Eidama į pasimatymą norėtum išgirsti ne tik draugių, bet ir draugų patarimų? Tai kodėl merginų paklausi, o vaikinus ignoruoji? Manai, jie į viską žiūri kitomis akimis? Labai apsirinki, nes vaikinai gali būti tokie pat pastabūs kaip ir merginos. O tyli jie dažniausia ne be priežasties — tiesiog nenori tavęs liūdinti. Bet vieną dieną ir jiems trūksta kantrybė. Iš daugybės patarimų atrinkome tuos, kurie, vaikinų nuomone, privalo pasiekti tavo smegenis. Visiškai draugiškai ir be menkiausio pykčio.
Draugai
© Corbis
Ties fronto linija

• “Mano gera draugė nervinasi, kad mylimasis skelbia jai nekalbadienius. Jeigu vaikinas nekalba, vadinasi, yra labai rimta priežastis. Tylime, kai merginos mus vadina bailiais, neryžtingais, kai priekaištais spaudžia prie sienos. Vaikino tyla gali reikšti nebylią priesaiką sau: daugiau ji manęs neniekins”, — Senis, 34 metų.

• “Kelerius metus stebiu, kaip kankinasi viena bičiulė: vos nutraukusi santykius su vaikinu, tuoj vėl mėgina jį susigrąžinti. Jokios naudos, tik dar daugiau skausmo. Jeigu nori, kad mylimasis apsigalvotų, nespausk jo, suteik daugiau laiko. Tegul vaikinas tavęs ieško. Mylės — tikrai stengsis susigrąžinti. Kuo daugiau pastangų, tuo mielesnės sugrįžtuvės”, — Matas, 25 metų.

• “Mes — ne kokie žaisliuką pametę vaikai ar meškiukai: nereikia mūsų nei guosti, nei drąsinamai tapšnoti per petį. Nepiršk jėga savo užuojautos! Jei draugui jos reikės, pats ateis, kai bus pasirengęs kalbėtis”, — Rimas, 20 metų.

• “Mano bičiulė labai įžeidi, o išgirdusi, kad vyrai — geresni virėjai, išvis pasiunta. Sunku paaiškinti tokį nelogišką pyktį — juk vyrai nepretenduoja tapti medicinos seserimis. Visiems aišku: moterys geriau rūpinasi artimaisiais, bet jų ruoštas maistas gali ir nunuodyti”, — Henrikas, 30 metų.

Dingti per 60 sekundžių

• “Jaunėlės sesers vaikinas savaitę buvo kažkur pranykęs, o paskui staiga vėl atsirado. Nenoriu jai sakyti, bet esu tikras, jog buvo radęs kitą, galbūt lengviau įviliojamą į lovą. Paskui ta mergina greičiausiai pabėgo, todėl jis puolė naršyti mobilųjį ieškodamas kitų meilučių telefonų. Su tokiais perėjūnais reikia bendrauti griežtai ir visais įmanomais būdais parodyti, kad neketini švaistyti laiko jo laukdama”, — Agnius, 21 metų.

• “Vaikinas neišleidžia tavęs su draugėmis pasilinksminti? Tai gali vykti dėl trijų priežasčių: jis savanaudis ir trokšta išskirtinio dėmesio, jis nepasitiki tavimi, jis bijo, kad tavo draugės nepriburtų, koks jis tavęs nevertas mėmė”, — Augis, 23 metų.

• “Dingstu, jei merginos pasirodo vulgarios, trimituoja apie savo sekso pergales. Taip pat bėgu nuo pernelyg pudruotų, platesnių nei gyvenimas ir kalbančių garsiau nei aš. Šalinuosi ir tų, kurios bare ropščiasi ant kelių”, — Jonas, 29 metų. • “Viena mano bičiulė labai daili. Ji ne mūrininkė, ne imtynininkė, ne kariūnė, o verslo analitikė. Tai kurių galų taip rėkauja, kai būname su kompanija? Kartais apsimetu, kad jos nepažįstu”, — Sigitas, 24 metų.

• “Maunu nuo visų, jeigu jų organizme daugiau alkoholio nei kraujo. Girtos merginos — šlykštu”, — Kęstutis, 32 metų.

• “Baisu, kai merginos griebiasi bokso ir viena kitai laužo ne tik priaugintus nagus. Dar siaubingiau, kai užtinku bendrakursę, gagenančią į gatvės žibintą taip, tarsi jis būtų tas žąsinas, kuris apgavo. Kažkoks košmaras!” — Giedrius, 20 metų.

• “Mano tėvas sako: kai esi kvailas, nori maivytis. Ši frazė labai tinka kelioms mano pažįstamoms. Jas sutikęs stengiuosi žaibiškai pasišalinti”, — Virgis, 19 metų.

Patalų peripetijos

• “Jeigu už sienos gyvena draugai, nelabai protinga atsivesti vaikiną ir su juo pradėti naktinę aimanų sesiją. Geriau abu tyliai kramtytų pagalves”, — Ignas, 23 metų.

• “Man patinka su viena bičiule eiti į pirtį. Ji nekompleksuota — vaikštinėja prisidengusi tik tatuiruote ant strėnų. Tik štai bėda — man tada nuo įvairių minčių veidą išmuša dėmėmis”, — Vytas, 27 metų.

• “Juokingai atrodo, kai draugė apsimeta užėjusi pasikalbėti, nors aišku, kad atėjo sekso”, — Evaldas, 29 metų.

Visiškai moteriški trūkumai

• “Merginos pernelyg stengiasi būti tobulos. Nesvarbu, vaikinas patinka ar nelabai, jos vis tiek stengiasi koketuoti. Ne visada pastebiu naują bičiulės sijoną, glotnų kolegės elgesį ar išgirstu saldų kaimynės balsą. O jos pyksta ir kaltina mane nedėmesingumu. Moterys nesusimąsto, kad vyrams koketavimas gali ir nepatikti”, — Zajus, 31 metų.

• “Kolegės vaikinas įjunko problemas narplioti su jos tėvais. Mergina jaučiasi tarsi savo gyvenimo nepajėgus susitvarkyti vaikas, bet tyli, nes bijo prarasti vaikiną. Verčiau ne tyliai piktintųsi, o atvirai jam pasakytų: problemas spręsiu tik su tavimi. Tada vaikinas jaustųsi daug svarbesnis ir nesiskųstų tėvams”, — Parakas, 23 metų.

• “Protingos merginos dažnai pyksta, kodėl vyrai prabėga pro jas ir puola ant spygaujančių kvaišelių. Nematau jokios tragedijos! Juk tai puiki galimybė išvengti visokių donžuanų. Jeigu tie perėjūnai tavęs nekviečia tūsintis, vadinasi, supranta: tolesniems žaidimams nepasirašysi. Jie kabina tik tas, į kurių intymius plotus galima prasibrauti be vargo”, — Arūnas, 26 metų.

• “Labai nemandagu klausytis vaikinų pokalbių. Iš tolo matyti, kaip virpa merginų ausys per vakarėlį stengiantis nugirsti ką nors pikantiška”, — Algirdas, 27 metų.

• “Merginos, baikite apkalbinėti ir iškikenti viena kitai į ausį viską, ką nugirstate. Oi, kaip nervina! Pastaruoju metu pradedu abejoti, ar turiu draugių, o gal mane supa tik liežuvautojos?” — Svajūnas, 34 metų.

• “Vyrai vieningesni nei moterys. Merginų kolektyvinė atmintis atsigauna tik liejant pagiežą ant vaikinų ir juos apkalbant”, — Rolandas, 21 metų.

• “Suprantu bičiulės norą vyrų kompanijoje vaidinti kietuolę. Bet ji jau taip nusivažiavo, kad ėmė mūvėti apsmukusius džinsus, laikysena tapo klaustuko formos, o dantyse nuolat smilksta cigaretė. Argi čia moteris”, — Darius, 23 metų.

Nevykėlis ir šaunuolis

• “Jei vaikinas per pirmąjį pasimatymą atsisako mokėti už tavo kavą, nieko gera nelauk. Ne, jis nėra šykštus. Tikriausia dažnai vaikšto į pasimatymus, todėl vengia nuolat kratyti savo piniginę”, — Aistis, 28 metų.

• “Jaučiuosi kvailai, kai draugė šuoliuoja per prekybos centrą dešimt žingsnių prieš mane, o man tenka bėgti paskui įsikibus jai į rankinę. Esu draugas, su kuriuo galima pašukuoti parduotuves, bet vis tiek pirmiausia aš vyras. Nors ir kantrus bei tolerantiškas”, — Aurimas, 24 metų.

• “Jei vaikinas nuolat išsižiojęs, tarsi norėtų praryti elektros lemputę, nelauk iš jo rimto pasiūlymo”, — Rimgaudas, 20 metų.

• “Vyrukas, kritikuojantis visus iš eilės ir nuolat besiteisinantis nepalankiomis aplinkybėmis, yra vaikščiojanti problema. Net vyrai tokių tipų vengia”, — Gintaras, 30 metų.

• “Šaunus vaikinas visada girdės net pašnibždomis ištartą draugės sakinį. Nevykėlis — tik save”, — Tomas, 27 metų.

Bičiulis pretenduoja į mylimuosius

• “Stengiuosi apie nepavykusį bičiulės pasimatymą sužinoti visas detales ir ją guosti guosti...” — Kristijonas, 29 metų.

• “Visada pritariu merginai. Net nusikalbu, kad tik jai nors kiek įtikčiau. Juk verta stengtis”, — Algis, 25 metų.

• “Malu dviprasmius komentarus apie draugės mylimąjį ir stengiuosi jos galvoje nutupdyti abejonę: ar jis tikrai toks nuostabus?” — Saulius, 31 metų

• “Staiga tampu itin paslaugus: nešu krepšius iš parduotuvės, perklijuoju jos kambario apmušalus, perdažau spintą, perstumdau baldus, — žodžiu, atlieku visus vyriškus darbus. Meistro paslaugos — tiesus kelias į merginos širdį”, — Virginijus, 26 metų.

• “Stengiuosi įsiprašyti pas ją nakvynės”, — Robertas, 19 metų.

• “Bandau nevykusiai juokauti. Maždaug taip: jeigu užsisėdėsime bare, turėtum žinoti, kad prisigersiu iki nukritimo, nepaeisiu ir pas tave į svečius nebeužsuksiu. Oi, kaip lėkčiau į tuos svečius, tik kad niekas nekviečia...” — Linas, 27 metų.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Nušalusias kojas pastebėjo tik pavasarį: galūnės amputavosi pačios kokia odos spalva - pavojingiausia (18)

Šiemet į kai kurias Lietuvos gydymo įstaigas žmonės dėl nušalusių kūno dalių nesikreipė –...

Rusijos priglaustas perversmo Lietuvoje veikėjas nerimsta: žada sukilimą ir teismą Grybauskaitei (420)

Sausio 13-ąją savi šaudė į savus. Tankai žmonių netraiškė, tai tebuvo provokacija, kurią...

Nuolatiniai teismai atlyginti žalą dėl duobėtų kelių padiktavo sprendimą (21)

Panevėžio miesto savivaldybė patvirtino tvarką, pagal kurią gyventojams, juridiniams asmenims...

Kinijoje pramogavusi mergina atsidūrė tragikomiškoje situacijoje: galiu būti pirma lietuvė, kuriai taip nutiko (98)

Lietuvė Ieva Koncevičiūtė patyrė neeilinį nuotykį Kinijos regione Makao - tragikomiška...

Antrąkart įkliuvo Aurimas Didžbalis: šįkart teigiamas dopingo testas – pasaulio čempionato metu (246)

Tarptautinė Sunkiosios atletikos federacija pranešė, kad praėjusių metų pasaulio vicečempionas...

Įvertino situaciją Jasaičių šeimoje: problema gali būti kur kas didesnė (133)

Savaitgalį šalyje nuvilnijo Jasaičių šeimos drama. Nors Lygių galimybių plėtros centro...

Gyvai / Už „Vytauto“ vairo stojęs LaVaras vadovauja ekipai draugiškame mače su „Dzūkija“ tiesioginė vaizdo transliacija (21)

Nuo 21 val. Prienų-Birštono „Vytautas“ su broliais Ballais žaidžia penktąsias draugiškų...

Po skandalo Vokietijoje dėl chemikalų iš alaus – Lietuvos ūkininkų sprendimas (116)

Lietuvos ūkininkų sąjungai (LŪS) priklausantys grūdininkai po ilgų diskusijų sutiko prieš...

Nesaugūs maisto produktai, kurie vos nepasiekė Lietuvos parduotuvių lentynų (3)

Pernai Lietuvoje uždrausta prekiauti daugiau kaip 1 900 t nesaugių ar nekokybiškų maisto...

Vos 5 minučių darbas prieš miegą gali labai pagerinti jo kokybę (1)

Beiloro universiteto mokslininkai atskleidė, kad vos 5 minutes trunkantis darbas prieš miegą gali...