Ilgalaikiai santykiai yra neatsiejami nuo dalijimosi gyvenimais. Kai partneriai turi per mažai bendro, jaučiatės nutolę vienas nuo kito. Ir priešingai – jei negalite praleisti nė akimirkos atskirai, greičiausiai bent vienam iš jūsų vieną dieną tokie santykiai apkars. Taigi kaip rasti ribą, kad jūsų ryšys visada būtų harmoningas?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia keletą dalykų, kuriuos patariama dalintis su antrąja puse ir kuriuos verčiau pasilikti tik sau.

Dalinkitės draugais, bet ne geriausiu draugu ar drauge. Iš pradžių abu galite jaustis nejaukiai, kai surengsite bendrą susitikimą su jūsų ir antrosios pusės draugais. Tačiau vėliau įsitikinsite, kad tokie bendri susitikimai yra visai smagūs, kuriuose jūs abu galite pabendrauti su seniai matytais draugais ir susidraugauti su mylimojo ar mylimosios draugais. Be to, jūsų draugai neabejotinai padės atsiskleisti vienas kito gerosioms savybėms, tad apie partnerį sužinosite teigiamų dalykų, apie kuriuos galbūt nė nenutuokėte.

Tačiau nesistenkite, kad jūsų geriausias draugas ar draugė taptų ir jūsų antrosios pusės geriausiu draugu ar drauge. To visai nereikia, kad jūsų santykiai būtų puikūs. Dalintis geriausiu draugu ar drauge yra ganėtinai sudėtinga. Juk kas, jei ne jis ar ji, jus paguos ir palaikys, kai susipyksite su mylimuoju ar mylimąja ir norėsite kam nors išsipasakoti.

Higienos priemonėmis, bet ne brangia kosmetika. Na, tikriausiai daugeliui vaikinų bent kartą gyvenime teko pasinaudoti gyvenimo draugės šampūnu ar kremu nuo saulės. Tiesą sakant, toks dalinimasis yra ne tik žavingas, bet ir naudingas. Tačiau ar tikrai jus žavi mintis, kad jis jūsų kremu paakiams, už kurį paklojote gal net kelis šimtus litų, drėkina rankas ar kojų nuospaudas?

Pomėgiais, bet ne kiekviena laisva akimirka. Jei nuolat kartu pasyviai leidžiate laiką, galite imti jausti nepasitenkinimą ir sąstingį santykiuose. Pavyzdžiui, viskas, ką kartu darote, yra susiję tik su kasdieniniais darbais: žiūrite televizorių, miegate ar vakarieniaujate namuose. Yra daug būdų sukurti daugiau progų ką nors kartu nuveikti. Puiku, jei pora gali rasti bendrų pomėgių. Pavyzdžiui, žaisti tenisą, lankyti šokius, piešti ir panašiai.

Nepaisant to, nereikėtų norėti kiekvieną laisvą akimirką praleisti kartu su savo antrąja puse. Turi būti laikas, skirtas jums abiem, tačiau taip pat turi būti laikas, skirtas kiekvienam iš jūsų atskirai. Ką tuo metu veiksite, jūsų reikalas. Pavyzdžiui, susitiksite su draugais, eisite apsipirkti, o gal tiesiog pasivaikščiosite parke.

Aksesuarais, bet ne stiliumi. Akiniai nuo saulės ar vaikino marškiniai, kuriuos radote vieną tingų šeštadienio rytą numestus prie lovos ir apsivilkote eidama iki vonios – kartais dalintis kai kuriais garderobo elementais gali būti smagu ir seksualu. Tačiau nepamirškite, kad judu esate du atskiri žmonės, turintys savitą stilių. Todėl nesistenkite rinktis to pačio stiliaus drabužius, nes perlenkę lazdą galite atrodyti juokingai.

Svajonėmis, bet ne kasdieniniais tikslais. Santykių ekspertai tikina, kad pora turi reguliariai kalbėtis apie asmenines svajones ir skatinti vienas kitą jas įgyvendinti, jei nori, kad jų santykiai būtų tvirti. Net jei jūsų svajonė skamba šiek tiek beprotiškai, nebijokite ja pasidalinti su mylimu žmogumi. Tvirtiems santykiams svarbu ir tai, kad jūsų didieji gyvenimo tikslai sutaptų. Pavyzdžiui, jūs abu svajojate pasistatyti namą ir turėti keturis vaikus. Tačiau mažieji tikslai nebūtinai turi būti tokie patys. Pavyzdžiui, jūs norite numesti svorio ir todėl užsirašėte į aerobikos treniruotes, net jei jūsų partneris nekenčia sporto ir nė neketina peržengti sporto klubo slenksčio.

Entuziazmu, bet ne bloga nuotaika. Niekada nepraleiskite progos pasidalinti geras nuotaika ir džiaugsmu su savo antrąja puse. Tegul jūsų santykiai jums abiem asocijuojasi tik su laime! Visada palaikykite savo partnerio entuziazmą! Tačiau niekada nesidalinkite su mylimuoju ar mylimąja bloga nuotaika. Stenkitės vadovautis taisykle „bloga diena tik vienam“. Kitaip tariant, tik vienas iš judviejų tą pačią dieną gali neturėti nuotaikos ar liūdėti. Žinoma, tai nėra visada įmanoma, juk kartais nesisekti gali jums abiem. Tačiau mėginimas laikytis šios taisyklės paskatins atsikratyti liūdesio ir suprasti, kad visgi turite dėl ko džiaugtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Skvernelio pažadas: kada ir kiek didės gydytojų atlyginimai pildoma (61)

Premjeras Saulius Skvernelis po susitikimo su Lietuvos medikų sąjūdžio atstovais patikino, kad...

Pasiūlė išeitį regionams: už 6 valandas gauna 30 eurų (31)

Netylant debatams apie dviejų greičių Lietuvas, vienas iš būdų regionuose sukurti daugiau darbo...

R.I.T.A. Kur tūkstančiais byra valstybės pinigai: vien už ryšio su savimi atkūrimą – 36 tūkst. eurų (110)

Valdininkai įvairiems mokymams ir viešinimui leidžia tūkstančius eurų. Socialinės apsaugos ir...

Iš eksperto lūpų – šiurpą keliantis pasakojimas: į burną įgrūdo bulvę, nes auka priešinosi (3)

Garbaus amžiaus kaimynės tyčiniu nužudymu, siekiant paslėpti kitą nusikaltimą –...

Prašo šimtmečio simbolikos nenaudoti ant tualetinio popieriaus pakuočių (47)

Seimo nariai kreipiasi į verslo bendruomenę su prašymu nenaudoti šimtmečio simbolikos ant...

Iš Vilniaus – naujas tiesioginis skrydis į Rytus (4)

Didžiausia Vidurio Azijos šalis Kazachstanas jau nuo 2018 metų pavasario bus pasiekiama ir...

Sumaištis Luhanske – centrą užėmė ginkluoti žmonės be skiriamųjų ženklų atnaujinta 15.16 (386)

Okupuoto Ukrainos miesto Luhansko centre nežinomi ginkluoti žmonės apsupo taip vadinamosios...

Gydytojai siūlo kompromisą visuomenei: mainais į didesnį finansavimą įsipareigos neimti kyšių (284)

Antradienį Lietuvos medikų sąjūdžio atstovai atėjo tartis su premjerui Sauliumi Skverneliu dėl...

Žmonių grupė, kuriai labiausiai trūksta geležies

Australų gastroenterologas, daktaras Jonathanas Bromley neseniai paskelbė straipsnį, kuriame...

„The Voice“ teisėjus apmauti pabandžiusi Rita Ora liko be žado

Pasaulinė garsenybė Rita Ora nusprendė pajuokauti su Vokietijoje vykstančio TV projekto „The...