Kokios yra daromos didžiausios Lietuvos vyrų klaidos siekant suvilioti moterį, pateikia knygos „Suviliok moterį“ autorius Eidminas Zaksas.
© Shutterstock nuotr.

1. Delsia. Nesvarbu kur vyras mėgina užkalbinti moterį: gatvėje, klube ar bet kur kitur, kuo ilgiau yra delsiama, tuo labiau pasineriama į neigiamą būseną – galvoje sukuriama dešimtys nesėkmingų užkalbinimo scenarijų, netenkama pasitikėjimo savimi, prarandama energija ir galbūt net pati moteris pastebi, kad vyras nesiryžta, todėl jis jos akyse tampa mažiau patrauklus. Absoliuti dauguma pasaulio viliojimo meistrų vadovaujasi viena labai svarbia užkalbinimo taisykle. Tai trijų sekundžių taisyklė: kai pamatai patinkančią moterį, per kitas tris sekundes turi pradėti su ja bendrauti.

2. Nemoka bendrauti. Daugybė vyrų bendraudami su moterimis kažkodėl elgiasi taip lyg atsakinėtų į mokyklos kontrolinio testo klausimus. Jie mano, kad turi pateikti kuo daugiau teisingų atsakymų. Jei nori patikti moteriai, turi nustoti ieškoti teisingų atsakymų ir bendrauti loginėmis temomis. Moteriai paliksi įspūdį tik tuomet, kai sužadinsi jos emocijas. Taigi erzink, prajuokink, paliesk, neatsakyk į jos klausimus, žaismingai pasišaipyk, patempk už plaukų ir visaip kitaip mėgink padaryti, kad ji ne mąstytų, o jaustų.

3. Absurdiškai prašo telefono numerio. Dalį Lietuvos vyrų yra apėmusi masinė epidemija – mėgindami gauti merginos telefono numerį, jie sako: „Gal numeriuką?“ Tai pats tragiškiausias būdas prašyti telefono numerio. Jis gali suveikti tik su beviltiškomis moterimis. Telefono numerio turi prašyti taip lyg tai būtų „no big deal“, turi elgtis taip lyg užrašyti numerį būtų tas pats, kas pasakyti savo vardą. Taigi, kai ateina tinkamas momentas, vyras turėtų įvesti „86“, drąsiai paduoti telefoną ir užtikrintai pasakyti: „Užrašyk savo numerį ir galbūt kada išgersim arbatos.“

4. Per pirmą pasimatymą eina į kiną arba kavinę. Pirmo pasimatymo metu reikia koncentruotis į traukos kūrimą. Kitaip sakant, reikia daug juoko, žaismingumo, prisilietimų ir nerūpestingo bendravimo. Kaip vyras visa tai ketina pasiekti su mergina sėdėdamas kino salėje? Galbūt mergina pajaus potraukį Bradui Pitui, bet tik ne šalia sėdinčiam Petrui. Kavinė pirmo pasimatymo metu taip pat nėra tinkamiausias pasirinkimas, nes dažniausiai teks sėdėti vienas priešais kitą, o tai sukuria priešiškumo ir konkurencijos pojūtį bei sunaikina galimybes liestis. Puiki idėja pirmam pasimatymui – pasivaikščiojimas. Besikeičiančios miesto vietos suteiks galimybę bendrauti įvairiomis temomis, be to, kai kūnas juda, įgaunama energijos ir bendrauti sekasi kur kas geriau. Jei už lango žiema, gera idėja yra pažaisti biliardą – bus galimybių žaismingai sukčiauti, prisiliesti ir pan., o po to galima prisėsti kavinėje ir pradėti koncentruotis į komforto kūrimą, tai yra: aptarinėti „gilesnius“ reikalus.

5. Mėgina įtikti. Daugybė vyrų mano, kad ne jie renkasi, o juos renkasi. Jie nė nemėgina išsiaiškinti ar mergina turi tas savybes, kurių jie ieško, o tik bando parodyti, kad turi viską, ko tai merginai gali prireikti. Northvesterno (JAV) universitete 2001 m. psichologų atlikti tyrimai parodė, kad išrankūs žmonės yra patrauklesni nei neišrankūs. Bet vyrai dažnai moterims perteikia: „Tu esi simpatiška ir man to užtenka. Pasakyk ką galėčiau padaryti, kad tau patikčiau ir aš tai padarysiu. Vidurnaktį atvažiuosiu, iškelsiu katę iš medžio ir padėkosiu, kad leidai tai padaryti.“ Moteris niekada nejaus traukos tokiam, kuris jaučiasi už ją menkesnis. Jei nori suvilioti moterį, turi jai parodyti, jog ne kiekviena turi šansų tave laimėti. Taigi pasimatymo metu užduok klausimus (subtiliai, nepaversdamas pasimatymo interviu dėl darbo) ir išsiaiškink ar ta mergina turi 101 savybę, kurių tu ieškai.

6. Nemoka moters priversti jaustis saugiai. Ko moteriai labiausiai reikia iš vyro? Saugumo. Į šią sąvoką įeina ir emocinis ir finansinis saugumas, bet pirmojo pasimatymo metu svarbiausia – fizinis saugumas. Jeigu moteris pajaučia, kad vyras nėra linkęs jos fiziškai saugoti, ji praranda susidomėjimą juo. Todėl, kai mergina eina pro duris, paliesk jos nugarą ir apsaugok nuo „gręsiančio“ pavojaus užkliūti, jei einate gatve ir priešais stovi girtuoklių minia ar atbėga koks Jorkšyro terjeras, pavesk moterį į tą pusę, kad su pavojumi petys į petį susidurtum tu, o ne ji, jeigu esate naktiniame klube ir reikia prasibrauti pro minią, nemanyk, kad praleidęs ją į priekį, pasielgsi džentelmeniškai, pirmas braukis į priekį ir atlaisvink kelią. Tokie maži poelgiai yra itin svarbūs ir gali nulemti pasimatymo pabaigą.

7. Nemoka elgtis lovoje. Kai vyrai pamėgina numauti merginos kelnaites ir išgirsta žodį „NE“, jie dažniausiai daro viską, ko daryti nereikėtų – išlieka atkaklūs ir toliau mėgina moterį kaitinti, nuliūsta arba supyksta. Sakydama „ne“, mergina tiesiog nenori pasirodyti lengvai prieinama ir tikrina vyrą, ar jam svarbus tik seksas ar ir ji pati. Visi prieš tai išvardinti būdai mėginant pasiekti finišo tiesiąją, moteriai signalizuoja, kad jam niekas kitas nerūpi, tik seksas. Taip elgdamasis vyras tik dar labiau tolsta nuo mylėjimosi. Išeitis yra gana paprasta: jei išgirdai „ne“ – trumpam atvėsk. Parodyk, kad tau gera su mergina, nesvarbu, jūs mylitės ar ne. Po kelių minučių bandyk vėl. Daugiausia ko gali prireikti, tai trijų atvėsimų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

V. Putino Rusija. Naujas Rusijos planas Ukrainoje - tik dūmų uždanga virš tikrųjų tikslų (13)

Rugsėjo pradžioje spaudos konferencijos metu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė ,...

Įvardijo jautriausias Gedimino kalno vietas: taip palikti per žiemą negalima

Lankytojams užvertas Gedimino kalnas virto viena didele statybų aikštele. Ant jo zuja darbininkai...

Gyvai / FIBA pasaulio čempionato atranka: Kosovas – Lietuva (93)

Lietuvos krepšinio rinktinė 2019-ų metų FIBA pasaulio čempionato atranką pradeda nuo...

Gydytoja paaiškino, kodėl net ir norėdama negali pacientui skirti tai, ko jis vertas (78)

Gydytojai norėtų nuolatos atsinaujinti savo žinias ir kelti kvalifikaciją, tačiau iš savo...

Netikėti istoriniai faktai, kurių nerasite istorijos vadovėliuose (3)

Ne viskas, ką išsiaiškino istorikai, atsispindi istorijos vadovėliuose.

Prasidėję išpardavimai įkvėpė: atskleidė gudrybę, kaip išleisti mažiau (112)

Penktadienį prasidėjus nuolaidų akcijai „ Jamam “, pirkėjai suplūdo į parduotuves, norėdami...

Monique surengė koncertą netradicinėje erdvėje: gerbėjai šėlo muziejuje (3)

Penktadienio vakarą atlikėja Monika Pundziūtė-Monique surengė debiutinio albumo „Sun&Moon”...

Šventojo su vaiku statula sukėlė įvairių minčių: nusprendė uždengti (10)

Viena katalikiška mokykla Australijoje priėmė sprendimą uždengti statulą, vaizduojančią...

Radiniai pabėgusio Šiaurės Korėjos kario kūne atskleidė siaubingą šios šalies padėtį (74)

Neseniai paskelbti iš Šiaurės Korėjos pabėgusio kario medicininės patikros rezultatai perša...

„Juodasis penktadienis“ visu gražumu – pirkėjai laužėsi į parduotuvę (27)

„Juodasis penktadienis“, dar geriau žinomas kaip išpardavimų penktadienis, kuomet visos...