Pirmiausia norėtųsi aptarti antrąją taisyklę. Kaip pritaikyti ją sutuoktiniui, mylimajam, vadovui, darbuotojams?

Kaip dažnai tampate priežastimi dalykų, kurie kitiems žmonėms sukelia skausmą? Ir kas tuomet nutinka? Visa tai turi savo pasekmes.

Pagalvokite kelias sekundes. Suvokę sakinio esmę, galėtumėte išguiti nusivylimą iš savo gyvenimo.

Jei jūsų santuokoje nebūtų nusivylimo ir skausmo, kas nutiktų?

Kai kurie žmonės mano, kad skausmas – gyvenimo dalis, taip pat ir santuokos. Taip, tai yra tiesa, tai išties gyvenimo dalis. Tačiau tas „privalomas“ neigiamas emocijas galite sumažinti, vadovaudamiesi vienu paprastu principu: „darykite tik tai, kas kitiems žmonėms nesukels skausmo“.

Kitą kartą atsidūrę situacijoje, kuri kitam žmogui neišvengiamai sukels skausmą, pakeiskite savo veiksmus ir bendravimą. Atrodo labai paprasta, bet kartu labai veiksminga.

Taip priartėjame prie pirmosios taisyklės: „sugebėk išgyventi viską“. Teiginys, nepaliekantis daug vietos interpretacijoms, tiesa? Viskas yra viskas. Taigi kad ir kas nutiktų, išgyvenkite tai. Jei jūsų sutuoktinis pasako, kad pereikvojo banko sąskaitą, išgyvenkite tai. Kaip ir gausybę kitų dalykų – jūs tai galite.

Jei abu partneriai sąžiningai imsis veikti pagal šias dvi taisykles, laimingų santuokų bus daug daugiau. Pasinaudokite šiomis taisyklėmis, ir jūsų santykiai gerės ne dienomis, o valandomis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją