„Abipusė masturbacija galima tarp dviejų partnerių, ji nebūtinai baigiasi tarpusavio sąveika“, – aiškina seksologė Veronica Chin Hing-Michaluk. Pasak jos, tai – kūno pojūčių, jausmų tyrinėjimų kelionė, taip pat socialinis kontaktas tarp partnerių, siekiant abiem patirti malonumą.

Kai norisi paįvairinti seksualinį gyvenimą arba skambinate šiuo metu toli esančiam partneriui su vaizdo skambučiu, smagu paįvairinti gyvenimą metaforiniame miegamajame. Seksas nebūtinai turi kas kartą baigtis seksualine sueiti, penio penetracija į makštį – vadinamasis solo žaidimas yra puikus būdas daugiau sužinoti apie savo kūną, galbūt atrasti naują erogeninę zoną.

Abipusė masturbacija – tinkamas variantas, kai jaučiate geidulį, bet esate pavargę seksualiniam aktui arba tiesiog norisi įgyvendinti seksualinę fantaziją. Galiausiai, kam nepatinka savo pastangomis pasiektas orgazmas?

Nėra tinkamo ar netinkamo būdo save liesti, kita vertus, pripažinkime, kad ne kiekvienas komfortiškai jausis, masturbuodamasis stebint partneriui. Gali būti drovu, kai esi stebimas tokiu metu, lyg dalyvautum pasirodyme (žinoma, nepamirškite, kad kiekvienas esame savo kūno ekspertas). Bet jausmas, kad prisiimi atsakomybę už savo seksualumą, suteikia pasitikėjimo savimi. Kartais neprošal parodyti partneriui, kaip reikia jus liesti, o šis procesas neabejotinai įkaitins jo vaizduotę. Visa tai žada naujų erotinių potyrių.

Susidomėjote ir norite išbandyti abipusę masturbaciją? Tuomet pasitelkite ekspertų patarimus, kad nejaukumas, drovumas liktų už miegamojo durų, o jūs atsidėtumėte aistringiems žaidimams.

Kodėl visiems vertėtų bent pabandyti abipusę masturbaciją?

Masturbavimasis – vienas iš patikimiausių būdų atrasti ryšį su savo kūnu, suvokti, kas teikia malonumą (be to, tai – būdas numalšinti įtampą). O kada pakviesti partnerį prisijungti? „Abipusę masturbaciją galima laikyti savęs tyrinėjimu, dėmesingumo sau išraiška, – teigia V. Chin Hing-Michaluk. – Abipusė masturbacija – tokia terpė, kai būsite pamatyti išskirtinai intymią akimirką.“

Kai leidžiatės partnerio stebimi tokio intymaus veiksmo akimirką, tarp jūsų užsimezga naujas emocinis ryšys. Be to, tai – labai erotiškas seksualinis švietimas. Kai masturbuojatės, stebint partneriui, jis mato, kokie judesiai teikia jums malonumo, kokios jūsų kūno vietos yra stipriausios erogeninės zonos, ateityje jums mylintis, jis tai atsimins (taip pat ir jūs galite įsiminti, kas patinka partneriui). Dar vienas abipusės masturbacijos privalumas – ji įmanoma per atstumą.
Pirmiausia galite aptarti šį klausimą eilinio pašnekesio su partneriu metu.

Pasiaiškinkite, ką apie šią idėją mano jūsų partneris. „Kiekvieną smalsumą žadinančią erotinę patirtį siūlau pirmiausia aptarti“, – teigia V. Chin Hing-Michaluk. Tada abu galėsite atvirai, nuoširdžiai išsakyti, ko norite, ko tikitės iš šios patirties. Vertėtų išsiaiškinti, ar apskritai abu šito norite.

Kaip įsivaizduojate abipusę masturbaciją? Ar tai jus suartins?

Pavyzdžiui, toli vienas nuo kito esantiems mylimiesiems tai – galimas būdas puoselėti emocinį intymumą, o partneriams su skirtingu libido lygiu garantuos, kad bus patenkinti kiekvieno socialiniai poreikiai.
Vis dar svarstote, kaip pradėti tokio pobūdžio pokalbį? V. Chin Hing-Michaluk siūlo pažaisti erotinį žaidimą su užduotimis, pažiūrėti erotinį filmą ar drauge sudalyvauti seksualiniame seminare – tokiu ar pan. būdu bus lengviau pradėti pokalbį. Na o pasikalbėję galėsite išbandyti abipusę masturbaciją.

Skirkite laiko apgalvoti ir paruošti aplinką.

Kai susitarėte išbandyti abipusę masturbaciją, apgalvokite aplinką, pataria daktarė, seksologė Ava Cadell. Aplinka turi būti maloni, žadinanti malonius pojūčius; uždekite skaniai kvepiančias žvakes, įjunkite erotišką muziką.

„Turite jaustis komfortiškai, saugioje vietoje, kurioje abu galėtumėte atsipalaiduoti. Tai galėtų būti miegamojo lova, sofa, vonia ar kilimas priešais židinį“, – teigia A. Cadell.

Pirmiausia ramiai pakvėpuokite, pažiūrėkite vienas kitam į akis, pajauskite vienas kitą, pataria specialistė. Tuo metu galite ir išsakyti partneriui, kodėl jums patinka tai, ką matote.

Paeksperimentuokite – išbandykite įvairias pozas.

V. Chin Hing-Michaluk pataria susitelkti ir pajausti, ko šią akimirką jums norisi – daugiau glamonių, analinio stimuliavimo, o gal ilgo akių kontakto. Norite sėdėti arti partnerio, gulėti lovoje priešais ar šalia? Galbūt norisi sulenkti kojas per kelius ar plačiai išskėsti kojas? Galbūt vienas partneris sakys kitam, ką daryti, arba abu tiesiog stebėsite, ką daro kitas?

Tyrinėsite daugiau savo kūno dalių nei įprastai, tai garantuos partneriui daugiau vizualinio erotinio malonumo, o jums irgi padovanos daugiau malonių pojūčių. Galite keisti pozas, kad partneris stebėtų jus įvairiu kampu. Pvz., atsigulkite vienas į kitą veidu, vėliau galite atsisėsti partneriui ant krūtinės. Kas svarbiausia? Rasto tokią pozą, kuri būtų komfortiška abiem ir kuri suteiktų partneriui galimybę viską matyti.

Nusiteikite ir viską paversti juokais.

„Tyrinėjant savo ir partnerio kūną, jūsų pagalbininkai bus juokas ir gilus kvėpavimas“, – pabrėžia V. Chin Hing-Michaluk. Jei pajusite, kad apima drovumas, nesaugumas, nebijokite garsiai taip ir pasakyti, kad drauge su partneriu išgyventumėte šią akimirką (dar vienas būdas sustiprinti jūsų ryšį).

Verta apsirūpinti ir sekso žaislais.

„Kai įsigilinate ir atrandate malonumo teikiančius prisilietimus, savo erogenines zonas, galima įtraukti ir sekso žaislų – jie žymiai sustiprins abipusės masturbacijos teikiamą malonumą“, – pataria V. Chin Hing-Michaluk. Erotinių prekių parduotuvėse įsigykite lubrikantų, dominančių sekso žaislų, kurie praplės malonumo ribas, teigia seksologė.

Seksas su partneriu neatsiejamas nuo lytiniu būdu plintančių ligų rizikos, bet abipusės masturbacijos atveju rizika minimali. Tik nepamirškite panaudoję nuplauti sekso žaislų, o jei dalinatės jais su partneriu, naudokite prezervatyvą.

Ketinate išbandyti seksą per vaizdo skambutį? Puiku, tik kruopščiai tam pasirenkite.

Nesibaigus koronaviruso pandemijai, vaizdo skambučiai tampa mūsų kasdienybe. O seksualinį gyvenimą galima paįvairinti virtualia abipuse masturbacija.
Galite išbandyti daugybę pozų – atsigulkite priešais kamerą arba rodykite tik apatinę kūno dalį ir pan. Jeigu videosekso srityje esate naujokas, pradžiai išbandykite pozą, kai klūpote priešais kamerą ir matosi visas kūnas, pataria seksualinio švietimo ugdytoja, knygų autorė Gigi Engle. Nepamirškite ir vaizduotės galios – kartais nukreipkite videokamerą vien tik į veidą, tegu partneris įsivaizduoja, ką jūs darote.

Lygiai kaip ruošiatės susitikimams su kolegomis „zoom“ platformoje, taip pat pasiruoškite erotiniams susitikimams su partneriu – patikrinkite, ar veikia garsas, ar kompiuteris arba telefonas užtektinai įkrautas, ar išjungta pranešimų funkcija ir pan., kad niekas netrukdytų.

Prieš perkeldami seksualinį gyvenimą į internetą, aptarkite su partneriu ne tik abipusę masturbaciją, bet ir saugumo klausimus, erotinių nuotraukų ir vaizdo medžiagos laikymo klausimus.
Svarbiausia – atraskite tai, kas teikia jums malonumą.

Apsvarsčius įvairius aspektus, grįžtame prie svarbiausio – abipusė masturbacija turi teikti malonumo jums ir partneriui. „Primygtinai siūlau kiekvienam tausoti save ir partnerį, – teigia V. Chin Hing-Michaluk. – Būkite sau švelnūs ir kantrūs, atraskite, kas teikia jums malonumą, mėgaukitės tyrinėdami drauge su partneriu.“

Įsidėmėkite – abipusė masturbacija neturi vykti pagal kokias nors konkrečias instrukcijas ir nebūtinai turi baigtis orgazmu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės