aA
Visi žinome, kad gyvenimas – tai nuolatiniai pokyčiai. Kartais jie atsiranda kaip perkūnas iš giedro dangaus ir tiesiog turime su jais susitaikyti, o kartais galime imti ir surizikuoti kažką keisti savo gyvenime patys. Suprantama – veikiant savarankiškai, tiek visa nauda, tiek ir liūdnos pasekmės, visa rizika tenka tik mums vieniems. Poros santykiuose puiku yra tai, kad atsakomybės našta gali būti padalinta pusiau, rašoma MindWaft portale.
© Shutterstock

Jei su kitu žmogumi kuriate santykius, vadinasi, jūsų priimti sprendimai paveiks ir antrą pusę. Todėl geriausiai prisiimti atsakomybę kartu – taip galėsite sustiprinti savo santykius. Kai išvien dirbate dėl konkretaus tikslo, jūsų ryšys auga. Santykių specialistai teigia, kad net pokalbis apie galimus santykių pokyčius jau stiprina poros ryšius.

Kaip dar galėtumėte juos sustiprinti?

1. Paįvairinkite intymų gyvenimą. Santykiuose su ilgalaikiu partneriu į jūsų intymų gyvenimą nejučia gali atslinkti nuobodulys. Pabandykite užsiimti aistros malonumais neįprastose vietose, pasidalinkite savo seksualinėmis fantazijomis su partneriu ir užkirskite kelią nuoboduliui.

2. Persikelkite gyventi į kitą vietą. Pakeiskite gyvenamą vietą taip, kad paramos galėtumėte tikėtis tik iš vienas kito. Tikrai suartėsite, kai turėsite dirbti ir kartu priimti svarbius sprendimus be draugų, tėvų ar kitų nuolat šalia esančių aplinkinių pagalbos.

3. Pasikonsultuokite su santykių specialistais. Nors gali būti baisu pripažinti, kad jums reikalinga pagalba, tačiau apsisprendę kreiptis į porų konsultantą parodote savo antrajai pusei, kad ją vertinate, norite išsaugoti santykius ir būti kartu.

4. Įsipareigokite. Ir tai tikrai nebūtinai reiškia, kad privalote susituokti. Įsipareigojimas kitam žmogui gali reikšti daugybę dalykų, viskas priklauso nuo pačių žmonių ir jų santykių. Nors įsipareigodami ir rizikuojate, tačiau nusprendę būti kartu vienas kitam parodote, jog ne tik tuo džiaugiatės, bet ir renkatės būtent vienas kitą.

5. Sukurkite šeimą. Tai tikrai didelis iššūkis. Vis dėlto, jei pasitikite savo partneriu, tuomet ir neaiškus rytojus kartu nebe atrodys toks jau baugus.

6. Nesutikite su partneriu. Kartais, itin stipriai savo antrąją pusę mylintys žmonės, vengia jai nepritarti, nes mano, kad šitaip rizikuotų sugriauti santykius. Vis dėlto negalite nutylėti jums iš tiesų rūpimų dalykų, jei tikrai norite kurti stiprius saitus, būtent su šiuo konkrečiu žmogumi. Labai svarbu pasakyti savo nuomonę, net jei ir rizikuojate sulaukti partnerio nepasitenkimo.

7. Imkitės naujo iššūkio kartu. Nesvarbu kokia veikla užsiimsite – galbūt abu pradėsite sveikai maitintis, išbandysite naują sporto rūšį ar varžysitės, kuris daugiau perskaitys knygų, svarbiausia, kad jūsų santykiams naudinga sveika konkurencija.

http://psichika.eu
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Popiežius prabilo Lietuvai skaudžia tema: nukrečia šiurpas vien ištarus žodį Sibiras dalyvauja per 90 tūkst. žmonių, nuolat pildoma (601)

Daugiau kaip 100 tūkst. tikinčiųjų sekmadienio rytą susirinko į Kauno Santakos parką dalyvauti...

27-erių vilnietė ryžosi išvaizdos pokyčiams: įvertinkite, kaip atrodo prieš ir po (41)

Vilnietė Aistė pasiryžo išvaizdos pokyčiams – atsidavė į stilisto, vizažisto ir kirpėjo...

Netikėta priežastis, kodėl Kaune popiežius dėvėjo žalius drabužius (2)

Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje viena svarbiausių ir džiaugsmingiausių dalių –...

Pamačiusi popiežių sutikusią mergaitę „Laisvės“ atlikėja Eurika Masytė feisbuke nerinko žodžių (15)

Nuo šeštadienio vyksta istorinė akimirka – į Lietuvą atvyko popiežius Pranciškus, kuris į...

Bene keisčiausiame mieste pasaulyje savaitgalis kainuoja tūkstančius (39)

Bemaž pusė tūkstančio už viešbučio kambarį, šimtai už įėjimą į pramogų parką, o jame...

Papildomos pensijos derlius – 3 atlyginimai per 5 metus (31)

Per pastaruosius penkerius metus beveik pusė dirbančiųjų sutaupė po tris vidutines mėnesio algas...

Telefonai kaista: skelbiama apie didžiulį emigrantų susidomėjimą grįžti į Lietuvą (828)

Teigiama, kad tarp Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančių lietuvių susidomėjimas grįžimu į...

Baltijos jūroje dingusių vyrų rasti nepavyko: paieška nutraukta išgelbėta mergina mirė ligoninėje (32)

Karinių jūrų pajėgų gelbėjimo ir koordinavimo centras sekmadienio rytą nutraukė dviejų...

Britanija piktinasi įžeidžiamu Tusko įrašu „Instagram“ apie May „Brexit“ planą (17)

Britų užsienio reikalų sekretorius Jeremy Huntas (Džeremis Hantas) šeštadienį apkaltino Europos...

Apie audringą Grafininos ir jos vyro gyvenimą prabilo kaimynai ir pažįstami: abejonių dėl jų turtų kėlė viena detalė (39)

Buvusi „Olialia“ mergaitė Sandra Grafinina yra iki šiol ieškoma policijos – vieni teigia,...