų užmezgimui egzistuoja aiškiai nustatytos vietos, kur yra vyriškų hormonų koncentracijos šaltinis. Tai barai ir diskotekos, striptizo klubai ar netgi Neptūno šventės. Pastarosiose Froidas tikriausiai aptiktų ryškią seksualinę potekstę. Ir, žinoma, paplūdimiai bei visos kitos vietos, kur deginamasi ir nusirengiama.

ANTROJI KLAIDA: VISKAS KAIP KINE

Nesistenkite būti moteriško romano heroje!

Jis ir ji

Šią klaidą daro jaunutės merginos arba infantilios, beviltiškai užstrigusios romantiniame gyvenimo periode moterys. Meilės romanai ir televizijos serialai verčia jas svajoti apie princą ant balto žirgo, kuris pasisodins jas į balną ir nusineš į šviesų rytojų. Jeigu jūs taip pat ilgitės balto žirgo, žinokite, kad jumyse veikia archetipinė emocija, kurios gilumoje glūdi nuslopinti jausmai tėvui-didvyriui. Bent jau taip tvirtina psichoanalitikai. Ir apskritai, tai yra beviltiškas jausmas, kuris galiausiai po atostogų gali sukelti jums tikrą nervinę depresiją (viskas priklauso nuo to, koks stiprus buvo jūsų noras užmegzti lengvą romaną arba išgyventi kokį nors nuotykį).

Žinoma, jūs suvokiate, kad mūsų pragmatiškame pasaulyje aristokratai ant arabiškų ristūnų sutinkami ypatingai retai. Tačiau tiek jau to, jums tiks ir gražuolis blondinas baltu Boss kostiumu, kuris galantiškai pakvies jus dviese pasimėgauti saulėlydžiu. O štai įdegęs paplūdimio gelbėtojas, apsivilkęs prigludusiais sportiniais marškinėliais ir pakvietęs jus į paplūdimio kavinę, - ryškus kontrastas jūsų svajoms. Koks įkyruolis! Ir ko jis tikisi?

Klaidos atitaisymas

Nusileiskite ant žemės. Tai nereiškia, kad reikia tuojau pat pulti į glėbį pirmam pasitaikiusiam gyvam vyrui. Tačiau atstumti vyrą vien dėl to, kad jis nespindi aristokratiškomis manieromis, sutikite, nelabai protinga. Liaukitės žiūrėjusi į gyvenimą kaip į melodramą. Iš pradžių pasistenkite į viską pažiūrėti kitomis akimis, ir jeigu prie jūsų prieis priešingos lyties atstovas, ne visiškai atitinkantis jūsų idealą, priimkite jo pasiūlymą išgerti taurę vyno ant kampo esančioje kavinukėje.

Atminkite: bet koks nepažįstamas vyras gali jums sukelti nepasitikėjimą. Biologiniame lygmenyje visos mes turime užslėptą galimos patino agresijos baimę. Ši apsauginė reakcija naudinga, jeigu prieš jus – agresorius, tačiau jeigu jūs demonstruojate savigyną prieš visiškai taikiai nusiteikusį vyriškos lyties atstovą, jūsų reakcija gali jį atbaidyti. Emocijas reikia valdyti protingai, įvertinant situaciją. Jeigu vyras nesiūlo jums tuojau pat pulti mylėtis paplūdimio bangose, kodėl gi nesuartėjus su simpatišku nepažįstamuoju, net jeigu niekas jums jo ir nepristatė?

TREČIOJI KLAIDA: JŪS LABAI UŽSIĖMUSI

Susipažįsta tie, kurie tam pasirengę!

Aistra
Aistra

Ausinės ant galvos, atversta ties skyriumi “Vyriška agresija” knyga, nepertraukiami pokalbiai mobiliuoju telefonu… Kaip jūs manote, ar daug galimybių turi tokia moteris, kad vyras ryšis prie jos prisiartinti ir užkalbinti? Mūsų ironija būtų netinkama, jeigu kiekviena taip besielgianti moteris turėtų tikslą tokiu būdu saugoti ištikimybę namuose pasilikusiam mylimajam ir taip mėgintų visais įmanomais būdais atsikratyti įkyrių tipų. Tačiau jeigu jūs nusiteikusi paįvairinti savo nuobodulį maloniomis pažintimis, taip elgtis – paprasčiausiai neprotinga. Jeigu pažvelgtume į visas taip užsiėmusias moteris, pamatytume, kad toli gražu ne visos nesidomi naujomis pažintimis. Kitos netgi labai norėtų paįvairinti kurortinio gyvenimo nuobodybę, paleisti veikti santykių, jausmų, lūkesčių ir vilčių mechanizmą. Tai kodėl gi šios mielos moterys vaidina tokias svarbias ir užimtas pilietes? Neabejojame, kad tik dėl nežinojimo.

Klaidos atitaisymas

Nesigėdykite pasakyti sau: “Taip, aš visai norėčiau susipažinti su kokiu nors vyru.” Toks sąžiningas prisipažinimas sau pats savaime daug ką sudėlios į savo vietas. Nieko stebėtino, kad čia, prie jūros arba kalnų kurorte, norite iš tikrųjų pasijusti moterimi. Jūsų hormonų sistemą veikia saulė, šviesa, galimybė stebėti nuogus kūnus ir pačiai vaikščioti su menkai kūną pridengiančiais drabužiais. Deja, dar nei vienai moteriai nepasisekė pasijusti moterimi nematant savo atvaizdo vyro akyse.

Nusiimkite nuo ausų ausines, kuo toliau paslėpkite savo Froido ar Jungo knygas. Paplūdimyje skaityti knygą ir klausytis muzikos galima, tačiau kai tik jus užkalbins vyras, tuojau pat atidėkite savo užsiėmimą į šalį ir leiskite suprasti vyrui, kad jis jums svarbesnis. O štai kavinėje ar restorane klausytis savo plejerio, skaityti knygą, rašyti laišką ar dienoraštį primygtinai nerekomenduojama. Verčiau vaidinkite nuobodžiaujančią: žiūrėkite pro langą, stebėkite debesis, nužvelkite kitus lankytojus, prisidengusi burną nusižiovaukite, atverkite kosmetinę ir pataisykite plaukus, pasidažykite lūpas. Vyrams tai visa ženklų serija. “Ši moteris nuobodžiauja – aš galiu prie jos prieiti,” – būtent taip į šiuos signalus sureaguos normalus vyras.

KETVIRTOJI KLAIDA: MAN NE LAIKAS

Palikite snobiškumą namuose!

Virtualus seksas

Tai klaida, kurią daro vyrų dėmesio išlepintos ir viskuo aprūpintos moterys. Jos atvažiuoja pailsėti su mintimis apie nuotykius, tačiau per ilgus metus įsisenėjęs įprotis vertinti vyrus snobiškais kriterijais ima viršų. Žinoma, to bruneto, kuris buvo priėjęs susipažinti, gražus veidas. Ir balsas aksominis. Tačiau kokie jo akiniai! Tokius nešiojo dar jūsų senelis, pilietinio karo veteranas. Juk galiausiai jūs priklausote tam tikrai klasei, atostogaujate prestižiniame Ispanijos kurorte. Jūs neketinate kentėti pigaus odekolono kvapo, kuriuo gausiai kvepinasi vietinė vyrų padermė (nors tas ispanas diskotekoje buvo visai nieko). Rusas verslininkas, siūlęs padegustuoti konjako? To dar betrūko, kad Europoje pažindinčiausi su kaimynais!

Po dviejų savaičių, kai ateina laikas krautis lagaminus ir keliauti namo, nuotaika pradeda gesti. Na jau tiek to, tegul būna tas ispanas arba rusų verslininkas Dima. Ir tuomet paaiškėja, kad ispanas jau seniai grįžo pas savo didelę ir draugišką šeimą, o Dima… iš jo kambario sklinda užkrečiančiai žavingas moteriškas juokas. Jūs einate prie jūros ir peržvelgiate žvejus, renkančius savo tinklus (o Dieve, kur jūs nusiritote!). Jie eina link jūsų, jauni, įdegę, kvepiantys prakaitu ir druska ir… praeina pro šalį neatkreipę į jus jokio dėmesio.

Klaidos atitaisymas

Mes jokiu būdu neketiname kritikuoti jūsų dėl snobiškumo. Naudojamas saikingai jis pasitarnauja kaip puiki apsauginė reakcija nuo nuobodaus išorinio pasaulio. Jūs susikuriate kodą, pagal kurį atpažįstate “savus” – ir su jais jums gera bei jauku, nes jie žino žaidimo taisykles, o ir jūs žinote, ko iš jų galima tikėtis. Tačiau viskam savas laikas ir vieta! Pietų miestas, ypač jeigu kalbame apie žinomą tarptautinį kurortą – tai tikra skonių, stilių bei manierų mišrainė! Jeigu nenusiteiksite demokratiškai, išvažiuosite nieko nepešusi.

Jums nemalonūs kvepalų, cigarečių kvapai, drabužių stilius ir manieros (žinoma, mes nekalbame apie grubumą) – visa tai stabdo tik pirmosiomis akimirkomis. Jūs – savo pačios stereotipų įkaitė. Tai, kas iš pradžių jums nepatinka ir jus atstumia, galiausiai gali padaryti jums gerą įspūdį ir nusipelnyti jūsų įvertinimo. Snobizmas neleidžia praturtėti jūsų asmenybei, o ją tik sukausto!

PENKTOJI KLAIDA: ATOSTOGOS SU VISA ŠEIMA

Jus supa neprieinama aplinka!

Seksas

Atostogaujate su tėvais? O kiek jums metų – 18, 25 ar 31? Trisdešimtmetė gražuolė, žaidžianti badmintoną su mama pensionato sporto aikštelėje – tai ne labiausiai vyrus įkvepiantis tikslas. Turėti reikalų su mamyte, jeigu nori pakviesti dukrelę į restoraną, atsiskaitinėti prieš griežtą tėvą, jeigu reikalai nueis toliau, - na jau ne, atleiskite. Vyrams nepatinka sunkumai. Kurortinėse vietose pakanka nepriklausomų moterų, kurios gali pačios planuoti savo užsiėmimus ir laiką. Jeigu jums, švelniai tariant, ne 15 metų, tai galimybių užmegzti romaną prižiūrimai rūpestingų tėvų, turite ne tiek jau ir daug.

Klaidos atitaisymas

Keliaukite į kurortą išdidi ir viena, o jeigu važiuojate atostogauti su tėvais ar kompanija draugų, iš anksto pasirūpinkite savo nepriklausomybe. Į drauges rinkitės tokią, kuri primygtinai nesiūlys jums savo draugijos nuo ryto iki vakaro. Atkreipkite dėmesį į jos charakterį: venkite isterikių, kompleksuotų senmergių ir nekenčiančių vyrų. Tokia draugė šalia jūsų – neabejotinas ženklas vyrams prie jūsų nesiartinti.

ŠEŠTOJI KLAIDA: VIRŠINIŠKUMAS

Pamirškite, kad jūs generalinė direktorė!

Seksas

Viena iš sudėtingiausių užduočių moterims su aukšta visuomenine padėtimi – ją pamiršti. Nusileisti iš karjeros ir profesijos aukštumų ir tapti eiline poilsiautoja. Ši užduotis dar labiau aktuali, nes būtent tokios moterys dažniausiai neturi laiko asmeniniam gyvenimui: nebuvo laiko, karjera atimdavo per daug jėgų. Tačiau štai banko skyriaus viršininkė, ministro patarėja, draudimo kompanijos prezidentė pagaliau sulaukia atostogų ir keletui savaičių išvyksta į Nicą. Ir čia jos laukia eilė nusivylimų: vos tik pasirodę vyrai kažkur dingsta. Kodėl? Viskas paprasta.

Vakar, susipažinusi su jaunu “pleibojumi”, ministro patarėja pirmiausia kaip reikiant prisistatė, nepamiršdama paminėti visų savo regalijų, kad šis įžūlus jaunas vyriškis nepagalvotų, kad savo ministerijoje ji yra eilinė tarnautoja. Simpatiškam anglui ji iš karto įteikė savo vizitinę kortelę, kad jis žinotų, su kuo bendrauja. Impozantišką prancūzą kažkodėl stipriai sudomino jos filosofijos daktaro laipsnis, taigi būtų buvusi nuodėmė tiksliai jam nepapasakoti paskutiniojo darbo detalių… Sužavėtas prancūzas kažkodėl labai greitai pasišalino.

Klaidos atitaisymas

Koks gi vyras rizikuotų prisiartinti prie tokios svarbios asmenybės ir (baisu netgi pasakyti!) nurengti jos, tarkime, palaidinę? Nors vyriška savimeilė galbūt ir būtų patenkinta, permiegojus su ministro patarėja, tačiau devyni iš dešimties vyrų kurortiniam romanui rinksis paprastesnę moterį. Dėl dviejų priežasčių. Pirma, vyro sąmonėje didelis viršininkas – autoritetinga asmenybė. Vyrai bijo moterų, kurios pretenduoja į valdžią jų atžvilgiu, perša jiems savo valią. Jie patys nori valdyti. Antra, retas vyras į pareiškimą “Aš – ministrė” gali atsakyti: “Koks sutapimas! Aš – taip pat.” Taigi, vasarai nusiimkite titulus ir pabūkite tiesiog moterimi.

AŠTUNTOJI KLAIDA: JAUTĮ UŽ RAGŲ!

Jie nori jus užkariauti!

Seksas

Neverta demonstruoti per didelio susidomėjimo naująja pažintimi. Atvykusi į poilsio vietą Natalija iš karto ėmėsi reikalo: pradėjo kalbėtis su vienu, antru, trečiu pensionato gyventoju. Pasimokiusi iš pernykščių atostogų patirties, kai išvažiavo nieko nepešusi, mergina nusprendė bet kokiomis priemonėmis pasiekti savo. Tačiau taktikos pakeitimas nepadėjo pasiekti norimų rezultatų. Jos niekas nesirinko. Po savaitės apie ją kalbėjo kaip apie įkyrią mergšę. Vyrai tokių bijo: pirma prieina, siūlo išgerti kavos… Vienas susidomėjęs vis tik atsirado. Pakvietė į kambarį, pavaišino degtine, o po to nusitempė į lovą. Bjaurus poilsiautojas pasielgė tikrai negražiai. Tačiau ir Natalijos strategija atnešė savo vaisių!

Klaidos atitaisymas

Natalija padarė išvadą, kad kurorte verta rodyti aktyvumą, tačiau nesuvokė, koks būtent jis turi būti. Neverta elgtis pernelyg tiesmukai, vyriškai. Patyrusi moteris, netgi matydama, kad vyras ja susidomėjo, vargu ar žengs pirmąjį žingsnį. Būtina sąlyga pažinties pradžiai – vyras pats turi į jus atkreipti dėmesį. Tam būtinas vyriškos psichologijos išmanymas, subtilus žaidimas. Ana panašioje situacijoje veikė taip: žavingai susišukavo, apsirengė suknelę su gilia iškirpte, pasiėmė anglų- rusų kalbos žodyną (medžioklės objektas buvo anglas, o veiksmas vyko Ispanijoje) ir atsisėdo netoli staliuko, prie kurio jis vienišas leido vakarą. Jam, žinoma, tuojau pat į akis krito žodynas. Iš karto gavo krūvą informacijos: moteris iš Rusijos (“rusės – gražios moterys” – tai vyraujantis vakarietiškas stereotipas), mokosi anglų kalbos (nekyla kalbos barjeras), sėdi viena. Kurį laiką palaukęs ir įsitikinęs, kad Ana nieko nelaukia, jis priėjo prie jos staliuko ir paklausė, ar gali prisėsti šalia. Žinoma, kad galima!

AŠTUNTOJI KLAIDA: TIKRAS JAUSMAS

Kurortinis romanas – tai… kurortinis romanas!

Seksas

Graži mergina Kristina. Tačiau su vyrais jai nesiseka. Atvykusi prie jūros ji iš karto pajuto stiprų dėmesį savo personai. Ją daug kartų kalbino, kvietė į restoraną, koncertus. Kristina sutikdavo šiuos kvietimus be jokio entuziazmo. Reikalas tame, kad šiems priešingos lyties atstovams ji “nieko nejautė”. Kristina laukia “didelio jausmo” (būdama aštuoniolikos ji pergyveno nelaimingą meilę ir žino, ką tai reiškia). Aišku, kad ji neturi ir negali užmegzti jokių kurortinių romanų. Problemos kyla dėl jos pozicijos, o ne charakterio. Jeigu jūs priklausote tokio tipo moterims, verčiau iš karto pasakykite sau, kad “lengvabūdiški romanai”, “lengvi nuotykiai prie jūros” – ne jūsų stilius. Kristinai liūdna, tačiau ji nė kiek nenusivilia, nes puikiai suvokia savo pasirinkimą.

Klaidos atitaisymas

Ar jums iš tikrųjų būtini kurortiniai romanai? Ar tai ne dėl mados, į kurios įtakos pinkles jūs pakliuvote? Iš kurortinio romano neverta tikėtis “didelės meilės” (išimčių yra, tačiau jos tikrai retos). Romanas paįvairins kurortinio gyvenimo rutiną, sukurs intrigą, leis giliau pažinti kitus žmones, ir, galiausiai, patenkins akivaizdžius fizinius poreikius. Žema? Tačiau tai tiesa. O jeigu pasiseks? Po mėnesio su glėbiu gėlių jis pasibels į jūsų duris ir pasakys: “Labas, mylimoji!” Tačiau tai greičiausiai tik kadras iš melodramos…

Trumpas psichologinis komentaras

Romanas_5

Jums vėl norisi keliauti, svajoti ir įsimylėti. Jūs vėl jaučiatės taip, lyg būtumėte jauna mergina saulės išblukintais plaukais, jūsų galva pilna paikysčių ir jūs nuolat atsisakote pasimėgauti gera knyga ar draugės kompanija. Siela trokšta romantikos, flirto, širdies dūžių ir serenadų po langais. Jūs pati nesuvokiate, kodėl “laukiate jo”. Paprasčiausiai taip buvo tuomet, kai jūs buvote prie šios jūros (o galbūt ir prie kitos) savo ankstyvoje jaunystėje.

Jeigu jums jau ne 18, jums toks “sugrįžimas į save” psichologiškai yra labai svarbus. Tarkime, jūs laimingai pergyvenote savo mergaitišką “aš”. Jūs turite šeimą, mylimą vyrą, mylimus vaikus, jus perpildo kitokios, ne mažiau stiprios emocijos (meilė vyrui, atsakomybė už vaikus). Jums daugiau niekas nereikalingas, o tai reiškia, kad ir poreikio kurortiniam romanui jūs nejaučiate.

Tačiau jeigu jūsų gyvenimas susiklostė ne taip palankiai? Jeigu jūsų santykiai su vyru sudėtingi (o gal netgi priešiški)? Jūsų vidinis “aš” lyg ir sugrįžta į infantilią stadiją, į praeitį. Tai reiškia, kad tikras brendimas neįvyko. Jūs ir vėl gyvenate praeitimi ir, kaip ankstyvoje jaunystėje, vėl ir vėl mėginate užmegzti romanus, nors ir “kurortinius”, kurie nors ir trumpam, tačiau sugrąžina jus į jaunystę.

Kurorte užmegzti romaną visiškai nesudėtinga, ypač jeigu atostogaujate be šeimos. Jūs ir vėl patiriate tas emocijas, kaip ir kažkada seniai. Tas, o kartu ir ne tas pačias… Nusivylimas, kurį galite patirti po eilinio kurortinio romano, aiškinamas paprastai: jums nepavyko sugrįžti į praeitį. Išlieka surogato pojūtis? Tai nieko nestebina: tie, kas mėgina atsukti laiką atgal, turėtų suvokti, kad tai praktiškai neįmanoma. Mūsų praeitis gyvena mūsų sapnuose, fantazijose, tai yra mūsų pasąmonėje. Realybė neišvengiamai konfliktuos su šiuo galingu vaizduotės pasauliu.

Galiausiai, jeigu šiuo metu neturite nuolatinio partnerio, kurortinis romanas jums tampa lyg ir “plunksnos išbandymu”. Pastebėta, kad neretai vienišos moterys, užmezgę kurortinį romaną, grįžę namo greitai susiranda gyvenimo partnerį.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ligoninės „mirtininkės“: vienintelis kriterijus gali nulemti 15 ligoninių likimą (1)

DELFI pasiekė Sveikatos apsaugos ministerijos ( SAM ) specialistų parengta neoficiali analizė,...

Šeimai finansų krizė nesibaigia iki šiol: įžvelgia sistemines spragas

Praėjusiame dešimtmetyje Lietuvoje besipučiant nekilnojamojo turto kainų burbului, verslininkas...

ES gimė Italijos saloje, dabar jos gyventojai nori lauk (1)

Niūriai žvelgdamas į apleistą salos uostą, Ciro Alleatis nė kiek neabejoja, kas yra kaltas dėl...

Kremliaus Trojos arklys Europoje: pavojingas susitarimas su rusais – tik pradžia (499)

Dar 2017-ųjų lapkritį Ispanija kaltino Rusiją dėl kišimosi į referendumą Katalonijoje....

Gali užtekti vienintelio kriterijaus, kad vaikas būtų paimamas iš šeimos (438)

Alkoholis ir vaikų priežiūra - įstatymiškai neuždrausta, tačiau sunkiai suderinama....

Ketvertuko šeimoje po kaltinimų vyrui – skaudūs išbandymai: motina ryžosi prabilti atvirai (208)

Ašaros, pakilęs kraujo spaudimas ir dingstantis pienas – pirmojo Panevėžyje ir šešto Lietuvoje...

Sinoptikai perspėja: šaltukas primins, kad artėja žiema (7)

Pirmadienį Baltijos regiono link savo poveikio sferą plės Skandinaviškas anticiklonas, Lietuva...

Carolinos Herreros patarimai vyresnio amžiaus moterims: ko niekada neturėtumėte vilkėti (67)

Niekas taip nesendina moters, kaip apsimetinėjimas, kad ji vis dar jauna, įsitikinusi Carolina...

Monika Šedžiuvienė – atvirai apie išgalvotas „sužadėtuves“, būsimas vestuves bažnyčioje ir vaikus su naujuoju draugu (165)

Nepaisant keletą metų trukančių viešų skyrybų, šiandien Monika Šedžiuvienė sako esanti...