aA
Išvaizdaus jauno padavėjo akys nusekė Sarah, kai ši ėjo per restorano salę. Moteris pajuto virpuliukus ir pagreitėjusį širdies plakimą, kai vyrukas pasilenkė ir ant jos kelių paklojo rankšluostėlį.
Pora
Pora
© Corbis
„Tuomet buvau 54-erių ir tikrai nebuvau pratusi prie jaunų vyrų dėmesio, ypač išvaizdžių, trečią gyvenimo dešimtį skaičiuojančių, galima sakyti, jaunuolių. Mūsų akys susitiko ir pasakiau sau nekvailioti – jis tikrai negalėtų manimi susidomėti. Bet klydau“, - dailymail.co.uk sakė Sarah.

Sarah Jarvis dabar yra 59 metų moteris, turini keturis suaugusius vaikus ir keturis anūkus.

Ši patraukli, liekna, elegantiškai besirengianti moteris išsiskyrė su vyru teisininku prieš 15 metų ir po to laiko buvo keliuose pasimatymuose gimtajame Česterio mieste (D.Britanija) su nutukusiais, plinkančiais bendraamžiais.

Bet su drauge leidžiamos atostogos Turkijos kurorte Dalamane žadėjo kažką visiškai neįprasto.

Sarah buvo betampanti viena iš daugybės tūkstančių D.Britanijos moterų, kurias mergina legionai jaunų užsieniečių tokiuose karštuose turizmo taškuose, kaip Turkija, Egiptas, Jamaika, Gambija ir Kenija.

Šią vasarą tūkstančiai vienišų vidutinio amžiaus moterų pasipils iš lėktuvų, o jas sutiks nesuskaičiuojami tuntai išvaizdžių, atletiškų, tamsios odos vyrukų, kurie atsainiai prie jų priėję tars: „Ponia, kaip nuostabiai atrodote. Gal galėčiau padėti jums susirasti viešbutį?“

Nepavojingo seksualinio nuotykio galimybė ar kažkas ne tokio nekalto?

Rašytoja Jeannette Belliveau, prisipažinusi pati kadaise buvusi „sekso turistė“ bei parašiusi knygę „Romantika kelionėje“ teigia, kad ši problema pasaulyje tampa endemiška, o moterys be reikalo mano, kad tokie nuotykiai yra visiškai nekalti.

„Blogiausia, kas gali atsitikti – tai mirtis. Per pastaruosius dvejus metu trys vakarietės moterys buvo nužudytos savo „berniukų-žaisliukų“ dėl pinigų“, - sakė rašytoja.

Kai kurios iš šių moterų ir neplanavo grįžti namo iš atostogų. 61 metų Barbara Scott-Jones iš Lydso miesto (D.Britanija) įsimylėjo Jamaiką ir šioje saloje statėsi namą, bet šių metų pradžioje buvo rasta nužudyta. Žmogžudyste buvo apkaltintas darbininkas Omaras Reidas. Policininkai mano, kad Barbara turėjo romaną su trisdešimtmečiu vyru ir buvo nužudyta dėl to, kad šį romaną nutraukė ar bent jau bandė nutraukti.

Kasmet vis didėja pagyvenusių moterų, pradedančių ilgalaikius santykius su atostogų žigolo, kiekis. Statistiškai trečdalis tarpkultūrinių „santuokų“ baigiasi skyrybomis.

53 metų Jeannette išsiskyrė būdama šiek tiek vyresnė nei 30 metų. Po kelių metų, netekusi vilties dėl jai patinkančių vyrų trūkumo D.Britanijoje, ji pradėjo keliauti aplink pasaulį ir daugybę kartų seksualiai suartėjo su jaunais užsieniečiais. O dabar ji yra ištekėjusi už dešimčia metų jaunesnio istoriko.

„Bėda tame, kad išsiskyrusioms ar našlaujančioms trisdešimtmetėms, keturiasdešimtmetėms ir penkiasdešimtmetėms moterims jų bendraamžiai D.Britanijoje yra arba labai nepatrauklūs, arba norėtų susitikinėti tik su jaunesnėms moterimis.

O tokiose šalyse, kaip Gambija ar Kenija yra ir vyrų perteklius, ir ypatingos kultūrinės sąlygos – šių šalių vyrai linkę tuoktis su bent dešimčia metų vyresnėmis moterimis. Dėl to tų šalių jauni vyrai neturi su kuo susitikinėti. Vyrauja skurdas.

Bet per pastaruosius dešimt metų į šias šalis pradėjo vykti lėktuvai, tiesiog lūžtantys nuo vienišų moterų bričių su pilnomis piniginėmis. O tie vyrai geros fizinės formos, neprastai atrodantys ir netrukus susivokė, kad šios moterys yra gardus kąsnelis“, - aiškina Jeanette.

Dabar Sarah supranta, kaip ji buvo suklaidinta nuotykio Turkijoje metu. Ji pradėjo miegoti su 22 metų padavėju Mohammedu beveik iškart, kai tik jie susipažino.

„Seksas buvo nuostabus. Mohammedas buvo arba labai geras aktorius – kas yra labiau nei įmanoma – arba jam iš tikrųjų patiko su manim būti lovoje, - atviravo Sarah. – Įsivaizduokite, kaip turėjau jaustis aš, penkiasdešimties su trupučiu moteris, kuri jautėsi palikta, nemylima ir dūlėjanti, mananti, kad joks vyras daugiau nemanys, jog esu patraukli.

Šalia manęs buvo nuostabus jaunas vyriškis su tiesiog neįtikėtinu treniruotu kūnu ir maldavo, kad eičiau su juo į lovą. Ir nors visu garsu skambėjo pavojaus varpai, aš pagalvojau: „O kodėl gi ne? O kas, jei man tokia galimybė daugiau nebepasitaikys?“

Kai buvome restorane, jis pasiūlė man eiti kartu pasivaikščioti. Draugė klausė: „Tu juk nežadi to daryti, ar ne?“ O aš atsakiau: „O kodėl gi ne?“ Ir mes nuėjome. Jis mane pabučiavo ir aš dar net nebuvau susivokusi, kas vyksta, o jau kviečiau jį į savo viešbučio kambarį“, - pasakojo moteris.

54 metų Sarah jau buvo išgyvenusi menopauzę ir, nusprendusi kad jokio nėštumo pavojaus nėra, prezervatyvo nenaudojo.

„Dabar galiu suprasti, kokia beprotė buvau, nes vėliau sužinojau, kad Mohammedas iki tol buvo permiegojęs su šimtais moterų. Galėjau pasigauti kokią nors lytiškai plintančią ligą, jau nekalbant apie AIDS grėsmę“, - sakė ji.

Man reikia pinigų

„Didžiąją likusių atostogų dalį praleidome lovoje. Mano draugei tas laikas tikriausiai buvo siaubingas, bet man tai nerūpėjo - buvau devintame danguje. Jis žiūrėjo man į akis ir ašarodamas sakė: „Noriu su tavimi pasenti, noriu rūpintis tavimi visą likusį gyvenimą“.

Kai palikau jį oro uoste, jaunuolis verkė ir privertė mane pasižadėti kiekvieną dieną jam rašyti ir, aišku, netrukus grįžti. Kai tik grįžau namo, jam paskambinau. Mohammedas užsiminė, kad jam reikia naujų batų poros ir paklausė ar galėčiau atsiųsti jam šiek tiek pinigų.

Vis dar apsvaigusi nuo tokių laimingų prisiminimų išsiunčiau jam pinigus. Palaipsniui jo prašymai pradėjo didėti. Ar galėčiau jam atsiųsti pinigų DVD grotuvui, nes jis tokio neturi? O kai pradėjo skambėti pavojaus varpai ir pradėjau su juo elgtis atsargiau, jaunuolis privertė mane prisižadėti, kad atskrisiu su juo pasimatyti.

Per tuos metus į Turkiją skridau keturis kartus, išleidau begalę pinigų ne tik lėktuvo bilietams, bet ir dovanoms jam“.

Tuo tarpu D.Britanijoje jos vaikai labai įtariai vertino naująjį mamos „vaikiną“.

„Nedrįsau jiems pasakyti, koks jis jaunas ir nutylėjau faktą, kad jis yra padavėjas. Sakiau, kad jam daugiau nei 30 metų ir jis turi savo verslą. O jie man sakė: „Mama, paklausyk, tas vyras aiškiai yra sukčius“. Liepiau nesikišti ir patikinau žinanti, ką darau“.

Jiems begulint Sarah viešbučio miegamajame, Mohammedas išpasakojo moteriai visus savo finansinius įsipareigojimus: kad yra atsakingas už savo pagyvenusių tėvų išlaikymą ir kad buvo vienintelis pinigus uždirbantis asmuo šeimoje.

„Jei paklausdavau, kodėl jam nuolat reikia tiek pinigų, jis priversdavo mane pasijusti kalta“, - sakė moteris.

Kitus trejus metus Sarah skraidė į Turkiją po kelis kartus kasmet. Ji Mohammedui davė ne tik kelis tūkstančius svarų, bet ir skrido su juo atostogauti į Stambulą bei pajūrio kurortą Marmarį.

„Kartais eidavome gatve susikibę rankomis, o kiti britai turistai į mus žiūrėdavo šnairomis. Bet man jų nuomonė buvo visiškai neįdomi – jie nesuvokė, kad šie santykiai buvo tikri, kad mes mylėjome vienas kitą“, - pasakojo Sarah.

Liūdna pabaiga

Praėjus penkeriems metams S. Jarvis į savo kurorto romaną jau nebežvelgia per rožinius akinius.

„Mohammedui tikriausiai sumokėjau daugiau nei 20 tūkst. svarų. Per paskutinę kelionę pernai, kaip paprastai - atvykusi į oro uostą, paskambinau jam į mobilųjį telefoną. Niekas neatsakė.

Nuvažiavau į viešbutį, kur jis dirbo padavėju ir įsiveržiau į jo mažytį kambarėlį. Jis buvo lovoje su pagyvenusia baltąja moterimi – tokia pat, kaip ir aš. Po to jis man skambino ir aiškinosi, kad visa tai tebuvo klaida, kad jis mane myli.

Vėliau susiradau tą moterį viešbučio restorano salėje ir priėjusi labai ramiai paklausiau, ką ji mano daranti. Ji nustebusi pažvelgė į mane ir atsakė: „Bet juk jis mano vaikinas. Mes vienas kitą mylime ir aš pas jį dažnai skraidau iš Jungtinės Karalystės“.

Pasakiau jai, kad darau tą patį... Moteris sakė pažadėjusi Mohammedui paliksianti vyrą ir susituoksianti su juo. Atsakiau, kad ji - kvailė“, - nusivylimo istoriją pasakojo Sarah.

Vėliau moteris pasakė Mohammedui, kad visi jo melai išaiškėjo ir nutraukė su juo santykius.

„Pasikalbėjusi su kitais viešbučio darbuotojais išsiaiškinau, kad Mohammedas turi bent 40 baltaodžių merginų. Tikriausiai turėtų būti gana sudėtinga valdyti padėtį taip, kad kelios iš jų pas jį neatvažiuotų vienu metu.

Dievai težino, kiek jis iš visų mūsų gavo pinigų. Aš žinau, ką pagalvos žmonės: „Kaip galėjai būti tokia kvaila?“ Bet turite suvokti, kaip viliojančiai atrodo galimybė šalia savęs turėti jauną, gražų vyrą, sakantį, kad negali be jūsų gyventi ir besimylintį su jumis taip lyg būtumėte kerinčio grožio moteris, kai iš tikrųjų jaučiatės stora, sena ir negraži“.

Bus daugiau

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Sutuoktiniai po skambučio į karštąją liniją – įbauginti: sudvejojome, ar verta tikrintis (120)

Pokalbis su karštosios linijos savanore dėl koronaviruso tyrimo vyrui ir jo žmonai pasirodė labai...

Patarimas darbuotojams: jei sutinkate su mažesne alga, turi mažėti ir darbo krūvis (45)

Su sunkumais dėl karantino susiduriančiose įmonėse darbuotojų gali būti prašoma susimažinti...

Mokslininkas – apie virusui atvertą užnugarį: kai kurias klaidas dar galima ištaisyti

Lietuvoje jau daugiau nei pusė tūkstančio medikų turėjo izoliuotis dėl kontaktų su koronavirusu...

ULAC vadovas: 6 iš 7 koronaviruso atvejų gali likti nepastebėti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas neslepia,...

Koronavirusu užsikrėtusi aktorė izoliavosi psichikos sveikatos centre: norėčiau nusikeikti, bet geriau sukalbėsiu maldą (63)

„Pradėsiu pozityviai“, – pirmadienio vakarą savo mintimis dalijosi Ieva Labanauskaitė ....

Signalai iš besivystančių rinkų neramina: gelbėjimo priemonės vargiai byloja apie slūgstantį potvynį (1)

Besiformuojančių rinkų struktūroje, kaip niekad anksčiau, atsiranda įtrūkių ir spragų. Tuo...

Adam Tooze

Ar koronaviruso sukelta finansinė krizė bus didesnė už 2008 m. krizę?

Paskutinioji ekonominė krizė buvo finansinis širdies smūgis. O ši gali būti panaši į viso...

Jungtinėje Karalystėje nuo koronaviruso infekcijos mirė 13-metis (1)

Jungtinėje Karalystėje mirė 13-metis berniukas, kuriam buvo diagnozuota koronavirusinė...

Kaip gauti gerą pomidorų derlių – profesionalų patarimai nuo daigų auginimo iki dirvos parinkimo

Pomidorai auginami šiltnamiuose, atvirose lysvėse, tai – populiari, daugelio mėgstama kultūra.

Šiems būstams karantino metu žada aukso amžių: žmonės turi pinigų ir nori juos išleisti

Nekilnojamojo turto rinka šiuo metu patiria milžinišką sąstingį. Kol NT pardavėjai stengiasi...

|Maža didelių žinių kaina