aA
Vis daugiau žmonių antrosios pusės ieško internetinėse pažinčių svetainėse. Reikia pripažinti – kai kurios pažintys, užmegztos internete, iš tiesų virsta ilgalaikiais santykiais. Visgi dalis žmonių patiria nesėkmę pirmiausia galbūt todėl, kad viliasi per daug. Pavyzdžiui, kad pakaks vieno vienintelio pasimatymo susipažinti su savo svajonių vaikinu ar mergina.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė darnipora.lt pataria  – jei susiradote draugą ar draugę internetu ir susitarėte dėl pasimatymo, puiku. Visgi neturėtumėte tikėtis kelių dalykų:

1. Kad tikrai bus ir antras pasimatymas. Net jei jūsų bendravimas pažinčių svetainėje buvo sklandus, nemanykite, kad po pasimatymo jūsų potenciali antroji pusė tikrai nepakeis nuomonės. Pirma, gyvas bendravimas atskleidžia kur kas daugiau detalių apie kitą žmogų, kurios nebūtinai bus priimtinos vienam iš jūsų. Antra, nepamirškite, kad žmogus, su kuriuo susitikote, galėjo nueiti ne į vieną pasimatymą ir su kitais, kad išsirinktų tą, su kuriuo/kuria nori kurti rimtesnius santykius. Tai, kad jūs susitikote, dar nėra jokia garantija, kad jūsų santykiai vystysis toliau.

2. Kad jis/ji atrodys tiksliai taip kaip nuotraukoje. Jei žmogus pradeda pažintį nuo melo, t.y. įdeda netikrą savo nuotrauką ar nuotrauką, darytą prieš daug metų, neturėtumėte tęsti pažinties, nes tikriausiai toks žmogus ir ateityje bus linkęs jums meluoti. Tačiau kartais žmonės nuotraukose atrodo šiek tiek kitaip dėl objektyvių priežasčių. Tiesiog didžioji dalis žmonių stengiasi savo anketoje paviešinti pačią gražiausią savo nuotrauką, o tai dažnai būna nuotraukos iš švenčių ar renginių, kai makiažas ir apranga padeda atrodyti šiek tiek kitaip nei kasdien. Be to, nuotraukoje jūs matote tik vieną sustabdytą akimirką, kai bendraujant gyvai tokių akimirkų yra begalė.

3. Jūsų požiūriai sutaps, nes jie sutapo susirašinėjant. Žmonės kartais nesusikalba ne tik bendraudami gyvai, bet ir susirašinėdami. Gali būti, kad kai kuriuos jo/jos teiginius supratote ne taip, kaip jis/ji norėjo pasakyti, todėl nesitikėkite, viskas bus taip, kaip įsivaizdavote. Tiesiog bendraudami gyvai mes girdime ne tik žodžius, bet juos papildo ir neverbalinė kalba (veido mimikos, gestai). Kadangi susirašinėdami viso to nematome, galime daug ką įsivaizduoti, todėl rizikuojame kitą žmogų suprasti klaidingai. Pirmasis pasimatymas ir yra skirtas tam, kad pažintumėte žmogų ir nuspręstumėte, ar verta tęsti pažintį.

4. Kad ateis nepasitikintis savimi spuoguotas vaikinukas ar susigūžusi pilka pelytė. Stereotipas, kad internete pažinčių ieško tik tiek, kurie negali susirasti jų realiame gyvenime, vis dar gajus. Tačiau šiame technologijos amžiuje yra visai priešingai – internete pažinčių ieško simpatiški protingi žmonės, kurie turi kur kas įdomesnės veiklos nei laiką leisti gurkšnojant kokteilį kokiame nors naktiniame klube. Beje, ar tikrai norite ilgalaikius rimtus santykius kurti su žmogumi, kurio svarbią gyvenimo dalį užima pasilinksminimai?

5. Kad jau pirmame pasimatyme sutiksite tą, kurio ieškote. Dažnai pradedant ieškoti antrosios pusės internetinėse pažinčių svetainėse tikimasi iš karto sutikti žmogų, su kuriuo galima sukurti ilgalaikius santykius. Dalis žmonių, pradedančių ieškoti antrosios pusės internete, mano, kad jau pirmasis pasimatymas padės susitikti su tuo ar ta, apie kurį/kurią seniai svajojote. Tačiau realybėje viskas yra šiek tiek kitaip – jei paklaustumėte tų, kurie savo sutuoktinį rado internetinėje pažinčių svetainėje, tikriausiai nustebtumėte, kad daugeliui jų tai buvo ne pirma pažintis internete. Tad neturėtumėte nusivilti, jei jūsų pirmasis pasimatymas nebuvo sėkmingas. Nenuleiskite rankų ir tikrai rasite tai, ko ieškote.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kas atsitiko? „Valstiečiai“ bambalių klausimą bando įkišti į stalčių (449)

Dar pernai valdantieji „valstiečiai“ žadėjo imtis vadinamųjų „bambalių“ klausimo....

Mauricas: tokių prastų pasaulio lūkesčių nebuvo nuo pat 2009 metų (150)

Finansų rinkose nuotaikos negerėja. Jau kitais metais tikimasi, kad ekonomikos augimas pastebimai...

Kaip tvarkyti savo pinigus, kad užtektų ne tik duonai: keli būdai, kurie tinka daugeliui (12)

Demografinė Lietuvos padėtis verčia vis daugiau gyventojų susimąstyti, kad orios senatvės tik...

Mokytoja Rusijoje įsiuto dėl užrašo ant lentos (286)

Krasnodaro krašto Bogučiansko rajono Tajožnyj gyvenvietėje 20-osios mokyklos istorijos ir...

„Lietkabeliui“ į kompaniją: išsinerti iš senos odos panoro ir Prienų klubas (1)

Panevėžio „Lietkabelis“ nėra vienintelis klubas, siekiantis perkelti veiklą į naują...

Unikauskas patarė, kaip atsikratyti pilvo (4)

Atsikišęs pilvas erzina daugelį, tačiau jei to priežastis visceraliniai riebalai, tikėtina, kad...

Didžiausios pasaulio kompanijos planuoja užsikrėsti „WeWork“ efektu (27)

Didžiausi planetos darbdaviai regi ateitį, kurioje laisvai liejasi nemokamas alus, o sienos...

4 rūšių toksiški indai, kurių reikia kuo greičiau atsisakyti (113)

Šiais laikais daug kas stengiasi laikytis sveikos mitybos taisyklių. Bet ne visi žino, kad indai,...

Orai: ypač šals Rytų Lietuva (27)

Ketvirtadienio dieną šalyje bus dar ganėtinai šilta, tačiau artėjanti žiema apie save mums...

NBA naktis: rezultatyviausias LeBrono mačas, prisvilęs Butlerio debiutas ir „Jazz“ košmaras

LeBronas Jamesas sužaidė rezultatyviausią šio sezono mačą, pelnė 44 taškus, atkovojo 10...