aA
Nerimaujate, kad antroji pusė gali būti tau neištikima? Turime gerų naujienų. Laikai, kai reikėdavo raustis po svetimas kišenes, ieškant restorano čekių ar telefono numerių, kurie vieninteliai galėdavo patvirtinti mūsų įtarimus, jau seniai praėjo. Nereikia samdytis ir brangaus detektyvo.
Meilė, pora, šokis
Meilė, pora, šokis
© Corbis/Scanpix
Žmonių įtarumas paskatino išsivystyti sekimo priemonių pramonei. Detektyvu dabar gali tapti kiekvienas, apsilankęs interneto puslapiuose www.spyequipmentuk.co.uk ar www.spymaster.co.uk.

Naujokas čia gali atrasti daugybę sekimui skirtų prietaisų, tokių kaip miniatiūrinės kameros ar slapto klausymosi aparatai. Už maždaug 70 svarų galima nusipirkti daiktelį, kuris parodys, kokiems žmonėms žinutes rašo tavo partneris. Tai ir yra šnipinėjimas, rašo independent.co.uk.

Taigi tereikia truputį pasistengti, ir kiekvienas galime tapti detektyvu. Žinoma, esama teisinių šių prietaisų naudojimo apribojimų. Viskas priklauso nuo konteksto. Tačiau jei kare ir meilėje viskas leidžiama, nebėra prasmės kankintis nežinioje, įtariant partnerio neištikimybę.

SIM kortelių skaitytuvas

Turint SIM kortelių skaitytuvą „Sim Recovery Pro“, uostyti draugo marškinių apykaklę, bandant užuosti svetimos moters kvepalus, atrodo taip senamadiška. Kiekvienas įtarus XXI a. meilužis žino, kad mobilusis telefonas yra pirmoji vieta, kurią reikia apžiūrėti, kai kyla įtarimų dėl partnerio neištikimybės.

Įtartino turinio trumposios žinutės, vėlyvi skambučiai, nežinomi numeriai – mobilieji telefonai gali atskleisti labai daug informacijos. Problema tik ta, kad jei partneris iš tiesų yra neištikimas, jis saugos savo telefoną kaip vanagas.

Ką tada daryti? Paprasčiausiai sujunkite jų SIM kortelę su „Sim Recovery“ sistema ir savo kompiuteryje matysite visą savo mylimojo mobilaus telefono turinį. Jums bus prieinamos net ištrintos žinutės.

Prailgintuvas su GSM Audio sistema

Tarkime, sužinojote, kad partneris jūsų neapgaudinėjo mobiliuoju telefonu. Tačiau didžioji dalis nesantuokinių ryšių prasideda darbo vietoje. Taigi kontora yra ta vieta, kurios įtari antroji pusė neturėtų ignoruoti.

Prailgintuvas su GSM Audio sistema atrodo ir veikia kaip standartinis prailgintuvas. Skirtumas tik tas, kad jis leidžia klausytis kiekvieno pokalbio, vykstančio 15 metrų spinduliu nuo prietaiso, o garsas perduodamas į mobilųjį telefoną.

Tai reiškia, kad prietaisui užfiksavus balsą, jis automatiškai įsijungs ir pradės įrašinėti, tuo pačiu pranešdamas apie tai į jūsų mobilųjį telefoną. Tuomet galite paskambinti prietaisui ir pasiklausyti. Partneriui nieko neįtariant, jūs klausysitės jo pokalbių su kolegomis.

Klaviatūros seklys „Key Shark“

Kiekvieną dieną visame pasaulyje parašoma daugybė elektroninių laiškų. Nėra nieko įdomesnio nei meilės laiškas, tačiau susekti tokius laiškus yra gana sunku, nebent tu turi „Key Shark“.

Skamba piktai, bet jis toks ir yra. Jis įrašo kiekvieną klavišo paspaudimą, taip pat ir slaptažodžius bei kitus ženklus. Pakankamai mažas, kad liktų nepastebėtas, jis gali būti prijungtas prie klaviatūros, kai partneris nemato.

Automobilio seklys

Ar įmanoma visada žinoti, kur yra jūsų partneris? Vienas iš būdų – pasamdyti seklį. Tačiau daug patogiau įsigyti „Find It“ sekimo sistemą.

Šis prietaisas apibūdinamas kaip „priemonė vertingam mobiliam turtui sekti“. Tai maža juoda dėžutė, kuri gali būti pritvirtinta prie beveik bet kokio automobilio. Naudojantis GPS technologijomis, galima bet kada tiksliai nustatyti automobilio vietą – ši informacija yra perduodama į jūsų kompiuterį.

Parsisiuntę žemėlapio programą į savo kompiuterį, nusiųskite užklausimą dėl automobilio vietos. Atsakyme bus nurodytos automobilio vietos koordinatės ir vieta žemėlapyje. Taip pat galima sukurti ir „virtualią sieną“ aplink partnerį. Tokiu atveju sekimo įtaisas praneša, kai automobilis išvažiuoja už „leistinos“ zonos ribų.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Kęsto Komskio verslas žlunga nesumokėjęs našlaičiams (162)

Vilnietė Simona Kibirkštytė viena augina du mažus vaikus. Be tėvo juos paliko tragiška avarija,...

Pirkėjams rūpi ne tik kaina: už skandalus įmonės sumoka kritusiais pardavimo rodikliais (52)

Lietuviai skaito produktų etiketes, o specialūs produktų žymėjimai, tokie kaip „ekologiška“...

Gyvai / Specialisto patarimai perkantiems automobilius ir pokalbis apie Užgavėnes „Delfi rytas“

„Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, – taip šiandien turėtume šūkauti, užsikąsdami ir...

Nuramino dėl Vilniuje įtarto koronaviruso atvejo: visi mėginiai neigiami (143)

Dėl koronaviruso tirto iš šiaurės Italijos grįžusio vyro mėginiai buvo neigiami, patvirtino...

Italija ištikta šoko, pirminio koronaviruso šaltinio nustatyti nepavyksta šalį krečia ir politikų rietenos (61)

Europoje kilusios koronaviruso bangos paliestoje Italijoje tolydžio plinta panika. Šalies...

Mirė Sausio 13-osios byloje kaltu pripažintas buvęs sovietų gynybos ministras (158)

Maskvoje mirė buvęs Sovietų Sąjungos gynybos ministras Dmitrijus Jazovas , pranešė Rusijos...

Koronavirusui skverbiantis į Europą, prognozuojamos pasekmės: Lietuvos ekonomikai tai atsilieps (40)

Lietuvos ekonomikai Kinijoje ir Šiaurės Italijoje siaučiančio koronaviruso pasekmės bus...

Ant suolo lemiamu metu paliktas Motiejūnas: Kinijoje gynybos principai kitokie (24)

Donato Motiejūno sugrįžimas į Lietuvos rinktinę nebuvo rožėmis klotas. Pasitelkęs savo...

The Economist

Vėl paverskime Europą nuobodžia! (1)

ES ginčijasi dėl smulkmenų ir džiaugiasi grįžusiu nuobodžiu stabilumu.

Bankai nespėja dalyti paskolų, tačiau NT analitikas ragina pradėti galvoti logiškai (69)

Ekonomistai jau kelerius metus viešojoje erdvėje kalba, kad gyvenimas Lietuvoje gerėja. Vienas iš...

|Maža didelių žinių kaina