aA
Kalbant apie sekso patarimus susituokusioms poroms, keli paprasti, bet seksualūs triukai tikrai gali pakurstyti seksualinio gyvenimo ugnį. Jums tikrai nereikia prisipirkti krūvos sekso žaislų ar lašinti karštą vašką ant mylimojo kūno. Kartais aistrai įžiebti pakanka šiek tiek entuziazmo ir malonaus siurprizo.
9 puikūs patarimai, kaip lovoje išvesti iš proto savo partnerį
© Shutterstock

Tiesiog pasitelkite kelis paprastus patarimus ir lovoje jūsų partneris pames galvą, rašo brides.com.

Nusiųskite kelias aistringas žinutes

Sekstingas yra puiki įžanga į pagrindinį įvykį, laukiantį vėliau. Sekstingas yra geras tuo, kad žinutėje gali pasakyti viską, ką nori, nebijodamas nejaukios tylos. Užuot nusiuntę gana tradicišką žinutę „Negaliu sulaukti, kada pamatysiu tave nuogą“, parašykite kažką tikrai atviro ir jaudinančio. Smulkiai aprašykite, kokių veiksmų vėliau norėtumėte sulaukti lovoje, ir tai darydami, naudokite kuo daugiau būdvardžių.

Laukite partnerio nuogi

Kai jūsų partneris įžengs pro duris, laukite jo ar jos nuogi. Po ilgos dienos biure jūsų partneris bus maloniai nustebintas, pamatęs jus visiškai nuogą. Net jei sekso nebus, masažas, kurį padarysite jam ar jai nuogi, pavers jus tos valandos laimėtoju.

Skirkite laiko preliudijai

Mes visi esame taip užsiėmę, kad dažnai praleidžiame įžangines glamones ir šokame tiesiai prie sekso. Profilaktiniai lytiniai santykiai yra svarbūs, norint palaikyti artimą ryšį su savo partneriu, bet tai nereiškia, kad toks turi būti visas jūsų seksualinis gyvenimas. Bent pora kartų per mėnesį skirkite laiko lėtam ir aistringam seksui. Šeštadieniais ar sekmadieniais (mes suprantame, kad kitomis dienomis tam nelieka laiko) pašvęskite gerą pusvalandį vien tik preliudijai. Pradėkite nuo seksualaus masažo ir ištyrinėkite vienas kito kūnų kerteles. Tai padės jums pajusti gilų emocinį ryšį, kuris savo ruožtu pakurstys aistrą.

Suteikite partneriui oralinio sekso malonumą

Prisipažinkime, kad atliekame oralinio sekso aktą, tikėdamiesi patys sulaukti oralinio sekso iš savo partnerio. Tačiau šį kartą suteikite partneriui oralinį malonumą, nesitikėdami gauti jį atgal. Tai panaikina spaudimą ir leidžia jūsų mylimajam tiesiog mėgautis malonia akimirka. Nėra nieko seksualiau, negu partneris, kuris yra visiškai paniręs į jūsų sukeltą malonumo jūrą. Tai milžiniškas akstinas pasistengti, kad jūsų partneris jaustųsi gerai.

Atsineškite į lovą sekso žaisliuką

Sekso žaisliukai padidina statymus ant malonių pojūčių. Idealus variantas - mažas vibruojantis antpirštis, nekeliantis jokios baimės ir suteikiantis papildomų smagių potyrių. Tai tobulas priedėlis bet kokiam seksualiniam gyvenimui.

Įgyvendinkite seksualinę partnerio fantaziją

Įsidėmėkite, kokių seksualinių fantazijų turi jūsų partneris. Galbūt jis norėtų pažaisti santechniką, kuris atvyksta remontuoti vamzdžių? O gal ji norėtų tapti policininke, atvykusia pagal iškvietimą dėl triukšmo? Nebūtina eiti į kostiumų parduotuves pirkti specialių drabužių, jeigu to nenorite. Kostiumus galite susigalvoti ir iš drabužių, kuriuos turite savo namuose. Be to, pusę fantazijos sudaro vaizduotė.

Tokie vaidmenų žaidimai ne tik sujaudins jūsų partnerį, bet ir leis jam pasijusti įvertintam, kad atsižvelgėte į jo norą.

Išbandykite pliaukštelėjimus

Pliaukštelėjimai yra tarsi kojų įmerkimas į agresyvesnio sekso vandenį, nepasineriant visu kūnu. Įsitikinkite, kad jūsų partneriui patinka tokie pliaukšėjimai, ir tik po to duokite sau laisvę. Vienus žmones jie jaudina, kiti jų nemėgsta, o siurprizai sekso metu kartais gali baigtis neprognozuojamai. Jeigu žinote, kad jam ar jai patinka pliaukštelėjimai, išbandykite juos. Tai gali sukelti jaudulio bangas, kurios nuvilnija per visą sueitį. Pradėkite nuo švelnių pliaukšėjimų ir pamažu juos stiprinkite.

Užriškite akis

Galite išbandyti ne tik pliaukštelėjimus, bet ir seksą užrištomis akimis. Vietoje akių raiščio galite panaudoti marškinėlius ar miego kaukę. Užrištos akys yra lengva supančiojimo forma, kurios retai kas nors išsigąsta. Paguldykite partnerį ant nugaros, užriškite jam akis ir kurį laiką tyrinėkite jo kūną. Atimta galimybė matyti gali stipriai pakurstyti aistrą ir sustiprinti pojūčius.

Pasakykite savo partneriui, koks jis seksualus

Jei varžotės gašlesnių pokalbių, nieko tokio. Jūs neprivalote kalbėti apie kietas ar drėgnas savo partnerio kūno dalis. Tiesiog pasakykite jam, koks jis yra seksualus ir kaip jus jaudina tai, ką jis daro. Seksas dažnai tampa labai pažeidžiama padėtimi. Jūs abu esate nuogi, trokštate jaustis gerai ir norite suteikti malonumą kitam. Pagyros jūsų partnerio seksualiniams sugebėjimams yra puikus būdas pajusti tarpusavio ryšį ir abiem kartu pasimėgauti šiuo momentu.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(80 žmonių įvertino)
3.0000

Top naujienos

Žalimas: tam tikrą logikos trūkumą sankcijose galima įžvelgti

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas...

Lietuvos vadovai sutarė, kaip reaguos į EK siūlymus dėl tranzito (4)

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį su kitais šalies vadovais aptarė kilusią įtampą dėl...

Naujame „Delfi“ projekte – tikrasis Rusijos veidas ir ryšiai su Vakarų verslais (1)

Naujienų portale „Delfi“ startuoja naujas turinio projektas „Rusija. Blogio veidai“. Jis...

Kijevas – Rusijos strateginių bombonešių taikinyje, Putinas ginkluoja Lukašenką (1)

Sekmadienį 14–ą raketų skriejo į Ukrainos sostinę Kyjivą ir sukėlė didžiulius sprogimus bei...

Kol dėmesys nukreiptas į Ukrainą, antra pasaulio armija jau rengiasi kovai su Vakarais: rusų nesėkmės dabar ypač vertingos (6)

Antra pasaulio armija. Taip išdidžiai rusai mėgdavo vadinti savo karines pajėgas, o dabar tai tapo...

Laikinai sustabdytos VMI informacinės sistemos

Užfiksavus neįprastai didelį prisijungimų srautą prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI)...

Šimonytė: Lietuva išsakė nemažai pastabų EK dėl Kaliningrado tranzito, dokumentas vis dar ruošiamas

Lietuva išsakė nemažai pastabų Europos Komisijai (EK), rengiančiai naujas gaires dėl to, kaip...

Karas Ukrainoje. Ukraina skelbia užkirtusi kelią bandymui apsupti strategiškai svarbų miestą Zelenskis kreipėsi į Baltarusijos piliečius

Per Rusijos smūgius Ukrainos sostinei anksti sekmadienį žuvo vienas ir buvo sužeisti dar šeši...

Zuokas užsimena apie pribrendusį sprendimą dėl Vilniaus: norėtų įgyvendinti tai, kas liko nepadaryta (3)

Buvęs Vilniaus miesto meras, partijos „ Laisvė ir teisingumas “ kandidatas į sostinės merus...

Rusija pirmąkart nuo 1918-ųjų neįvykdė skolos įsipareigojimų

Rusija pirmą kartą per šimtmetį neįvykdė savo valstybės skolos įsipareigojimų užsienio...