aA
Mes visos darome klaidų ir pasirenkame ne tuos vyrus. Jeigu įsižiūrėtume į potencialų mylimąjį atidžiau, išvengtumėme nemalonaus nusivylimo.
Kokio vyro geriau nekviesti į savo lovą
© Shutterstock nuotr.

Taigi susipažinkite su šešiais tipais vyrų, su kuriais draugystė gali atnešti tik nusivylimą.

Buvusysis

Statistika rodo, kad beveik pusė buvusių įsimylėjėlių kartkartėmis vėl nubunda toje pačioje lovoje. Kas stumia į vyro, su kuriuo išsiskyrėme, glėbį? Noras „viską sugrąžinti“, ar atvirkščiai – bandymas įsitikinti, kad sprendimas skirtis buvo teisingas? O gal alkoholis ar šiaip įprotis? Priežasčių daug.

Kartais santykiai po nakties, praleistos kartu, atsinaujina – taip gali įvykti, jei išsiskyrimas buvo spontaniškas ir neapgalvotas, be svarbių priežasčių. Tačiau seksas su buvusiuoju situacijos nepagerins, ryte senos nuoskaudos vėl atsinaujins. Jei apsisprendėte išeiti – išeikite ir nutraukite santykius, jei matote, kad jie neturi ateities.

Draugas

Ar gali egzistuoti platoniška draugystė tarp vyro ir moters? Informacija pamąstymui: 76 % vyrų ir 43% moterų nors kartą yra pamąstę apie seksą su priešingos lyties draugu.

Tačiau tik vyrai gali apie seksą su pažįstama ar drauge galvoti tik kaip apie nieko nereiškiantį nuotykį. Moterys į tokius nuotykius žiūri rimčiau ir tikisi, kad vyras taps nuolatiniu gerbėju. Po tokių santykių likęs nesmagumas gali sugriauti ir draugystę.

Medžiotojas

Tokiam vyrui gyvenimas tarsi savana, pilna ilgakojų antilopių, o jis pats - liūtas, medžiojantis grobį. Jo grobiu gali tapti kiekviena moteris – jis ne itin išrankus. Jo taktika – greitas grobis ir jei jo tenka ilgai vaikytis, medžiotojas greitai netenka kantrybės.

Jis nuo pat pirmųjų pažinties minučių ima sakyti komplimentus, nevengia intymių prisilietimų, bando įtikinti, kad iš meilės pametė galvą, duoda suprasti, kad geresnio meilužio nesurasite. Tokio tipo vyrai moteryse mato tik sekso objektą ir daugiau nieko. Jei jus tai tenkina, atsiduokite jam, tačiau vėliau teks gailėtis.

Išimtis: Jei jau atsidūrėte lovoje su medžiotoju, žiūrėkite į tai kaip į nuotykį, stenkitės, kad viskas vyktų pagal jūsų scenarijų.

Paliktas

Išsiskyrimas moters iniciatyva – didelis smūgis vyriškai savimeilei. Palikti vyrai stengiasi įrodyti, kad buvusioji neįžiūrėjo jų privalumų ir stipriai apsiriko. Tos vyras nesugeba užmegzti naujų pilnavertiškų santykių. Jis vis dar įsižeidęs dėl buvusiosios elgesio, visas moteris lygina su ja. Jei jums tinka, kad su jumis draugauja tik dėl „skaičiaus“, tapkite palikto vyro guodėja, tačiau greitai pačiai gali prireikti paguodos.

Išimtis: jei jūs irgi palikta, galite bandyti gydyti vienas kito žaizdas.

Despotiškas savimyla

Šio tipo vyrai su moterimis užmezga santykius tik dėl to, kad įrodytų naujajai partnerei, kad yra pranašesni. Būtent tokie vyrai mėgsta gulėdami ant sofos aiškinti, kad būtent jie turi užkariauti ir valdyti pasaulį, o moterys kvailos, joms vieta virtuvėje. Tokie vyrai nemėgsta moterų ir prisibijo jų, todėl santykiai jiems – mūšio vieta, kuriame jis turi nugalėti ir pažeminti priešininką.

Susidūrusios su tokiu vyru bėkite neatsisukdamos. Miegamajame jūs iš jo nesulauksite nei švelnumo, nei dėmesio. Toks vyras gali būti žiaurus, despotiškas, netgi sadistas.

Išimtys: jei jums patinka būti žeminamai, jaustis pavaldine, bandykite...

Egoistas

Egoistas labiausiai žavisi savimi ir yra įsitikinęs, kad jau pats jo egzistavimas turi padaryti kiekvieną moterį laimingą. Dažniausiai egoistais tampa gražūs vyrai, kuriuos dar mokyklos suole įsimylėdavo visos mergaitės, arba vyrai, kuriems gyvenime sekasi ir merginos, pamačiusios jų auksinę kreditinę kortelę, pačios kariasi ant kaklo.

Tačiau egoistais gali būti ir užsiauginę nuo alaus pilvus nevykėliai, dirbantys nuobodų darbą. Nesitikėkite, kad toks vyras stengsis ką nors padaryti dėl jūsų, jis tik leisis, kad jūs apie jį šokinėtumėte. Jis nesistengs jūsų patenkinti, jei nepasieksite orgazmo, jis kaltę suvers jūsų frigidiškumui.

Išimtys: nerasta.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Kęsto Komskio verslas žlunga nesumokėjęs našlaičiams (164)

Vilnietė Simona Kibirkštytė viena augina du mažus vaikus. Be tėvo juos paliko tragiška avarija,...

Pirkėjams rūpi ne tik kaina: už skandalus įmonės sumoka kritusiais pardavimo rodikliais (53)

Lietuviai skaito produktų etiketes, o specialūs produktų žymėjimai, tokie kaip „ekologiška“...

Gyvai / Specialisto patarimai perkantiems automobilius ir pokalbis apie Užgavėnes „Delfi rytas“

„Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, – taip šiandien turėtume šūkauti, užsikąsdami ir...

Nuramino dėl Vilniuje įtarto koronaviruso atvejo: visi mėginiai neigiami (145)

Dėl koronaviruso tirto iš šiaurės Italijos grįžusio vyro mėginiai buvo neigiami, patvirtino...

Italija ištikta šoko, pirminio koronaviruso šaltinio nustatyti nepavyksta šalį krečia ir politikų rietenos (61)

Europoje kilusios koronaviruso bangos paliestoje Italijoje tolydžio plinta panika. Šalies...

Mirė Sausio 13-osios byloje kaltu pripažintas buvęs sovietų gynybos ministras (161)

Maskvoje mirė buvęs Sovietų Sąjungos gynybos ministras Dmitrijus Jazovas , pranešė Rusijos...

Koronavirusui skverbiantis į Europą, prognozuojamos pasekmės: Lietuvos ekonomikai tai atsilieps (41)

Lietuvos ekonomikai Kinijoje ir Šiaurės Italijoje siaučiančio koronaviruso pasekmės bus...

Ant suolo lemiamu metu paliktas Motiejūnas: Kinijoje gynybos principai kitokie (26)

Donato Motiejūno sugrįžimas į Lietuvos rinktinę nebuvo rožėmis klotas. Pasitelkęs savo...

The Economist

Vėl paverskime Europą nuobodžia! (1)

ES ginčijasi dėl smulkmenų ir džiaugiasi grįžusiu nuobodžiu stabilumu.

Bankai nespėja dalyti paskolų, tačiau NT analitikas ragina pradėti galvoti logiškai (70)

Ekonomistai jau kelerius metus viešojoje erdvėje kalba, kad gyvenimas Lietuvoje gerėja. Vienas iš...

|Maža didelių žinių kaina