aA
Reta moteris gali susitaikyti su tuo, kad jos gyvenimo vyras palaiko artimus emocinius ryšius su kita. Tačiau jei jų santykiai neperžengia draugystės ribų, ar galite prieštarauti? Kita vertus, ar priešingos lyties draugai tikrai negriauna asmeninių santykių?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria, kaip elgtis, jei jūsų mylimasis turi geriausią draugę.

Susidraugaukite! Be abejo, jums nepatinka, kad jūsų mylimasis turi draugę, nes pavydite ir bijote, kad jis nepradėtų jai jausti romantiškų jausmų. Tačiau geriausias būdas nuo to apsisaugoti yra susidraugauti su ta mergina. Kai geriau ją pažinsite, žinosite stipriąsias ir silpnąsias jos puses ir galbūt geriau pažinsite savo antrąją pusę, nes suprasite, kas iš tiesų juos sieja. Be to, jei būsite jos draugė, jai nebebus tas pats, kaip jūs jausitės, jei jūsų draugas jums būtų neištikimas.

Pakvieskite kartu praleisti laiką! Jei organizuojate vakarėlį ar iškylą gamtoje su draugais, būtinai pakvieskite ir šią merginą. Stebėkite jos elgesį ir bendravimą su jūsų antrąją puse. Taip pat tai, kaip ji reaguoja į jūsų ir draugo intymius prisilietimus. Ar žvilgčioja? Ar stengiasi sutrukdyti tokioms akimirkoms? Jei ji turi slaptų ketinimų jo atžvilgiu, jos kūno kalba tikrai tai išduos.

Suteikite jai šansą! Suprantama, kad jums nemalonu, jei mylimasis turi artimų emocinių santykių su kita mergina, tačiau dažniausiai laikas viską išsprendžia. Suteikite jai šansą ir stenkitės nesusidaryti išankstinės nuomonės. Galbūt ši mergina iš tiesų neturi jokių blogų ketinimų. Tokiu atveju nėra pagrindo jausti kokią nors konkurenciją.

Atkreipkite dėmesį į mylimojo elgesį. Žinoma, kad labai svarbu, koks yra jūsų draugo požiūris į šią merginą. Jei jūsų antrosios pusės draugė parašė jam žinutę, o jis ją įnirtingi nuo jūsų slepia, taip pat nepasakoja, apie ką su ja kalbasi, galite įtarti, kad ši mergina yra daugiau nei draugė. Tačiau jei jūsų draugas atvirai jums viską papasakoja, greičiausiai nėra pagrindo nerimauti.

Nustatykite ribas. Nėra pagrindo pavyduliauti mylimojo draugei, jei ji neperžengia tam tikrų ribų, kurias jūs pati turite nustatyti. Nieko blogo, jei jūsų gyvenimo draugas kartais su ja bendrauja, susitinka, pakviečia į svečius. Tačiau jei ši mergina jam rašo kasdien, galbūt skambina net naktį ir pirmenybė yra teikiama jai, pasikalbėkite su mylimuoju, kad jus toks elgesys erzina. Jei jo ketinimai jūsų atžvilgiu rimti, jis padarys išvadas.

Pasikalbėkite atvirai su savo draugu. Net jei mylimojo draugė netrukdo jūsų santykiams su mylimuoju, turėtumėte su juo apie ją pasikalbėti. Išklausykite, kokia jo nuomonė apie ją, kaip jis įsivaizduoja tolimesnį bendravimą ir kokia jūsų vieta jo gyvenime. Jei ji iš tiesų yra tik jo draugė, šis pokalbis turėtų jus nuraminti ir padėti suprasti, kad nėra dėl ko nerimauti.

Daugiau dėmesio skirkite judviejų santykiams. Atminkite, kad svarbiausia yra jūsų ir antrosios pusės santykiai. Todėl neleiskite, kad kita mergina nukreiptų dėmesį nuo jūsų asmeninių santykių su draugu. Nepamirškite, kad turite stengtis kuo geriau sutarti su mylimuoju. Jei jūsų santykiai bus darnūs, jokia mergina neturės šansų atkreipti jūsų draugo dėmesį.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Nesibaigianti televizijoje išgarsėjusios buvusios sinoptikės šeimos drama (2)

Iš televizijos ekranų daugeliui žinoma buvusi ilgametė sinoptikė Tatjana Kempi , kurią...

Šis kurortas – vienintelis toks Lietuvoje: kelių kilometrų spinduliu galite rasti visas įmanomas pramogas (15)

Lietuvoje yra tokių kampelių, apie kuriuos net nežinome. Tiesa, to turbūt negalime pasakyti apie...

Milijardierius demonstruoja, kaip iš tiesų Ukrainoje veikia politika (44)

Ukrainos mieste Horišni Plavniuose šimtai žmonių susirinko Kultūros rūmuose, laukdami savo...

Užkalnis pasiekė dugną ir perka kvepalus iš turgaus (70)

Tai kas, kad Ir ne pirmą kartą toks atvejis, kai pildau kolekciją iš turgaus. Kas man? Nieko...

Iraniečių sulaikytame laive – latvis: dėl jo paleidimo derybos vyko visą naktį papildyta 13.05 (67)

Kaip rašoma pranešime spaudai, Londonas šeštadienį patarė Didžiosios Britanijos laivams...

Gyvai / 1006 km lenktynėse drama: vieni lyderių sudaužė „Porsche“, iš trasos traukiasi ir vienas TCR atnaujinta 14.24 (21)

Greta Palangos įrengtoje lenktynių trasoje jau 20-ąjį kartą prasidėjo „Aurum 1006 km...

Policijos reidas pajūryje: per porą valandų pričiupo net 7 girtus vairuotojus (2)

Į pajūrį susirinkę poilsiautojai stebina policiją neatsakingumu. Klaipėdos apskrityje...

Žvagulis ir Starošaitė laiką leidžia Šventojoje: vasara mums tikras darbymetis (4)

Šventojoje sutikti atlikėjai Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė su DELFI pasidalino savo...

Naujausi reitingai: Nausėdos populiarumas primena 1998-ųjų Adamkų (232)

Palankiausiai vertinamų Lietuvos politikų sąrašo viršūnėje įsitvirtino prezidentas Gitanas...

Gyvai / Europos jaunimo čempionatas: Kroatija – Lietuva tiesioginė vaizdo transliacija (5)

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė Izraelyje vykstančiose Europos pirmenybėse pradeda kovą...