Šis straipsnis skirtas labiau vyrų auditorijai. Šie patarimai padės išsiaiškinti, kaip susipažįstant su moterimi ar mergina sužinoti, kad jos nedomina tolimesnis bendravimas su jumis.

Pora, nuobodulys
© Corbis/Scanpix
1. Ji žvalgosi į šalis. Kai moteriai įdomi jūsų draugija, ji stengiasi išlaikyti dėmesį ir atidžiai jūsų klausosi. Bet jeigu ji žvalgosi į šalis, persimesdama keliais žodžiais su kitais žmonėmis, žodžiu, nesiklauso jūsų, vadinasi, jai su jumis neįdomu.

2. Ji nekalbi. Net ir nekalbiausia moteris mėgsta pašnekėti, todėl suteikite jai tokią progą. Jeigu jos reakcija į jūsų žodžius apsiriboja atsakymais „taip“ arba „ne“, ji nepateikia atsakomųjų klausimų ir nenoriai atsakinėja į jūsiškius, vadinasi, jai neįdomu. Atkreipkite dėmesį ir į gestų kalbą. Kai jūsų pašnekovė sukryžiuoja rankas, uždeda koją ant kojos, atsitraukia nuo jūsų ir „nežaidžia“ plaukais, jai su jumis nuobodu. Bet jeigu ji pradėjo nervingai barbenti pirštais į stalą arba belsti koja, vadinasi, jūs jai įkyrėjote. Tada geriau palikti ją ramybėje, nes nežinia, kuo jums tai gali baigtis.

3. Ji sako, jog kai ko laukia. Mažai tikėtina, kad ji norės tęsti pažintį su jumis. Jeigu moteris pasakė, kad tie/tas/ta, kurių ji laukia, turi labai greitai ateiti, jums tikrai nėra ko tikėtis ir geriau ramiai išeiti.

4. Ji sako, kad jai reikia eiti. Kai moteris žiūri į laikrodį, žvalgosi aplinkui, tarsi ko nors lauktų, greta jūsų jaučiasi lyg ant adatų, galite būti tikras, kad jūsų pažintis nebus ilgalaikė. Pašnekovė paspruks, apsimetusi, jog kažkur skuba.

5. Ji nenori, kad jai ką nors užsakytumėte. Moterys to atsisako tik tada, kai nenori toliau bendrauti, ypač, jeigu po jūsų pasiūlymo pačios ką nors užsisako. Nesisielokite, bent jau sutaupysite pinigų.

6. Kalbėdama ji mini kitus vyrus. Formos gali būti įvairios. Ji gali sakyti turėjusi daug vyriškos lyties draugų, gali teigti, kad jūs jai primenate jos buvusįjį, arba papasakoti, kokio tipo vyrai jai patinka (jie – visiškos jūsų priešingybės).

7. Ji sako, kad jai nepatinka: kai vyras yra žemesnis, vyresnis, neturi nuolatinio darbo, želdina barzdą, klausosi roko ir kt. Komentaras neturi reikšmės, tačiau jis lies tam tikrus jūsų bruožus. Net jeigu ji atsitiktinai ir pasakys jums komplimentą, iškart bandys jį neutralizuoti neigiamu bruožu.

8. Ji ir toliau pabrėžia, kad yra labai užimta. Klasiškiausias atsikalbinėjimas – ji labai užsiėmusi ir neturi laiko jokiems santykiams, dirba iki vėlumos ir kt.

Ši tema turi variacijų. Pavyzdžiui, ji neduoda savo telefono numerio, nes: neturi mobiliojo (arba jam kažkas atsitiko), ji turi kambario kaimynę, ką tik persikraustė. Tiesa, gali duoti ir neteisingą telefono numerį.

9. Ji sako, kad neieško „draugo“. Jeigu moteris sako esanti visiškai patenkinta savo šiandieniniu asmeniniu gyvenimu arba dar neatsipeikėjo nuo ankstesnės meilės dramos, vadinasi, ji nori atsikratyti jūsų bendrijos.

Išvada: žinoma, kartais taisyklės turi išimčių ir šie patarimai gali netikti konkrečiai jūsų situacijai arba būti nevienareikšmiški. Tvirtai galima teigti tik tai: kai moteris sako, kad jau turi vyriškį, tai 100 proc. neigiama reakcija į jūsų užmačias.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Apie slaptą programą prabilti išdrįsusio sovietų mokslininko laukė siaubingas likimas valdžia iš jo tikėjosi vienintelio dalyko – tylos (101)

Kovo 4 dieną ant suolelio Solsberyje sukniubo buvęs dvigubas Rusijos šnipas Sergejus Skripalis...

Darbdaviams baimę kelianti Z karta ateina dirbti: kaip susitvarkyti (112)

Žmonės, gimę praėjusio šimtmečio pabaigoje ir šio pradžioje – vadinamoji Z karta – jau...

Lietuvoje įvestas vasaros laikas (14)

Sekmadienį, 3 valandą nakties, Lietuvoje įvestas vasaros laikas . Jei to dar nespėjote padaryti,...

Prekybos alkoholiu apribojimai verčia parduotuves drastiškai trumpinti darbo laiką (6)

Nuo sausio įsigaliojus alkoholio pardavimo griežtinimams, prekybininkai atviri: ribojimai verčia...

Baisisi klastingu NATO narės planu: priešus šįkart užsimojo įveikti iš pagrindų (422)

Sėkminga operacija „Alyvos šakelė“ ir kurdų anklavo Afrino užėmimas tėra pradžia. Turkijos...

Nepavyko užpildyti prašymo vaiko pinigams gauti: tai yra graudu ir juokinga (2)

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įvesta nauja sistema vaiko pinigams gauti kaitina aistras ne tik šeimose,...

Ne tik juodas, alinantis darbas: kaip emigravusios lietuvės užsidirba papildomai (130)

Ką veikia į Jungtinę Karalystę (JK) gyventi ir dirbti išvykę lietuviai? Toks klausimas kyla ne...

Pažeminimą patyręs Jankauskas: tai buvo blogiausias kėlinys rinktinės istorijoje (202)

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas paaiškino, kodėl jo...

Prisiminė „mirties žygį“: nebuvo galima nė akimirkai sustoti ar atsilikti (90)

Okupuotoje Lenkijoje išaušo žvarbi diena, ir Shmuelis Belleris žinojo tik tiek, kad ji gali...

LSDDP pirmininko pavaduotoju patvirtintas Elvinas Jankevičius vadina tai nesusipratimu (145)

Šeštadienį steigiamajame Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) suvažiavime pirmininko...