aA
Ar kada nors susimąstėte, kokiomis dailiosios lyties atstovėmis vyrai praranda susidomėjimą greičiausiai? Kai kurios moterys susiduria su santykių problemomis dar saldainių ir puokščių etape.
© Shutterstock nuotr.

Jeigu partneris nei iš šio, nei iš to pradėjo ignoruoti jūsų skambučius arba, dar blogiau, ėmė vengti susitikimų, nors pora dar dorai net nepažino vienas kito, mergina nesėkmingo romano priežasčių greičiausiai ims ieškoti vyro asmenyje.

O jis tikrai gali užbaigti santykius chrestomatine fraze „problema ne tavyje, o manyje“, kuria moteris būtinai patikės! Iš tikrųjų tokia formuluotė – ne daugiau kaip mandagus būdas nutraukti santykius be jokių normalių paaiškinimų. Realybėje ji greičiausiai yra viena iš tų moterų, kurių vyrai sąmoningai vengia, rašo elle.ru.

Sėkminga dama

Šiandienos realybėje, kai kai kurie vyrai tiesiogine to žodžio prasme gyvena moterų sąskaita, toks mezaljansas ne visiems sukels nerimą. Vis dėlto, kol kas absoliučios lyčių lygybės šalininkai vis dar yra mažuma. Jeigu vyras užauga patriarchalinėje šeimoje su klasikiniu vaidmenų tarp tėvo ir motinos pasiskirstymu, jis, greičiausiai, mano turintis būti pagrindiniu šeimos maitintoju.

Santykiai su materialiai didesnę sėkmę turinčia moterimi sukels jame vidinį konfliktą, kuris vėliau virs ir išoriniu. Paprasčiau sakant, vyras jaus diskomfortą ir netgi kompleksus šalia moters, kurios statusas aukštesnis nei jo. Pasąmonėje jis jaus baimę, kad negali aprūpinti jos iki tokio lygmens, kokiame ji jau įprato gyventi, ir atiduos pirmenybę „patogesnei“ pasijai.

Patarimas: veikite pagal tokią schemą: informaciją apie savo karjeros pasiekimus partneriui atskleiskite palaipsniui, kad jo neišgąsdintumėte. Galų gale, aukštos pareigos – ne tai, kuo mergina pavergia vyrą. Palikite pasakojimą apie savo pasiekimus vėlesniam etapui, o iš pradžių iškvoskite kavalierių apie jo pasiekimus.

Išmintingoji

Vyrai vengia išmintingų moterų. Amerikiečių mokslininkai iš Bufalo ir Teksaso universitetų įrodė tai atlikdami eksperimentus. Jie nustatė, kad iš pradžių vyrai susidaro teigiamą nuomonę apie protingą moterį, tačiau santykiams darantis artimesniais juos damos intelektas vis mažiau domina – vyrai ima atsitraukti ir rodo vis mažesnį norą keistis kontaktais ir susitikit dar kartą. Mokslininkai padarė išvadą, kad vyrai netenka susidomėjimo tokiomis moterimis, nes jaučia spaudimą savo vyriškumui.

Keista: vadinasi, kai vyrai tvirtina ieškantys „protingos ir gražios“, jie elgiasi nenuoširdžiai? Ne, su tuščiomis moterimis niekas nenori turėti nieko bendro, tačiau vyrai iš esmės vengia ne protingų moterų, o arogantiškų, kurios iškart intelekto prasme pastato save laiptu aukščiau. Protinga būti neužtenka: universiteto įgūdžiai yra puikus koziris įsidarbinant, tačiau tikrai ne asmeniniame gyvenime.

Patarimas: jeigu jūs iš tiesų esate protinga, nepulsite žeminti vyro vien todėl, kad jis neskaitė kokio klasikinio kūrinio. Šias spragas visada galima užpildyti, o štai sugadintą įspūdį apie save kažin ar pavyks pataisyti.

Dekadanso karalienė

Jeigu moteris nebesidomi savimi ir tuo, kas vyksta aplinkui, ir nuolat yra prastos nuotaikos arba ilgisi buvusio mylimojo – tai taip pat veikia stipriosios lyties atstovus kaip raudonas šviesoforo signalas.

Vyrams patinka lengvumas ir atvirumas santykiuose, o sudėtingas vidinis moters, kuri nuolat pyksta ant savo likimo, neigia savo patrauklumą, kritikuoja viską aplinkui, pradedant oru ir baigiant išaugusiu valiutų kursu, gyvenimas jiems primena pelkę, kurią reikia apeiti. O štai dailiosios lyties atstovės, kurios spinduliuoja optimizmu ir užkrečiamu gyvenimo džiaugsmu, priešingai, traukia vyrus tarsi magnetas.

Patarimas: mokėjimas jaustis laiminga, nepaisant nieko – retas talentas. Tačiau būtent su tokia, patenkinta savimi ir gyvenimu, moterimi vyras nori būti kartu, kad galėtų užsikrėsti jos meile gyvenimui ir padaryti ją dar laimingesne.

Nedėkingoji

Net ir patį dosniausią bei kilniausią princą įžeis moters godumas ir nedėkingumas. Ar prisimenate vaidingą senutę iš pasakos apie Auksinę žuvelę? Ji buvo nepasotinama ir nesugebėjo įvertinti vyro pastangų.

Visi puikiai žinome, prie ko galiausiai ji liko. Vyrui labai svarbus moters įvertinimas, ypač kai jis neriasi iš kailio, stengdamasis patenkinti jos kaprizus. Tegul net jeigu jis pasitiki savimi ir, atrodo, visai nereikalauja pagyrų, mylimos moters paskatinimas taps jam tikru apdovanojimu. Na, o tos, kurios likimo dovanas priima kaip duotybę, deja, galiausiai lieka vienos.

Patarimas: negailėkite pagyrimų, rodykite savo išrinktajam dėkingumą už jums suteiktą dėmesį. Prisiminkite, kad ne visi tokie jautrūs, kaip jis.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Įtarimai Venckienei: mįslingi JAV išbraukymai ir teisiniai pančiai teisėsaugai (157)

Iš už Atlanto į Lietuvą pargabentos buvusios teisėjos Neringos Venckienės įtarimų sąrašą...

Vilniuje vilkikas įstrigo po tiltu: susidarė milžiniška spūstis papildyta (64)

Pirmadienį Vilniuje , Oslo gatvėje, vilkikas įstrigo po tiltu. Pirminiais duomenimis, apgadintas...

Per šnipų mainus išlaisvinto norvego istorija sukrėtė vietinius: tai tiesiog nerealu (19)

„Dėkoju daugeliui žmonių už paramą per šiuos dvejus metus, o ypač – savo šeimai, ji buvo...

Vairuotojai nežino, kaip sukti į dešinę prie naujų šviesoforų: stovi, nors gali važiuoti (18)

Nuo lapkričio pirmosios įsigaliojo naujos Kelių eismo taisyklės ( KET ), apibrėžiančios, kaip...

Mačiulis žino, kur reiktų ieškoti pinigų pensijų didinimui

Jei valstybinės įmonės būtų valdomos efektyviau, į biudžetą būtų surenkama pakankamai...

Veryga prašo kantrybės: medikų vidutinės algos turėtų pasiekti 3250, slaugytojų – 1625 eurus (51)

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad ministerija tesės įsipareigojimus kitąmet...

Elžbietos II sūnus princas Andrew pagaliau prabilo: atsivėrė apie draugystę su prievartautoju ir santykius su nepilnamete (5)

Ką tik BBC kanalu transliuotoje laidoje princas Andrew atvirai papasakojo apie bičiulystę su...

Kęstutis Girnius. Ar Europa eis ten, kur Macronas ją ves? (44)

Prieš kelias savaites Prancūzijos prezidentas E. Macronas interviu savaitraščiui...

Lietuviai atsakė, kokį nekilnojamojo turto mokestį mokėtų (378)

Gyventojai sako nepritariantys, kad būtų priimtas visuotinis nekilnojamojo turto (NT) mokestis, ir...

Po trejų metų santuokos su žmona skiriasi Henytės sūnus Enrikas Doktor (14)

2016 metų rugpjūčio 12 dieną žiedus sumainę Enrikas Doktor (tuo metu jis vis dar nebuvo...