aA
Nenustebkite, jei išgirsite pasiūlymą su antrąja puse paišdykauti tarptautinėje kosmoso stotyje. Žymus prancūzų mokslininkas tvirtina, kad amerikiečių ir rusų kosmonautai jau seniai bando įvairias mylėjimosi pozas, o ateityje seksu kosmose galės mėgautis ir paprasti mirtingieji. Tad ruoškitės – linksmybės priešaky!
Astronautai dirba atvirame kosmose
© Reuters/Scanpix
Tiko 4 iš 10 pozų

Žymus prancūzų mokslininkas Pierre’as Kohler savo knygoje „Paskutinė misija: „Mir“, žmonių kelionės“ teigia, kad amerikiečiai 1996 m. kosmose atliko sekso eksperimentus. Prancūzas remiasi neva itin slaptu JAV nacionalinės aeronautikos ir kosmoso tyrimo agentūros (NASA) parengtu dokumentu, kuris per klaidą pateko į internetą.

Dokumente, pavadintame Nr. 12-571-3570, skelbiama, kad eksperimentams kosmose buvo itin kruopščiai rengiamasi. Mokslininkai norėjo nustatyti galimas mylėjimosi pozicijas nesvarumo sąlygomis. Pradžioje buvo sudarytos 20 galimų mylėjimosi pozų, o vėliau, atlikus kompiuterinę analizę, iš jų pasirinkta dešimt.

Du astronautai – vyras ir moteris – šias pozas kosmose neva išbandė. Keturios pozos buvo paskelbtos „tinkamomis nesvarumo sąlygomis“ – išdykaujant partneriams nereikėjo jokios „mechaninės pagalbos“ iš šalies. O štai norint išbandyti likusias šešias pozas prireikė papildomų priemonių – specialaus elastinio diržo ir pripučiamo tunelio, panašaus į atvirą miegmaišį.

„Visa tai buvo filmuojama, tačiau laikoma itin „jautria“ informacija. Todėl net NASA pareigūnai turi tik cenzūruotą filmuotos medžiagos versiją“, – savo knygoje rašo P.Kohler.

Čia pat jis priduria, kad ateityje paeksperimentuoti kosmose bus pasiūlyta ir paprastiems mirtingiesiems. „Sekso problema kosmose yra rimta. Eksperimentai vykdomi, nes ateityje ketinama pasiūlyti sutuoktinių poroms vykti į tarptautinę kosminę stotį. Taigi šiais eksperimentais mokslininkai nori nustatyti, ar toli galima pažengti lytinių santykių srityje esant nesvarumo būklės“, – tvirtina mokslininkas.

Medutį ragavo ir rusai?

Prieštaringų vertinimų sulaukusioje knygoje P.Kohler teigia, kad Sovietų Sąjungos klestėjimo laikais sekso srityje kosmose eksperimentuodavo ir rusų kosmonautai. Sovietai esą tam buvo sukūrę net specialią programą.

Paskutinį praėjusio amžiaus dešimtmetį plačiai nuskambėjo dviejų rusų kosmonautų istorija. Elena Kondakova ir Valerijus Poliakovas buvo įtariami skrydžio į tarptautinę kosminę stotį metu turėję lytinių santykių. Tokias šventvagiškas mintis paprastų rusų galvose kurstė filmuota medžiaga, kurioje Valerijus žaismingai taško vandenį ant Elenos.

Kiek anksčiau, 1991-aisiais, pikti liežuviai plakė, esą amerikiečių kosmonautai Jan Davis ir Markas Lee taip pat galėjo išdykauti kosmose. Sutuoktinių porelė tuomet skrido į NASA kosminę stotį. Nors iki tol sutuoktiniams nebuvo leidžiama kartu skristi į kosmosą baiminantis, kad jų buvimas kartu trikdys visos įgulos darbą, šiai porelei padaryta išimtis. Grįžę į Žemę jie atsisakė kalbėti apie savo santykius per misiją, o tai dar labiau audrino visuomenės vaizduotę.

Mokslininkai: galimybė egzistuoja

Jei išdykavimas kosmose vis dėlto įmanomas, kaip tai turėtų atrodyti nesvarumo sąlygomis?

„1996-aisiais per NASA eksperimentą buvo nustatyta, kad klasikinė poza, kai vyras yra ant moters, dėl gravitacijos dėsnių kosmose yra paprasčiausiai neįmanoma“, – pažymėjo P.Kohler. Tačiau sekso ištroškusiems kosmonautams tai neturėtų būti kliūtis. Mokslininkų nuomone, specialiai treniruotis seksui kosmose nėra jokio reikalo

„Žinot, kai kartais perverčiu žurnalus suaugusiesiems, nustembu dėl žmonių seksualinio kūrybingumo ir išbandomų pozų. Todėl nesvarumo sąlygos tikrai nebūtų kliūtis moderniems žmonėms“, – tvirtina Rusijos medicinos ir biologijos problemų instituto specialistė Liubov Serova. Minėtas mokslo centras laikomas lyderiu atliekant biologijos ir medicinos tyrimus kosmose.

Moteris priduria, kad instituto mokslininkai eksperimentavo su žiurkėmis siekdami nustatyti, kaip jos elgsis nesvarumo sąlygomis. Žiurkėms nekilo jokių bėdų dėl lytinių santykių, todėl nesvarumo būsena žmonėms taip pat neturėtų tapti problema.

Oficialūs Rusijos skrydžių centro ir JAV NASA pareigūnai kategoriškai atmeta gandus apie sekso eksperimentus kosmose.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Gyvai / Eurolygos dvikova Maskvoje: CSKA – „Žalgiris“ (27)

Kauno „Žalgirio“ (3-8) krepšininkų laukia sunki užduotis. Eurolygos 12-o turo rungtynėse...

Seime brandinamam skandalingam sprendimui turi atsaką: gal tuomet naikinkime vienmandates? (5)

„Jeigu mes žmonių klaustume, kas jiems yra svarbiau, ar valdžios stabilumas ir gebėjimas dirbti,...

Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą aukso medalį (1)

Lietuvos plaukimo žvaigždė Danas Rapšys Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančiose Senojo...

Bjauriuoju ančiuku praminta Panevėžio eglė pagaliau atsitiesė: pajuokos objektas tapo tikru grožio etalonu (18)

Šiemet Panevėžys tapo ankstyviausiu kalėdinio laikotarpio pranašu Lietuvoje ir, aplenkęs visus...

Arūnas Milašius. Kodėl ūkininkai pralaimėjo dar prieš išvarydami traktorius į miestus (86)

Formaliai praeitos savaitės ūkininkų protesto akcijos atnešė sėkmę – žymėtas dyzelinas...

Neįtikėtinas rusų sukčiaus įžūlumas: pastatė netikrą pasienio postą, pravežė migrantus ir paleido atgal į Rusijos miškus pasiėmė 10 tūkst. eurų (5)

Rusijoje buvo suimtas vyras, klaidingoje vietoje įkasęs pasienį žyminčius stulpus, kad apgautų...

Seimas gavo eksperto vertinimą: prekybininkai garantuotai padidintų kainas, bankams mokestis būtų nepakeliamas (146)

Seimui jau pateiktas nepriklausomo eksperto vertinimas dėl bankų ir prekybos tinklų mokesčio....

Kručinskienė apsisprendė: išsikrausto (317)

Eglė ir Gintaras Kručinskai pagaliau sutiko – išsikraustys į Kauno miesto savivaldybės...

Už tautiečių nužudymą teisiamą ukrainietį prašoma įkalinti iki gyvos galvos (9)

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį baigė nagrinėti už tautiečių nužudymą teisiamo...

Ištyrė ir rėžė rezultatus: kurį mėnesį gimusiems didžiausia tikimybė sulaukti šimto metų, o kurį – mažiausia?

Ar turi reikšmės tai, kokį mėnesį gimėte? Akivaizdu, kad taip, ir šį kartą kalba sukasi ne...