aA
Kodėl didžioji vyrų dalis tiesiog nepasako mums, ką jaučia? Keista, tačiau pasirodo, meilė priverčia vyrus pasijusti pažeidžiamais, vaikiškais ir nesugebančiais padaryti tai, ko iš jų tikimasi. Šis dėsningumas ypatingai galioja tiems vyrams, kurie mano, kad pasaulis gyvena pagal džiunglių įstatymus. Tačiau jie visgi myli, tik išreiškia savo meilę kiekvienas savaip.
Meilė
“Aš galiu su ja miegoti, ją vesti, rūpintis ja, tačiau ją mylėti – visiškai kas kita,” teigia Tony, kuris vedė jau perkopęs keturiasdešimtmetį. “Vyrams nepatinka kalbėti apie meilę. Jie nežino, ką sakyti. Žinoma, vyrai jaučia meilę. Tačiau jie ją išreiškia kitaip.”

Iš tikrųjų meilė vyrui skirtingais jo gyvenimo tarpsniais reiškia skirtingus dalykus. Tai reiškia, kad moteris turi suvokti, koks yra jos vyras ir ką jam reiškia meilė. Jeigu jūs nuolat nusivildama vis laukiate tų trijų stebuklingų žodžių, pažiūrėkite, galbūt jis tai sako kitaip:

1. Paprasčiausiai sako: “Aš tave myliu”

Jis ir ji

Iš tikrųjų šie trys žodžiai kai kuriems vyrams yra milžiniškas žingsnis. Taip yra todėl, kad tai reiškia žymiai daugiau nei paprasto jausmo išraiška. Kai kuriems tai lyg gyvenimo įsipareigojimas, kitiems – lyg pavojus.

“Kai aš sakau: “Aš tave myliu”, sako Stivas, “jaučiuosi taip, lyg paimu savo gyvenimą į rankas ir atiduodu jai. Tai baugina. Aš iš tikrųjų turiu ja pasitikėti ir žinoti, kad ji neišmes mano meilės į šiukšlių kibirą.” Šiuo atveju labai ryškiai pasireiškia baimė būti atstumtam. Atstūmimas daugeliui vyrų yra beprotiškai skausmingas, o žodžiai “aš tave myliu” gali būti lyg skatinimas jį įskaudinti. Daugelis vyrų, prieš išdrįsdami pasakyti šiuos žodžius, santykiuose turi pasijusti labai saugūs ir labai pasitikėti moters jausmais.

Moteris su gėlėm

Kitiems žodžiai “Aš tave myliu” reiškia: “Aš siūlau įsipareigojimą. Aš ketinu gyventi dėl tavęs ir stengtis, kad tavo gyvenimas būtų geras.” Daugelis vyrų meilę išreiškia veiksmais, taigi šie žodžiai yra būsimų veiksmų pažadas. Paprasčiausiai pasakydami šiuos žodžius jie jaučia, kad sutinka būti šalia moters, paremti ją ir rūpintis ja.

Kada kai kurie vyrai sako “Aš tave myliu”, tai reiškia - “Aš tavęs nepaliksiu” arba “aš visada būsiu tau ištikimas.” Tai kai kuriuos vyrus gali labai bauginti. Jie jaučia, kad patys žodžiai yra lyg pažadas, o jeigu pažadą sulaužys, tai nukentės. Vyrai nenori laužyti savo pažadų. Daugelis tikisi jų laikytis ir suteikti tai, ko moterys nori. Galiausiai jie nori, kad moterys būtų jais patenkintos – ir patys būti patenkinti.

2. Siūlo meilės jausmų ir prisirišimo simbolius

Meilė

Yra daug įvairiausių dovanų, kurias jums gali padovanoti vyras. Akivaizdžios – tai tos, kurias įpakuoja į dovanų popierių, vaišina saldainiais, dovanoja gėles bei rašo meilės laiškelius. Tačiau yra ir tokių, kurių moteris gali nepastebėti arba nesuprasti. Pavyzdžiui, kai kurie vyrai, skirdami jums laiko, dovanoja jums dovaną. Kai jie praleidžia daugiau laiko su jumis ir mažiau su šeima ir draugais, būtent taip jie pasako, kad myli jus. Jis renkasi buvimą su jumis.

Kai kurie vyrai renkasi kitokias dovanas. Galbūt jūsų partneris paremia jus tuomet, kai jums sunku, važiuoja su jumis aplankyti šeimos, padaro už jus nemalonius darbus, eina į jums svarbius įvykius, savo planuose ir mintyse patalpina jus į pirmąją poziciją. Tačiau esmė ta pati. Jis jus myli. Jeigu tai panašu į jūsų vyrą, atminkite, kad, galbūt, jam, kaip ir kitiems vyrams, nepatogu išreikšti savo jausmus tiesiogiai, taigi toks jo elgesys yra aiškus rodiklis, kad jam rūpite. Norint suprasti tokį vyrą, reikia suvokti du dalykus: šiuos veiksmus sukelia meilė ir jis tikisi, kad jūs tai žinote.

3. Fizinis meilės parodymas

Seksas

Meilė ir prisirišimas gali reikšti bet ką, pradedant laikymusi už rankų ir baigiant seksu. Iš tikrųjų, daugelis vyrų gali lengviausiai išreikšti savo jausmus mylėdamiesi. Taip yra todėl, kad po intymaus veiksmo jie jaučiasi taip, lyg būtų jus mylėję, o dažnai taip pat ir jaučiasi mylimi. Fizinis kontaktas sulaužo barjerus bei suteikia artumo pojūtį, kurio kitais būdais jis nesugeba išsiugdyti.

Tai gali būti sudėtinga sritis, nes seksas atskiriems individams gali reikšti visiškai skirtingus dalykus. Daugeliui moterų ne mažiau nei pats seksas reikalingas susižavėjimas bei įžanga, nes būtent tuomet jos jaučiasi mylimos. Kai kurioms moterims sueities metu netgi būtina girdėti meilės žodžius. Taigi, kai vyras yra atviras ir rūpestingas sekso metu, būtent taip jis išreiškia meilę. Jam meilė reiškia jos ir savo poreikių patenkinimą.

Tačiau kai kurie vyrai naudojasi seksualumu kaip būdu paslėpti santykių sritis, kurios gali būti sudėtingos. Jie jaučia, kad jeigu seksas yra geras, tai visi kiti dalykai santykiuose taip pat susitvarkys. Paprastai, kai seksu užsiimama nenorom arba nesimylima visiškai, tai aiškus rodiklis, kad kažko trūksta emociniame lygmenyje arba kad santykiuose egzistuoja konfliktas. Seksas yra jautrus barometras, kuris tiksliai parodo, kas vyksta visuose gyvenimo aspektuose.

4. Pristato jus savo šeimai

Meilė

Kitas būdas pasakyti jums “Aš tave myliu”, - tai nusivežti jus namo, supažindinti su šeima ir artimais, svarbiais draugais. Tai dažniausiai reiškia, kad vyras jums jaučia gilius jausmus. Tai ne tik pasako, kad jis jumis didžiuojasi, bet jis taip pat nori, kad jūs užmegztumėte ryšį su žmonėmis, kurie jam yra svarbiausi. Jis nori, kad jie jums rūpėtų ir kad jūs rūpėtumėte jiems. Tai neabejotinas ženklas, kad intymumas ir meilė jo širdyje auga ir kad jūs tampate svarbia jo gyvenimo dalimi. Kai kurios moterys dažnai skundžiasi, kad vyras jų nesupažindina su savo šeima ir draugais. Kai taip vyksta per ilgai, tai gali reikšti, kad jo jausmams trūksta gilumo.

Kai kurie vyrai santykius padalina į skyrius. Jie turi vieną moterį pasimatymams, kitą seksui, trečią – tokiai meilei, dėl kurios kuriama šeima. Žinodama, į kokias savo gyvenimo sritis jis jus įsileidžia bei su kokiais žmonėmis supažindina, jūs galite suprasti, kam esate jo gyvenime skirta ir jūs. Ar jis nori, kad būtumėte visose jo gyvenimo srityse, ar tai tik riboti santykiai? Meilė pačia giliausia prasme reiškia dalinimąsi su kitu partneriu visomis savo gyvenimo sritimis.

Meilė

Gali būti visiškai naudinga rašyti nedidelį savo santykių dienoraštį. Tiek daug meilės išraiškos veiksmų praeina pro akis nepastebėtų bei nepajustų dėl to, kad mes paprasčiausiai prie jų priprantame arba tampame per daug užimti, kad sustotume ir pastebėtume – arba sustotume ir padėkotume.

Kas vakarą skirkite kelias minutes prisiminti tam, ką šiandien gavote ir ką davėte. Užrašykite tai. Būkite konkreti. Išvardinkite viską, įskaitant telefono skambučius, malonius žodžius, netikėtus apsilankymus ir t.t. Jūs nustebsite, kai kada nors vėliau paskaitysite ir prisiminsite, kaip jis jus myli. Be to, tai padės jums surasti savų būdų kaip parodyti savo meilę jam.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Lietuvos migrantų stovyklose – vis daugiau asmeninių dramų (93)

Migrantų stovyklose – dramos ir susitikimai. Pas nelegaliai Lietuvos sieną kirtusius migrantus...

D+Agnė Kulitaitė

Agnė Kulitaitė. Košmaras Vaginų gatvėje: šiurpūs merginų prisiminimai iš vizitų pas ginekologus (2)

Atvožti Pandoros skrynią. Sujudinti širšių lizdą. Praverti skardinę su kirminais. Nė nežinau,...

Užkalnis. Šimonytei reikės pastatyti paminklą (367)

Dėmesio – toliau tekste bus aptartas premjerės ir ministrės apsirengimas Dubajuje iš mano, kaip...

Sumaištis dėl galimybių paso nesibaigia: skundas veja skundą, logikos nesupranta nei verslininkai, nei piliečiai (494)

Sumaištis dėl Galimybių paso nesibaigia. Mažesnės vaistinės dabar gali aptarnauti tik po vieną...

Putinas nurodė padidinti dujų tiekimą į Europą (88)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį nurodė energetikos milžinei „Gazprom“...

Įnirtingame lyderių susirėmime be aikštės vidurio lemtingas buvo penktas įvartis 90+5 minutę

Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ sukūrė įspūdingą šventę žiūrovams,...

Po ilgos pauzės atsiveria slidinėjimo kurortai, tačiau įsileis ne visus: kokie ribojimai galios ir ką reikia žinoti norintiems keliauti? (7)

Nors praėjusią žiemą keli slidinėjimo kurortai veikė, daugelis jų buvo uždaryti dėl visą...

Dažyti, dekoruoti ar tapetuoti? Ekspertai – apie sienų apdailos būdus ir kaip išsirinkti tinkamiausią (7)

Namų interjeras šiandien įgauna vis didesnę svarbą. Spalvų, medžiagų pasirinkimai nėra tik...

Neatpažįstamas Ulanovas, „netraukiantis“ Blaževičius ir pergalių badas: ko imtis kenčiančiam „Žalgiriui“? (105)

Po šeštos paeiliui nesėkmės Eurolygoje Kauno „Žalgiris“ atsidūrė per pralaimėjimą nuo...