Vienas iš didžiausių nuolatinių santykių keliamų iššūkių – atrasti tinkamą pusiausvyrą tarp merginos ir draugų. Tai – labai trapus balansas, o neteisingas elgesys šioje situacijoje gali turėti labai rimtų pasekmių. Jei per dažnai atsisakysite būti su mergina, vėl liksite vienas greičiau nei to norėtumėte, bet jūsų draugai netrukus pradings, jei nuolat būsite tik su panele.
© Corbis/Scanpix
Sugebėjimo atrasti balansą tarp draugų ir panelės pagrindai – laiko paskirstymas ir pagarba. Žmonės, kuriems jūs rūpite, verti jūsų laiko; esmė šiuo atveju – nuspręsti kaip sąžiningai padalinti laiką jūsų gyvenime svarbiems žmonėms.

Kartais jums gali tekti parodyti šiek tiek kūrybingumo skirstant savo laiką, bet jei tik planuosite į priekį, o jūsų lūkesčiai bus pamatuoti, tai visi turėtų būti patenkinti – jūs taip pat.

Planuokite laiką su kiekvienu

Jūsų draugai visada jums paskambindavo ir pasikviesdavo eiti drauge, kai tik jų nuotaika būdavo tam tinkama. Tuo tarpu jūsų panelė pradėjo manyti, kad kiekvieną savaitgalį leisite kartu su ja. Problema tame, kad ir draugai, ir mergina mano, kad galite tiesiog viską mesti ir būti su jais ar ja.

Norint atrasti balansą tarp draugų ir širdies damos, šiek tiek laiko planavimo turės labai teigiamos įtakos. Iš pradžių tai atrodo pernelyg oficialu ar formalu, bet laiko planavimas padės iš laiko išgauti viską, kas įmanoma.

Gerbkite šventas progas

Pavyzdžiui, gimtadienius, Naujuosius metus turėtumėte sutikti su savo išrinktąja, net jei draugų kompanija organizuoja pašėlusiai linksmą kelionę į užsienį, o jos planuose – tik ramus pasėdėjimas kartu su draugėmis, rašo „Ask Men“.

Lygiai taip pat dėl jokių priežasčių negalite leisti savo merginai įkalbėti jus atsisakyti švento laiko su draugais – tokio, kaip „Eurolygos“ finalas ar kasmetinė išvyka prie ežerų. Pripažinkite, kad kai kurie dalykai yra tiesiog šventi ir tuomet jums bus lengviau atrasti pusiausvyrą.

Paverskite ją „sparno drauge“

Vienas iš būdų atrasti pusiausvyrą – planuoti bendras linksmybes. Pavyzdžiui, pabandykite įkalbėti savo draugę eiti kartu, kai planuojate su draugais vakare perbėgti per klubus. Jos tapimas „sparno drauge“ gali būti puiki galimybė panelei susidraugauti su jūsų draugais.

Ir jūsų mergina netgi gali būti labai gera pagalbininkė jūsų draugams ieškant naujų vakaro nuotykių: vienišos merginos jausis daug patogiau kalbėdamos su jūsų draugais vaikinais, jei jūsų grupėje taip pat bus ir kita mergina.

Be to, matant jūsų draugus patogiai sėdint šalia patrauklios panelės pažadins naujos pažįstamos konkurencinę prigimtį.

Renkite vakarėlius

Vakarėlių rengimas savo namuose yra dar vienas būdas suartinti savo draugus ir mylimąją. Draugai itin entuziastingai sutiks idėją sudalyvauti vakarėlyje, kurį organizuojate jūs su savo drauge, nes (neskaitant prisisiurbimo iki šliaužiojimo stadijos perspektyvos) jie taip pat norės susipažinti ir su vienišomis jūsų merginos draugėmis.

O jei jūsų širdies dama tokią idėją sutinka nenoriai, pasiūlykite surengti šiek tiek „brandesnę“ vakarėlio formą – vakarienę su mažiau svečių ir daugiau civilizuotų pokalbių.

Visą dėmesį skirkite tam, su kuo esate

Pasirūpinkite, kad laikas, leidžiamas su draugais arba su mergina būtų kokybiškas. Kitaip tariant, kai būnate su draugais, stenkitės visą tą laiką nekalbėti telefonu su mergina, o kai būnate su ja, nerašinėkite žinučių draugams.

Draugai ir mergina pavydėti vieni kitiems ir susidaryti priešišką nuomonę, jei jausis apleisti. Neverta leisti laiko su vienu, jei jūsų mintyse kitas.

Nebandykite paversti jos vienu iš draugų

Jau siūlėme įtraukti merginą į įprastinį jūsų ir draugų bendravimą, bet šiuo atveju labai svarbu įsisąmoninti vieną dalyką: nesvarbu, kaip labai to norėtumėte, jūsų mergina niekada netaps vienu iš draugų-vaikinų. Jei ji negali pakęsti sporto, tikrai neįtikinsite jos praleisti kiekvieną sekmadienį žiūrint futbolą su draugais.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad draugai pradės šalintis jūsų, jei į kiekvieną pokerio vakarėlį su savimi tempsitės ir merginą. Susipraskite, kada galima panelę įtraukti į jūsų ir draugų bendrą veiklą, o kada - pasirodyti vienam.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: sniegas neskubės tirpti, grįš šaltis (13)

Panašu, jog šalyje pagaliau įsitvirtins tikra žiema, su sniegu pasipuošusiomis apylinkėmis. Nors...

SEB paskelbė naujus įkainius – kai kas brangs dukart (431)

Kaip ir kiti komerciniai bankai, SEB bankas pranešė kad netrukus didins dalies paslaugų...

Vienuoliktasis Dakaro etapas: Žalą buvo ištikęs krachas, greičiausias – Juknevičius (439)

Vienuoliktajame jubiliejinio 40-ojo Dakaro ralio etape sportininkams trečiadienį reikėjo iš Beleno...

Lietuvio įspūdžiai iš audringiausio Hamburgo rajono: radau viską, nuo ko valdžia saugo mūsų šalies žmones (431)

Įsijautęs į nuo alkoholio, prostitucijos, rūkalų ir marihuanos išvalytos Lietuvos įvaizdį...

Avangarde finišavęs Juknevičius: labai gaila Vaido (6)

Vienuoliktasis Dakaro etapas vieniems Lietuvos sportininkams buvo sėkmingas, kitiems labai skaudus....

Šeškus tiki LiAngelo ateitimi: jam reikia pradėti mąstyti europietiškai Jasilionis prisipažino pasinaudojęs Ballų silpnybėmis (12)

Edvinas Šeškus praleido rungtynes dėl kelio skausmų, todėl jo tėvas ir vyriausiasis...

Kaip mylimajam pasakyti, kad vienas jo sekso judesys jums visai nepatinka? (36)

Kiekvieną mėnesį „Women`s Health“ svetainė su trimis „Men`s Health“ atstovais analizuoja...

Vasario 16-ąją bus leista valgyti mėsą (403)

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis – šįmet sutampa su pirmuoju gavėnios...

Jauna moteris dėl tampono neteko ir antros kojos (33)

Amerikietei manekenei, kuri dėl higieninio tampono sukelto toksinio šoko sindromo neteko dešinės...

Mokslininkai aptiko dar vieną vyrų ir moterų skirtumą: kas susijaudinus darosi jų galvose? (12)

Tai, kad moterys ir vyrai yra labai skirtingi, žino visi. Evoliucija ir per tūkstantmečius...