aA
Taip, kartais su draugėmis puiku pasikalbėti apie viską – net apie intymiausias jūsų ir jūsų antrosios pusės gyvenimo smulkmenas. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos apie savo mylimąjį turėtumėte nutylėti net atviriausiomis akimirkomis.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pataria kitiems nepasakoti, kad:

1. Jis labai konservatyvus. Tikriausiai nė vienam vyrui nepatinka kitų akyse atrodyti nedrąsiam ir, dar blogiau, konservatyvesniam nei jo mergina. Todėl jei pasakojate apie judviejų atostogas šiltuose kraštuose, verčiau pamirškite papasakoti apie tai, kaip vieno renginio metu jūs drąsiai išbandėte pilvo šokius, o jūsų antroji pusė nė už ką nesutiko to padaryti.

2. Jo praeitį, jei jis buvo mergišius. Jei jūsų gyvenimo draugas kadaise buvo tikras mergišius ir jam buvo sunku užmegzti ilgalaikius santykius, verčiau tai nutylėkite. Ir visai ne todėl, kad jam bus nemalonu tai girdėti. Žinoma, tikriausiai dažnam vyrui malonu pripažinti, kad jie sulaukia daug moterų dėmesio. Tiesiog jei jūsų draugai ar šeimos nariai susidarys nuomonę, kad jūsų mylimasis yra mergišius, kiekviename jo poelgyje ims ieškoti ženklų, kad jis yra jums neištikimas.

3. Apie jo buvusias „blogas“ merginas. Juk suprantate, kad neturite teisės teisti partnerio dėl jo praeities. Kad ir kiek merginų jūsų draugas turėjo, jis su jomis išsiskyrė, taigi jis tikrai žino, kad jos turėjo trūkumų. Todėl kad ir kokios jos buvo kvailos, pasileidusios ar negražios, neturite teisės jų aptarinėti su savo draugėmis. Atminkite, kad tai darydama jūs pripažįstate, kad jūsų antroji pusė turi blogą skonį. Tačiau jis juk išsirinko ir jus.

4. Nesklandumus lovoje. Jūsų mylimasis jausis tikrai nesmagiai, jei aplinkiniams papasakosite apie jūsų lovos problemas. Daugelis porų anksčiau ar vėliau susiduria su didesniais ar mažesniais nesklandumais lovoje, tačiau nėra abejonės, kad panašias problemas turite spręsti tik dviese. Juk nenorite, kad jūsų draugės kiekvieną kartą susitikusios su jūsų mylimuoju į jį pažvelgtų gailesčio kupinomis akimis... Patikėkite, jis tai tikrai pastebės.

5. Baimes. Galbūt jūsų mylimasis paniškai bijo šunų ir pamatęs net mažiausią šuniuką pereina į kitą gatvės pusę? O gal jis labai bijo aukščio, todėl elektros lemputes tenka keisti jums? Nesvarbu, kokių baimių turi jūsų gyvenimo draugas, jam tikrai nemalonu, kai jūs jo baimes aptarinėjate su aplinkiniais.

6. Jo kritiką apie jūsų artimuosius ar draugus. Galbūt jis kartais pastebi, kad jūsų draugės nėra mandagios arba jūsų mama labai priekabi, tačiau tikrai nenori, kad jo nuomonę žinotų ir jos. Todėl savo draugėms ar mamai niekada nepasakykite ko nors tokio: „Tu tokia priekabi, net mano draugas tai pastebėjo“. Patikėkite, nuo to tikrai niekam geriau nebus.

7. Dalykus, kurių jis nemoka buityje. Na, tikrai ne visi vyrai moka gražiai skusti bulves ar skaniai gaminti. O kartais buities darbus jis atlieka tiesiog kitaip nei jūs, ir tik todėl jums tai nepatinka. Todėl gerai pagalvokite prieš jį kritikuodama. Juk tai tik smulkmenos, dėl kurių pyktis neverta. Beje, jei jo įgūdžius aptarinėsime prie jo mamos, ji gali tai suprasti asmeniškai ir įsižeisti. Juk iš jos jis išmoko, kaip reikia atlikti tam tikrus namų ruošos darbus.

8. Jei jam nesiseka darbe. Jei jūsų mylimasis paprašė jūsų pagalbos susidorojant su jo darbinėmis užduotimis, nepulkite apie tai pasakoti visam pasauliui. Jei visiems pasakosite apie tai, kad padėjote gyvenimo draugui parašyti ataskaitą ar pasiruošti projekto pristatymui, jis gali jaustis taip, tarsi nesugebėtų susidoroti su jam paskirtomis užduotimis.

9. Jo neigiamas savybes. Jei turite priekaištų savo mylimajam, pirmiausia apie tai turite pasakyti jam. Žinoma, kad to jis nenorėtų pirmą kartą išgirsti tuomet, kai apie tai pasakosite savo geriausiai draugei ar seseriai. Jis juk nusipelno bent vienos galimybės pakeisti savo elgesį prieš tai, kai imsite jį kritikuoti visų akyse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Tarptautiniame kontrabandos tinkle įsipainiojo lietuviai: genialus planas apeiti Rusijos sankcijas (94)

Šeštame aukšte esančiame bute Sankt Peterburgo Lenino prospekte Nastia Loškina ant virtuvės...

Gyventojai prezidentei už darbą surašė pažymius: kokia Grybauskaitė liks atmintyje? (225)

Per beveik dešimt metų prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumo kreivė nukrito daugiau negu...

Lustų rinka smigo žemyn: 400 mlrd. dolerių vertės pramonės klestėjimas eina į pabaigą (16)

Nuostoliai lustų gamintojų rinkoje praėjusią savaitę tęsiasi, ypač po to, kai JAV...

Dvejus metus nelaiminčios rinktinės vedlys posto palikti neskuba: ne laikas apie tai kalbėti specialiai DELFI iš Belgrado (33)

Pirmas Tautų lygos turnyras lietuviams prisvilo: C divizione 4 grupėje Lietuvos futbolo rinktinė...

Juozaičio pranašystė: jei taip toliau, po 20 m. nebebus lietuvių kalbos ir tautos (1699)

„Niekada taip nebuvo, kad lietuvis taip ėstų lietuvį. Po bet kurio straipsnio tokių keiksmų...

Monikai Šalčiūtei nenusisekė romanas su Donatu Motiejūnu: buvau apgauta, buvo daug melo (73)

Daugeliui vis dar yra paslaptis, kaip žmonės uždirba pinigus socialiniuose tinkluose dėdami savo...

Naujo „Mercedes-Benz G63 AMG“ testas: kam rūpi bekelė – kalbame apie įvaizdį už 180 tūkst. eurų (16)

Garsiausia „ Mercedes-Benz “ gamos ikona galima laikyti G klasę. 39-erius metus gaminamas...

Darbe – kaip namuose: kas turi užtikrinti gerą savijautą dirbant biure

Ekspertai vieningi: šiuolaikiniai darbdaviai, norintys pritraukti ir išlaikyti talentus savo...

Studentų gyvenimas tarpukariu: „karvė ar studijos?“, išradingi „versliukai“ ir noras maištauti (1)

Studentų gyvenimas visuomet buvo apaugęs mitais ir stereotipais. Nuo mamos kotletų, įdėtų į...

Su Nekrošiumi dirbusios aktorės vos tramdo ašaras: taip netikėta, taip staiga (43)

Antradienio rytą Lietuvą žaibiškai apskriejo liūdna žinia – mirė garsus teatro režisierius...