aA
Santuokas registruojantys žmonės turi galimybę stebėti gražiausius meilės prisipažinimus, kuriuos pora ištaria vienas kitam savo bendrame gyvenime. Tačiau turint omenyje tą akimirką tvyrančią įtampą ir vestuvių ceremoniją lydintį emocingumą, pasitaiko ir labai keistų dalykų, rašo huffpost.com.
Kurioziškos situacijos, kurių liudininkais tapo santuokų registratoriai
© Shutterstock

Tad santuokų registruotojai sutiko pasidalinti pačiomis keisčiausiomis akimirkomis, kurių liudininkais teko būti skambant vestuvių priesaikoms.

Dar neapsisprendė

„Atėjus ceremonijos momentui, kai tariama priesaika, paklausiau jaunikio, „Ar imi Nancy į žmonas ir pasižadi ją mylėti, gerbti ir branginti visą gyvenimą?“, jis akimirką padarė pauzę ir pasakė: „Ar galėsiu atsakymą pateikti vėliau?“ – prisimena žydų ir tarpkonfesines santuokas registruojantis rabinas Solomonas Rothsteinas iš Floridos.

Pirmalaikis bučinys

„Craigas pažadėjo savo žmonai Cheryl, „Visada pabučiuosiu tave dar prieš tai, kai turėčiau“, ir tada ją pabučiavo. Visi žino, kad tas bučinys turi palaukti iki paskelbimo vyru ir žmona. Kitas jaunikis iš Masačusetso teatrališkai burna sudrėkino savo nuotakos pirštą, kad žiedas nuslystų iki vietos, kurioje turėtų būti“, – pasakoja santuokas registruojanti Kezia Bacon iš Naujosios Anglijos.

Iguana

„Dažnai siūlau poroms užsirašyti savo priesaiką ir ją perskaityti, ir šioji buvo nuostabi: „Pažadu visada tave mylėti. Net kai pasensi ir pradėsi priminti iguaną, vistiek tave mylėsiu“, – prisimena santuokas registruojantis JAV prekinio laivyno kapitonas Ray Goadas.

Pokštininkas

„2017 metų vasarą pora, kurią sutuokiau, nusprendė savo priesaiką užsirašyti. Pirmoji buvo nuotaka, jos priesaika buvo nuoširdi, reikšminga ir emocinga. Tokia, kurią nori girdėti kiekvienas santuokas registruojantis pareigūnas.

Tada atėjo eilė jaunikio priesaikai ir jis pradėjo tokia pačia maniera, kaip ir ji. Ir tada jis staiga sako: „I’ll never give you up, I’ll never let you down, I’ll never...“ Tą akimirką nuotaka, svečiai ir aš supratome, kad jis kartoja 1987 metų Rick Astley hitą („Never Gonna Give You Up“, red.)“, – prisimena santuokų registravimo pareigūnas Ernie Claesonas iš Bivertono Oregono valstijoje.

Kurioziškos situacijos, kurių liudininkais tapo santuokų registratoriai
© Shutterstock

Ilgiausias solo

„Nejaukiausia buvo, kai jaunikis pradėjo dainuoti dainą savo sužadėtinei ir norėjo, kad ji prisijungtų, o šioji atsisakė. Tai buvo tooooooooooookia ilga minutė“, – dalinasi prisiminimais santuokas registruojantis Harrisas Bloomas iš Niujorko.

Futbolo maniakas

„Tą vasaros dieną dangus buvo žydras, dviejų šimtų šeimos narių ir draugų apsuptyje puošni nuotaka tarė gražius priesaikos žodžius savo puikiam jaunikiui. Tada atėjo jo eilė. Pirmiausia jis pasakė, kad myli ją. Paskui savo iškilmingą priesaiką jis pradėjo nuo pareiškimo, kad yra apsėstas penkis kartus „Super Bowl“ čempiono, visų laikų geriausio Tomo Brady, ir jeigu galėtų, vestų Brady.

Savo priesaiką jis baigė pareiškimu, kad jo nuotaka yra parduotuvių maniakė. Aš susigūžiau. Nuotakos veide galėjau matyti pyktį, o svečiai jautėsi nejaukiai. Toliau jis pažadėjo, kad nenusimins, kai praloš „New England Patriots“ – „kad ir kaip dažnai tai nutiktų“ – ir kad jų abiejų manijos viena kitą neutralizuoja. Viliuosi, kad jie – ir „Patriots“ – toliau laimingai gyvena“, – sakė santuokas registruojanti Priscilla Geaney iš Masačusetso.

Alfa

„Per vienas vestuves registravau santuoką Las Vegase, abu jaunikiai kalbėjo labai juokingai. Jų priesaika buvo labai miela. „Timas leido man būti alfa vyru su Conneriu, mūsų keribliūterjeru, nors Conneris yra jo šuo buvo jau septynerius metus“, sakė Daveas. „Timui patinka būti mano šeimos dalimi. Jis man atleidžia, kai būnu pašlemėkas. Jis juokiasi tada, kai turi teisę pykti ant manęs. Jis yra gojus, tačiau niekada nedvejojo, kai pasakiau, jog noriu, kad mus sutuoktų rabinas“, – prisimena santuokas registruojantis rabinas Shai Spechtas-Sandleris iš Las Vegaso Nevados valstijoje.

Apsivėmęs jaunikis

„Jaunikis vėlavo, atvyko girtas. Trys šimtai svečių laukė, kol prasidės ceremonija. Visą ceremoniją jis laidė juokelius. Aš pašnibždėjau: „Liaukitės“. Pabaigoje paskelbiau juos vyru ir žmona, ir paraginau jaunikį pabučiuoti nuotaką. Nuo alkoholio kone netekęs sąmonės, jis pasilenkė jos pabučiuoti ir apvėmė visą jos gražią baltą suknelę, paskui išsijungė. Kai jis atgavo sąmonę, jos nebebuvo. Santuoką teko anuliuoti“, – prisimena rabinas S. Rothsteinas.

Du įsimylėję piratai

„Kaip jūs be abejo žinote, rugsėjo 19-oji yra diena, kai galima kalbėti piratų kalba. Ši šventė ypač švenčiama pastafarianų. Jaunikis poroje, kurią sutuokiau rugsėjo 19 dieną, švenčia šią šventę, o jo nuotaka džiaugėsi galėdama įtraukti šią temą į savo vestuvių ceremoniją. Jie kalbėjo tarsi piratai ir daug kur panaudojo šią temą savo priesaikoje. Taip pat buvo dvi trumpos ištraukos iš „Princesės nuotakos“, – prisiminė Rickas Kaplowitzas, kuriam priklauso „Bay Area Ceremonies“ Palo Alte, Kalifornijos valstijoje.

Mažakalbiai jaunikiai

„Kartais jaunikis po ilgos nuotakos kalbos tiesiog pasako „Ir aš taip manau“. Tai nėra keista, bet tikrai juokinga“, – įsitikinęs teisėjas ir santuokų registruotojas Robertas Gouldas iš Floridos.

Komiškas žudikų duetas

„Jes ir Kentas sakė savo priesaikas atmintinai, vienas kitam negailėdami gerų žodžių. Kai Jes pasakė, „Kartu mes esame nuostabūs, nes du kartus pervažiavome visą šalį ir vienas kito nenužudėme…“, Kentas atsakė, „Mes tobulai tinkame vienas kitam, nes sutarėme, kad frazė „nužudyti vienam kitą“ tiks mūsų vestuvių priesaikoms“, – prisiminė K. Bacon.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(3 žmonės įvertino)
5.0000

Top naujienos

Iš Rusijos vis daugiau grėsmingų signalų: apie gynybos pokyčius svarstoma jau ir Lietuvoje (62)

„Rusija grasina praktiškai visai Europai karu, todėl mes irgi turėtume keisti savo valstybės...

Sergamumas gripu – daug didesnė problema nei galvojama: statistika neatspindi tikrųjų skaičių (5)

Lietuvoje auga sergamumas gripu – vien praėjusią savaitę buvo nustatyti 49 gripo atvejai. Apie...

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija: kurie atlikėjai šiemet skambėjo garsiausiai? Nuolat pildoma (12)

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio” arenoje prasidėjo 11-oji M.A.M.A 2021 apdovanojimų...

Po COVID-19 rekordų įspėja: tai paskutinė priemonė, jeigu kitos išeities nėra (52)

Naujų koronaviruso atvejų Lietuvoje daugėja ir gali būti, kad artimiausiomis dienomis tik daugės....

Ilgai laukti Rusijos atsako neteko: jau papildė juodąjį sąrašą (36)

Rusija penktadienį pranešė įtraukianti kažkiek Europos Sąjungos pareigūnų į asmenų,...

D+Kornelija Jasiūnaitė, laida „Drąsiai!“

Nekaltai atrodantys valgymo įpročiai gali baigtis liūdnomis pasekmėmis: Gerda susimąstė tik sverdama 36 kg ir netekusi kūdikio

Šį penktadienį Delfi Plius laidoje „Drąsiai!“ neriame dar giliau, kalbėdami apie mūsų...

Grupės „Dinamika“ narė Irma Jurgelevičiūtė: nespėsime sureaguoti, kai pradėsime vaikščioti pasiremdami lazdelėmis (2)

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančiuose M.A.M.A apdovanojimuose galima sutikti...

Audros nuniokojo pajūrį: vaizdas Klaipėdos paplūdimiuose – kraupus (21)

Sausį pajūryje siaučiantys vėjai pridarė žalos Klaipėdos paplūdimiui – klaipėdiečiai,...

Gyventojai apie karo baimę: bulvių „skladuke“ dar nekaupiu, bet vandenį – jau (12)

Ne vienas kalbintas pilietis teigė tikintys, kad karo grėsmė reali ir tam tikra forma jis vis tiek...