Sulaukėme vyrų priekaištų, kodėl moterų skyrelyje retai rašoma, kaip gyventi su moterimis. Ypač su velniškai patraukliomis, bet aikštingomis ir nesukalbamomis. Tai ką, vyrai, įkliuvote? Pateikiame keletą pamąstymų ir patarimų, kaip elgtis su ja – tokia patrauklia, aistringa, impulsyvia ir visiškai nepakenčiama.
Princesės
© Corbis
„Gyvenimas daug ryškesnis ir įdomesnis, kai šalia ji – tokia emocionali, su gausybe reikalavimų ir klausimų. Tai ir leidžia mums būti tikrais vyrais“, - tikina kolegos vyrai ir priduria dar štai ką.

Ji neleis tau gyventi snaudžiant. Ji nuolat nerims ir privers tave būti stipriu, sugebančiu patenkinti neįtikėtinus jos kaprizus ir norus.

Ko gera, pirmoji kaprizingoji princesė buvo Ieva. Puikiai atsimeni, kad visa žmonija atsirado dėl vienintelės jos frazės: „O kodėl negalima? O aš noriu!“ Ir Adomas buvo įtrauktas į avantiūrą su obuoliu... Galbūt jos dėka mes ir gyvename? Juntame meilę? Juk tai stebuklas. Tačiau jei jau pirmoji damutė ryžosi pasipriešinti pačiam Kūrėjui, tu turi būti pasirengęs viskam!

Papuolei, balandėli!

Ji koketiškai sutinka susitikti kavinėje, leidžia save linksminti. Ir kai jau planuoji, kur nusivesi ją šią naktį, ji netikėtai prisimena, kad jai reikia „skubiai nuvažiuoti pas mamą“. Nusivylęs tu užsirašai jos telefono numerį, susitari susitikti kitą dieną... o ji su šypsena sutinka.

Prisipažink, tu juk visą valandą stovėjai vienas susitikimo vietoje? Su puokšte gėlių? Juk buvo taip?

Blondinė
© Corbis

Ir dabar tu galvoji tik apie ją, ir visas savo pastangas dedi tam, kad ji būtų šalia, kad galėtum ją turėti. Pastangos jos akyse pasirodyti tvirtu, įdomiu, valingu, perspektyviu vyriškiu atsiperka, ir ji sutinka būti tavo.

Tačiau reikia nepamiršti, kad toks ir turi likti. Atsipalaiduoti, naiviai galvojant, kad dabar mergaitė niekur nedings, yra kvaila. Kad gyventum su ja ilgai ir laimingai, o dar ir be didelių kančių, reikia daugybės pastangų ir vargo.

Ką, tu alkanas? Paduok man nagų laką!

Ką daryti, jei ji visai nekreipia dėmesio į tavo alkio iškreiptą veidą, antrą valandą taisydamasi prieš veidrodį šukuoseną draugės gimtadieniui? O į tavo prašymus teatsiliepia, kad pats pasigamintum „ką nors valgomo“? Kramtydamas pusiau atšalusį maistą ar šaldytuve nuo karo laikų likusį prakąstą sumuštinį, tu, ko gero, degi pykčiu ir noru sriubos lėkštę išversti jai ant gražiai sušukuotos galvos...

Galvoji, po to ji puls tau prie kojų ir prašys atleidimo? Vargu... Veikiausiai grįš paryčiais – puikiai praleidusi naktį. Bartis? Keiktis? Neverta. Kvaila ir nenaudinga. Kieme sukurtas laužas su visais jos daikteliais kur kas geriau leis jai suprasti visų tavo ketinimų rimtumą. Gaila pinigų? Nenori atrodyti idiotas? Tau spręsti. Turi pasirinkimą: arba visą gyvenimą susitaikyti su nuolatiniais antausiais, arba viską iškart sustatyti į savo vietas.

Tikiuosi, tokių kraštutinumų tau neprireiks. Tiesiog apibrėžk du-tris svarbiausius jūsų bendro gyvenimo principus ir nuolat jai primink, kad bus taip, o ne kitaip.

Manai, trenks durimis, prieš tai atsisveikinimui išsakiusi viską, ką galvoja? Galbūt. Bet jei pasiliks, manyk, kad esi teisingame kelyje, ir ji suprato, kad su ja – normalus vyriškis, kurį reikia elementariai gerbti. Galiausiai juk ji kaprizinga lėlė, bet ne kvailė!

Aikštinga moteris
© Corbis

Jei tavo „auklėjimo priemonės“ bus teisingos, ji taps pačia rūpestingiausia, švelniausia ir ištikimiausia žmona ar drauge, ir kaip liūtė gins šeimos židinį. Būk tuo tikras.

Visų kaprizų iš jos neišmuši. Bet to ir nereikia. Taigi vietinės svarbos mūšiai, neturintys strateginės reikšmės, lai būna. Juk dėl to ją ir pamilai. Kartais ištrūkstantis iš butelio džinas neleis tau užsnūsti.

Na ir tegu ji sako, kad tavo atostogoms parinktas penkių žvaigždučių viešbutis yra tikra atgyvena, o dovana gimtadieniui labiau tiktų jos bobutei iš kaimo. Mokykis iš klaidų ir neleisk sau tingėti. O svarbiausia – nepakliūk po padu!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Klimatologas: ne tik žiema – ir vasara bus kitokia (17)

Dėl klimato kaitos žiemos Lietuvoje tapo šiltesnės, o vasaros karštesnės, todėl žiemą už...

Tų pačių maisto prekių krepšelio kaina skirtingose parduotuvėse skiriasi net iki 10 eurų (52)

Pirkėjus masina ne tik kokybiški produktai, operatyvus aptarnavimas, bet ir patrauklios prekių...

Seime pasistūmėjo klausimas dėl Skardžiaus likimo papildyta (25)

Seimui antradienį nusprendė sudaryti specialią tyrimo komisiją, kuri pagal Seimo narių grupės...

Naują LRT vadovą renka iš 3 kandidatų

Visą dieną trukusį Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) tarybos posėdį vainikuos naujo...

Šeimos tragedija: manė, kad pavogtas automobilis su dukra. Buvo dar blogiau (16)

Antradienį Didžiąją Britaniją sukrėtė skaudi dvejų metų mergaitės netektis, kuri, kaip...

Tapinas supyko ir apkaltino Gabrielių Landsbergį (216)

Sprendimas nepritarti siūlymui rengti pirmalaikius Parlamento rinkimus supykdė ir apžvalgininką...

Apie sprendimo dėl vaiko pinigų užkulisius prabilo Lazutka: negražiai sužaista (174)

Užuot sumažinę mokesčius vaikus auginantiems tėvams, valdantieji juos padidino. Taip interviu...

Idėja ieškantiems naujų kelionių krypčių – svaiginantys arbatos keliai Kinijoje

Mėgstate keliauti? Manote, kad Europoje jau matėte viską, nuo Šampanės iki Normandijos...

Pasitikrinkite, kokios programėlės slapta siurbia jūsų duomenis (13)

Dauguma žmonių pamiršta, kad kai jie parsisiunčia programėlę ar prie tam tikrų interneto...

Dėl svajonių darbo pakloja tiek, kad galėtų nusipirkti butą Vilniuje (5)

Emigracija, trys skirtingos darbovietės, bemiegės naktys, intensyvios studijos, dar intensyvesni...