aA
Tai, kaip miega sutuoktiniai, daug pasako apie jų tarpusavio santykius ir dvasinį ryšį. Paskaitykite, galbūt kažkuriame aprašyme atpažinsite save.
Pora miega
© Corbis/Scanpix
Kojų kilpa: abu gulite ant pilvo, šono ar nugaros, o vienas iš jūsų užmetęs koją ant kito kojos.

Miegodami liečiate vienas kitą tik viename taške ir tai viena sveikiausių pozicijų, kadangi ji parodo, kad tarp poros egzistuoja jaukus ryšys. Nei per daug, nei per mažai. Tokia kojų kilpa rodo esant tikrą draugystę. Poras, kurios liečiasi kojomis žemiau klubo, taip pat veikiausiai sieja praktiškumas.

Taip miegodami palaikote kontaktą patogiausiu būdu. Jūsų kojos gali liestis visą naktį, tačiau abiem bus patogu. O jei kojos tiesiog apsivyniojusios viena kitą kaip riestainiukas? Abu jūs pasitikite savo ryšiu. Tai žmonės, kurie vienas kitą supranta iš pusės žodžio, iš paprasčiausio gesto, o meilės prisipažinimas būna įrašytas jų akyse.

Sena gera šaukšto pozicija: abu gulite ant šono, liesdami vienas kitą ir nusisukę ta pačia kryptimi.

Tai populiariausia porų miego pozicija. Gali būti, kad taip yra dėl patogumo, mat dauguma mūsų miega geriausiai, kai nekvėpuoja vienas į kitą. Tačiau ši pozicija reiškia daugiau nei tik gerą poilsį. Tai rodo, kad esate darni pora. Svarbu, kas iš jūsų kurį apglėbia. Nors dažniausiai tai būna būtent vyrai, kadangi jie paprastai būna stambesni už moteris, tas, kuris yra už sutuoktinio, apsaugo kitą santuokoje. Partneris priekyje gali būti mažiau saugus. Vis dėlto yra išimtis: jei jis laiko jus tvirtai, jis mažiau pasitiki. Jei jis už jūsų, tačiau spaudžia jus glėbyje visą naktį, vadinasi, audroje jūs esate jo laivo stiebas.

Klajonės: miegate priešingose lovos pusėse. Ar tai – artėjanti krizė?

Ne, tai paprasčiausiai normalu. Dauguma sutuoktinių nusišypso vienas kitam, sakydami “labanakt”, paskui įsitaiso patogesnėje pozicijoje (suaugusieji paprastai per naktį sujuda 40-70 kartų sapnuodami arba dėl mėšlungio). Tačiau jei užmiegate priešingose pusėse net neapkabinę vienas kito prieš miegą, veikiausiai turite problemų. Ir didelė lova – ne priežastis tam. Darnios poros ir karališko dydžio lovoje lytės viena kitą, o susipykusieji vengs bet kokio kontakto. Žinoma, gali būti fizinių priežasčių – išnarintas nugaros slankstelis, paskutinieji nėštumo mėnesiai, tačiau būkite atsargūs – laikini dalykai gali tapti sunkiai atsikratomu įpročiu.

Priešinga kryptis: abu gulite ant šono, nusisukę vienas nuo kito, tačiau liesdamiesi sėdmenimis.

Nepriklausomybės signalas. Nepaisant to, kad liečiatės apatine kūno dalimi, vis dėlto nesate kaip ta pora, kuri liečiasi kojomis. Veikiausiai turite atskiras banko sąskaitas ir jums nereikia pasitarti vienam su kitu perkant didelius daiktus, tarkime, kompiuterį ar automobilį. Čia nėra nieko blogo. Tai yra taipogi tam tikras ryšys, tačiau laisvesnis – nes jums abiem taip patinka. Vis dėlto jūs liečiatės vienas su kitu, todėl tarp jūsų yra darna.

Karališka poza: jis drybso kaip karalius, o jūs jaukiai prisiglaudusi prie jo. Arba jūs gulite aukštielninka kaip karalienė, o jis prisigretinęs prie jūsų.

Išsitiesti ant nugaros, ypač jei viena arba abi rankos už galvos – tipiška dominavimo pozicija. Tai nereiškia, kad jūsų vyras jus valdo. Galbūt jis tiesiog toks pasitikintis savimi dėl to, kad jo sapno futbolo komandoje jam pašėlusiai sekasi. Jei jūs – prisiglaudusioji pusė, jums veikiausiai trūksta dėmesio ir už miegamojo ribų, taigi suplanuokite pasimatymą. Jei tai – atsitiktinė vieno iš jūsų poza, veikiausiai jūs daug flirtuojate vienas su kitu. Jei moteris mėgsta tokiu būdu dominuoti, kartais ji galėtų prisiglausti prie savo vyriškio ir leisti jam pasijusti herojumi.

Stiprus apkabinimas: užmiegate laikydami vienas kitą glėbyje. Tai gali reikšti tik viena…

…Skaitote tai per savo medaus mėnesį, laimingoji moterie! Vadiname tai jaunavedžių poza, nes ji būdinga ankstyvajai santykių fazei, kai geidžiate vienas kito. Vis dėlto po devynių mėnesių tai jau nėra įprasta porų poza, nes ji gana nepatogi. Paprastai šios pozos nebelieka tada, kai abu parodote savo tikruosius veidus – pavyzdžiui, kai jis karpo kojų nagus lovoje. Jei jau senokai esate susituokę ir vis dar miegate meškiškame glėbyje, esate viena romantiškiausių porų. Saldaus miego!

Jo ir jos miego įpročiai

Lyčių skirtumai neišnyksta užgesus šviesoms. Antropologai nustatė, kad kai kurie dabartiniai miego įpročiai atėję iš senovės. Štai keletas universalių tiesų.

· Vyrai mėgsta būti arčiau durų. Ir ne dėl to, kad greičiau nubėgtų iki šaldytuvo, bet kad apsaugotų mylimąją nuo įsibrovėlių. Juk senovėje vyrai visuomet saugodavo olos angą. O jei moteris visada miega šalia įėjimo? Vadinasi, ji emociškai ar psichiškai dominuoja poros santykiuose.

· Keisti pozicijas gali būti žalinga. Jei nakčiai apsistojote viešbutyje ir labai prastai išsimiegojote, galbūt pakeitėte savo poziciją to nesuvokdami. Galbūt moteris miegojo prie įėjimo.

· Moteris siekia vyro erdvės, kai jis išvykęs. Tikriausiai dėl to, kad ją nesąmoningai traukia ant jo pagalvės vis dar išlikęs jo kvapas.

· Vyrai išsitiesia ir plačiai išskečia kojas, kai jūsų nėra. Tai dominuojanti pozicija – taip elgiasi beždžionių patinai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Dėl 100 tūkst. ryžosi ekstremaliam eksperimentui: žmogaus protui tai per žiaurus išbandymas haliucinuoti pradėjo jau 3 parą (51)

Richas Alati tegalvojo apie šešiaženklę sumą. Kad ją laimėtų, jam tereikėjo ištverti 30...

Pagrindinis priekaištas Skverneliui: ką jo vietoje darė Grybauskaitė (385)

Į prezidentus kandidatuojantis Saulius Skvernelis teigė nematąs priežasčių, kodėl turėtų...

(Ne)Grįžtu. Apie tradicijas mirusįjį šarvoti lovoje ir emigracijoje palaidotus lietuvius (25)

Kai kurie nė neketina grįžti iš emigracijos, kiti apie tai svajoja dešimtmetį, o dar kiti...

Kaltinimų dėl neva išsigalvoto neįgalumo sulaukusi Antonovienė pratrūko: tik retas žino, kokią kainą moku už sportą (165)

„Mafijos tėvu“ vadinamo Vido Antonovo žmona Rima neseniai ir vėl atsidūrė dėmesio centre....

Miestietis laimingas pabėgęs į ekologišką vienkiemį, kuriam valdininkai net nesuteikia adreso (18)

Jei kadaise kauniečiui Tomui Didžiuliui kas būtų pasakęs, kad jis, tikras miesto vaikas, augęs...

Rimvydas Valatka. Antrasis Mesijo atėjimas – iš Rusnės betliejaus (1070)

Vieni statė postamentus Raiteliui ir Basanavičiui. Kiti už valdiškus pinigus statėsi estakadą...

Paprastas būdas, padėsiantis su vaikais susitarti be bausmių (6)

Vaikų drausminimas juos baudžiant, specialistų teigimu, sukelia tik neigiamas emocijas, bet...

Atleisk ir pamiršk: kaip išsilaisvinti iš pykčio, pagiežos ir skausmo (6)

Būti visada nuolankiam, priimti viską, kaip yra, ir laukti, kol likimas visas problemas išspręs...

Skandalas Žiežmarių gimnazijoje: paviešinti pamokos garso įrašai verčia krūptelėti papildyta direktorės ir švietimo ministro komentaru (2747)

Šeštadienio vakarą Žiežmarių gimnaziją apgaubė tamsus šešėlis – mokymo įstaigos...