aA
Ne visiems artėjančios šventės asocijuojasi su džiaugsmingais šeimyniniais pietumis. Dėl pačių įvairiausių priežasčių dalis žmonių Kalėdas sutinka vieni. Tačiau net tokiu atveju visai nereikia nusiminti ir elgtis taip tarsi jų nebūtų.
Ką daryti, jei šventes tenka sutikti vieniems
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria, kaip sukurti šventinę nuotaiką, jei žiemos šventes planuojate sutikti vieni.

1. Vykite šalin neigiamas mintis. Net ir tie, kurie šventes sutinka su šeima ir draugais, kartais jaučiasi vieniši. Kai kurie žmonės nesimėgauja šventėmis, nes paprasčiausiai per daug susikoncentruoja į savo jausmus. Tai, kaip jausitės per šventes, priklausi tik nuo jūsų. Jei šį ypatingą laikotarpį praleisite savęs gailėdamiesi, veltui gaišite laiką. Galvokite tik apie teigiamus dalykus ir prisiminkite tikrąją švenčių prasmę.

2. Papuoškite namus. Tie, kas šventes sutinka vieni, dažniausiai nesivargina galvoti apie kalėdines dekoracijas ir dažnai net nepuošia Kalėdų eglutės, nes neturi su kuo tuo pasidalinti. Tačiau jei per Kalėdas planuojate likti vieni, dar nereiškia, kad jūsų namai neturi būti šventiškai papuošti. Tikrai verta pagalvoti apie šventinį namų interjerą, kuris sukurtų ypatingą nuotaiką. Dar daugiau – padarykite dekoracijas patys. Pamatysite, kaip puikiai praleisite laiką.

3. Nepamirškite kalėdinės muzikos. Dar prieš šventes įsitikinkite, kad jūsų fonotekoje netrūksta šventinės muzikos. Per Kalėdas klausykitės tik šiai progai muzikos, kuri sukurs nuostabią nuotaiką. Atminkite, kad turite vieną privalumą – galite kartu dainuoti taip garsiai, kaip tik jums norisi, ir nesibaiminti, kad traukiate pro šalį. Beje, nepamirškite ir kalėdinių filmų – tai puikus būdas praleisti vakarą!

4. Išsiųskite kalėdinius sveikinimus. Išsiųskite kalėdinius sveikinimus telefonu ar elektroniniu paštu visiems, kuriuos pažįstate – net bendradarbei, kurios nelabai mėgstate. Pasveikinkite visus, ką tik galite, net lauke sutiktą paštininkę. Tokiu būdu šventine nuotaika pasidalinsite su kitais. Be to, atgal gauti sveikinimai tikrai suteiks jums daug džiugių akimirkų.

5. Nupirkite sau Kalėdų dovaną. O kodėl gi neturėtumėte to daryti? Būtinai nupirkite sau kalėdinę dovaną! Per šventes daugelis žmonių dovanų gauna tai, ko jiems visai nereikia, arba tai, kas jiems nepatinka. Pavyzdžiui, nereikalingą suvenyrą ar nepatinkantį megztinį, kuris vėliau metų metais dūla spintoje. Tačiau jei pirksite dovaną sau, galėsite išsirinkti tai, ko iš tiesų norite. Argi tai ne puiku? Patikėkite, jūs tikrai nusipelnėte save palepinti.

6. Pagaminkite ką nors skanaus. Tai, kad esate vieni per šventes, dar nereiškia, kad turėtumėte likti be šventinės vakarienės. Pagaminkite ką nors, ką labiausiai mėgstate. Nebijokite eksperimentuoti – juk tai tiesiog smagu. Na, o jei nemėgstate gaminti, tiesiog užsisakykite maisto į namus. Nepamirškite savo mėgstamiausio deserto!

7. Nepraleiskite kalėdinių renginių. Šventiniu laikotarpiu kalėdinių renginių mieste dažniausiai netrūksta. Stenkitės sudalyvauti visur, kur tik įmanoma. Kuo daugiau laiko praleisite tarp žmonių, tuo mažiau bus laiko galvoti apie vienatvę. Be to, tik dalyvaudami viešuose renginiuose pastebėsite, kad yra daugybė žmonių, kurie šventes sutinka vieni. Kas žino, gal su kuo nors susipažinsite.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Girtos abiturientės kelionę į egzaminą pasmerkęs Morkūnas šioje istorijoje įžvelgė ir pliusų: o ką daryt? (49)

Nors šią savaitę abiturientai laikė ne vieną svarbų egzaminą, šias aktualijas nurungė viena...

Biologinį, įvaikintą ir globojamą vaikus auginanti mama – atvira iki skausmo: buvo akimirkų, kai dukra sakė, kad sesės nebenori (22)

Šiandien Lietuvoje yra minima Globėjų diena. Galbūt daugelis pagalvoja apie galimybę padėti...

Po Ispanijos mokslininkų atradimo COVID-19 pandemijos istoriją teks perrašyti iš naujo? (191)

Jeigu pasitvirtins tai, ką dar nerecenzuotame straipsnyje neseniai aprašė ispanų gydytojai,...

Keleivių vežėjai: srautai dar tik artėja prie pusės pernykščio lygio laukiama Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos sienų atsivėrimo (4)

Maždaug trečdalį tarptautinių maršrutų atnaujinę šalies vežėjai sako, kad keleivių srautai...

Kuriomis valandomis saulės spinduliai patys pavojingiausi?

Saulė ultravioletinius spindulius skleidžia netgi tada, kai yra debesuota, tad dermatologai net ir...

Dienos maršrutas Latvijos Šveicarija vadinamame Gaujos nacionaliniame parke (3)

Kalavijuočių ir Livonijos ordino laikus menančios pilys, viduramžių žmonių pėdų svorį...

Automobilių mokestis gali įnešti pokyčių: perspėja dėl apgavysčių, dalies žmonių laukia du keliai (212)

Lietuvoje nuo liepos 1 dienos pradėjo galioti automobilių registracijos mokestis – jį reikės...

Šventinę dieną verta pasiimti skėtį (20)

Sekmadienio dieną lietaus bus mažiau, lis tik trumpai, didžiausia tikimybė prognozuojama...

|Maža didelių žinių kaina