Dauguma mūsų santykiuose darome didžiulę klaidą, mėgindami pakeisti kitą asmenį ir manydami, kad būtent jis turėtų pasikeisti. Visas pastangas sutelkiame, bandydami “pataisyti” ir pakeisti savo mylimuosius. Vietoje to, kad priimtume juos ir mylėtume tokius, kokie jie yra, mes manome, kad jie taptų žymiai geresni, jei tik elgtųsi taip, kaip mes pageidaujame.
Jis ir ji
Mes visi norime besąlygiškos meilės. Ji reikalinga mums visiems. Niekas nenori jaustis taip, kad bus mylimas ir priimamas tik tuomet, jei pasikeis pagal to ypatingo žmogaus norus bei įgeidžius.

Jei manote, kad galite pakeisti kitą žmogų, jūs iš tikrųjų kvailinate patys save. Vienintelis žmogus, kurį galite pakeisti, esate jūs pats! Kai jūs pasikeisite, kiti pasikeis taip pat. Kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis, atitinkama reakcija. Jums keičiantis ir tobulėjant, keisis ir tobulės ir kiti.

Pokyčiai yra gąsdinantys, ir kai kurie žmonės gali nenorėti, kad jūs keistumėtės. Nežinomybės baimė šiuos žmones sulaiko nuo pokyčių savo gyvenime troškimo, taigi, jie taip pat nenorės matyti ir to, kad keičiatės jūs. Neleiskite kitų žmonių baimėms sulaikyti jus nuo teigiamų pokyčių, kurių trokštate savo gyvenime.

Jei norite pasikeisti, suvokite, kad tam reikia laiko. Nebūkite sau per griežti, jei vėl griebsitės senų įpročių. Mes visi esame savo įpročių vergai. Reikėjo nemažai laiko, kol tapote tuo, kuo esate šiandien, taigi, nesitikėkite pasikeisti per vieną naktį. Taip pat atminkite, kad pasikeitimas yra pasirinkimas. Jūs galite rinktis pradėti šiandien ir išmokti išvystyti ir sukurti teigiamus pokyčius, kurių norite.

Yra daug puikių knygų, kurios jums gali padėti susikurti gaires ir iš kurių galite gauti informacijos, reikalingos keičiantis jūsų pageidaujama kryptimi. Mėginkite klausyti šių knygų įrašų garso kasetėje važiuodami automobiliu, tvarkydamiesi namuose, sportuodami ar atlikdami kitus nuobodžius darbus. Kai įgysite žinių, reikalingų norint pasikeisti, tuomet, pasiremdami jomis, galėsite pradėti veikti. Veiksmas yra esminis dalykas, siekiant pokyčių. Kai pradedate keisti į gerąją pusę, įskaitomi visi mažiausi žingsneliai.

Būkite atkaklūs. Nepasiduokite, kol pokyčiai, kurių norite savo gyvenime, netapo naujais įpročiais. Mėgaukitės šia kelione ir atraskite tą džiaugsmą ir susijaudinimą, kai pastebėsite teigiamus pasikeitimus.

Atminkite: geri, mylintys santykiai yra tie, kurie leidžia kiekvienam žmogui būti pačiu savimi. Kiekvienam žmogui reikalinga laisvė augimui ir pokyčiams, kuriuos jis turi atlikti savais žingsniais bei patogiu tempu. Mes galime pakeisti tik save. Išmokite mylėti ir priimti save ir jūs sugebėsite mylėti ir priimti kitus, be noro ir poreikio juos pakeisti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Orų išdaigos: vietoj žiemos – beveik 10 laipsnių šiluma (7)

Jei pirmadienį daug kur peizažas pasipuošė balta sniego skraiste, tai antradienį iš to liks tik...

Panevėžyje nužudyto paauglio auklėtojas iškėlė klausimą, kaip jis ten atsirado (172)

Pasigirstant vis skirtingoms versijoms, kodėl Panevėžyje buvo mirtinai sužalotas nepilnametis ,...

VU mokslininkas – apie netoli Biržų aptiktą vieną seniausių juodosios mirties liudijimų (26)

Maro ir raupų sukėlėjų genomai liudija labai įdomius ir netikėtus faktus apie žmonijos...

Kaune, gatvėje, rastas nudurtas 39 metų vyras, policija prašo atpažinti vieną asmenį papildyta (256)

Pirmadienio vakarą, apie 20.35 val., Kaune, Medvėgalio g., šalia parduotuvės „Iki“, rastas...

Nušlavė dėvėtų rūbų parduotuves ir už juokingą kainą pasipuošė šventėms (98)

Kone visą gruodžio mėnesį daugelio mintys tik ir sukasi apie artėjančias šventes. Be dovanų...

Gruodžio 11-osios deklaracija, kurios niekas nenorėjo (10)

1917 m. gruodžio 11 dieną Lietuvos Tarybos nariai, spaudžiami Vokietijos valdžios, pasirašė...

Sensacija: Broliai Ballai vilksis Prienų-Birštono „Vytauto“ marškinėlius (34)

Lietuvos krepšinyje – dar nematyta sensacija. Žymus „Yahooo“ apžvalgininkas Shamsas Charania...

Sutikimas seksui: koks „taip“ reiškia „TAIP“ (74)

Žinote tą seną ir klaikiai nevykusį anekdotą, kad jei dama sako „ne“, tai reiškia...

Indijoje policija sulaikė autobuso keleivį: nepatikėsite, dėl ko (17)

Indijoje policininkai sulaikė vyrą, kuris dėl savo dvokiančių kojinių baisiausiai susikivirčijo...

Katino guolyje rado įsibrovėlį: nekviestas, bet tikras gražuolis (23)

Oranžinis katinas George'as po vieno pasivaikščiojimo sode grįžęs prie savo lovelės nustebo...