aA
Kas rodo, kad jums laikas skirtis? Jei galite rasti nors vieną iš žemiau išvardintų priežasčių, šie metai gali tapti gera priežastimi perkrauti vidiniame kompiuteryje savo asmeninio gyvenimo programą...
© Shutterstock nuotr.

Nusibodo kovoti

Daugelis prisipažįsta – jei ne jų pačių pastangos, ši pavargusi santuoka būtų iširusi daug anksčiau. Gaila, tačiau sunku paaiškinti, kad žaidimas į vienus vartus nieko nevertas, jis tik atima daugybę laiko ir jėgų. Gali būti, kad jau laikas nustoti atiduoti visas jėgas santykių, kurie be pastangų būtų niekam tikę, gerinimui? Sudarykite ambicingų ir atvirų ateities planų sąrašą būtent šiai akimirkai ir pagalvokite, ar nevertėtų skirti viso savo potencialo jų įgyvendinimui, o ne vyrui, kuriuo jūs vis mažiau ir mažiau domitės.

Niekas nesikeičia

Visi santykiai vienaip ar kitaip vieną kartą pasiekia aklavietę – jūs vis dar kartu, bet aplink niekas nesikeičia. Jei jūsų dar neapėmė apatija ir jūs nenustojote galvoti apie ateitį, reiškia, kad problemos susijusios su jūsų vyru – jis nenori žengti į priekį, trukdo jums. Galite rinktis: turėti vaikų, kraustytis, keisti darbą, kuris veda jį į depresiją, atsisakyti žalingų įpročių... Jis visiškai nieko nenori, be televizoriaus, sumuštinių, laisvo penktadienio vakaro ir savosios teisėtos lovos pusės. Ir jūs norite ir toliau gyventi kartu?

Jūs pykstatės dėl menkniekių

Jis nebeatleidžia jums dėl neskanios sriubos ir nevykusiai pastatytos mašinos, jūs – penkių minučių pavėlavimo ir negautos premijos. Kitais žodžiais, susižavėjimas dingo, turėtų pradėti veikti tarpusavio traukos dėsniai, tačiau jūsų kažkada romantiška buvusi sąjunga apsivertė aukštyn kojomis – jūs ir namuose, ir svečiuose abejingi vienas kitam. Užsidėti rožinius akinius ir patikėti, kad jis – būtent tas, apie kurį jūs ir svajojote, užduotis neįmanoma, jei jūs, žinoma, neužsiimate hipnoze. Nesvyruokite ir užsirašykite naują metų norą, su senais ir nereikalingais dalykais pasistenkite išsiskirti taikiai.

Jis jūsų nebejaudina

Dar prieš kokius šimtą metų moterys, kurioms buvo sakoma, kad jų vieta tarp virtuvės ir vaikiškos lovelės, nekreiptų dėmesio į šį požymį, neskaičiuotų, kiek orgazmų jos neteko, gyvendamos su šaltu ir abejingu vyru. Statistika rodo, kad vidutiniškai 80% rusų porų užsiima seksu vieną kartą per savaitę, o prancūzai – tris kartus. Jeigu jūs su savo partneriu mylitės dar rečiau, laikas kažką keisti.

...ir nebejuokina

Humoras – meilės santykių ir laimingos santuokos pagrindas, ypač šiais sunkiais laikais. Jei nesugebėsite pasijuokti iš sunkumų ir lengva širdimi juos pamiršti, vieną kartą jie jus tikrai prislėgs. Jeigu atidavėte ranką ir širdį linksmam ir besidžiaugiančiam gyvenimu vyrui, kuris mokėjo jus prajuokinti, o dabar su jumis nuobodus, negatyvus tipas, kalbantis žargonu, pamąstykite, ar vėl už tokio žmogaus tekėtumėte.

Sugautas – ir meluoja!

Vyrai, kurie meluoja, paprastai neatitinka anksčiau išvardintų punktų – jie nesiginčija dėl niekų, nepamiršta rodyti dėmesio, atlieka savo pareigą lovoje ir mėgsta pasakoti linksmas istorijas, tačiau nuspręsti, kas tiesa, o kas melas, tenka jums. Sugebėjimas atleisti – šventas dalykas, tačiau prieš susitaikydama pagalvokite, kiek dar įtartinų išsisukinėjimų ir melo jums teks klausytis, kiek kartų atleisti. Jeigu jau praradote pasitikėjimą vyru, to ištaisyti nebepavyks. Ar verta laukti ir kentėti dar metus?

Jis nesidžiaugia gyvenimu

,,Kokie niekai“,- pagalvos daugelis. Tačiau tai ne niekai. Gyvenimas jums duotas tik vienas, ir reikia jį nugyventi taip, kad būtų apie ką papasakoti anūkams. Galima be galo mylėti vyrą už jo žavų nieko neveikimą ir neryžtingumą, tačiau jeigu jis gadina jums nuotaiką, kai jūs grįžtate namo po treniruotės ar anglų kalbos kursų, nebemato nieko teigiamo gyvenime, meskite jį tuoj pat. Ir gyvenime surasite naują laimę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Prezidentiniai reitingai: atsakius į šiuos keturis klausimus galima eiti lažintis dėl rinkimų rezultato apklausa didžiausią sėkmę žada vienam kandidatui (499)

Lapkričio mėnesio prezidentiniuose reitinguose toliau savo pozicijas tvirtina jų lyderis Gitanas...

Pensijų reformai ruošiamas planas B (87)

Dar šių metų liepą Seimo parlamentinė opozicija kreipėsi į Konstitucinį Teismą (KT) dėl nuo...

Paaiškėjo viena iš trijų ministrų kandidatūrų (1)

Paaiškėjo viena iš trijų laisvų ministrų kandidatūrų. Premjeras Saulius Skvernelis pateikė...

Rusų žurnalistas gavo patvirtinimą iš Kremliaus: Paksas buvo susitikęs su Putinu (272)

Žinomas rusų žurnalistas Konstantinas Egertas gavo patvirtinimą iš Rusijos prezidento Vladimiro...

Ramūnas Bogdanas. Skvernelio krikštatėvis Paksas pas Putiną (61)

Kada „Tvarkos ir teisingumo“ partija suderėjo su tuomet dar neskilusiais socialdemokratais...

Visą naktį kelius valę kelininkai perspėjo vairuotojus – eismo sąlygos nepagerės pasitikrinkite maršrutą internete (93)

Sekmadienį prasidėjusi pūga sukėlė sunkumų visos Lietuvos vairuotojams. Tiesa, ne visiems. Kol...

Pirmadienis – paskutinė diena laiku sumokėti nekilnojamojo turto mokestį (2)

Pirmadienis - paskutinė diena laiku pateikti nekilnojamojo turto ( NT ), kuris savo verte viršija...

Vyriausybė kalba apie tris milijonus gyventojų, ekspertai gūžčioja pečiais (82)

Iki 2021-ųjų vyriausybė yra nusiteikusi stabilizuoti demografinę situaciją bei prognozuoja, kad...

Orai: gausesnis sniegas – tik trumpam (22)

Atkeliavusi sniego zona pirmadienio dieną iš Lietuvos po truputį trauksis. Keliai kai kur vis dar...

Kaip investuoti kaime, kad investicijos didėtų 2,5 karto (4)

Mindaugas Statulevičius , Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija vadovas, sudarė...