aA
Praėjusią savaitę lankydamasi pas draugę Indrę patekau tiesiai į merginų vakarėlį, kuriame susipažinau su dar keliomis jos draugėmis. Kaip visada smagiai gurkšnodamos raudonąjį vyną darėmės vis atviresnės.
Nimfomanė, moteris, aistra
© Corbis/Scanpix
Trys? Ne – šeši!

„Aš turiu turtingą vyrą, tris vaikus, – prisipažino Sandra, labiau primenanti naktiniuose baruose vaikinus medžiojančią dvidešimtmetę nei solidžią gausios šeimos motiną. – Bet ką čia apie juos papasakosi: šeimininkė vaikams iškepa kotletų, kita išlygina vyro marškinius – pilka, gyvenimą ėdanti rutina. Atsigaunu tik sporto klube, masažo kabinete ar automobilių servise“.

„Nieko sau moteriškė“, – mintyse nusistebėjau. Kad išpuoselėta gražuolė širdžiai atgaivą rastų mašinų remonto dirbtuvėse – to dar matyti neteko!

Po kelių minučių nunešiau į virtuvę tuščią vaisių vazą, kur mane atsekė Indrė:

– Mačiau, kaip klausant Sandros iš nuostabos suapvalėjo tavo akys, – tyliai nusijuokė draugė. – Manai, kad servise ji remontuoja automobilį? Kurgi ne! Tiesiog tos įstaigos direktorius – jos meilužis. Kaip ir masažuotojas, ir asmeninis kūno rengybos treneris.

– Negi ji vienu metu turi vyrą ir tris meilužius?

– Ne, ne tris. Nepamenu laikotarpio, kai Sandra turėjo mažiau nei šešis meilužius. Tiesa, dar nevengia ir atsitiktinių pažinčių.

– Skiedi, – nusprendžiau, kad draugė keistu būdu demonstruoja beribę fantaziją ir keistoką humoro jausmą.

– Palauk, tuoj pati pamatysi – mūsų vakarėliai visada baigiasi kokiame nors naktiniame klube. Galiu kirsti lažybų, kad Sandra kartu su mumis namo negrįš.

Ir mudvi sukirtom iš šampano ir didžiulio torto su maskarponės sūriu. Kad pralošiau, supratau dar prie baro durų – nespėjus įeiti, Sandrą užkalbino simpatiškas jaunas vyriškis ir po valandos ji dingo iš mūsų akiračio.

Ją išvydau tik paryčiais, kai iš miego pažadino kaukianti po langais stovinčio Sandros automobilio signalizacija. „Na,va, vėl sugedo – rytoj nuvarysiu pas meistrą“, – šelmiškai man mirktelėjo puikiai nusiteikusi Sandra.

Prabangūs pusryčiai ir tema straipsniui

Kitą rytą prabangiai pusryčiaudama pagalvojau, jog pralošusi lažybas nieko nepraradau, juk ne kiekvieną dieną pradedu gurkšnodama šaltą šampaną ir mėgaudamasi nuostabiu kulinarijos šedevru. Be to, mane sudomino Sandros istorija.

„Jos vyras vadovauja vienai žinomai Lietuvos kompanijai, nuolat laksto po komandiruotes ir žmonai negaili pinigų, kurių, aišku, turi kaip šieno, – papasakojo Indrė. – Kodėl, tavo nuomone, Sandra taip puikiai atrodo? Juk į jos išvaizdą kasmet sukišama tiek pinigų, kiek mes su tavimi per tą laiką nė neuždirbtumėme“.

(„Na, na, – pamaniau, – arba Indrė susidariusi prastą nuomonę apie mano darbovietę, arba Sandros grožiui išleidžiamos tikrai nemenkos sumelės“.) Nemanau, kad jos vyro ausis pasiekė Sandros nuotykių istorijos, negi ramiai reaguotų, kai jo žmona vadinama sekso maniake arba nimfomane.

Idee fix

„Pala pala: arba mano išsilavinimas skylėtas, arba tie žmonės nežino, ką kalba, juk tai du skirtingi dalykai“, – pamaniau ir, pasinaudojusi susitikimu su garsiu psichoterapeutu Olegu Lapinu, nusprendžiau išsiaiškinti, kaip čia yra iš tiesų.

„Nepanašu, kad jūsų pažįstamą būtų galima vadinti nimfomane, nes ryte ji jautėsi gerai, buvo puikios nuotaikos. Tai nimfomanėms nebūdingas elgesys. Jos, skirtingai nuo dažnai įsimylinčių ar seksualinių nuotykių patiriančių moterų, nė su vienu vyru nejaučia pasitenkinimo, nors to siekia bet kokiomis priemonėmis, – aiškino patyręs santykių žinovas. – Nimfomanės nesirenka partnerių, joms tinka bet kas, kas tik tariamai gali įgyvendinti jos svajonę, kitaip tariant idee fix – rasti tą vienintelį, kuris suteiktų pasitenkinimą ir daugiau nebereikėtų kaip drugeliui lakstyti nuo vieno žiedo prie kito“.

Tačiau, anot psichoterapeuto, ši svajonė praktiškai neįgyvendinama, nes nimfomanijos šaknys ne fiziologinės, o psichologinės. Tokias moteris kamuoja kaltės, nerimo jausmas, akto metu neleidžiantis atsipalaiduoti ir patirti pasitenkinimo.

Aistrai vergaujančias moteris galima lyginti su alkoholikais, kurie, vedami vienintelio tikslo – išgerti, ima vartoti odekoloną, stabdžių skystį ar bet ką kitą, kame yra nors lašelis spirito. Nimofomanes gali pagydyti tik psichoanalizė.

Vyrai, saugokitės!

„Jūsų papasakotas atvejis man labiau primena kitą žmonių kategoriją – visko persisotinusių ir nebejaučiančių gyvenimo skonio, todėl ieškančių, kas sužadintų gyvenimo geismą. Nėra didesnės bausmės nei visų poreikių patenkinimas. Kitaip tariant, būti alkanam yra geriau nei persisotinusiam gyvenimu. Kadangi jūsų pažįstamai nieko netrūksta, jaudulio ji ieško medžiodama meilužius ir apgaudinėdama vyrą“, – konstatavo O.Lapinas.

Pakalbėjusi su psichoterapeutu nusprendžiau parašyti atvirą kreipimąsi į vyrus: varykite žmonas į darbą, naujus batelius, kvepalus ir kailinius dozuokite protingai, kitaip nė patys nepajusite, kaip jūsų žmonos ims medžioti meilės džiunglėse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Eksperto prognozė: kaip kriptovaliutų rinka atrodys 2019 metais (12)

Londono universiteto koledžo mokslininkas Paolo Tasca sako, kad kriptovaliutų rinka tampa vis...

Užkalnis norėjo atsikąsti šviestuvo ir pakramsnoti baldus (9)

Jeigu šviestuvai, baldai ir baro puošmenos būtų valgomi, „Pachamama Dinner Club“ būtų...

Bioarcheologė: prieš kelis šimtus metų lietuviai gyvendavo tik iki 40 m. ir mirdavo nuo baisių ligų (60)

„Žmogaus griaučiai yra nuostabūs tuo, kad jie ne tik suteikia galimybę judėti ar apsaugo...

Ar jumyse tūno parazitai: specialistai įvardijo, kam gresia didesnė tikimybė užsikrėsti ir koks gydymo būdas pražūtingas (16)

Naršydami internete aptinkame ne tik vertingos informacijos, bet ir tikrovės neatitinkančių...

Iš byrančio lėktuvo krito 3 km ir išgyveno: atrodžiau kaip zombis žaizdose po oda išsirito dešimtys kirmėlių (103)

Septyniolikmetė Juliane Koepcke matė, kaip jos mamą galinga jėga išsiurbė lauk iš skrydžio...

Dėl lėktuvo gedimo prezidentė neišskrido į 100-mečio iškilmes Latvijoje (577)

Lietuvos delegacija, vadovaujama Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, dėl netikėto...

Po daugelio metų aplankė Gariūnus: tokias kainas mieste sunkiai rasi (571)

Ilgus metus Gariūnuose nesilankiusi Aistė apniukusį šeštadienį nusprendė netysoti namie, o...

Goda Alijeva pirmajame interviu po skyrybų: stengiausi išgelbėti šeimą, bet nepavyko (84)

Skyrybų metu visuomet dūžta širdys, o kai esi viešas žmogus ir tavo asmeninį gyvenimą po...

Geidžiamas darbdavys Vilniuje samdiniams leidžia itin daug: įvaizdžiai privers gardžiai pasijuokti (93)

Vilniuje įsikūrusi IT sprendimus visame pasaulyje teikianti įmonės „ Tesonet “ yra esantys...

Didžiausio zumba šokių festivalio Lietuvoje „Timeless Zumba Fest 2018“ transliacija (81)

Didžiausio zumba šokių festivalio Lietuvoje „Timeless Zumba Fest 2018“ transliacija. Tiesiogiai...