aA
Neseniai pasidariau sau vieną įdomią išvadą, kuria dabar ir pasidalinsiu. Kaip manai, kokio vyro labiausiai nekenčia, koks vyro tipažas labiausiai erzina šiuolaikinę, naujojo matriarchato epochos moterį? Alkoholikas? Chuliganas? Veltėdis? Mamytės sūnelis? O štai ir ne! Ir netgi ne visų šių tipų kombinacija.
Vyras
Vyras
© Shutterstock

Pats nemaloniausias vyras vidutinei statistinei moteriai yra sėkmingas, savarankiškas, intelektualiai išsivystęs, neblogai uždirbantis vyriškis be kenksmingų įpročių ir su visiškai normaliu charakteriu. Ypač jeigu turi dar ir pakankamai patrauklią išvaizdą.

Taip, taip. Būtent toks vyras, kuris, kaip byloja stereotipai, laikomas moterišku idealu. Būtent šis tipažas labiausiai ir siutina moteris.

Tiksliau, viskas klostosi pamažu. Etapais. Iš pradžių, savaime aišku, moteris tokiu susižavi. Iki soties atsivalgiusi įvairiausių marginalų, moteriškė ima laikyti tokį vyrą tikra likimo dovana ir visų mergautinių svajonių išsipildymu. Ir negeria, ir paskui moteris nelaksto, ir nemuša, ir normaliai uždirba, ir būstą turi, ir ne debilas, ir ne mamytės sūnelis, ir veiklus, ir visuomenėje gerbiamas, ir ne skuduras, ne psichopatas, ir simpatiškas, pasitikintis savimi. Tiesiog svajonė!

O paskui, laikui bėgant, paaiškėja, jog ne viskas taip paprasta.

Vyras ne alkoholikas, ne narkomanas ir ne lošimų maniakas, o tai trukdo žmonai paimti į savo rankas pinigų kontrolę su lozungu „kad nepragertų ar nepraloštų”.

Jis nelaksto paskui svetimus sijonus ir tai trukdo tokiai žmonai pačiai nuklysti į kairę su lozungu „tau galima, o man ne?!”

Jis nemuša, nesmurtauja, ir tai trukdo moteriai atrodyti giminaičių, draugių ir visuomenės akyse vargše, nelaiminga auka. Be to, tie vyrai, kurie mušasi, paskui dažniausiai atšliaužia pabrukę uodegą taikytis ir tenkina visus kaprizus.

Jis normaliai uždirba ir dėl to neleidžia moteriai vadovautis lozungu „aš jį išlaikau!” O jeigu jis dar ir protingai su pinigais tvarkosi, tai tokio netgi neišmelši.

Jis turi būstą, reiškia, moteriai teks gyventi jo teritorijoje ir įvesti ten savo tvarkos, savų taisyklių jau nesigaus. Ir jeigu kils konfliktas – jo jau neišvarysi, teks pačiai lagaminus krautis.

Vyras intelektualiai išsivystęs, ir tai reiškia, kad jai pačiai teks skaityti ne tik bulvarinius moteriškus romanus, bet ir kalną rimtų knygų, kad galima būtų kažkaip bent priartėti prie jo lygio. Ir vis tiek, ką jau čia slėpti, šalia intelektualo atrodysi kvailokai.

Jis ne mamytės sūnelis ir moteriai tai užkerta bet kokią galimybę stoti į sąjungą su anyta, kad vyrui būtų daromas „bendras poveikis”. Be to, jeigu jis visiškai nepriklausomas nuo mamos, tai greičiausiai yra apskritai nepriklausomas nuo moterų, nelaiko jų deivėmis, valdovėmis ir nemato reikalo šliaužioti prieš jas ant kelių.

Jis veiklus, dėl to ir moterį verčia pakelti užpakalį iš patogaus krėslo, išjungti feisbuką ar serialą ir pagaliau užsiimti kokiais nors naudingais darbais.

Jį gerbia visuomenė, o moteriai tai trukdo pačiai tapti VIP persona jų poroje. Ne tu sublizgėsi pilko vyrioko fone, o atvirkščiai.

Jis ne skuduras ir ne mazgotė, sugeba priimti sprendimus ir moteriai tai atima bet kokią galimybę pakišti jį po padu.

Jis ne psichopatas, o tai neleidžia barnio metu lakstyti pas kaimynus su klyksmais „Gelbėkite, užmuš!”, šitokiu būdu išsireikalaujant įvairių gėrybių, mainais į atsisakymą kviesti policiją.

Jis simpatiškas, reiškia, traukia moterų dėmesį. Jau nesigaus žeminti ir trypti jo fraze „Kam tu toks reikalingas, išskyrus mane!” Nesigaus ir šantažuoti išsiskyrimu.

Jo psichika stabili, ir tai neleis suptis emocinėmis sūpuoklėmis, kaip būna su girtuokliais ir psichopatais, kai agresijos pliūpsnius keičia „medaus mėnesiai”.

Jo pasitikėjimas savimi neleis žmonai įpiršti jam kaltės jausmo, jai nesigaus sutrypti jo savivertės savo pašaipomis, patyčiomis, kitokiais pažeminimais.

O dar labai blogai, kad toks vyras labai gerai žino savo privalumus. Jis turi absoliučiai normalią savivertę ir puikiai supranta, kad vienišas tikrai neliks. Ir dėl to ilgai negyvens su toksiška tetule.

Ir kas siaubingiausia – skyrybų su tokiu vyru absoliučiai neįmanoma pateisinti standartiniu rinkiniu: „jis gėrė, mušė, buvo neištikimas”. Žmonės tiesiog nustebę gūžtelės pečiais: „Visai bobelė iškvaišo nuo gero gyvenimo, tokį vyrą prakniso!”

Ir jau visai neįmanoma ištverti to, kad vos tik žmona jį metė, o jį jau tą pačią dieną ėmė atakuoti minia kitų tetulių. Žmona taip saldžiai svajojo, kad ją praradęs vyras kankinsis ir maldaus sugrįžti, o tas šunsnukis jau su kita laimingas burkuojasi!

Argi ne ožys?!

P. S. Jei kas dar nesuprato, tai kalba šiame tekste, savaime aišku, ėjo apie toksiškas kvailes. Nes su normaliomis moterimis, kurios moka mylėti, būti mylimos, vertina savo šeimą ir vyrą, visi šie punktai neturi nieko bendro.

Linkiu didelės laimės jums ir jūsų šeimai.

Šeima ir namai
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(64 žmonės įvertino)
4.0000

Top naujienos

Plungės meras posėdžio metu seniūnei pareiškė: „Dangirute, jeigu gali, biškį užsuk kakarinę“

Liberalų sąjūdžio valdybos narys, Plungės rajono meras Audrius Klišonis negerbia moterų –...

Maldeikienė: mūsų laukia sunki žiema, o kita bus dar sunkesnė (2)

Europos Sąjungos planas 15 proc. sumažinti dujų vartojimą visame bloke, priimtas mėginant...

Rusijoje kalėti iki gyvos galvos nuteistas milijardierius Nevzlinas: šita rusų dalis ir taps grėsme Putinui (2)

V. Putino psichologinė ir fizinė būklė taps vis prastesnė, jeigu jo kariuomenei Ukrainoje ir...

Ispanai žavisi Jocytės talentu, bet priduria: MVP titulai čempionate turėjo būti du (1)

Į Europos merginų U-18 čempionato viršūnę Lietuvos rinktinę atvedusi šešiolikmetė Justė...

Sunkmečio laukianti Baltarusija bevizį režimą įvedė ne šiaip sau – vykdoma tam tikra operacija (1)

Baltarusijai įvedus bevizį režimą, išaugo kaimyninę valstybę lankančių Lietuvos gyventojų...

Aidi daug apkalbų sukėlęs „Naisių vasaros“ festivalis: scenoje – žinomos scenos žvaigždės pildoma (9)

Liepos mėnesį „ Naisių vasaros“ festivalio metu Ramūnas Karbauskis pažadėjo surengti dar...

Europos plaukimo čempionate – bronzinis Teterevkovos finišas

Romoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate 50 metrų baseine pirmadienį dar vieną bronzos...

Karas Ukrainoje. Ukraina teigia sunaikinusi „Vagner“ samdinių bazę Melitopolio meras – apie smūgį geležinkelio tiltui: iš Krymo nebevažiuos jokie kariniai traukiniai

Kasdienio video pranešimo metu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kreipėsi į rusus...

Stano su kolegomis sukūrė skanduotę Karbauskio pažadėtam festivaliui: nevažiuosim į Naisius, net už pinigus baisius! (2)

Pirmadienį aidi Ramūno Karbauskio pažadėtas antrasis „ Naisių vasaros “ festivalis , kurio...

Nekasdienes emocijas sukeliantis cirko menininkas Boris Gibé: neturiu noro kurti pasirodymų, kurie būtų juokingi

Prieš spektaklį „L’absolu“ eilėje sutikau pažįstamą moterį. Kitą dieną susirašėme:...