Jeigu skaitote šį straipsnį, vadinasi, mėgstate panardyti po internetą. Dalyvaujate pokalbių svetainėse, galbūt iki nakties prasėdite prie kompiuterio, diskutuodamos su virtualiais draugais. Juk dažniausiai su tais, kurių nematome, galime būti visiškai atviros, nes jie yra visiškai nepažįstami. Kokie gali būti tie virtualūs santykiai? Kaip toli galime nueiti? Ar yra prasmė susitikti su nepažįstamuoju iš interneto?
1. Supraskite, kad vaikinai vadovaujasi dvigubais standartais.

Dauguma vaikinų turi vieną idealios moters variantą, kurią galėtų parsivesti namo ir parodyti motinai, ir kitą svajonių moterį, kurią norėtų parsivesti į savo lovą. Atspėkite, su kuria iš jų jis norėtų užmegzti ilgalaikius santykius? Atrodo, kad vaikinai visada galvoja tik apie vieną dalyką, bet tai yra mitas. Iš tiesų vaikinai ieško kažko, kuo galėtų pasitikėti, kas juos suprastų ir rūpintųsi jais. Taigi, norėdamos užmegzti ilgalaikius kiber-santykius, bendraukite lengvai ir koketiškai, o ne šiurkščiai ir nepadoriai.

2. Kiber-santykiai vis tiek yra tarpusavio santykiai.

Vaikinai gali atsirasti ir vėl dingti, bet draugai išlieka visam laikui. Net jei ieškote tik romantiškų ar aistringų pramogų ir žaidimų, jūsų požiūris į kiber-saldainiuką bus mielesnis, jei jūsų santykiai išaugs iš draugystės. Atminkite, net anonimiškas kiber-seksas sukelia emocines pasekmes. Jausmai gali būti įžeisti. Įsitikinkite, kad jūsų kiber-vaikinas yra džentelmenas, gerbiantis jūsų jausmus, jūsų nustatytas ribas ir jūsų privatumą.

3. Visi santykiai turi vystytis etapais.

Moteris prie kompiuterio

Leiskite savo kiber-santykiams vystytis palaipsniui ir natūraliai. Net jei žinote savo tikslą, siekite jo pamažu! Jei praleisite ankstyvuosius, susipažinimo etapus, jūs atsisakysite pačių įdomiausių bendravimo proceso akimirkų. Gali būti labai sunku atkurti romantiškus jausmus, kai jau nueinate per toli. Todėl geriau yra neskubėti, nei per greitai ar per giliai įsipainioti į santykius.

4. Kiber-vaikinas vis tiek yra vaikinas.

Nesvarbu, ką jie sako, dauguma vaikinų mėgsta viską kontroliuoti (ar bent jau manyti, kad taip daro) tarpusavio santykiuose. Vaikinai tvirtina, kad jiems patinka atkaklios moterys – bet ne per daug atkaklios. Jie sako, kad laukia iš jūsų pirmojo ėjimo – tačiau nori patys būti už viską atsakingi. Kaip tai painu! Kiekvienam vaikinui reikalingas skirtingas kontrolės kiekis. Taigi, štai reali išeitis: jums teks mokytis ir eksperimentuoti, kad suprastumėte, kaip dažnai jūsų kiber-draugas laukia jūsų iniciatyvos virtualių santykių plėtotei.

Kai kurie vyrai mėgsta kontroliuoti viską, kai kuriems patinka, kai įsakinėjate jūs. Kai kurie nori eiti tai pirmyn, tai atgal. O kad reikalai dar labiau susipainiotų, jų jausmai apie kontrolę keičiasi skirtinguose santykių etapuose! Pavyzdžiui, jie gali norėti vadovauti flirtuojant, ir perleisti jums iniciatyvą, kai santykiai tampa rimti, arba atvirkščiai. Eksperimentuokite; išbandykite abu vaidmenis (vadovės ir pavaldinės) ir pažiūrėkite, į kurį vaidmenį vaikinas labiausiai reaguoja.

5. Prašykite to, ko norite.

Iš savo virtualaus vaikino prašykite tokios romantikos, kokios jūs norite. Jei nepaprašysite, galite ir nesulaukti. Jei paprašysite, galite sulaukti! Juk verta pabandyti. Tai jūsų galimybė nugalėti drovumą! Net jei realiame gyvenime jums nesmagu būti tiesmukiška, pasinaudokite kiber-santykiais kaip puikia proga išskleisti savo sparnus ir išsilaisvinti iš suvaržymų. Pasakykite jam, kad mėgstate, kai jums pataikaujama, paprašykite papasakoti, kokios jūsų savybės jam patinka, arba paprašykite jo ištarti slaptą frazę, kurią išgirdusi jūs tiesiog alpstate. Leiskite sau atsipalaiduoti!

6. Naudokite humorą santykių užmezgimui.

Humoras yra tai, ką žmonės naudoja, norėdami pralaužti įtampą ir lengviau bendrautų tarpusavyje. Taigi naudokite jį! Vietoj bandymų būti paslaptinga ir gundančia, būkite linksma, žaisminga ir nerūpestinga. Pokštavimas su vaikinu gali būti svarbi draugystės užmezgimo dalis, ir vaikinams patinka nerūpestingos ir smagios merginos. Tai taip pat jiems parodo, kad nežiūrite į visa tai per daug rimtai. Atminkite, jums turi būti priimtinas požiūris, kad tai tik malonus laiko leidimas. (Net jei tikitės kažko daugiau!)

7. Žalios šviesos uždegimas, stabdžių panaudojimas.

Dauguma paauglių merginų, turinčių virtualius vaikinus, užmezga tarpusavio santykius kaip draugystę, kuri palaipsniui įgauna romantikos. Bet tiesą sakant, kai kurios iš jūsų iš pat pradžių užmegs karštus ir aistringus santykius, ir tai nėra blogai, jei jums būtent to ir reikia. Tik atminkite, kad yra svarbu saugoti savo jausmus, tiek internete, tiek realiame gyvenime.

Tai reiškia, kad reikia žinoti, kaip pasakyti "ne", kai pokalbis nueina per toli. Jūs visada galėsite pratęsti pokalbį vėliau, jei nuspręsite, kad to norite. Kartais uždekite žalią šviesą aistrai, jei jūs tam nusiteikusi, bet nebijokite ir nuspausti stabdžius. Jei jūsų kiber-vaikinas negerbia jūsų noro sulėtinti tempą, galite iš karto jį palikti. Atminkite, yra dar daugybė gražuoliukų, kurie gerbs jūsų teisę nustatyti tinkamą tempą!

8. Mes mylime vienas kitą – kas toliau?

Jei užmezgėte virtualius santykius, galite sulaukti tokio momento, kai užsimanysite perkelti visa tai į realybę. Jei jūs abu su niekuo daugiau nesusitikinėjate, jums gali kilti noras pašnekėti telefonu, išgirsti jo balsą, pabendrauti "gyvai". Prieš tai darydamos, pamąstykite: ar esate pasiruošusi atsisakyti svajonių vaikino dėl galimybės išbandyti, ar tai pavyks realiame gyvenime? Jei atsakymas yra taip, paprašykite, kad jis atsiųstų jums savo nuotrauką. Tada, jei vis dar norite kalbėti su juo, paprašykite jo telefono numerio.

NIEKADA NEDUOKITE SAVO TELEFONO NUMERIO INTERNETU! Ir nepamirškite perspėjimo – YRA PAVOJINGA SUSITIKTI SU KUO NORS, PAŽĮSTAMU TIK IŠ INTERNETO! Galite manyti, kad esate 100% tikra, jog jis yra puikus vaikinas, bet kai kurios merginos buvo užpultos ar net nužudytos kiber-vaikinų, kuriuos jos buvo įsimylėjusios, o realiame gyvenime jie pasirodė pavojingi psichopatai.

Jei jums būtinai reikia susitikti su tuo vaikinu, ir jūs esate absoliučiai, visiškai tikra, kad jis normalus, nepavojingas asmuo, PASIKVIESKITE KĄ NORS EITI KARTU ir susitikite viešoje vietoje. Taip, tai nesmagu, bet juk geriau jaustis saugiai ir nesmagiai, nei šauniai ir negyvai?

Kadangi nesinori užbaigti tokia liūdna ir grėsminga gaida, vertėtų pasakyti, kad yra susituokusių porų, kurios susipažino būtent internete. Ar jie laimingi – kitas klausimas. Tačiau tai įrodo, kad pabaiga gali būti ir laiminga.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Nemaloni staigmena emigrantams Jungtinėje Karalystėje: per vieną dieną gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis (166)

Pastaruoju metu vis dažniau nuskamba istorijos apie iš Jungtinės Karalystės (JK) deportuojamus...

Už lietuvio kariškio ištekėjusiai etiopei dėl savo laimės teko pakovoti: turi patarimų ir lietuviams (143)

Daugiau nei prieš dešimtmetį iš Etiopijos atvykusi Eskedar Maštavičienė prisimena nelengvą...

Lietuvoje pagimdė rekordiškai jauna mergaitė (680)

Šiais metais sausio mėnesį Lietuvoje naujagimio susilaukė vos 12 metų sulaukusi mergaitė. Tai...

Unikalaus žaidimo autorius: sėkmingo verslo taisyklės pasikeitė (2)

Izraelyje gyvenantis Ronen Gafni dirbo programuotoju, vedė mokymus, su žmona augino du vaikus, bet...

Tikroji išdykėlė kratosi senojo pseudonimo ir išgyvena aukso amžių ne tik scenoje, bet ir asmeniniame gyvenime (49)

Nors pastaruoju metu Aušrinę Gerikienę televizijos ekranuose ar naujienų portaluose matome...

Bus dar šalčiau: temperatūra kris iki 26 laipsnių ir pūs negailestingi vėjai (80)

Ateinančios savaitės pirmoje pusėje sulauksime dar didesnio atšalimo – temperatūra naktį gali...

Ukrainos kario žmonos pasakojimas: vyras išgulėjo dvi paras karo lauke tarp mirusiųjų (64)

Leidykla „Tyto alba“ pristato naują Aušros Mažonės knygą „Nežinios fronto linijos“,...

Bumblauskas: nuo to, kaip mokykloje dėstoma istorija, vaikams bloga (69)

Galiu įsivaizduoti, kad nuo tokios istorijos, kokia dėstoma mokykloje, vaikus gali ir supykinti, LRT...

Adomaitis paskelbė dvyliktuką rungtynėms su Kosovu, už brūkšnio – du veteranai rinktinė turi naują kapitoną (35)

Artėjant ketvirtosioms FIBA pasaulio čempionato atrankos rungtynėms Lietuvos krepšinio rinktinės...

Apie kino pasaulio užkulisius prabilusi Beata Tiškevič: bjauriai elgtis negali, nes rytoj bus kita (19)

Vilniaus knygų mugės metu savo pirmąją knygą ir autobiografiją „Vyvenimas“ pristatanti...