Kai tau 25 ar 30 metų, o tu dar nesutikęs savojo žmogaus, neretai apima noras pagaliau su juo susipažinti, kalbėtis, dalintis mintimis, ne tik sulaukti dėmesio, bet jį ir parodyti, kartu juoktis, veikti, keliauti, susižavėti ir įsimylėti.
© Shutterstock nuotr.

Supranti, kad tas žmogus kažkur yra. Gal jis/ji šiuo metu bėgioja Vingio parke, gal vaikščioja po senamiestį ir svajodamas klausosi „Coldplay“ dainos „Adventure of a lifetime“, o gal skaito Charles Duhigg „Smarter, faster, better“? Pagalvoji, kad būtų smagu jau dabar su juo susipažinti ir kartu džiaugtis gyvenimu. Bet kokiu būdu jį dabar atrasti?

Vienam nusišypso laimė jį/ją sutikti geriau apsižvalgius senų draugų būryje, kitam – nuėjus į tą patį koncertą, trečiam – pradėjus vystyti bendrą projektą. Susitikimo būdų ir situacijų tikriausia yra begalė, tik daugumos jų neįmanoma numatyti. Belieka laukti to atsitiktinumo?

Nebūtinai. Dažna sėkmės formulė sudaryta iš noro, pasiryžimo ir veikimo. Todėl norėdami susipažinti, bendrauti, atrasti, žmonės imasi įvairių iniciatyvų, pavyzdžiui, lankosi gyvos muzikos koncertuose, atranda naują pomėgį šokti lindihopą, patys pradeda organizuoti dviračių žygius.

Didėjant ir besikeičiant žmonių, su kuriais bendrauji, ratui didėja ir tikimybė susipažinti su įdomia asmenybe.

Į pasimatymą – žinant vardą ir siejančius dalykus

Siekiant padidinti bendraminčių, sielos bičiulių susipažinimo tikimybę 2015 metų vasarą buvo sukurtas „godate.lt“ – naują progą susipažinti Vilniuje gyvai. Nes kaip „Godate“ sako: „Net kai esi amazing, gali trūkti progų sutikti įdomų“.

Norintys sutikti savą žmogų užpildo anketą, kurios dėka vykdomas suderinamumas. Nors pradžioje ją tesudarė tik 10 bendrinių klausimų apie asmenį, po pusmečio ją išplėtėme iki 22 kur kas gilesnių ir geriau asmenybę atskleidžiančių klausimų, rašoma pranešime spaudai.

Šiandien susitikimo dalyviai derinami pagal panašų požiūrį į pasaulį, santykius, vertybes, išvaizdą, gyvenimo būdą ir paties prioritetus. Atsiradus kandidatui sutariame susitikimo laiką, vietą, pranešame asmenybės, su kuriuo einama susitikti vardą bei tarpusavyje siejančius dalykus.

Pirmąjį įspūdį apie asmenybę leidžia susidaryti bendrumai, kuriuos prieš susitikimą pranešame, tačiau svarbiausia, jog „Godate“ susitikime su žmogumi iškart susipažįsti gyvai, gyvai išgirsti istorijas apie tai kaip jis išmoko groti elektrine gitara ar per savaitę aplankė visus Vilniaus pabėgimo kambarius; kaip jis per dieną nužygiavo 60 kilometrų ar savanoriavo gyvūnų prieglaudoje. Gyvai pabendravęs pamatai tikrąsias žmogaus emocijas, kas jam svarbu, kuo jis gyvena.

Tikslas – geros emocijos

Po pasimatymų žmonės pateikia savo atsiliepimus, iš kurių rodo, kad vieni tikrai suranda bendramintį, su kuriuo bendravimą tęsia, kiti sakosi išėję iš komforto zonos, treti tiesiog įdomiai praleidžia vakarą, ketvirti parodo norą nueiti į pasimatymą su kitu žmogumi.

Siekiame, kad žmonės iš „Godate“ pasimatymo grįžtų su geromis emocijomis, kad pasimatymas būtų kaip įdomus nuotykis, kur galbūt atrasi savo žmogų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Valstybė skolą iš jūsų sąskaitos susigrąžins pati: kiek tai teisėta ir teisinga (30)

Gyventojai reiškia nepasitenkinimą, kad „Sodros“ nurodymu skolos už privalomąjį sveikatos...

Kas sieja „valstiečius“ su Matijošaičiu? Atsakymą kauniečiai rado pašto dėžutėse (351)

Kam „valstiečiams“ savo partiniame leidinyje reklamuoti Kauno miesto merą Visvaldą...

Netikėta britų operacija: nerimo būta tokio didelio, kad Rusija skubiai pasiuntė diplomatų (36)

Tai – neeilinė 30 valandų operacija, kurios tikslas buvo Solsberyje nužudyti vieną konkretų...

Junckerio elgesiu pasibaisėjęs žurnalistas: jis peržengė visas ribas papildyta (127)

„Atmosfera Briuselyje pastaruoju metu primena Brežnevo epochą. Mūsų politinei sistemai vadovauja...

Įspėjimas mažųjų kauniečių tėvams – galimai paspęstos žabangos (8)

Sekmadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos pranešimas apie netikėtą...

Gamta kėsinasi atimti pamėgtą lietuvių pramogą (13)

Poilsiautojams ši vasara prasidėjo kur kas anksčiau ir labai gerai: jau gegužės mėnesį...

Maisto klastojimas: vietoj žuvies mums parduoda vandens glazūrą ir džiuvėsėlius (119)

Silkės vietoje sardinių siekiant atpiginti produktų gamybą arba vengiant mokesčių, šaldytų...

Sostinės širdyje – trumpų suknelių ir šortų fiesta (29)

Savaitgalį gero oro nepagailėta – termometro stulpeliai rodė virš 25 laipsnių Celsijaus....

Patraukliausi paplūdimiai žymimi Mėlynąja vėliava: regionai, kuriuose jų daugiausia (1)

2018 m. Ekologinis švietimo fondas skyrė 459-iems Turkijos paplūdimiams aukščiausio lygio...