aA
Kaip manote, geriau likti vienišai ar ignoruoti kai kurias santykiuose kylančias bėdas ir antrosios pusės ydas? Kai kurios moterys, net jei nesijaučia laimingos santykiuose, renkasi likti su partneriu ir mėgina save įtikinti, kad visko pasitaiko visose porose. Tačiau ar tikrai tai geriausia išeitis?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia kelis pavydžius, kaip moterys save apgaudinėja, jei santykiuose nesijaučia laimingos, ir pataria priimti tiesą, kad ir kokia ji būtų.

Jis nėra jau toks blogas. Moterys, kurios bijo vienatvės, tačiau esami santykiai jų netenkina, dažnai guodžia save mintimis, kas jis visgi nėra jau toks blogas. Jis negeria, nerūko, turi darbą, na ir kas, kad jūsų nesupranta, nepalaiko, nepadeda namuose. Tačiau užuot lyginusios savo antrąją pusę su blogiausiais, pradėkite lyginti su geriausiais. Ar jis tikrai išlaikys šį testą?

Pasakiškas seksas egzistuoja tik filmuose. Jeigu seksas jums – tik mechaniškas veiksmas, gali būti, kad paprasčiausiai susitikinėjate ne su tuo žmogumi. Žinoma, kartais kiekvienoje poroje reikia pakurstyti aistrą, tačiau net ir prigesus aistros laužui seksas neturi būti tik pareiga. Pagalvokite, ar intymus suartėjimas su antrąja puse jums vis dar yra malonumas.

Kaip gerai, kad mes galime be pykčių atskirai leisti laiką. Jeigu jūs džiaugiatės, kad jūsų draugas vienas išėjo į savo draugo gimtadienį, arba kad jis atsisakė eiti su jūsų draugais į klubą, nes galėsite pabūti atskirai, turėtumėte gerai pagalvoti, ar tikrai užmezgėte santykius su tinkamu žmogumi. Taip, normalu kartais (tik kartais!) atskirai leisti laiką, tačiau jei santykiai darnūs ir harmoningi, partneriai jaučia poreikį kartu būti kuo didesnę laisvalaikio dalį. Jei judu gyvenate du atskirus gyvenimus tik kartais susitikdami, ar jums tikrai reikia šių santykių?

Visuose santykiuose anksčiau ar vėliau įsivyrauja monotonija. Jei esate matę ne vieną laimingą porą, kuri gali tiesiog tylėdama sėdėti ant sofos ir žiūrėti televizorių, tačiau pasigirti puikiais santykiais, tikriausiai galvojate, kad visos poros patiria monotoniją. Tačiau jei jūs tiesiog nebeturite apie ką kalbėtis su savo partneriu, neapsigaukite, kad tai – ta pati situacija. Skirtumas tas, kad jei jūsų santykiai darnūs ir harmoningi, turėtumėte jais džiaugtis net tuomet, kai kartu tylėdami sėdite ant sofos. Na, o jei nesijaučiate laiminga ir tiesiog nežinoti, apie ką kalbėtis, tai – pavojaus ženklas.

Visi žino, kad partneriai turi turėti paslapčių. Įsivaizduokite, kad jūs savo draugui pasakojate apie tai, kaip jums sekėsi darbe, o jis tik nusisuka ir stengiasi nukreipti temą, nes jam tai tiesiog neįdomu. Jei esate iš tų moterų, kurios ignoruoja santykių problemas, tikriausiai pamanysite, kad nebūtinai su savo antrąja puse turite apie viską kalbėtis, apie kai kuriuos dalykus galite pasikalbėti ir su draugėmis. Žinoma, neprivalote kalbėtis apie viską. Tačiau jei jūsų santykiai darnūs, jūsų partneris turėtų būti tas žmogus, kuriam galite papasakoti bet ką, jei tik norite, ir jis jūsų su malonumu išklauso. Jei jam nesvarbu, kas vyksta jūsų gyvenime, kažkas jūsų santykiuose ne taip.

Puiku, jei partneris nevaržo ir santykiai yra ganėtinai laisvi. Jūs džiaugiatės tuo, kad jums nereikia įspėti draugo, jei grįšite vėliau (galbūt jis to nė nepastebės) ir kad galite daryti viską, tarsi neturėtumėte vaikino? Tačiau ar tai tikrai tik asmeninė laisvė, o gal vienatvė? Jei jūs kiek nors rūpite savo draugui, jis turėtų sunerimti, kodėl užtrukote darbe, ir norėti kartu leisti laisvalaikį. Santykiai – tai įsipareigojimas vienas kitam, taigi natūralu, kad laisvę jie šiek tiek varžo.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Ypač griežta kardomoji priemonė Venckienei: su apykoje nuo namų negalės nutolti toliau nei 500 m Venckienė šypsojosi, bet buvo nekalbi; papildyta (252)

Antradienį Vilniaus apygardos teismas panaikino Kauno miesto apylinkės teismo sprendimą pratęsti...

Kauniečiai išrado visiškai naują vaistą iš žolės: tai bus priešnuodis dažniausiai lietuvių ligai (71)

Kvapnioji aniužė – Lietuvoje aptinkamas stipraus mėtų kvapo vaistinis prieskoninis augalas,...

Sunerimo dėl išaugusių būsto paskolų: siūlo kelias išeitis papildyta (63)

Dėl didėjančių būsto paskolų normų sunerimo ir Lietuvos bankas . Tvirtinama, kad didesnė...

Protestuoti susirinkę ugniagesiai prabilo apie savo algas: „į rankas“ negauna nė 500 eurų (71)

Į protestą prie Vyriausybės antradienį susirinkę apie pusšimtį savivaldybių ugniagesių...

Narkevičius susimokėjo už vakarienes Abu Dabyje ir Minske (54)

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius susimokėjo už maitinimo išlaidas Abu Dabyje ir...

Į politiką su Puteikiu sukanti Kručinskienė: viskas prasidėjo nuo areštinės papildyta (489)

Pirmadienį Lietuvos centro partija „Gerovės Lietuva “ pranešė, kad 2020 metų Seimo...

Plušate ant bėgtakio, kad atsikratytumėte kilogramų? Veltui – yra geresnis būdas sulieknėti (1)

Šiais laikais, kai turime visas galimybes stebėti tiesioginius duomenis apie savo treniruotę ir...

Po žeme užaugęs lobis – salierai, ropės ir pastarnokai: trys paprasti ir skanūs receptai su jais

Bulvės, morkos, burokėliai – pačios populiariausios šakninės daržovės, kuriose gausu...

Šešėlis trukdo įgyvendinti ES direktyvas: šios atliekos Lietuvoje vis dar nėra tinkamai perdirbamos

Jungtinėse Valstijose apie 80 proc. netinkamų eksploatuoti transporto priemonių yra perdirbama....

Gyvenimas dabar ir prieš 10 metų: Lietuva mušė rekordus, bet gyventojai sako įperkantys mažiau (199)

Pastarąjį dešimtmetį gyventojų finansinė situacija gerėjo, vis daugiau save gali priskirti...