aA
Įsivaizduokite, kad naktiniame klube ar kavinėje pastebėjote neprarastai gražią merginą. Ji viliokiškai šypsosi, vis pasitaiso ant akių krentančius ilgus plaukus, o jos privalumus išryškinanti apranga byloja – ji tikrai žino, kad turi idealią figūrą... Jūs pakvietėte ją į pasimatymą ir ji sutiko. Tačiau tai tik pusė darbo.
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių DarniPora.lt svetainė pataria, kaip elgtis per pirmą pasimatymą, kad ji įsitikintų – jūs jos svajonių vyras...

1. Būkite kantrus. Atminkite, kad kantrybė – dorybė. Jei ji vėluoja 15, o gal net 20 minučių, tikriausiai tiesiog nori parodyti, kad jai šis pasimatymas nelabai svarbus, o ji nėra lengvai prieinama. Tačiau jei nebūtų svarbus, ar jai rūpėtų, ką apie ją galvojate? Tikrai ne. Tad būkite kantrus ir pasitikite ją su šypsena, net jei tas 20 minučių teko laukti lietuje.

2. Nesistenkite pasirodyti „kietuolis“. Nieko nėra kvailiau nei vaikinas, kuris stengiasi atrodyti „kietas“. Pavyzdžiui, daug giriasi(kad ir savo didžiule alga) ar susikivirčija su padavėja, kad įrodytų savo tiesą. Patikėkite, graži moteris sulaukia daug vyrų dėmesio ir daugelis jų stengiasi atrodyti „kieti“, tačiau kažkodėl ji vis dar vieniša. Būkite nuoširdus, paprastas ir tikrai ją sužavėsite!

3. Neskubėkite kalbėti apie rimtus santykius. Nuėjote į vieną pasimatymą ir jau sakote, kad norėtumėte su ja užmegzti ilgalaikius santykius? Kur taip skubate? Palaukite antro, o gal net trečio pasimatymo. Per tą laiką geriau vienas kitą pažinsite, o tuomet jau galėsite kalbėti ir apie jausmus vienas kitam. Per daug skubėdamas rizikuojate ją atstumti.

4. Pasirūpinkite higiena. Savaime suprantama, kad eidamas į pasimatymą turite pasirūpinti savo išvaizda. Deja, kartais vaikinai nepamiršta apsirengti gražiausius savo marškinius ir pasikvėpinti, tačiau pamiršta tai, kas svarbiausia – higiena. Patikėkite, nėra nieko blogiau nei blogas burnos kvapas, todėl prieš išeidamas iš namų užtrukite vonios kambaryje tiek, kiek reikia.

5. Nesielkite su ja kaip su deive. Nemanykite, kad visos gražios moterys yra labai jautrios ir jei vyras nori su ja susitikinėti, turi elgtis kaip su nacionaline vertybe. Priešingai – vyrai, kurie su viskuo sutinka ir bijo ne tokį žodelį leptelti, kad ji nesupyktų, dažnai joms yra paprasčiausiai per daug nuobodūs. Taigi nebijokite pasakyti, ką galvojate, jei ji klausia jūsų nuomonės ir jos suknelė jums atrodo ne tobula. Moterys vertina nuoširdumą.

6. Per pirmą pasimatymą pakvieskite ją išbandyti tai, ką pats mėgstate veikti. Žinoma, kad jei norite sužavėti gražią moterį, privalote atskleisti jai geriausias savo savybes. Tačiau pagyrūnų niekas nemėgsta, tad ne visada paprasta tai padaryti. Jei turite kokį nors pomėgį, pakvieskite ją kartu juo pasimėgauti. Pavyzdžiui, pakvieskite pažaisti golfą ar pasivažinėti dviračiais. Tuomet ji turės progą pati pamatyti, koks puikus žaidėjas esate ar koks sportiškas atrodote mindamas dviračio pedalus. Net žvejyba yra kur kas geriau nei sėdėjimas kavinėje. Kodėl? Ogi todėl, kad kažką veikti drauge net su mažai pažįstamu žmogumi visuomet įdomiau nei kovoti su nejaukia tyla. Na, o jei rasite bendrą kalbą, bet kada galėsite pakviesti romantiškos vakarienės.

7. Naudokite svarbiausius flirto elementus. Pavyzdžiui, žiūrėkite jai į akis ir kuo dažniau kreipkitės į ją vardu. Svarbu, kad akių kontaktas būtų kuo ilgesnis. Taip pat nepamirškite komplimentų. Tačiau stenkitės pagirti ją, o ne daiktus. Pavyzdžiui, „Tu gražiai šypsaisi“ visada yra geresnis komplimentas nei „Kokie gražūs tavo auskarai“. Jei vis dėlto norite pagirti ir jos garderobą, nepamirškite pridėti: „Tu turi puikų skonį“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Gyvai / Seime – paskutinis sprendimas dėl kitų metų biudžeto (188)

Antradienį Seimo nariai turėtų priimti 2019 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų...

Nesuskubus pateikti prašymų, gali pražūti Vaiko pinigai patikslinta (42)

Prašymus Vaiko pinigams gauti tėvai gali teikti bet kada, tačiau jie grąžinami ne daugiau kaip...

Fantastiškas finišas: Danas Rapšys – pasaulio čempionas finalo vaizdo įrašas (48)

Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo trumpame baseine (25 m) pirmąjį medalį – auksinį –...

Premjeras dėl galimos įtakos konservatoriams kreipėsi į specialiąsias tarnybas papildyta Landsbergio ir VSD komentarais  (1446)

Premjeras Saulius Skvernelis neatsiima savo žodžių, kad konservatoriams galimai įtaką galėjo...

Beata Nicholson: aš stora ir laiminga, dėvėdama „maišus“ apie konfliktą aštriai pasisakė ir Drukteinis (210)

Pirmadienio būta išties audringo – į dizainerių Juozo Statkevičiaus ir Julijos Janus rietenas...

Skelbia dar negirdėtų detalių apie Putino KGB praeitį (154)

Vokietijos dienraštis „Bild“ antradienį paskelbė, kad „Stasi“ archyvuose buvo rasta šios...

Marijus Mikutavičius prabilo apie savo sūnų: dabar jis yra savo egoizmo viršūnėje ir tuo mėgaujasi (13)

Paklaustas apie savo vaikystės Kalėdas, Marijonas Mikutavičius (47) papasakoja ilgą ir labai...

Tarp Britų mados apdovanojimuose pasirodžiusių žvaigždžių – ir gražuolė Asta Valentaitė

Gruodžio 10 d. Londono Karališkosios Alberto salėje kartu su mados pasaulio atstovais ir pramogų...

Specialistė: kaip suprasti, kad laikas keisti kosmetikos priemonę (1)

Kosmetologės sutaria, kad mūsų šalies moterys vis labiau mėgsta rūpintis savo veido oda ir tai...

Miškininkai įspėjo ketinančius nusižengti: pasakė, kas laukia, jei nusikirsite Kalėdų eglutę (38)

Artėjant Kalėdoms žmonės jau pradeda dairytis eglučių. GRYNAS.lt nusprendė paklausti...