aA
Jis puikus vyras. Tačiau kad ir kaip norėtumėte pasakyti, kad jis yra ir jūsų svajonių meilužis, tiesa visiškai priešinga. Kaip ištaisyti šią situaciją nesukeliant žalos jo išdidumui?
Lovoje
Taigi, jūs jį mylite, tačiau jums visiškai nepatinka su juo mylėtis ir tai nėra dalykas, kurio laukiate su nekantrumu. Tačiau tai nėra taip baisu, kaip jums atrodo.

Parodykite man porą, kuri tobulai geba atvirai kalbėtis apie savo poreikius ir norus miegamajame (ir už jo ribų), ir tai bus ta pora, kuri mėgaujasi puikiu seksu 10, 20, 30 metų iš eilės. Štai čia ir glūdi paslaptis. Svarbiausias dalykas, norint pasakyti kažkam, kad jis yra pats blogiausias meilužis, kokį tik turėjote per savo gyvenimą, yra... to nedaryti.

Sutelkite dėmesį į tai, ko jūs norite, o ne į tai, ko nenorite ir atrasite sprendimą – ir jums net neprireiks pasakyti jam, kad tame matote problemą! Jaučiatės sumišusi? Atsipalaiduokite ir tiesiog vadovaukitės šiuo keturių žingsnių veiksmų planu.

Miegamajame perdėtai pabrėžkite savo kūno kalbą

Lovoje

Kai jūsų antroji pusė padaro kažką, kas jums iš tikrųjų patinka, labai aiškiai parodykite savo reakciją. Galvokite apie labai įspūdingą S kategorijos filmą. Žinoma, galbūt jį nustebins jūsų laukiniškai entuziastinga reakcija vos tik jam nurengus jūsų palaidinę, tačiau jis tikrai dėl to nesiskųs!

Naudokite tą pačią techniką ir tuomet, kai jis padarys kažką, kas jums nepatinka: parodykite tai taip pat ypatingai akivaizdžiai. Nerodykite visiškai jokio entuziazmo, atsitraukite iš jo glėbio tiesiogine, kad išnyktų kontaktas. Jis tikrai turėtų suprasti, ką norite jam pasakyti.

Nukreipkite reikiama kryptimi

Naudokitės savo rankomis ir jomis perkelkite jo rankas ten, kur norėtumėte, kad jos būtų ir kad darytų tai, kas jums patinka. Visiškai beprasmiška (o ką jau bekalbėti apie visiškai laiko gaišimą, kurį galėtumėte praleisti besimėgaudama maloniais dalykais) tiesiog gulėti ir tikėtis, kad jis netyčia pataikys į reikiamą vietą. Taip neatsitiks. Taigi liaukitės tikėtis, kad jis staiga pradės skaityti jūsų mintis ir parodykite, kaip, kur ir kada jus liesti. Nors kūno kalba ir nukreipimas reikiama linkme gali padaryti stebuklus, poveikis tampa dar įspūdingesnis, jei tai papildote žodžiais. Taigi...

Kalbėkite

Lovoje

Geriausia tai padaryti dar iki tol, kol pasieksite tą tašką, kai tapsite tokia nusivylusi ir pagiežinga, kad ramus, rūpestingas ir logiškas pokalbis, kurį planavote, pavirs tikru skandalu, kuriame aistros kunkuliuos kaip verdančio vandens puode. Neįsileiskite tokių ginčų į miegamąjį.

Palaukite, kol abu nerūpestingai šnekučiuositės ir tuomet pasakykite: „O, visiškai pamiršau tau papasakoti! Atsimeni X (sugalvokite bet kokį vardą)? Mergina, su kuria aš kartu lankiau mokyklą? (Tai grynas melas, tačiau nesustokite.) Ką gi, Sara papasakojo man, kad buvo ją susitikusi ir ši paliko savo vyrą ir pabėgo su jaunesniu vyru – grynai dėl sekso! (Aš žinau – tai visiška nesąmonė, tačiau šnekėkite toliau). Taigi aš pradėjau galvoti, aš tikiuosi, kad tu nepabėgsi nuo manęs, nes esi nepatenkintas mūsų seksualiniu gyvenimu. Ir tuomet aš pagalvojau, kad mes tikrai turėtume į tai įdėti daugiau pastangų. Juk yra daugybė naujų dalykų, kuriuos galėtume išmėginti lovoje, o aš labai noriu, kad tu su manim būtum laimingas...“

Supratote mano mintį? Jūs pradedate diskusiją apie seksą, kuri yra abipusė: joje kalbama ir apie jus, kaip apie komandą, ir apie tai, ką norėtumėte išmėginti nebedant į tai tiesiai pirštu. Iš tikrųjų jūs atsitraukiate ir užleidžiate jam pozicijas scenos viduryje. Galbūt netgi leidžiate užuominomis suprasti, kad jis dėl to galėtų skųstis labiau nei jūs! Tai gali pasirodyti šiek tiek persūdyta, tačiau nesitraukite atgal, viskas klojasi puikiai.

Vyrų ego yra žymiai jautresni ir labiau pažeidžiami nei mūsų, tai argi neverta pasistengti vardan galutinio tikslo? Tai šiek tiek nesąžininga, tačiau – nors ir truputį juokinga – jūs nueisite žymiai toliau tokiu būdu, nei būdama visiškai sąžininga ir pradėdama diskusiją apie tai, kodėl jūs nesimėgaujate seksu, nes jis yra blogiausias meilužis pasaulyje.

Sutelkti dėmesį į gerus dalykus, o ne į tai, ką jis daro ne taip

Gali būti, kad vienintelis dalykas, kurį jis sugeba tinkamai atlikti – tai išjungti šviesas. Jau geriau sušnibždėti „Man patinka, kai tu sukuri tokią tamsią ir seksualią atmosferą“ nei pasakyti: „O Dieve, negi tu net ir to negali deramai atlikti!?“ Čia ir vėl padeda melas. Galite jam pasakyti: „O! Man buvo labai malonu, kai tu liežuviu lietei tą vietą – sugrįžk ten!“ net jeigu jo liežuvis net ir nebuvo priartėjęs prie jūsų bambos – toks metodas žymiai švelnesnis ir padeda pasiekti tikslą neužgaunant niekieno jausmų. Tai ir yra jūsų tikslas!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Dar vienas skandalas Kaune: medikus šokiravo motinos elgesys su mažyliu – skubiai iškvietė vaikų teises (186)

Motina meta kaltinimus Kauno klinikų medikams . Anot jos, šie galimai per stipriai suspaudė vaiką.

Vieta, apie kurią lietuviai galėjo tik pasvajoti: paslaptingas kino teatras, kur leidžiama daugiau nei įprastai (42)

Sostinėje įsikūrė nauja vieta, apie kurią anksčiau net nesvajojote, kad tokia gali būti. Po...

Gyvai / Futbolas prie tuščių tribūnų: Rumunija – Lietuva 1:0 (31)

Šeštadienį daugiau nei 15 tūkstančių vietų turinčiame Ploješčio miesto stadione vyksta...

Negailestingą onkologinės ligos kirtį patyrusiam Stano – jautrios kolegų emocijos (16)

Dainininkas Stanislavas Stavickis -Stano patvirtino jau gerą pusmetį pramogų pasaulio...

Pažintis socialiniame tinkle: kaip vos iš kelių žinučių suprasti, kad viskas baigsis blogai (123)

„Tinder“, „Facebook“ ir kiti socialiniai jau kurį laiką yra kone populiariausia platforma...

Betoninės sienos po žeme slėpė neregėtos prabangos rūmus ir didžiausią LSD fabriką istorijoje (9)

Paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje praktiškai visos LSD siuntos atkeliaudavo iš...

Albumą pristačiusi Monika Pundziūtė-Monique scenoje išgirdo asmeninį prisipažinimą (11)

Atlikėja Monika Pundziūtė- Monique iš jaudulio žibančiomis akimis pristato antrąjį solinį...

Žurnalistė apsilankė nuogalių kurorte: orgijos vyko vidury baltos dienos (26)

„Ateik greičiau pažiūrėti! Aname balkone vyksta orgija!“ – sušukau savo seseriai, rodydama...

Nepaklausė medikų ir šiandien džiaugiasi dešimtmečiu sūnumi: nuvykus į klinikas, nėštumą siūlė nutraukti (16)

Ką reiškia rankose laikyti nė kilogramo nesveriantį kūdikį, niekaip nesupras tie, kas to...

Gyvai / „Hero's & KOK World series 2018“ turnyre Vilniuje – iššūkis Maslobojevui ir Vikšraičiui (tiesiogiai)

Šiandien, lapkričio 17 dieną, 19 valandą Vilniaus „Siemens“ arenoje startuoja tradiciniu...