aA
Jei stengiatės būti geresni meilužiai, turite žinoti keletą dalykų. Visų pirma, pasak mokslų daktaro, socialinio psichologo, Alfredo Kinsey’io instituto tyrėjo ir knygos „Pasakyk man, ko nori“ („Tell Me What You Want“) autoriaus Justino Lehmillerio, geresniais meilužiais tampate vien dėl to, kad stengiatės.
Atviros išpažintys: vyrai ir moterys papasakojo apie geriausią seksą gyvenime
© Shutterstock

„Jei vienas jūsų tikslų – būti geresniems lovoje, greičiausiai jums labai svarbu patenkinti savo partnerį, o tai labai gerai, – teigia jis. – Žmonės, kuriems svarbu patenkinti partnerį, paprastai labiau mėgaujasi seksu. Iš dalies taip yra todėl, kad jei stengiatės suteikti partneriui malonumo, jis greičiausiai norės atsidėkoti tuo pačiu.“

Kitaip tariant, savanaudiški meilužiai ilgai nesvarsto, kaip pagerinti savo įgūdžius lovoje, rašoma prevention.com. Jeigu taip geresniais norite ne dėl to, kad galėtumėte pasipuikuoti, jūsų noras skirti daugiau dėmesio partneriui atskleidžia, kad esate sąmoningi ir partnerio poreikius laikote tokiais pat svarbiais, kaip ir savo. Tačiau J. Lehmilleris priduria, kad visų poreikiai skirtingi.

„Visi skirtingai supranta, ką reiškia „būti geru meilužiu“. Dėl to klaidinga manyti, kad veiksmai, kurie patiko vienam partneriui, tikrai patiks ir kitam, – teigia jis. – Reikia kalbėtis ir pasakyti vienas kitam, ko iš tiesų norite.“

Vienintelis būdas suteikti partneriui tai, ko jis nori – atvirai pasikalbėti apie savo troškimus. Dėl to nusprendėme pabendrauti su „Touchpoint“ – Niujorke veikiančia organizacija, reguliariai rengiančia susirinkimus, kuriuose žmonės dalinasi savo meilės ir sekso istorijomis (Niujorke negyvenantiems žmonėms „Touchpoint“ siūlo pasiklausyti savo tinklalaidės).

Dešimt „Touchpoint“ narių mums papasakojo, kas jiems patinka lovoje bei kaip žinoti, kad laukia karšta naktis.

Ar manote, kad galima dar nepasimylėjus su žmogumi nuspėti, ar jis bus geras meilužis?

Manau, kad taip. Man svarbu, kad jis mokėtų klausytis. Ar jis jautrus? Ar matote, kad pasižymi geru emociniu intelektu ir supranta nekalbinius signalus? Aš visada atkreipiu dėmesį, ar vyras pasitiki savimi. Savimi pasitikintys vyrai nejaučia poreikio demonstruoti ar įrodinėti savo vyriškumo. Viskas turi vykti natūraliai. Jei vyras geba taip elgtis, suprantu, kad jis pastebės, kaip partnerė į jo veiksmus reaguoja fiziškai ir atsižvelgs į jos troškimus, poreikius bei gerbs nusibrėžtas ribas. O svarbiausia – nemanys, jog turi kažką kažkam įrodyti. – Sophia P., 28 m.

Būna ženklų, į kuriuos atsižvelgiu, pavyzdžiui, ar jis dėmesingas ir ar supranta savo jausmus. Tokiomis savybėmis pasižymintis vaikinas paprastai jomis naudojasi ir lovoje. Jis greitai susivokia, kas man patinka, o kas ne, be to, moka išsakyti, kas patinka jam. – Nikki G., 26 m.

Kaip mane lies lovoje, galiu nuspėti iš to, kaip mane liečia ne lovoje. Jeigu vyras dažnai prisiliečia – pavyzdžiui, paliečia petį, suspaudžia ranką ar panašiai, be to, geba nuspėti, kad būti švelniam, o kada tvirtesniam, iš tokių žaismingų prisilietimų suprantu, kaip mane lies vėliau. – Lisa R., 24 m.

Jei vyras labai stengiasi jums padaryti ką nors gero, aišku, kad jis pasiruošęs duoti, o ne tik imti. Jei jis skiria laiko įsiklausyti, ką sakote, ir stengiasi jus suprasti, daug didesnė tikimybė, kad klausys bei supras jūsų poreikius ir lovoje. – Maddy E., 26 m.

Kokiais klaidingais mitais apie gerus įgūdžius lovoje tiki daugelis žmonių?

Kad svarbu turėti didelį penį. Žinoma, jis padeda, tačiau tai – tik koreliacija, o ne pagrindinė priežastis. Svarbiausia, kad vyras žinotų, ką daro. – Maddy E., 26 m.

Kad prašyti sutikimo – neseksualu. Dažnai tenka išgirsti, kad jeigu vyras paklaustų, ar gali jus liesti arba bučiuoti, jis „sugadintų intymią akimirką“. Iš savo pačios patirties galiu pasakyti, kad su vyru, kuris prieš ką nors darydamas paprašo leidimo, jaučiuosi labai patogiai – jaučiuosi laisva. Žinau, kad jis nieko nedarys neatsiklausęs. Vyrai labai dažnai ima daryti man nepatinkančius dalykus, peržengia ribas, todėl turiu atsitraukti ir paaiškinti, kad to nemėgstu arba jaučiuosi nejaukiai. O tada nusiteikimas mylėtis tikrai pradingsta. – Sophia P., 26 m.

Kad kuo didesnis penis, tuo geresnis seksas. Norėčiau, kad visi suvoktų, jog svarbiausia mokėti juo naudotis. Kartais didelius penius turintys vyrai mano, kad norint patenkinti moterį daugiau nieko ir nereikia. Daug geresnių naktų praleidau su vyrais, kurių penis „vidutinio“ dydžio. Be to, su jais jaučiau artimesnį ryšį. – Nikki G., 26 m.

Kad orgazmas – svarbiausia, kad tai galutinis sekso tikslas, ir jei tavo partnerė nepatiria orgazmo, esi nevykęs. Norėčiau, kad žmonės suprastų, kad tai – tikra nesąmonė. Geri meilužiai nebūtinai kiekvieną kartą priverčia partneres patirti greitą, stiprų ir intensyvų orgazmą. Geri meilužiai moka mėgautis kiekvienu momentu ir tyrinėti partnerių kūną taip, kaip anksčiau jo nebuvo tyrinėjusios net pačios. Žinoma, patirti orgazmą puiku, nuostabu, fantastiška – tačiau dabar suprantu, kad kartais galima labai gerai pasimylėti ir orgazmo nepatirti. Manau, kad sutelkti dėmesį į partnerės kūną ir stebėti, kaip ji reaguoja į prisilietimus daug seksualiau ir maloniau, negu kaišioti pirštus į makštį ir iš visų jėgų stengtis, kad partnerė patirtų greitą ir stiprų orgazmą. Neįtikėtina, kaip kūną ir protą paveikti gali paprasčiausias kvėpavimas į kaklą ir ar švelnus prisilietimas prie rankos ar pilvo. – Molly S., 23 m.

Atviros išpažintys: vyrai ir moterys papasakojo apie geriausią seksą gyvenime
© Shutterstock


Kad daugiau patirties padės tobulėti. Netiesa! Galite mylėtis daug, bet kiekybė – tai ne kokybė. Jei norite, galite vidutiniškai pasimylėti tūkstančius kartų. Kad seksas būtų puikus, reikia pasistengti. – Leslie C., 26 m.

Kad svarbiausia – įkišti penį į makštį. Oralinis seksas gali būti toks pat malonus, o kartais net malonesnis. O dar labiau paplitęs mitas – kad vyrams patinka penį įkišti giliai partnerei į burną. Pornografiniuose filmuose tokios scenos populiarios, tačiau iš tiesų jos gali būti nemalonios abiem partneriams. – Jonathanas S., 38 m.

Kokia buvo geriausia jūsų seksualinė patirtis?

Viena geriausių mano seksualinių patirčių buvo mano ir mano vaikino pirmasis kartas. Žinau, kad skamba neįtikėtinai, tačiau mes puikiai vienas kitą supratome dar prieš pradėdami mylėtis, tad nieko nuostabaus, kad miegamajame taip pat sutarėme puikiai. Prisimenu tą kartą, nes viskas įvyko spontaniškai, tačiau buvo aišku, kad abu labai to norime. Manau, kad taip buvo dėl to, kad laukėme ilgiau negu „įprasta“, todėl patirtis buvo dar geresnė. – Maddy E., 26 m.

Prieš kelis metus susitikinėjau su vyresniu vyru. Su juo pirmą kartą atvirai ir nuoširdžiai kalbėjomės, kas mums patinka, ką norėtume išbandyti, kokios mūsų seksualinės fantazijos. Prieš ką nors darydamas jis visada paprašydavo mano sutikimo. Jaučiausi labai saugi, be to, buvo labai smagu. Vieną iš pirmųjų kartų, kai mylėjomės, buvau minėjusi, kad man labai patinka scena iš filmo „Shame“, kurioje Michaelas Fassbenderis mylisi su moterimi prie „Standard hotel“ viešbučio lango. Tuo metu gyvenau bute su dideliais langais ir vaizdu į kitą daugiabutį. Mano vaikinas paklausė, ar nenorėčiau pasimylėti kaip filme, tad pabandėme ir buvo nuostabu. Kitą kartą jis paklausė, ar galėtų užrišti man akis, paguldyti mane ant lovos taip, kad galėčiau atlošti galvą, o tada pasimylėti oraliniu būdu. Nežinau, kodėl ši poza mane taip jaudino – galbūt dėl to, kad reikėjo laukti ir atsiduoti jo kontrolei. Tačiau geriausia buvo dėl to, kad galėjome kalbėtis apie seksą. Vienas kitu pasitikėjome, tad galėjome dalintis fantazijomis, išbandyti daug naujų dalykų, be to, jis visada paprašydavo sutikimo. – Sophia P., 28 m.

Geriausias mano patirtas seksas buvo su dabartiniu vaikinu, kai buvome išbuvę kartu maždaug mėnesį. Tą dieną daug laiko praleidome gamtoje, kartu gaminome maistą ir džiaugėmės visomis smulkmenomis. Galų gale ėmėme kalbėtis, kokia puiki buvo diena, tada pradėjome bučiuotis, tada glamonėtis, o tada mylėtis. Jautėmės labai atsipalaidavę ir ramūs ir staiga suvokėme, kad labai norime sekso. Pasimylėjome kelis kartus be pertraukos. Kaskart buvo vis geriau. Man labiausiai patiko dėl to, kad jis buvo pasiryžęs išbandyti viską: apversti mane ir išbandyti skirtingas pozas, pasiimti sekso žaislų ir lubrikanto ir pažiūrėti, kaip aš reaguosiu į naujus pojūčius. Atrodė, kad jis nesistengia, kad pasiekčiau orgazmą, bet nori pažiūrėti, kaip judėsiu ir kaip reaguosiu į kiekvieną vibraciją, stumtelėjimą, pliaukštelėjimą ar bučinį. Mes keitėmės vaidmenimis, iš pradžių dominuodavo vienas, paskui kitas. Iš pradžių mylėjomės lėtai ir jausmingai, o paskui – greitai ir grubiai. Dėl visų šių skirtingų pojūčių bei mano pasitikėjimo juo pasijutau tarsi devintame danguje. Nuolat sakau, kad jis – nuostabus meilužis. Ne dėl to, kad jo penis didelis, ne dėl to, kad moka juo naudotis, ir net ne dėl to, kaip aistringai užsiima oraliniu seksu, bet dėl to, kad nuolat nori išbandyti ką nors naujo, nustebinti mane ir taip neleidžia mūsų santykiams atvėsti. – Molly S., 23 m.

Atviros išpažintys: vyrai ir moterys papasakojo apie geriausią seksą gyvenime
© Shutterstock


Kartą sutikau vaikiną vakarėlyje ir iškart vienas kitam patikome. Galų gale kartu užlipome ant stogo parūkyti. Jis paklausė, ar galėtų mane pabučiuoti. Tada paklausė, ar galėtų paliesti mano užpakalį. Tada paklausė, ar norėčiau nueiti pas jį į namus. Kai nuėjome, paklausė, ar galėtų padaryti man masažą. Jis vis prašė sutikimo net mažiausioms smulkmenoms, tad netrukus tai tapo karštu prašymų žaidimu. Galų gale paklausiau, ar jis norėtų su manimi pasimylėti. O tada pasimylėjome taip, kad galiu be abejonės pasakyti, jog tai buvo su niekuo nepalyginamas, absoliučiai geriausias seksas mano gyvenime. – Lisa R., 24 m.

Aš daug laiko praleidžiu galvodama apie savo kūną, o mano mintys dažniausiai neigiamos. Seksas – labai intymi patirtis, nes turiu parodyti savo kūną ir žinoti, kad kitas žmogus man padės jaustis saugiai. Geriausias partneris man tai pasakė atvirai. Jis žiūrėjo į mane, lietė kiekvieną mano kūno dalį ir pasakojo, kaip jomis žavisi. Mylintis jis padėjo man ir tuo pačiu vertė mane būti savo kūne, o ne pasislėpti mintyse. Buvo neįtikėtinai malonu. – Leslie C., 26 m.

Manau, kad žmonės nenori tiesiog mylėtis – jie nori gilios ir jaudinančios bendros patirties neįprastoje aplinkoje bei ypatingos emocinės būsenos. Taip neseniai nutiko ir man. Su savo partnere naktį važiavome per kalnus klausydami muzikos iš mokyklos laikų. Tada kaip paaugliai iššokome iš mašinos, persėdome ant galinės sėdynės ir puolėme mylėtis tiesiai virš centrinės konsolės. Netrukus visa mašina aprasojo nuo mūsų kūnų, tad išlipome laukan, į vėsų kalnų orą. Mylėtis po žvaigždėmis buvo ne tik romantiška, bet tuo pačiu ir neįprasta bei nostalgiška. – Johnas S., 29 m.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(91 žmogus įvertino)
3.1209

Top naujienos

Paaiškėjo, kaip „Starlink“ begėdiškai apribojo paslaugas Ukrainos kariams (3)

Jungtinių Amerikos valstijų milijardieriaus Elono Musko valdoma bendrovė „ SpaceX “ Ukrainoje...

Lietuva, Lenkija ir Estija siūlo Vakarams būdą, kaip dar stipriau prispausti Putino režimą (4)

Lietuva , Lenkija ir Estija siūlo Vakarams būdą kaip dar stipriau prispausti Vladimiro Putino...

Nepamirškite persukti laikrodžio: nuo šiol teks keltis anksčiau

Jau šią naktį laikrodžių rodykles suksime viena valanda į priekį. Taip Lietuvoje įsigalios...

Putinas: Rusija dislokuos taktinius branduolinius ginklus Baltarusijoje dar papildyta (28)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Rusija ketina Baltarusijos teritorijoje...

Gydytojas išvardijo sutrikusios žarnyno veiklos simptomus: tai gali išprovokuoti kitas rimtas ligas

Žarnyno būklė daro itin didelę įtaką visam organizmui, net ir emocijoms. Apie tai laidoje „...

Dovilė Jablonskaitė

Apipjaustymas: ilgo lytinio akto pageidaujantys vyrai apie tai svajoja, bet urologai perspėja – dievulio duota ne šiaip sau

Gimus mergaitei dar gimdymo namuose užakcentuojama: keičiant sauskelnes prausti tik laikant...

Low De Wei

JAV plinta mirtinai pavojinga grybelinė infekcija: yra du būdai, kaip ji gali paveikti žmogaus organizmą simptomai būdingi daugeliui kitų paplitusių ligų

JAV plintančio mirtinai pavojingo, vaistams atsparaus grybelio atvejų smarkiai padaugėjo COVID-19...

Girtų vairuotojų šou Vilniuje: gausios policijos pajėgos „premijas“ įteikė 16-likai alkoholio mėgėjų (12)

Šeštadienį Vilnių šturmavo gausios Kelių policijos pajėgos, prisidėjo ir Viešojo saugumo...

Pikantišką eksperimentą atlikę mokslininkai nustatė, kam vabalai panaudoja savo analinę angą: funkcija – labai neįprasta

Užuot gėrę vandenį per burną, vabalai yra pasirinkę kitą mechanizmą ir šiuo tikslu naudojasi...

Į Lietuvą atvykstančių rusų ir baltarusių kišenėse – Ukrainos grivinos: ieškoma būdų šiuos pinigus grąžinti ukrainiečiams (4)

Pastaruoju metu fiksuojama vis daugiau atvejų, kai Rusijos ir Baltarusijos piliečiai į Lietuvą...