Paaiškėjo štai kas: dauguma amerikiečių moterų ir merginų įsitikinusios, jog užtenka per savaitę seksu užsiiminėti 2-3 kartus. O pats meilės aktas turėtų trukti ne trumpiau dviejų minučių, nes kitaip jos net nespėja įsijausti.

Sekso maratonų mėgėjų taip pat daug neatsirado. Ilgiau nei valandą trunkantys meilės žaidimai, daugumos apklaustų amerikiečių nuomone, pernelyg varginantis užsiėmimas. Idealiausia sekso trukmė – 5-10 minučių, tačiau per tą laiką būtina „nunešti stogą“.

Trumpos aistros akimirkos

Gyvenimo proza. Realybėje lytinis aktas trunka maždaug 2-5 minutes. Ir įsitikinimas, jog per tris minutes pasitenkina tik silpni ir nieko verti vyrai, netgi labai klaidingas – dauguma mokslininkų teigia, jog stipriosios lyties atstovai, greitai užbaigiantys reikalus lovoje, patys geriausi vyrai. Šią idėją patvirtina ir su gyvūnais atlikti bandymai.

Kai kurie gyvūnai meilės aktą skaičiuoja minute ar dviem, o kiti – netgi sekundėmis. Taip gamtos sutvarkyta tikrai neatsitiktinai: aistros akimirką gyvūnai, kaip ir žmonės, tampa visiškai bejėgiai – tai reiškia, jog gali tapti itin lengvu priešų grobiu. Taigi trijų minučių lytinis aktas – ne vyro silpnumo įrodymas, o savisaugos instinkto išraiška.

Ir nors šiuolaikiniams vyrams nebūtina visą parą rankoje spausti kuoką, kad galėtų apsiginti nuo žvėrių ir konkurentų, savisaugos instinktas toks pat stiprus kaip ir senų senovėje (o jeigu kas nors netikėtai įsilauš į namus?).

Kas turi įtakos: visų pirma, aišku, amžius. Kuo jaunesnis partneris, tuo nekantresnis. Emocijos tiesiog verda, o patirties pratęsiant malonumą dar nėra. Visų antra, tautybė. Patys ištvermingiausi šioje srityje italai ir brazilai. Visų trečia, alkoholis: alkoholio padauginęs vyrukas ilgai negali baigti, ko pradėjęs. Tiesa, tokios būklės net ir pradeda gali toli gražu ne kiekvienas. Vis ketvirta, lytinio gyvenimo ritmas.

Jeigu vyrukas ilgą laiką fizinės meilės nepatyrė, nieko keisto, jog po tokios pertraukos jis reikalą baigs žymiai greičiau nei jūs tikitės. Ir galiausiai paskutinė, tačiau tikrai ne menkiausia priežastis, kodėl meilės žaidimai gali baigtis taip dorai net ir neprasidėję – sveikata. Stresas, prostatitas ir magnio trūkumas maisto racione gesina aistros ugnį.

Aistros grafikas

Gyvenimo proza. Kažkas sugalvojo, jog 20-25 metų vyrai seksu užsiiminėja 4-5 kartus per savaitę, 25-30 metų – 3-4 kartus, 30-40 metų – 2-3, 40-50 metų – 1-2, o 50 ir daugiau – kartą per tris savaites. Žodžiu, visi gyvena pagal tą patį grafiką. Absurdiška, tiesa?

Tokie skaičiai labai individualus dalykas. Yra garbaus amžiaus vyrų, kurie mylisi dažniau nei jaunikliai. Yra jauniklių, kuriems sekso pakanka kartą per mėnesį. Remiantis naujausių apklausų duomenimis, galima daryti išvadą, jog pastaruoju metu žmonės seksu mėgaujasi dvigubai rečiau nei anksčiau. Jeigu prieš dešimt metų sekso kratėsi dailiosios lyties atstovės, besiteisindamos galvos skausmais ir nuovargiu, šiais laikais viskas apsivertė aukštyn kojomis, ir sekso vengia vyrai.

Taisome padėtį

Galima situaciją miegamajame pagerinti ir neapsiriboti dviejų minučių aistra du kartus per mėnesį. Kaip tai padaryti?

· Išsiaiškinkite vyro nenoro mylėtis priežastis. Galbūt jūsų mylimas vyras turi sveikatos problemų, o gal tiesiog labai pavargo darbe. Pirmuoju atveju kreipkitės į specialistus, o antruoju meilės žaidimus tiesiog perkelkite į savaitgalio rytus. Be to, po 22 val. vyriškasis libido vis giliau įminga.

· Vykite šalin nuobodulį. Patarimas labai paprastas – nepaliaukite savo mylimojo stebinti. Tą patį daryti turi ir jis. Šeimyninis gyvenimas praktiškai neįsivaizduojamas be rutinos, kuri visaip bando prasmukti ir į poros miegamąjį. Todėl kartais leiskite sau lovoje elgtis kitaip. Svarbiausia – pamiršti nuvalkiotus stereotipus, o toliau viskas eisis kaip per sviestą.

· Griaukite stereotipus. Kai kurie vyrai mano, jog sekse reikia pasitaupyti – esą ejakuliacijų skaičius ribotas. Šią idėją 1894 metais pristatė vienas mokslininkas iš Vokietijos. Šių laikų akademikai siūlo nustoti kliautis tokiomis nesąmonėmis: ejakuliacijai normų nėra ir negali būti – tai labai individualu. Tokia pati taisyklė galioja ir kalbant apie lytinio akto trukmę ir sekso dažnumą.

· Išjunkite laikmatį. Seksualinės laimės paslaptis – ne kiekybė, o kokybė. Jeigu jums buvo gera, koks skirtumas, kiek truko meilės žaidimai?

Ieškokite panašaus

Seksualinis apetitas tiesiogiai priklauso nuo žmogaus būdo. Jeigu poros temperamentas panašus, žmonės laimingi. Jei ne – santykius ima temdyti neištikimybės šešėlis arba pora paprasčiausiai išsiskiria. Išvada labai paprasta: ieškokite į save panašios antrosios pusės.

Jeigu abu partneriai nėra itin seksualūs, sekso jiems gali pakakti ir kartą per mėnesį. Likusį laiką jie triūs darže, žiūrės televizorių ar tiesiog skaitys knygas. Svarbiausia, jog jie bus labai laimingi.

Kaip atpažinti tokio temperamento žmones? Paprastai tai aukštaūgiai ilgakojai. Tokie vyrai itin liekni, auga nebent pilvas. Ramaus būdo moterys dažniausiai pasižymi siaurais klubais ir nedidele krūtine.
Jeigu abu poros nariai pasižymi dideliu seksualiniu apetitu, jiems tikrai nerūpi pomidorų sodinimas ar kaimynų intrigos. Jiems svarbiausia – seksas, seksas ir dar kartą seksas.

Kaip atpažinti karšto kraujo žmones? Tokie vyrai pasižymi plačiais pečiais, jie neaukšti, kresni. Aistringiausios moterys – plačių klubų ir trumpų kojų.

Kaip pratęsti malonumą?

Remiantis senovės kinų traktatu „Meilės Dao“, sekso trukmę galima prailginti nuo 5-10 minučių iki valandos – tereikia vyrą išmokyti susilaikymo technikos. O ir šių laikų medikai siūlo ne vieną malonumo pratęsimo būdą.

Kur du, gali praversti ir trečias. Pasiūlykite mylimajam užsimauti prezervatyvą – jis sumažins galvutės jautrumą.

Brangusis, lauk! Pajutusios, jog mylimas vyras jau tuoj pasieks palaimos viršūnę, išvarykite jo daikčiuką lauk ir imkitės kitokių glamonių. Tai padės aistrą truputėlį prigesinti. Stabdyti įvykius gali ir pats vyras – tereikia mylintis pradėti galvoti apie pašalinius reikalus.

Apipjaustymas. Jeigu leidžia religiniai įsitikinimai, jūsų mylimasis gali ryžtis apipjaustymui – ši procedūra padės pailginti sueities trukmę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt