aA
Šis straipsnis skirtas labiau vyrų auditorijai. Šie patarimai padės išsiaiškinti, kaip susipažįstant su moterimi ar mergina sužinoti, kad jos nedomina tolimesnis bendravimas su jumis.

Pora, nuobodulys
© Corbis/Scanpix
1. Ji žvalgosi į šalis. Kai moteriai įdomi jūsų draugija, ji stengiasi išlaikyti dėmesį ir atidžiai jūsų klausosi. Bet jeigu ji žvalgosi į šalis, persimesdama keliais žodžiais su kitais žmonėmis, žodžiu, nesiklauso jūsų, vadinasi, jai su jumis neįdomu.

2. Ji nekalbi. Net ir nekalbiausia moteris mėgsta pašnekėti, todėl suteikite jai tokią progą. Jeigu jos reakcija į jūsų žodžius apsiriboja atsakymais „taip“ arba „ne“, ji nepateikia atsakomųjų klausimų ir nenoriai atsakinėja į jūsiškius, vadinasi, jai neįdomu. Atkreipkite dėmesį ir į gestų kalbą. Kai jūsų pašnekovė sukryžiuoja rankas, uždeda koją ant kojos, atsitraukia nuo jūsų ir „nežaidžia“ plaukais, jai su jumis nuobodu. Bet jeigu ji pradėjo nervingai barbenti pirštais į stalą arba belsti koja, vadinasi, jūs jai įkyrėjote. Tada geriau palikti ją ramybėje, nes nežinia, kuo jums tai gali baigtis.

3. Ji sako, jog kai ko laukia. Mažai tikėtina, kad ji norės tęsti pažintį su jumis. Jeigu moteris pasakė, kad tie/tas/ta, kurių ji laukia, turi labai greitai ateiti, jums tikrai nėra ko tikėtis ir geriau ramiai išeiti.

4. Ji sako, kad jai reikia eiti. Kai moteris žiūri į laikrodį, žvalgosi aplinkui, tarsi ko nors lauktų, greta jūsų jaučiasi lyg ant adatų, galite būti tikras, kad jūsų pažintis nebus ilgalaikė. Pašnekovė paspruks, apsimetusi, jog kažkur skuba.

5. Ji nenori, kad jai ką nors užsakytumėte. Moterys to atsisako tik tada, kai nenori toliau bendrauti, ypač, jeigu po jūsų pasiūlymo pačios ką nors užsisako. Nesisielokite, bent jau sutaupysite pinigų.

6. Kalbėdama ji mini kitus vyrus. Formos gali būti įvairios. Ji gali sakyti turėjusi daug vyriškos lyties draugų, gali teigti, kad jūs jai primenate jos buvusįjį, arba papasakoti, kokio tipo vyrai jai patinka (jie – visiškos jūsų priešingybės).

7. Ji sako, kad jai nepatinka: kai vyras yra žemesnis, vyresnis, neturi nuolatinio darbo, želdina barzdą, klausosi roko ir kt. Komentaras neturi reikšmės, tačiau jis lies tam tikrus jūsų bruožus. Net jeigu ji atsitiktinai ir pasakys jums komplimentą, iškart bandys jį neutralizuoti neigiamu bruožu.

8. Ji ir toliau pabrėžia, kad yra labai užimta. Klasiškiausias atsikalbinėjimas – ji labai užsiėmusi ir neturi laiko jokiems santykiams, dirba iki vėlumos ir kt.

Ši tema turi variacijų. Pavyzdžiui, ji neduoda savo telefono numerio, nes: neturi mobiliojo (arba jam kažkas atsitiko), ji turi kambario kaimynę, ką tik persikraustė. Tiesa, gali duoti ir neteisingą telefono numerį.

9. Ji sako, kad neieško „draugo“. Jeigu moteris sako esanti visiškai patenkinta savo šiandieniniu asmeniniu gyvenimu arba dar neatsipeikėjo nuo ankstesnės meilės dramos, vadinasi, ji nori atsikratyti jūsų bendrijos.

Išvada: žinoma, kartais taisyklės turi išimčių ir šie patarimai gali netikti konkrečiai jūsų situacijai arba būti nevienareikšmiški. Tvirtai galima teigti tik tai: kai moteris sako, kad jau turi vyriškį, tai 100 proc. neigiama reakcija į jūsų užmačias.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Gyvai / Bandymas atsitiesti: „Žalgiris“ – „Crvena Zvezda“ (297)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Eurolygoje pamėgins atsitiesti po trijų...

Lietuviai Sankt Peterburge gali jaustis turtuoliais: paskaičiavo, kiek kainuoja prabangus savaitgalis dviem (158)

Neigiamus ir baisius dalykus Rusijoje būtų galima vardinti ilgai, bet DELFI Kelionių ambasadorius...

Degutienė: dabar medicinos studentai neištvermingi – mokytis 14 val. per parą yra norma (100)

Medikų bendruomenę pastaruoju metu krečia labai skaudūs įvykiai. Vakar pranešta apie medicinos...

Pažintis su vokiečiu internete virto fiasko: nusprendžiau ištrinti ir neprisiminti to žmogaus (13)

Tarptautiniame pažinčių tinklalapyje susipažinau su vokiečiu Uwe. Bendravau internetu gal kokį...

Prekybos tinklai apsisprendė dėl darbo per Kalėdas – nedirbs nė vienas (41)

Didieji prekybos tinklai Lietuvoje jau nusprendė, kaip dirbs didžiųjų švenčių metu. Kaip ir...

Po naujo meniu pristatymo vyno bei maisto žinovė kirto „Stikliams“: nusileiskite ant žemės (116)

Maisto žinovai ir kritikai apniukusį lapkričio trečiadienį susirinko į šviesų restorano...

Kissingeris piešia labai niūrų scenarijų: rezultatas gali būti net blogesnis nei Europoje (133)

Vienas žymiausių JAV valstybės sekretorių Henry Kissingeris įspėjo, kad tarp Jungtinių...

Monika Šedžiuvienė švęs mergvakarį? Kai kurios draugės nustebo nesulaukusios kvietimo (91)

Žinoma atlikėja Monika Šedžiuvienė neseniai išgyveno net kelerius metus trukusias skyrybas su...

Lytiškai plintanti infekcija, kuri nusineša tūkstančius gyvybių: ar iš tiesų virusu užsikrečia tik einantys „į kairę“? (2)

Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) yra viena dažniausiai lytiškai plintančių infekcijų, nuo...

Kalbėdama apie vyrą Viktorija Jakučinskaitė susigraudino: pasakysiu, kuo skiriasi sėkmingi ir nesėkmingi žmonės (5)

„Aš kuriu ne daiktus, aš kuriu svajones, – sako žinoma Lietuvos dizainerė Viktorija...