ŠEŠTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS. Stebėdami tavo aprangą, vyrai daro prielaidas apie galimybę užmegzti ryšį.
© Shutterstock nuotr.

Vyras, vardu Dagas, paaiškino: „Mažiau nuogo kūno demonstruojanti moteris yra patrauklesnė. Tuomet norisi sužinoti, kas yra po drabužiais. Vaikinai nenori atsidurti lovoje ir suprasti: „Nieko nuostabaus. Jau esu tai matęs.“ Jie nori, kad jos kūnas būtų staigmena. Tai jaudina“.

Kai moterys žiūri į aprangą, mato spalvas, audinius, stilių. Ką mato vyrai? Jie svarsto, ar tu esi jiems iššūkis. Štai kodėl girdi juos kalbant apie fantazijas su seselėmis, kaimynėmis ar bibliotekininkėmis. Jei moteris dėvi tai, kas neatskleidžia „viso turto“, pavyzdžiui, džinsus ir megztinį, vaikinas perskaito tokią žinutę: „Čia ne atvira paroda. Reikės šiek tiek pasistengti, kad tai pasiektum“. Kai moteris parodo šiek tiek, tačiau ne viską, vaikinas nusprendžia, kad intymiosios jos kūno vietos yra „privilegijuotos“. Tuomet merginos akcijos kyla.

Evanas yra klasikinis pavyzdys, atskleidžiantis, kaip greitai vyrai priskiria moteris skirtingoms kategorijoms. Su Bler jis susipažino darbe. Evanas paklausė, ar ji nenorėtų vakare išgerti. Mergina vilkėjo šilkinę palaidinę, kuri atidengė šiek tiek kūno, tačiau ne per daug. Vėliau ji nuskubėjo namo pasiruošti vakarui.

Ketindama jį nustebinti, mergina apsivilko marškinėlius su skylutėmis, atidengiančiomis nemažai nuogo kūno, pasimatė pilvo riebaliukų žiedas. Ant palaidinės didelėmis raidėmis buvo parašyta: „KANZASE NE VISKAS PLOKŠČIA“. Evanas prisimena: „Nuo pat pirmos dienos žinojau, kad iš šito nieko neišeis.“

Jei vyras siekia rimtų santykių su moterimi, jis nenorėtų matyti nuogybių viešoje vietoje. Vyrukas norėtų, kad kraują kaitinantis reginys išliktų privatus, skirtas tik jo akims. Vai- kinams labiau patinka figūrą pabrėžianti palaidinė, o ne gili iškirptė. Arba siluetą išryškinanti paplūdimio suknelė.

Jis bus labiau sužavėtas ilgu sijonu su skeltuku šone, o ne mini sijonėliu, atidengiančiu visą koją. Kodėl? Slėpynių efektas. Nežinojimas, kada pasimatys didesnė kojos dalis, kursto vyrų vaizduotę. Kai tik jis tampa smalsus ir pradeda galvoti apie tave, jo mintys krypsta ir į ateitį.

SEPTINTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS

Kai vyras mato tave, dėvinčią labai atvirus drabužius, dažniausiai mano, kad neturi daugiau kuo pasigirti.

Kai vyras priskiria moterį kokiai nors kategorijai, jos nekeičia. Jis nebevertins tavęs rimtai, nemanys, kad esi nusipelniusi ilgalaikių santykių. Vyrai siekia vesti visapusišką asmenybę. Svarbi naujiena: jei vyrukas tai atskleistų, niekad neįsiprašytų į merginos patalus.

Kaip teigiama žiniasklaidoje, puiku pasikviesti draugę ir užsiimti seksu trise. Juk taip šaunu sudraskyti neklaužados moksleivės uniformą ar šokčioti aukštyn žemyn prie stulpo, kai dėvi peruką ir piemenaitės kostiumą. Esama netgi sporto centrų, kuriuose moterys mokosi šokti striptizą. Jos pradeda šokį girgždindamos kėdes ir keturiomis šliauždamos grindimis, kai garsiakalbiai trimituoja „Ain‘t too proud to beg“.

Kai stebi nuo bėgimo takelio, tai – išties komiškas reginys, tačiau vis tiek gali pagalvoti: „Ak, norėdama jį pamaloninti, geriau sušokčiau privatų šokį.“ (Pliaukštelėk sau, kol aš to nepadariau.) Jei imsiesi sekso, norėdama jį suvilioti, greita sueitis garantuota, ir jis įrašys tave į savo mažąją juodą knygelę. Tačiau šitaip nesulauksi nei rožių žiedlapių, nei sužadėtuvių žiedo ar nepridegančių puodų rinkinio.

Su kuo mieliau dalytumeisi ateitimi? Su besirangančiu, besisukinėjančiu aplink „Chippendales“ šokėju, apjuosusiu savo turtus ryškiai geltonu dirželiu, ar simpatišku vaikinu, vilkinčiu trijų dalių kostiumą ir turinčiu pensijų fondą? Vyrai taip pat nori turėti visą komplektą: rafinuotą moterį, kuria galėtų didžiuotis, kurią trokštų glausti susėdus prie židinio. Dar viena svarbi naujiena – save gerbiantis vyras niekada neves save žeminančios moters.

Argi nepastebėjote, kad netgi striptizo šokėjos nemėgsta įvardyti, kad yra striptizo šokėjos? Oi, atleiskit už nejautrumą. Pagarbiai pripažįstu, kad iš tiesų jos yra „egzotinių šokių šokėjos“, garbingai užsidirbančios pragyvenimui ir taip susimokančios už medicinos studijas. Mano kaimynystėje gyvenantis kokaino prekeivis yra egzotinių vaistų farmacininkas. Kai tik baigs paskutinį chemijos kursą, sieks farmakologijos daktaro laipsnio.

Prisimink: jei pirmo pasimatymo metu pasirodai „pasipuošusi“ netikrais briliantais sagstytu diržu, juosiančiu klubus, o į kitą pasimatymą ateini su sportiniu mini sijonėliu, iš kurio galėtų išeiti dveji vaikiški marškinėliai, jis nuspręs, kad esi prieinama daugeliui: „Ją gauti gali kiekvienas, vadinasi, nebūčiau niekuo ypatingas, jei ji būtų namo.“

Tačiau ne vien tai. Vyrai labai jautrūs, kai klausia, kiek mylimųjų turėjai anksčiau, ypač tada, jei galvoja apie vestuves. Jie netgi pripažįsta, kad jų galvoje esama stebuklingojo skaičiaus. Kai klausia, su kiek vyrų mylėjaisi, bet koks skaičius per didelis, jei jis didesnis negu yra pirštų ant vienos rankos. Labai nedaug tereikia, kad vyrų vaizduotė įsismarkautų.

Jei užtinki vyrą, dėvintį senas trumpikes su skyle prie mažojo kairuolio, pamanai, kad jis niekada neturėjo rūpestingos moters, kuri nupirktų jam baltus elastingus apatinius. Vyrams viskas atvirkščiai. Jei jis pamato tave su patraukliomis kelnaitėmis, kurių krašteliai šiek tiek nušiurę, tai jam yra tarsi visai neseniai vykusių meilės žaidimų įrodymas.

Taip pat jis manytų ir apie juodą permatomą nėrinių liemenėlę, kurią planavai segėti tik jam. Jei tik trūktų vienos užsegimo kilpelės ar ji, saugok dangau, būtų pakrypusi šiek tiek į šoną, vyras galvotų, kad ši liemenėlė buvo kartą ar du šiurkščiai nuplėšta nuo tavo kūno.

manoknyga.lt
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: sniegas neskubės tirpti, grįš šaltis (13)

Panašu, jog šalyje pagaliau įsitvirtins tikra žiema, su sniegu pasipuošusiomis apylinkėmis. Nors...

SEB paskelbė naujus įkainius – kai kas brangs dukart (427)

Kaip ir kiti komerciniai bankai, SEB bankas pranešė kad netrukus didins dalies paslaugų...

Vienuoliktasis Dakaro etapas: Žalą buvo ištikęs krachas, greičiausias – Juknevičius (439)

Vienuoliktajame jubiliejinio 40-ojo Dakaro ralio etape sportininkams trečiadienį reikėjo iš Beleno...

Lietuvio įspūdžiai iš audringiausio Hamburgo rajono: radau viską, nuo ko valdžia saugo mūsų šalies žmones (431)

Įsijautęs į nuo alkoholio, prostitucijos, rūkalų ir marihuanos išvalytos Lietuvos įvaizdį...

Avangarde finišavęs Juknevičius: labai gaila Vaido (6)

Vienuoliktasis Dakaro etapas vieniems Lietuvos sportininkams buvo sėkmingas, kitiems labai skaudus....

Šeškus tiki LiAngelo ateitimi: jam reikia pradėti mąstyti europietiškai Jasilionis prisipažino pasinaudojęs Ballų silpnybėmis (11)

Edvinas Šeškus praleido rungtynes dėl kelio skausmų, todėl jo tėvas ir vyriausiasis...

Kaip mylimajam pasakyti, kad vienas jo sekso judesys jums visai nepatinka? (36)

Kiekvieną mėnesį „Women`s Health“ svetainė su trimis „Men`s Health“ atstovais analizuoja...

Vasario 16-ąją bus leista valgyti mėsą (403)

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis – šįmet sutampa su pirmuoju gavėnios...

Jauna moteris dėl tampono neteko ir antros kojos (33)

Amerikietei manekenei, kuri dėl higieninio tampono sukelto toksinio šoko sindromo neteko dešinės...

Mokslininkai aptiko dar vieną vyrų ir moterų skirtumą: kas susijaudinus darosi jų galvose? (12)

Tai, kad moterys ir vyrai yra labai skirtingi, žino visi. Evoliucija ir per tūkstantmečius...