Sukate galvą, ko vyrai iš tikrųjų nori per šventes? “iVillage” interneto tinklalapis atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo slapčiausios vyrų svajonės. Tiesa, tie vyrai – amerikiečiai, tad patariame į atsakymus žiūrėti su humoru. Šiaip ar taip, visi vyrai turi ką nors bendro.
Vyras, dovanos
© Corbis/Scanpix
Jautriems vyrams

“Geriausia dovana – nepamirštamas vakaras. Negailėk pinigų, tik nepirk šlamšto. Tiks bilietas į gerą spektaklį ar vakarienė prabangiame restorane. Taip mergina pasidovanos ir dovaną sau. O jei ji tikrai mėgsta šlamštą, mielai priimčiau Simpsonų DVD.” – Maiklas, 32 m.

”Norėčiau ko nors prasmingo. Vyrams tai irgi patinka! Paminėjęs konkretų DVD, kadaise iš buvusios merginos ją ir gavau. Po mėnesio ji mane metė, bet dovana aš nuoširdžiai džiaugiausi.“ – Danielius, 24 m.

„Norėčiau, kad viena iš draugių pristatytų mane šauniai merginai, su kuria praleisčiau visas ateinančias atostogas.” – Juras, 25 m.

“Padžiugintų drabužis, kurį apsivilkęs aš jai atrodau gražiai.” – Edas, 26 m.

“Iš mylimosios man nereikia jokių dovanų... Tai, kad ji mano mergina, o galbūt ir būsima žmona, yra pati didžiausia dovana.“ – Frankas, 37 m.

Šeimyniškam vyrui

Per šias Kalėdas aš jau gavau viską, ko norėjau – mano mergina sutiko už manęs tekėti ir paprašė, kad aš įsūnyčiau jos mažą berniuką. Taigi aš gavau puikiausią dovaną – šeimą!”-Paulius, 33 m.

“Aš norėčiau, kad mano žmoną pastotų ir mes turėtume kūdikį” - Mikas

“Norėčiau, kad žmona suorganizuotų “pabėgimą iš realybės”. Auginame tris mielas dukreles, bet kartais sutuoktiniams reikia pabūti dviese.” – Skotas, 34 m.

Išdykusiam, bet ne blogam vaikinui

”Norėčiau, kad grįžusį iš darbo žmona mane pasitiktų nuoga, futbolo kamuoliais pasipuošusi kiekvieną krūtį. Taip ji įrodytų, kad žino, ką labiausiai mėgstu – futbolą ir seksą (šia eilės tvarka).“ – Džiovanis, 40 metų

“Norėčiau gauti kortelių, kurios kaip „Menedžeryje“ padėtų „išeiti iš kalėjimo“ – išvengti sunkių akimirkų. Patiktų gauti „Pasilinksmink su savo draugais“ kortelę, „Nepykstu, kad manai, jog aš pastorėjau“, „Nesivargink nuleisti klozeto dangčio“, „Na, ir kas, kad žiūrėjai į tą žavią blondinę“ ar „Ups, nesijaudink, kad pamiršai nupirkti man dovaną“ korteles.“ – Džeisonas, 25 m.

„Padaryk man viso kūno masažą.“ – Maiklas, 29 m.

“Šiais metais per Kalėdas norėčiau gulėti lovoje apsivilkęs nauju pūkuotu chalatu ir klausyti naujausio modelio iPod‘o, o tuo tarpu peršviečiamais sniego baltumo apatiniais su kailiuku pasipuošusi moteris, avinti baltus aukštakulnius ir sidabro spalva nusilakavusi nagus, man nešiotų karštą šokoladą ir „gogelį-mogelį“ – su cukrumi plaktą kiaušinį!“ – Lukas, 26

“Norėčiau, kad mergina nusivestų mane į apatinių drabužių parduotuvę, ilgai ilgai matuotųsi ir klausinėtų mano patarimo. Patikusius gal net nupirkčiau... Taip pat norėčiau sausainukų, dengtų pienišku šokoladu. Rimtai! Daugiau per man nieko ir nereikia.“ – Zenonas, 24 m.

Vyrams-berniukams

„Noriu Indianos Džouns trilogijos DVD formate.“ – Rolandas, 28 m.

„Prabundu Kalėdų rytą ir randu naują Ranger Bass valtį ir dviejų savaičių žvejybos atostogas, supakuotas į dėžę ir papuoštas raudonu kaspinu!“ – Danielius, 50 m.

„Būčiau maloniai nustebintas, jei ji, nepasitarusi su draugais ar pardavėjais, nupirktų tikrai gerą video žaidimą! Kas gali būti šauniau už merginą, kuri išmano, ką pasirinkti”?“ – Danas, 24 m.

“Norėčiau gauti ką nors „iš technikos“. Berniukai ir žaislai – neatskiriami. Ką dar pridurti?“ – Tedis, 25 m.

”Mano svajonių dovanų sąraše yra šachmatų programa Rebel 10. Ji sukurta prieš keletą metų, todėl ne tokia jau brangi.” – Kabuki44.

“Jai galėčiau gauti ką panorėjęs, paprašyčiau brangių naujausių knygų rinkinio arba metinio abonemento į golfo aikštyną.” – Helderis, 26 m.

”Televizoriaus su skystųjų kristalų ekranu.” – Deividas, 33 m.

”Ko nors, susijusio su sportu. Mergina, išsiaiškinusi mano mėgstamiausią žaidėją iš mėgstamiausios komandos ir nupirkusi tokius marškinėlius, tikrai pakiltų mano akyse! Ne, bet prašyti, kad kartu ir rungtynes žiūrėtų, jau tikriausiai per daug...“ – Derekas, 24 m.

”Skaitmeninės kameros.” – Džeris, 58 m.

”Bilietų į Rangers – ir žalios kortelės.” – Justinas, 34 m.

”Neturiu merginos, tačiau jau ilgai tęsiasi mano draugystė su New York Jets. Todėl kas nors galėtų padovanoti bilietą į superfinalą.” – Džo, 25 m.

Praktiškiems vyrukams

”Norėčiau naujų baldų ir kad kas nors išvalytų mano butą.” – Setas, 34 m.

“Paprašiau žmonos, kad padovanotų megztinį, bet ji mano, kad tai labai “diedukiškas” noras. Taip pat norėčiau gauti keptuvių ir puodų, kad galėčiau mums gaminti skanią vakarienę…” – Dastinas, 25 m.

”Mano dovanų sąrašas: naujos pagalvės, naujos kojinės, ledo ritulio pačiūžos, skaitmeninė kamera ir kelionė dviems kur nors kuo toliau nuo įgrisusio Niujorko.“ – Fredas, 27 m.

„Noriu, kad sužadėtinė padovanotų madingiausius Gucci batus.“ – Patrikas, 28 m.

„Noriu supamosios kėdės ir terasos.“ –Klintas, 38 m.

”Man patinka laikrodžiai, bet niekada neapsiriksite nupirkusios bilietus į futbolo, krepšinio rungtynes. Žiemą praverstų odinis paltas, bet jis per brangus.” – Setas, 25 m.

”Nemėgstu vaikščioti po parduotuves ir ieškoti, ką čia įsigijus. Tačiau gavęs dovanų čekį, neturėčiau kitos išeities. Praėjusiais metais mergina padovanojo vienos parduotuvės čekį. Išsirinkau krūvą drabužių, už kuriuos nereikėjo mokėti. Lengva jai, lengva man. Dovanos neturėtų sukelti rūpesčių.” – Brenanas, 29 m.

“Norėčiau laimingo loterijos bilieto.” – Džonas, 43 m.

”Daugelis vaikinų mėgsta sportą ir aš – ne išimtis. Man dažnai maudžia raumenis, todėl masažas būtų nuostabiausia dovana. Ne tas “dvi minutės sprandui, o dabar tavo eilė”, o profesionalus masažas salone. Tik nepamirškite patikrinti, koks masažas bus atliekamas – o jei erotinis?” – Brainas, 24 m.

Vyrams, į kurių širdį kelias eina per skrandį

“Apsidžiaugčiau gavęs tą patį ką ir pernai – didžiulę picą ir 6 skardines alaus. Per Kalėdas nesupykčiau vietoj alaus gavęs vyno.” – Kevinas, 32 m.

“Kad taip skrudintų bulvyčių ir mėsos – kiaulienos dešrelių, juodo ir balto pudingo…” – Polas, 29 m.

”Norėčiau, kad mergina suplanuotų visą dienos ar vakaro programą, o man beliktų tik sudalyvauti. Galėtume nueiti papietauti, tada į meno parodą, o vėliau ji pakviestų vakarienės pas save. Tie planavimai taip vargina. Ji galėtų viską atlikti savo nuožiūra.” – Džonatanas, 29 m.

”Manau, kad smagiausia būtų nueiti pavakarieniauti o paskui daryti dalykėlius, kurių garsiai verčiau neminėti.” – Gabrielius, 25 m.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Vieta, kuri privers pakeisti nuomonę apie Palangą ir pasijusti visiškai kitaip

Palangoje , J. Basanavičiaus gatvėje, vietoj gyventojams galvos skausmą kėlusių karuselių tuos...

Užkalnis liko alkanas (23)

Vienas dalykas, kurio Lietuvai (ir Europai) reikia mokytis iš Amerikos, tai didelės porcijos...

Duris į NBA užkulisius pravėręs Motiejūnas: „Rockets“ šiemet žengė didelį žingsnį atgal (25)

Penki sezonai, 248 rungtynės ir 1826 pelnyti taškai. Tokiais pasiekimais per savo NBA karjerą...

Agnė Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų: krikštatėviu tapo Kęstas Rimdžius (11)

Šiandien, liepos 22 d., stilistei Agnei Jagelavičiūtei ir jos vyrui, verslininkui Mantui Volkui...

Rusų žurnalistas: dideliame regione Europoje – Putino pralaimėjimas (122)

Rusija pralaimėjo kovą dėl įtakingumo Balkanuose – devynios iš 12 valstybių (ir Kosovas ,...

Vieno emigranto istorija, arba kai visi keliai veda į Lietuvą (92)

Emigrantai pagaliau grįžta namo ir ne tuščiomis rankomis – užsienyje įgytos patirtys ir...

Varėnos rajone aidėjo šūviai: vyriškis kėsinosi į brolio ir jo žmonos gyvybes (15)

Policijos departamentas informavo, kad Varėnos rajone aidėjo šūviai . Vyriškis kelis kartus...

Reforma renka iš tėvų vaikus (258)

Pertvarkius vaiko teisių apsaugos sistemą Lietuvoje, per reformos pirmąsias dešimt dienų iš...

Lietuvių kilmės politikas Kolumbijos Kongrese kolegas auklėjo apnuogindamas užpakalį (7)

Lietuvių kilmės garsus Kolumbijos politikas Antanas Mockus penktadienį Kongrese kolegas paauklėti...

JAV sprendimas kelia sumaištį Europoje: mes atsisakome derėtis su į galvą įremtu šautuvu (117)

Jungtinės Valstijos ir jų sąjungininkės Europos Sąjungoje šeštadienį atsidūrė prekybos...