Ar kada nors girdėjote posakį, kad „blogi berniukai“ yra kaip nesveikas maistas – atrodo puikiai, kelias akimirkas suteikia daug malonumo, tačiau vėliau būna negera?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo pradėti ieškoti rimtų santykių ir pateikia 6 priežastis, kodėl susitikinėti su „blogais berniukais“ yra tas pats, kas valgyti nesveiką maistą.

1. Nesveikas maistas atrodo puikiai. Tikriausiai sutiksite, kad nesveikas maistas atrodo labai skanus ir įvairiausios reklamos gundo jo paragauti. Tikriausiai sutiksite ir su tuo, kad „blogi berniukai“ dažniausiai gali pasigirti puikia išvaizda ir primena seksualiu kūnu galinčius pasigirti modelius iš garsių reklamų. Sutikus tokį vyra nėra lengva atsispirti ir kartais imate manyt: „Man jo reikia dabar, o kas bus vėliau – nesvarbu“. Tačiau jei svajojate apie ilgalaikius darnius santykius, reikėtų nustoti rinktis antrąją pusę pagal išvaizdą.

2. Prie tokio maisto nesunku priprasti! Viena iš priežasčių, kodėl daugeliui patinka nesveikas maistas, yra ta, kad jame paprastai yra daug druskos ir cukraus, todėl jis yra skanus. Tokio maisto norisi vėl ir vėl, nes valgant skanų maistą paprastai jaučiamės gerai. Kitaip tariant, prie tokio maisto priprantama. Tačiau juk visi žino, kad per didelis kiekis druskos ir cukraus kenkia sveikatai. Panašiai ir su vyrais, kurie sukelia emocijų bangą, jaudulį, kurį kartais taip norisi patirti bet kokia kaina, nors giliai viduje ir žinote, kad nieko gero iš šių santykių nebus.

3. Jo suvalgiusi jaučiate kaltę. Po gerų pietų greito maisto restorane tikriausiai bent akimirkai susimąstote: „Ir ką aš padariau, kiek dabar reikės sportuoti, kol sudeginsiu šį milžinišką kiekį kalorijų...“ Prieš apsilankydama greito maisto restorane greičiausiai žinojote, kad būtent taip pagalvosite iš jo išėjusi, ir vis tiek ten nuėjote. Tikriausiai kaltę jaučiate ir tuomet, jei susitikinėjate su vyrais, kurie nė negalvoja apie rimtus santykius. Iš anksto žinote, kuo tokie santykiai pasibaigs, tačiau vis tiek juos pradedate, o vėliau dėl to save kaltinate. Užuot kaltinusi save, pagalvokite, kodėl nuolat siekiate santykių su tais, su kuriais nėra jokių šansų užmegzti ilgalaikius santykius. Radus priežastis bus lengviau ką nors pakeisti savo gyvenime.

4. Jaučiatės blogai. Yra tikimybė, kad po vakarienės greito maisto restorane jausitės prastai. Juk nutuokiate, kad kelis litus kainuojantis mėsainis vargu ar gali būti pagamintas iš aukščiausios rūšies maisto produktų. Nutrūkus santykiams su „blogu berniuku“ dažniausiai taip pat jaučiatės nekaip: jums liūdna, esate prislėgta ir nusivylusi. Ko gero, vienintelis būdas atsikratyti šių neigiamų emocijų yra pradėti susitikinėti su tais vyrais, kurie taip pat norėtų kurti rimtus santykius.

5. Tai – bloga investicija. Juk žinote, kad investicija į nesveiką maistą jums atnešt tik sveikatos problemas. Į santykius su vyru, kuris nė negalvoja apie rimtus santykius, taip pat neverta investuoti savo laiko ir pastangų. Verčiau skirkite daugiau dėmesio santykiams su draugais, šeima ir mėgaukitės gyvenimu. Pamirškite „blogus berniukus“ ir pradėkite ieškoti tokio vyro, kuris jums suteiktų viską, apie ką svajojote.

6. Pasitikėkite savimi! Tikriausiai sutiksite, kad kartais skanus, tik, deja, ne visada sveikas maistas tampa būdu pakelti nuotaiką. Tačiau juk tai pats lengviausias būdas, ar ne? Galbūt verčiau pasirinkite būti stiprios, nepriklausomos, drąsios ir pasitikinčios savimi, ir gal tuomet nereikės kelti nuotaikos sau kenksmingais būdais. Juk jei pakankamai save mylėsite, jūsų gyvenime vis mažiau vietos liks maistui, kuris kenkia jūsų organizmui, ir vyrams, kurie jums suteikia tik skausmą ir nusivylimą. Juk esate verta to, kas geriausia!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Tyrimas patvirtino: atotrūkis nuo Estijos jau nebejuokingas (2)

Pagal ekonomikos augimą Lietuvą jau lenkia ne tik Estija , bet ir Latvija . Be to, nors visų...

Skubiai pakeista egzamino tvarka sukėlė tikrą šoką: to nėra buvę nė vienoje šalyje (179)

Naujausi ministerijos potvarkiai privertė ne juokais sunerimti specialistus – jie tikina, kad tokio...

Ruoškitės: už elektrą mokėsime naują mokestį kainodara sulaukė kritikos (775)

Trečiadienį bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ („Eso“) pranešė, kokius naujus...

Vilma Danauskienė. Po to, ką padarėte vakar, – atsistatydinkite, ministre (543)

Iki antradienio popietės buvau pasirengusi stoti už ministrą Verygą visu savo nemenku stotu, ir...

„McDonald's” didina apsukas Lietuvoje (8)

„ McDonald's ” investavo milijoną eurų bei atidarė naują restoraną Kaune. Dabar iš viso...

Nubrėžė raudoną liniją dėl receptinių ir nereceptinių vaistų kodėl Lenkijoje receptinį vaistą gauti lengviau (81)

Trečiadienį Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos ( VVKT ) posėdžių salėje surengtoje...

Skelbiama apie aptiktą Argentinos povandeninį laivą atnaujinta 13.00 (18)

Dingusio Argentinos povandeninio laivo paieškose – kritinis laikas, mat oro belikę tik vienai...

Ties įvažiavimu į Gariūnų turgų susidūrė sunkvežimiai, kaltininkas - girtas didžiulė spūstis (23)

Trečiadienį, 11.36 val., sostinės policijai pranešta, kad Vilniuje, Gariūnų g., ties pagrindiniu...

Ugnikalnio išsiveržimą Balyje stebintys lietuviai: vietiniai jaudinasi ne dėl gyvybių (3)

Indonezijos kurortinėje Balio saloje šiąnakt išsiveržė Agungo ugnikalnis , rašo Australijos...

Sėkmingą tarptautinį verslą įkūręs lietuvis sustoti neketina – ieško darbščių tautiečių (3)

Vokietijoje gyvenantis kaunietis Deividas Trainavičius – sėkmingai veikiančios įmonės „Detra...