aA
Dar vakar viskas buvo gerai. O šiandien jis išeina – visam laikui. O jūs laužote galvą: kodėl? Ši situacija gali susiklostyti ir santykiuose su vyriškiu, su kuriuo ką tik susipažinote, ir su tuo, su kuriuo pragyvenote ne vienerius metus. Apie tai, kokias klaidas darome bendraudamos su tais „padarais iš Marso“, šmaikščiai rašo lady.mail.ru.
© Corbis/Scanpix

Jūs ką tik susipažinote...

Buvo keli puikūs pasimatymai, jautėte abipusę trauką, simpatiją... Ir staiga vieną kartą jis atsisakė su jumis susitikti. Kas galėjo nutikti?

Buvote per daug įkyri. Galbūt labai apsidžiaugėte, kad pagaliau turite mylimą žmogų. Dažnai jam skambinote, reikalavote pasimatyti. O susitikus rūpėjo tik iškloti visą savo nelaimingo gyvenimo istoriją.

Nemokate saugoti paslapties. Šią išvadą mylimasis gali padaryti ir tiesiogiai, ir netiesiogiai. Tarkime, papasakojote draugei kokį nors dalyką, kas buvo susijęs tik su jumis dviem. O ji, bjaurybė, išplepėjo dar dviem trim pažįstamoms. Ir tai galiausiai pasiekė jūsų vyriškio ausis. O galbūt jūs nenutildama pasakojote jam apie savo „buvusį“? Ir žmogus padarė išvadą, kad lygiai taip pat plepėsite ir apie jį patį, kai judu išsiskirsite.

Jūs pasikėsinote į „tai, kas švenčiausia“ – jo laisvą laiką. Kartais vyrui reikia „įlįsti į savo olą“ ir ten pasėdėti. Susipažinęs su moterimi jis bijo, kad toji užpildys savimi visą jo gyvenimą ir jis negalės praleisti išeiginių ant sofos arba futbolo rungtynėse su draugais. Todėl dauguma mūsų jaučiamės nusivylusios, kai į klausimą „Ką darysime šį savaitgalį?“ girdime tik neaiškų murmėjimą.

Jei pernelyg dažnai norėsite kartu praleisti savaitgalį, jis gali pasijusti spąstuose ir pagalvoti, kad metas nešdintis. Nereikalaukite iš jo, kad jis būtinai būtų su jumis savaitgaliais, bet ir nepamirškite jo pakviesti, jei kažkur ruošiatės. Tegu jis renkasi.

Pernelyg anksti ėmėte laidyti užuominas, kad jūsų ketinimai „rimti“. To vyrai labai bijo. Nėra nieko blogo kalbėti apie savo svajones, apie ateitį – kokias šalis norėtumėte pamatyti, ko pasiekti darbe, su kokiu automobiliu važinėti, net kokį namą turėti. Bet jei nuolat kuriate santuokos ir vaikų planus bei tvirtinate, kad norite „visko“, vyras gali ir pabėgti, išsigandęs jūsų užmojų.

Jūs kartu jau keleri metai...

Jūsų santuoka gan „jauki“, kartkartėmis kyla ginčų, seksas – savaitgaliais. Bet visa tai dar nereiškia, kad vieną kartą mylimasis tylėdamas neuždarys durų ir neišeis visam laikui. Kodėl taip atsitinka? Štai kelios tipiškos priežastys.

„Viską viską tau dovanoju!“

Tokios damos stengiasi visą savo gyvenimą pakloti sutuoktiniui po kojų. Besimėgaudamos savo auka, jos gyvena su įsižeidimo ir nepakankamo vertinimo jausmu. O tai negali nesijausti. Vyras ima jausti kaltę dėl to, kad moteris „dėl jo paaukojo gyvenimą“. O kadangi su tokiu žinojimu gyventi sunku, jis išeina. Galbūt pas tą, kuri neperkels ant jo savo pačios savirealizacijos problemų.

„Gana isterijų!“

Dauguma vyrų bijo moteriškų isterijų. Jei iš pradžių tai garantuodavo adrenalino pliūpsnį ir kažkuo net patiko abiem pusėms, tai su metais gyvenimas ant vulkano tapo nepakenčiamas. Ir kuo dažniau išliesite savo negatyvią energiją ant vyro, tuo daugiau šansų, kad jis išeis ieškoti flegmatiškesnės būtybės.

„Katinėli, aš juk dirbu!“

Darboholikė moteris – sudėtingas mūsų laikų reiškinys. Ji nori spėti viską: ir įgyti išsilavinimą, ir padaryti karjerą, ir ištekėti, ir pagimdyti vaikus... Tačiau ne visi pasižymi tokia energija ir sveikatos atsargomis. Ir jei akcentuojama karjera, tai santykiai anksčiau ar vėliau būna apleisti. Net jei jūs labai daug dirbate, skirkite savo brangiausiajam laiko – vyrai būna pavydūs ir įžeidūs kaip maži vaikai.

„O tu toks šaltas“

Kad ir kokie aistringi buvo jūsų santykiai pažinties pradžioje, po kelerių metų jie tampa ramesni. Daugelis moterų laukia iš vyrų jausmų atgaivinimo, o pačios tuo tarpu tampa vis šaltesnės ir svetimesnės. Jos nuoskaudas laiko savyje, o į akis sako tik priekaištus dėl smulkmenų, be to, labai neteisingus. Vyrui visa tai nusibosta, jis nusprendžia: „Tarp mūsų jau seniai nieko nėra“ ir išeina ieškoti, kur geriau.

O gal esmė ne mumyse?

Vis dėlto tai visai nereiškia, kad dėl nutrūkusių santykių visuomet kalta moteris. Tarp stipriosios lyties atstovų esti tokių tipų, su kuriais net pati idealiausia negalėtų būti laiminga.

„Užėjau minutėlei“

Jam santykiai su moterimi net ne antroje ar dešimtoje vietoje. Svarbiausia – kažkas kita – darbas, kūryba, pinigai. O damos, seksas visuomet bus ten ir tada, kai jam prireiks. Toks vyriškis į moteris žvelgia vartotojiškai ir jį vargu ar galima sulaikyti.

Tobulybės beieškant

Gerai, jei vyras turi turtingą seksualinę patirtį. Bet, kita vertus, tai ir dingstis susimąstyti – ar jis kartais ne kolekcionierius? Ar neieško jis mis Tobulybės? Net jei šiandien jūs esate toji dievaitė, tai nereiškia, kad rytoj jūsų vietos neužims kita.

Gyvenimas toks ilgas...

Jis mano, kad jam anksti tuoktis. Tam reikalingi savi namai, solidi alga. Vis dėlto už šio tariamo „atsakingumo“ slepiasi elementariausia tinginystė. Laukti, kol toks jaunuolis „užaugs“, gali tekti labai ilgai.

Vienas kosmose

Apie tai, kodėl išeina vyrai, parašyta jau nemažai. Žurnaluose mirga marga straipsnių, kaip jį prisijaukinti, išdresiruoti ir išlaikyti. Mes pasirengusios pasikeisti, pasirengusios viskam, kad tik jis neišeitų. O gal... tegu eina? O kai pavargs nuo vienatvės, lai atsimerkia ir pradeda pažintį su kosmosu, kurio vardas – Moteris.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Paksą į prezidento postą vedęs Katkevičius: viskas yra taip pat, pamokų neišmokome (409)

2002 metais Lietuvoje vykę prezidento rinkimai nustebino ne vieną analitiką. Nors 2001 m. apklausos...

Pensijų pokyčiai palies visus: kitąmet reikės apsispręsti, kaip elgsimės su savo pinigais (233)

Nuo kitų metų pensijai kaupsime kitaip nei tai darėme iki šiol. Visi jaunesni nei 40 metų...

Šiltoje mero užuovėjoje – Frankenšteino eksperimentas valstybės sąskaita

170 tūkst. eurų – tiek valstybei per metus atsieina sportininkų rengimo centro Druskininkuose...

Liudininkai pasakoja apie Strasbūre kilusią paniką: žmonės lakstė ir verkė ant tilto sužeistąjį radęs vyras: po 45 min. liovėmės gaivinti (31)

Prancūzijos policija trečiadienį tebeieško asmens, nušovusio tris žmones ir sužeidusio dar...

VTEK: Veryga pažeidė įstatymo nuostatas (25)

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo...

Balsuos dėl nepasitikėjimo Theresa May (12)

Trečiadienį britų spauda pranešė, kad konservatorių partijos nariai ketina inicijuoti balsavimą...

Po šūvių Strasbūre – milžiniškos saugumo pajėgos: yra žuvusių, nukentėjusieji kritinės būklės atnaujinta 07.20 (521)

Prancūzijoje, Strasbūre po šaudynių netoli miesto kalėdinės mugės mažiausiai vienas asmuo...

Pranckietis: visos galimybės kelti atlyginimus mokytojams jau išsemtos (79)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis įsitikinęs, kad dėl penktą savaitę streikuojančių...

Bloomberg ekspertas: su Vokietijos skola dedasi kažkas neaiškaus (35)

Krentantis Vokietijos vyriausybės skolos pajamingumas – klasikinės „atsitraukimo“ strategijos...

5 dažniausi mitai apie permanentinį makiažą

Nepriekaištingai atliktas makiažas yra svarbi kiekvienos moters įvaizdžio dalis. Vienas iš...