aA
Kiek daug mes turime prietarų! O ypač – skirtų Naujiesiems Metams. Pats “svarbiausias” – “kaip Naujuosius sutiksi – taip visus metus ir gyvensi.” Todėl žmonės stengiasi bet kokia kaina sukurti sau šventę. Deja, tačiau kaina kartais pasirodo per didelė... Be to, priimdami šį, švelniai tariant, ne visiškai patikrintą nuostatą, daugelis patys užsiprogramuoja būsimoms nesėkmėms.
Šampanas
Pavyzdžiui, atsitiktinis barnis, kuriam šiaip neteiktumėte didelės reikšmės, jeigu jis įvyktų paprastą dieną, Naujųjų išvakarėse gali pavirsti būsimos laimės katastrofa. O kadangi jūs jau iš anksto “žinote”, kad dabar jau “visus metus nematysite laimės”, pasąmoningai ieškosite priežasčių išsiskyrimams.

Na, o jeigu tenka Naujuosius sutikti be poros, dažnai prasideda tyli panika: ką gi, dabar teks visus metus būti vienai… Ypač prietaringi stengiasi bet kokia kaina surasti partnerį Naujametinei nakčiai. Nesvarbu, kad tai psichologiškai visiškai svetimas žmogus, o gal net ir visai nepažįstamas, nesvarbu, kad su juo bus mirtinai nuobodu (tai dar anaiptol ne blogiausia), o gal net ir pavojinga – kad tik ne vienai!

Kaip sutikti Naujuosius, kad ateinantys metai būtų laimingi?

Nesistenkite aklai paklusti naujametėms tradicijoms ir prietarams. O jeigu negalite be to apsieti, bent išsirinkite tuos, kurie jums yra priimtini ir malonūs. Tačiau laimė ateinančiais metais priklausys tikrai ne nuo to.

Neprogramuokite savęs būsimoms nelaimėms, net jeigu susikivirčijote su savo meilės objektu. Nesižeminkite, nemaldaukite atleidimo: geriau nusiteikite susitaikyti ateinančiais metais. O gal jūs viską blaiviai apmąstysite ir nuspręsite, kad naujametė naktis (o gal ir visi ateinantys metai) be šio žmogaus – ne taip jau blogai.

Vargu ar tikrų Naujametę naktį įgyvendinti savo slaptą troškimą pasimylėti su žaviu nepažįstamuoju. Na, nebent tam neprieštarauja jūsų dabartinis širdies draugas ir jūsų santykiai yra visiškai laisvi.

Šampanas

Jeigu naujuosius sutinkate be draugo – nepergyvenkite! Ir nesistenkite bet kokiomis priemonėmis susirasti sau porą. Pagalvokite, kas jums bus geriau: praleisti šventę be partnerio ar artimiausią pusmetį skinti lengvabūdiškos pažinties vaisius?

Šventimas be kompanijos turi savus privalumus. Pirmiausia, jūs galėsite žiūrėti jums patinkančią TV programą, valgyti ir gerti tai, ką tik norėsite. Ir galėsite tai daryti patogiai įsitaisius lovoje. Antra, visi jūsų pasakyti tostai ir palinkėjimai niekam nesukels sarkastiškos šypsenos. Ir trečia, niekas jums nedarys pastabų dėl jūsų šukuosenos ar aprangos.

Ketvirta, jūs būsite pats svarbiausias asmuo šioje šventėje. Penkta, indų plauti tikrai reiks mažiau, o ir juos galėsite ramia sąžine palikti rytdienai.

O jeigu rimtai – Jūs galėsite pasinaudoti šia, rodos, nedėkinga situacija ir pabūti tiesiog pati su savimi. Ar dažnai taip atsitinka mūsų gyvenime? Ir svarbiausia, atminkite – šia naktimi jūsų gyvenimas anaiptol nesibaigia. Ir jūs turite mažiausiai metus, kad susirastumėte žmogų, tinkamą ne tik sutikti eilinius Naujuosius metus, bet ir tikrą gyvenimo draugą.

O jeigu jau atsitiko taip, kad Naujametę naktį jūs praleidote tikrai ne taip, kaip norėjote – tai galima ištaisyti. Sutikite Naujuosius dar kartą – pvz., pagal kinų kalendorių. Iš dviejų bandymų vienas kuris nors tikrai pavyks geriau!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Pažintis socialiniame tinkle: kaip vos iš kelių žinučių suprasti, kad viskas baigsis blogai (46)

„Tinder“, „Facebook“ ir kiti socialiniai jau kurį laiką yra kone populiariausia platforma...

Vieta, apie kurią lietuviai galėjo tik pasvajoti: paslaptingas kino teatras, kur leidžiama daugiau nei įprastai (5)

Sostinėje įsikūrė nauja vieta, apie kurią anksčiau net nesvajojote, kad tokia gali būti. Po...

Nepaklausė medikų ir šiandien džiaugiasi dešimtmečiu sūnumi: nuvykus į klinikas, nėštumą siūlė nutraukti (11)

Ką reiškia rankose laikyti nė kilogramo nesveriantį kūdikį, niekaip nesupras tie, kas to...

Laukiantiems didžiųjų metų švenčių – puikios žinios: galite turėti 11 laisvadienių (5)

Kalėdos ir Naujųjų metų sutikimas šįmet gali tapti itin įsimintinas. Ypač tiems, kurie yra...

Gėrimo, šildžiusio Pirmojo pasaulinio karo karius, paskutinė stotelė – Indijoje (2)

Gerą šimtmetį šeimos savo vaikus Indijoje girdė salyklo skonio pieno gėrimais, kurie, kaip kad...

Reforma iš vidaus: prabilo apie ligoninėse apgyvendinamus paimtus vaikus, dėl kursų metamus darbus ir pareigūnų patyčias (461)

Iš nesaugios aplinkos paimtų vaikų apgyvendinimas ligoninėse, budinčių globotojų trūkumas,...

Buto pirkimas miesto centre: ekspertė išvardijo didžiausius privalumus (19)

Mes gyvename amžiuje, kai informacijos srautai kasdien tik didėja ir tam, kad neatsiliktume, turime...

Ar iš tiesų kaime sunku rasti darbo? (6)

Skurdas, nedarbas, alkoholizmas – tokiais žodžiais dažnai apibūdinamas šiandieninis Lietuvos...

Po 30 metų į Lietuvą grįžusi moteris atvira: nuskurusiame sovietiniame mieste esama šio to nauja (175)

„Iš Lietuvos su meile“. Taip savo straipsnį, publikuotą svetainėje „Roads &Kingdoms“,...

Į Lietuvą veržiasi šaltis ir sniegas – gruodžio mėnuo bus kitoks nei įprasta (54)

Nors ruduo dar nesibaigė, daugeliui smalsu, kokia laukia žiema. Kai kurių klimatologų teigimu,...