aA
Vėlyvas vakaras. Einate miegoti. Tarsi pagal nerašytą scenarijų suvaidinate seniai iki kaulų smegenų žinomą pjesę, kurios pabaiga gal ir laiminga, tačiau žinoma iš anksto... O taip norėtųsi, kad širdžiai brangus žmogus pastebėtų, jog pavasaris - ne tik laikas persukti laikrodį, bet ir puiki proga pabandyti ką nors nauja.
Pora
© Corbis

Jokių chalatų

“Kai gamindama valgį gimtadienio vakarėliui, sukaitusi įprastai namuose vilkimus plačius marškinius iškeičiau į glaustinukę ant petnešėlių, pro šalį pareidamas vyras mano nuogus pečius nubėrė bučiniais. Buvo malonu”.
Ligita, 39 m.

Kad ir kaip banaliai skambėtų frazė, jog vyrai myli akimis, įsitikinti tuo - nesunku. Tam, kad šiek tiek šeimyninio gyvenimo nuvargintą vyrą paverstumėte aistringuoju mačio, ne visada reikia belstis į psichologo duris.

Pagalvokite - visą savaitę jūsų grožį ir seksualumą gali įvertinti tik kolegos vyrai. O kas lieka jūsiškiam? Rytinė skuba ruošiantis į darbą ir ne pirmos jaunystės sportinis kostiumas arba, dar blogiau, nors ir patogus, bet siaubingas chalatas, sukantis apie puodus vakare.

Tačiau juk niekas nedraudžia ir namie laikytis aprangos kodo: pamaloninkite mylimojo akis dailiais ar net provokuojamais apdarais. Trumputė suknelė, permatoma bliuzelė, sijonas, giliu skeltuku - rinkitės, kas jums tinka, o vyrui patinka. Nors iki tikros šilumos lauke dar teks palaukti, seksualūs aprėdai į jūsų miegamąjį “įpūs” karščio.

Bendra veikla

“Visada norėjau išmokti šokti. O mano vyras ir šokiai - du priešingi poliai. Kai užsirašiau į būrelį, jis labai neprieštaravo, kad tik palikčiau ramybėje. Nelabai reagavo, kai pasakiau, kad mano partneriu bus šokių mokytojo draugas. Tačiau kai vieną kartą jis atvažiavo manęs pasiimti anksčiau ir stebėjo, kaip aš su svetimu vyru šoku tango, jau kitą savaitę pats pasisiūlė lankyti šokius. Dabar mes jau trejus metus šokame kartu”.
Milda, 27 m.

Po poros metų reguliarų išvykų į gamtą su draugais ar dvasingų pasisėdėjimų su artimaisiais net ir pati aistringiausia pora tampa mielu, tačiau šiek tiek anemišku duetu. Jei poros gyvenimas sukasi ne tik apie šeimą, nenuostabu, kad kiekvienas sutuoktinių turi savo pomėgių. Tai gerai, tačiau gali nutikti ir taip, kad juos tenkindami kiekvienas atskirai galite ir “pamiršti”, kad gyvenate ne vienas.

Psichologai teigia, kad niekas taip gerai nesuvienija poros kaip abiem patinkanti bendra veikla. Šokiai tam išties puikiai tinka. Tai ir malonus užsiėmimas, ir nauda sveikatai, ir savaime suprantama nemažai seksualumo.

Laikas kartu

“Kartą sugalvojau pašmaikštauti ir parašiau vyrui žinutę: “Po vakarienės tavęs laukia striptizas”. Net nesitikėjau, kad tas vakaras bus toks aistringas. Taip jau senokai nebuvome mylėjęsi”.
Rita, 42 m.

Suprasti, kodėl seksas iš pagrindinių jūsų meilės įrodymų virto įprastu ir nuobodžiu, nesunku. Pagrindinis dalykas, kurio negailėjote vienas kitam santykių pradžioje - laikas. Tad vietoje to, kad kavinėje draugei skųstumėtės nuobodžiu gyvenimu, skirkite laiko savo partneriui. Pasak seksologų, aistringas atsisveikinimo bučinys ryte, karštį gali išlaikyti iki vakaro. Vietoje trumposios žinutės: “Kada grįši?”, jums ir pačiai būtų maloniau sulaukti: “Namai be tavęs tušti”.

Blogiau nebūna

Pasak psichologų, kartais norėdamos santykiams grąžinti aistrą, moterys ima ir persistengia.

Nepradėkite klausinėti vyro: “Ar tau dar vis patinka su manimi mylėtis?”, “Kodėl viskas ne taip, kaip anksčiau?”. Visų pirma atsakymų į šiuos klausimus jis ir pats nežino, o ir kalbos apie seksą sekso nepakeis.

Problemoms spręsti nepasitelkite trečio asmens. Jei vis dėlto taip darote, būkite korektiška - apie tai, kad mama ar draugė žino, jog turite intymaus gyvenimo problemų, jūsų partneriui žinoti nebūtina.

Nepulkite flirtuoti su kitais vyrais. Tokiu būdu tikrinti jausmus galima tik labai pasitikint partneriu ir tai labai atsargiai. Koketuoti su vyrais, norint partneriui priminti, jog jūs vis dar žavi - pavojinga. Rezultatai gali jus sugluminti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Švietimo ekspertė: turime uždaryti didžiąją dalį mokyklų (78)

Didžiausia Lietuvos mokyklų problema – ne tik atskirtis tarp kaimų ir miestų mokyklų. Tuo...

Gripas ir toliau renkasi aukas: 5 savivaldybėse skelbiama epidemija papildyta 17.40 (25)

Praėjusią savaitę toliau smarkiai daugėjo sergančiųjų gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo...

Pirkėjai nusigręžia nuo daug žadėjusio rajono: koją kiša vienas „bet“

Vilniaus šiaurinėje dalyje įsikūręs Santariškių mikrorajonas išsisikiria ne tik kaip medicinos...

Žiežmarių gimnazijos skandalas: tėvai prakalbo ir apie fizinį mokytojos smurtą (280)

Kilus skandalui dėl Žiežmarių gimnazijos mokytojos elgesio, kai ši per pamoką nesitvardydama...

Eligijus Masiulius iškrito iš rinkimų žaidimo: dalinasi planais, ką darys toliau (213)

Iš Klaipėdos merų rinkimų dėl nepakankamo galiojančių parašų skaičiaus iškritęs Eligijus...

Karas, kuris negali būti laimėtas: po Baltųjų rūmų pranešimo – liūdni scenarijai (133)

JAV karas Afganistane nusinešė tūkstančius amerikiečių karių gyvybių ir kainavo virš...

Suttonas teigia, kad „Rytas“ turi rinktis: jis arba Adomaitis anksčiau kalbėjo ką kita (77)

Pirmadienį suspenduotas Vilniaus „Ryto“ klubo puolėjas iš JAV Dominique'as Suttonas neišvyko...

Anakardžių riešutų sūris per 10 minučių (1)

Dažnai girdime, kad reikia valgyti daugiau daržovių, bet kaip tą padaryti ir kiek „daugiau“...

Palydovė mirusiam rėmėjui paliko šokiruojantį laišką, nes šis ją išbraukė iš testamento (1)

Šokiruojantis su turtingu ją išlaikiusiu vyru bendravusios merginos Lydios įrašas socialiniame...