aA
Jei mylimojo ieškote internete, tikriausiai jums teko sulaukti pačių įvairiausių laiškų. Pavyzdžiui, žinučių, kuriame tėra vienas žodis, ar kelių vienodų laiškų iš to paties žmogaus. Kartais suprasti, ką jis norėjo pasakyti, iš tiesų nelengva.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt padeda iššifruoti kai kurias vyrų žinutes.

„Labas“. Ar esate iš vaikino gavusi laišką, kuriame tėra tik vienas paprastas „labas“ ir daugiau nieko? Daugelis merginų nemėgsta gauti panašių laiškų ir dažnai nekreipia į tokius laiškus dėmesio. Paradoksalu, tačiau dažnas vaikinas siunčia būtent tokius laiškus norėdamas susipažinti. Jei vaikinas jums parašė kad ir šį vienintelį žodį, jis neabejotinai nori su jumis pabendrauti, tačiau galbūt nežino, kaip atkreipti jūsų dėmesį. Suteikite jam tokį šansą.

„Atleisk, negalėsiu“. Įsivaizduokite situaciją, kad pažinčių svetainėje susipažinote su simpatišku vaikinu, ne kartą tarėtės susitikti, tačiau jis visuomet likus dienai iki susitikimo atšaukia jūsų pasimatymą, pasiteisindamas atsiradusiais netikėtais darbais. Akivaizdu, kad jei jis visada paskutinę minutę atšaukia planus susitikti, jūs paprasčiausiai jo nedominate. Verčiau negaiškite laiko ir dairykitės kito vaikino.

„Labas rytas“ arba „Labanakt“. Jei jis kas rytą arba vakarą atsiunčia žinutę, kurioje tiesiog pasisveikina arba palinki labos nakties, greičiausiai jūs jam labai patinkate ir jis norėtų su jumis užmegzti artimesnius santykius. Tai parodo, kad jūs esate ta mergina, apie kurią jis pagalvoja vos prabudęs. Labai tikėtina, kad jis jums šį tą jaučia.

Siunčia kelias vienodas žinutes. Jei vaikinas išsiunčia jums žinutę ir nesulaukęs atsakymo ją pakartoja, nėra abejonės, kad jam labai svarbu sulaukti jūsų atsakymo, nes jūs jam labai patinkate. Taip pat jūsų simpatija taip gali elgtis tuomet, jei nerimauja dėl jūsų santykių ir nėra tikras dėl jūsų jausmų jam. Pavyzdžiui, jei judu jau buvote pasimatyme, tačiau po jo taip ir neatsiliepėte į jo žinutes, jis tikriausiai nerimauja, kad jums tiesiog nepatiko judviejų susitikimas. Leiskite jam kaip įmanoma greičiau žinoti, kokie jūsų ketinimai jo atžvilgiu.

Negaili komplimentų. Jei jo pirmoje žinutėje vieni komplimentai, o jūs dar nė nebuvote susitikę, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jums parašė tikras džentelmenas. Dažniausiai tai būna bendro pobūdžio komplimentai, kuriuos galima pritaikyti bet kuriai merginai. Tačiau nesileiskite suklaidinama pirmojo įspūdžio. Dažnai taip elgiasi vyrai, kurie neapsiriboja bendravimu su viena mergina, o sakyti komplimentus drįsta tik virtualiai. Verčiau kreipkite dėmesį į tuos vaikinus, kurie pasako gal nedaug, bet taiklių komplimentų, skirtų tik jums.

„Taip“, „Tai jau tikrai“, „Aha“ ir t.t. Jei parašėte jam labai ilgą laišką, kuriame papasakojote apie save, atskleidėte savo lūkesčius ir pan., o jis atrašė tik kelis beprasmius žodelius, matyt, jis nenori gaišti laiko ilgiems susirašinėjimams. Jei jis pats pasiūlys susitikti, greičiausiai jis tiesiog labai konkretus žmogus, kuriam galbūt sunku parodyti savo jausmus. Tačiau jei iš jo iniciatyvos nesulauksite, tikriausiai paprasčiausiai jo nedominate.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Sužeistuosius per mįslingą sprogimą Rusijoje gydę medikai – šokiruoti nukentėjusiuosius vežė plastikiniuose maišuose (205)

Trys sužeisti vyriškiai atvyko į ligoninę maždaug 16.30 val. Jie buvo nuogi ir suvynioti į...

Seimas iš naujo suteikė Vyriausybei įgaliojimus veikti: lieka klausimai dėl sprendimo teisėtumo Papildyta 12:31 val. (90)

Seime nuo pat ryto, jau neeilinės Sesijos darbų programos tvirtinimo etape, užvirė aštrios...

Būdamas 45-erių metė darbą ir įkūrė savo įmonę: tai yra tikras kaifas (44)

Iš Jonavos kilęs Robertas Banys būdamas 45-erių metė samdomą darbą ir įkūrė savo logistikos...

Premjeras: vienas iš alkoholio draudimų gali būti peržiūrėtas (39)

Premjeras Saulius Skvernelis siūlo iš naujo įvertinti 2017 metų birželį Seimo įteisintus kai...

Razma: jau ketvirtadienį rengsime kreipimąsi dėl šios Vyriausybės įgaliojimų (4)

Opozicija jau šį ketvirtadienį dėl Vyriausybės įgaliojimų tvirtinimo procedūros Seime kreipsis...

Artėjant rudeniui, medikai primena apie pavojingą infekciją: ypač svarbu tėvams, auginantiems vaikus iki 5 metų (4)

Kas antra šeima, auginanti vaikus iki 10 m. amžiaus, paskiepijo ar ketina skiepyti savo vaikus nuo...

Lietuvoje tilapijas auginantis ūkininkas Aurimas: noriu sulaužyti mitą, kad tai nevertinga žuvis (42)

Dauguma esame girdėję, kad žuvis yra tas produktas, kuris stiprina širdį ir imunitetą, gerina...

Rekonstruos Kauno rotušę: kaina kol kas nutylima (14)

Vienas geriausiai žinomų Kauno objektų – Rotušės rūmai – netrukus pasikeis. Tiesa, iš...

Atminties susilpnėjimas, išsiblaškymas ir nesugebėjimas susikaupti: kaip palengvinti šiuos simptomus?

Nejaugi gyventi ilgai ir laimingai galima ne tik pasakose? Klaipėdos universiteto lektorė, medicinos...