Visoms moterims patinka seksas. Tačiau - tegul dabar supyks stiprioji pasaulio lytis - toli gražu ne kiekvieną tenkina intymūs santykiai su partneriu. Galbūt mus myli dažnai, audringai, tačiau malonumo mes kaip nepatiriame, taip nepatiriame. “Kas tai buvo? Seksas?! Hm...”
Pora
© Shutterstock nuotr.

Sudarykime sąrašą moteriškų nusivylimų po sekso. Tarkime, mes partnerį įvardiname žodeliu “nekoks”, jei nutinka tokia situacija:

“Sausas” žaidimas

Pirmosios pažinties savaitės su vaikinu mano draugei Albinai nebuvo sklandžios. “Jis iš tiesų neblogas vaikinas, tačiau sekse toks... reaktyvinis”, - skundėsi ji.

Pasak Albinos, jie mylėjosi visur ir visada: vonioje, valydamiesi dantis, virtuvėje, plaudami indus, svečiuose pas draugus. “Bet juk tai nuostabu!” - tariau iš pavydo grieždama dantimis. “O... toli gražu ne, - nusivylusiu balsu atsiliepė draugė. - Jis visiškai nežino, kas yra preliudija.

Pasak draugės, po kiekvieno bučinio jos partneris užsidegdavo afrikietiška aistra, nepaisydamas, ar ji tam pasiruošusi. Po trečios vyno taurės Albina prisipažino, kad seksas be preliudijos malonus tiek pat, kiek gali būti malonus švitrinio popieriaus poveikis švelniai odai.

“Na, ir didelis”

Reikia pripažinti, kad mano draugei Albinai nelabai sekasi su vyrais. Štai prieš tai buvusį draugą ji iškentė kokiu 7 kartus, o 8-ąjį nebekentėjo ir tiesiais šviesiai išrėžė: “Aš ne asfalto luitas, kurį reikia daužyti pneumatiniu plaktuku.”

Žinotumėte, brangūs skaitytojai, kiek svaiginamų vakarų praleidome besiklausydamos Albinos sekso istorijų, kuriose liejosi tokie žodžiai kaip “straublys”, “gigantas”. Klausantis tai atrodė viliojamai, tačiau draugė anaiptol neatrodė laiminga. “Mylėdamasis jis dirba kaip pneumatinis plaktukas. Didelis pneumatinis plaktukas!” - virkavo Albina.

Tuo tarpu bet kuris seksologas pasakys, kad vyrai, gamtos apdovanoti dideliais peniais, sekso metu turi būti kiek įmanoma atsargūs, kad nesužeistų partnerės.

“O pasikalbėti?..”

Dar vienas nusivylimas, kurį patiria moteris po sekso - vyro šaltumas. Ir jeigu nuo hiperaktyvios mašinos dar galima pailsėti kūnu ir siela, šaltakraujiškumas nervina ilgai bei nuobodžiai.

Štai, kad ir mano buvęs vaikinas. Na, rodos seksas nepakartojamas: poza keičia pozą, ekstazė, du kūnai, pavargę nuo aistros... Ir ką sau manote! Jis nusirita nuo manęs ir lyg niekur nieko sako: “Nepamiršk rytoj nupirkti skutimosi putų”, o po to nušlepsi į vonią, palikęs mane vieną lovoje.

Kur bent bučinys ar keli švelnūs žodžiai? Deja, reikia pripažinti, kad po intymių santykių kai kurie vyrai būna itin nuobodūs.

“Man daug nereikia”

Tačiau nuobodumą ar preliudijos nebuvimą dar galima pakęsti, tačiau ką daryti su vyrais, kuriems intymūs santykiai tik trukdo. Manote, kad tokių nėra?

O štai mano dar viena draugė su naujuoju savo partneriu per pusę metų, kaip pati sako, mylėjosi tik kokį dešimt kartų. Kodėl? “Kas ten jį supras?” - gūžtelėjo pečiai draugė.

Nors jos draugo išvaizdą galėčiau pavadinti net brutalia, seksas, pasirodo, jį domino menkai. Gal dėl to kaltas jo nepasitikėjimas savimi, o gal jis... Na, ne...

Kaip ten bebūtų draugei didelių pastangų reikėdavo, kad jį sugundytų ir įsitemptų į lovą. Tuo tarpu moterys trokšta savo vyruose matyti, jei ne seksualinį gigantą, tai bet jau partnerį, sugebantį suteikti jai malonumo, kai jai to norisi.

“Pratęskime malonumą”

Būtent taip žodis žodin pareiškė kartą man vienas buvęs mano meilužis ir... labai mane nuvylė. Ne todėl, kad aš mėgstu “greituką”, o todėl, kad tuo metu mes užsiiminėjome oraliniu seksu. Ir kai kurie mano veido raumenys jau buvo gerokai pavargę.

“Kam tu atidėlioji malonumo akimirką?, - provokavau jį. “O man patinka!” - sakė mano princas. Tai kartodavosi dažnai.

Aišku, aš dar negirdėjau, kad moteris mirtų nuo 50 minučių preliudijos ir laaabai lėto 40 minučių lytinio akto, tačiau turiu pripažinti buvau arti pražūties.

“Pasigėriau kaip...”

Tačiau daug labiau nervina vyras, kuris turi polinkį prieš einant į miegamąjį išlenkti burnelę. Net ir naujų seksualių drabužėlių vaizdas jo jau nebejaudina. Toks yra mano sesers vyras.

Prieš eidamas miegoti jis privalo išgerti bent du butelius alaus, mat kitaip jis - vargšas, drovulis - kuklinasi ir negali atsipalaiduoti. Tačiau kai atipalaiduoja jau, deja, nebegali susikaupti. Na, suprantate apie ką aš...

Jau seniai mano sesė pamiršo, kas yra intymūs malonumai. Apie tai ji tik svajoja. Tačiau ir vyro palikti negali: šeima, vaikai, ūkis. O kad jis alkoholikas, jai net į galvą nešauna...

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Rusijos opozicionierius: permainos vyksta staiga, turime būti pasiruošę (25)

„Kada Rusijoje prasidės rimtos politinės permainos, mes nežinome, tačiau turime būti joms...

Po feisbuke transliuotos kalinių puotos – didelės kratos Kybartų pataisos namuose (145)

Po savaitgalį didelį ažiotažą sukėlusių vaizdų iš Kybartų pataisos namų – teisėsaugos...

Svajonių darbas: Seimo nariai turi 103 dienas, per kurias gali atostogauti (10)

Dabartinė situacija, kai Seimo nario atostogos nėra reglamentuotos, prieštarauja Konstitucijai ,...

Valstybinį istorijos egzaminą laikę abiturientai liko gerokai nustebinti (87)

Pirmieji abiturientai iš valstybinio istorijos egzamino Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje...

Ambicingos idėjos Vilniui: kokią sostinę matysime po kelerių metų? (14)

Vilnius turi ambicijų tapti ne tik informacinių technologijų, lazerių pramonės, finansinių...

Brigitte Macron išrinktas pirkinys pribloškė prancūzus (22)

Prancūzijos prezidentinę porą užgriuvo įtarimai, kad Eliziejaus rūmai švaisto pinigus naujam...

Kam Lietuvoje priklauso žiniasklaida? (111)

Ar žiniasklaidai Lietuvoje pakanka skaidrumo? M360 kalbinti ekspertai neslėpė, kad šioje srityje...

Sukrėtimas Kroatijos rinktinėje: trenerių štabas iš komandos išmetė Kaliničių (9)

Kroatijos žiniasklaida praneša, kad rinktinės strategas Zlatko Daličius išmetė puolėją Nikolą...

Kaip diplomų teikimams puošėsi geriausio Lietuvos universiteto absolventės (40)

Pirmadienio popietę sostinės Šv. Jonų bažnyčioje iškilmingai įteikti aukštojo mokslo...

Vokietijoje areštuotas „Audi“ vadovas (10)

Vokietijoje tirianti vadinamąjį „ dyzelgeito “ skandalą, paaiškėjus tam tikroms aplinkybėms,...