aA
Didžiausia daugumos santykių problema yra nesusipratimai. Kartais juos išspręsti labai paprasta – mes tiesiog nežinote, kas tiksliai nutiko. Gali būti, kad ji paprasčiausiai nesijaučia mylima. Kai kažką mylite, labai nesunkiai tai suvokiate kaip savaime suprantamą dalyką.
© Shutterstock nuotr.

Tačiau meilė nėra kažkas lengvai suvokiamo. Tai vienas svarbiausių dalykų gyvenime, nes su ja susiję visi kiti aspektai, rašo lifehack.org.

Tad kaip jūs rodote meilę? Ne kiekvienam tai gaunasi labai paprastai. Branginti žmogų galime labai įvairiais būdais. Štai penkios dešimtys patarimų, kaip parodyti, kad ją mylite!

1. Kalbėkite pagarbiai. Neverskite jos jaustis taip, lyg ji būtų mažiau svarbi.

2. Išklausykite jos. Ne vien žodžių, kuriuos ji ištaria, bet ir jausmų, kuriuos ji bando išreikšti.

3. Sakykite jai komplimentus. Stenkitės nesakyti abstrakčių frazių, tegul komplimentai bus konkretūs, tada ji žinos, kad tikrai tai turite omenyje.

4. Stenkitės rodyti susidomėjimą dalykais, kurie jai patinka. Jai patinka sukiotis virtuvėje? Padėkite jai! Jai patinka sportuoti? Sportuokite kartu su ja! Ji domisi menu? Eikite kartu su ja į parodas!

5. Prieš priimdami sprendimą, atsižvelkite į jos nuomonę. Paklauskite jos, ką ji mano, ir sąžiningai atsižvelkite į tai.

6. Būkite atlaidūs. Nėra geresnio būdo mylėti ką nors, nei nuoširdžiai tam žmogui atleisti ir pamiršti tai. Pagiežos ir nuoskaudų laikymas santykių nepagerins.

7. Suplanuokite nedidelę kelionę. Nusivežkite ją kažkur, kur galite kartu praleisti kokybiškai laiką.

8. Kartu kurkite planus. Jeigu vienas iš kito žinosite, ko abu siekiate, bus lengviau vienam kitą paremti. Be to, bendri tikslai dar labiau suartina.

9. Pripažinkite savo klaidas. Atvirumas ir sąžiningumas, nebijojimas parodyti, kad jūs taip pat nesate tobulas, vers ją jaustis artimesne jums.

10. Palaikykite ją. Jeigu atsiduriate situacijoje, kai tenka pasirinkti tarp savo žmonos ir kitų, rinkitės žmoną. Ypač, jeigu situacija susijusi su jūsų šeima. Ji ir taip jaučiasi jus iš kitų tarsi atėmusi, todėl jai būtina jausti, kad jūs prieš ją nieko neturite.

11. Padarykite jai nedidelį masažą, pavyzdžiui, nugaros. Ir kam gi nepatinka tokio pobūdžio dėmesys?

12. Jeigu ji jaučiasi negerai, net jeigu tai tėra galvos skausmas, stenkitės padėti jai, kuo tik galite. Ji jumis visais rūpinasi visą laiką, tad parodykite jai, kad ir jums malonu ja rūpintis.

13. Kai ji paprašo kažkokios pagalbos, nereaguokite su suirzimu. Parodykite jai, kad jums nesunku ištiesti jai ranką. Jai taip pat nekelia pasimėgavimo viskas, ką jai tenka daryti, tačiau kažkam reikia tai padaryti.

14. Kai diskutuojate rimtais klausimais, nesišaipykite. Ramiai išklausykite ir kalbėkite.

15. Kai kalbatės, žiūrėkite jai į akis. Parodykite jai, kad jūs klausotės. Nesiblaškykite.

16. Kaip įmanoma daugiau laiko praleiskite kartu su ja. Ji nori jaustis jums svarbiausiu žmogumi pasaulyje. Kartu leisti laiką yra svarbiausias dalykas, kurį darote su jūsų gyvenime svarbiausiu žmogumi.

17. Stenkitės gerai atrodyti. Sportuokite, nusiskuskite, prauskitės po dušu ir naudokite dezodorantą. Kad ir kas didina jūsų patrauklumą jos akyse, darykite tai.

18. Padėkite jai namuose, be ypatingo jos pripažinimo! Neturėtumėte girtis padaręs kažką, ką ji daro kiekvieną dieną.

19. Būkite palaikantis. Jeigu ji rodo, kad ji nori užsiimti kažkuo, kas jai daug reiškia, palaikykite ją. Jeigu ji nori tapti rašytoja, palaikykite ją ir galbūt ji vieną dieną rašys.

20. Jeigu ji prisipažįsta, kad kažkas kelia jai nerimą, neignoruokite to. Pasikalbėkite apie tai. Nedideli rūpesčiai, kurie yra jos galvoje, vieną dieną gali išaugti į dideles problemas, kurias bus sunku išspręsti.

21. Dirbkite su savimi. Bėgant laikui viskas keičiasi. Kai ji pamini kažkokį poelgį, kuris jai nepatinka, parodykite jai, kad bandote save patobulinti.

22. Nustebinkite ją. Parašykite jai meilų raštelį ar laišką. Parneškite namo gėlių. Nupirkite jai papuošalą, apie kurį ji svajojo. Ją pradžiugins visos smulkmenos. Siurprizai palaikys jūsų santykių gyvybingumą.

23. Jeigu nusprendėte atsipalaiduoti, sukurkite jai jaukią aplinką. Pavyzdžiui, jeigu žiūrite televizorių, atsisėskite arti ir apkabinkite ją arba laikykite jos ranką.

24. Leiskite jai suprasti, kad kai nebūnate kartu, vis tiek galvojate apie ją. Parašykite jai žinutę ar paskambinkite.

25. Būkite iniciatyvus. Jeigu ji pastebės, kad visada stengiatės padaryti tai, ką galite geriausio, ji už visa tai jus labai gerbs.

26. Rodykite dėmesį viešumoje. Laikykite jos ranką, pakštelėkite jai į skruostą, apkabinkite ją. Nesigėdykite ir nesibaiminkite parodyti jai savo meilės, netgi kai tai mato aplinkiniai.

27. Jeigu planuojate grįžti vėliau nei iš jūsų tikimasi, praneškite jai tai. Ji nesijaus svarbi, jeigu jai nepranešite, kad ketinate užtrukti.

28. Paklauskite, kas ją verčia jaustis nesaugiai. Jeigu norite būti didvyriu, kuris ją išgelbėja, turite žinoti, ko ji baiminasi. Gyvenime egzistuoja daug nepatvarių veiksnių, tad gal galite jai padėti tokiose sferose kaip darbas, gyvenamoji vieta. O kartais tiesiog pakaks, kad priminsite jai, jog ji jums labai svarbi.

29. Nelyginkite jos su kitomis moterimis. Ji yra jums numeris vienas! Ji turi būti vienintelė, kuri jums rūpi.

30. Jeigu norite išlikti įsimylėjėliais, kvieskite ją ir toliau į pasimatymus. Kai įsimylėjote, jūs vaikščiojote į pasimatymus. Kam atsisakyti šios tradicijos?

31. Greičiausiai, ji kiekvieną vakarą ruošia jums vakarienę... Kodėl neleidus jai atsipalaiduoti po vakarienės – imkite ir sutvarkykite virtuvę jūs. Arba kartais pats paruoškite vakarienę dviem.

32. Jeigu ji jaučiasi įžeista ar palaužta, apkabinkite ją ir pasakykite, kad mylite ir ja visada rūpinsitės. Jai tereikia jausti, kad jūs esate pasirengęs visada būti šalia, kai jai to labiausiai reikės.

33. Girkitės savo moterimi. Darykite tai, kai ji šalia ir kai jos šalia nėra. Visada girkite ją. Žmonėse labai daug negatyvo. Jūs pasirinkote ją, tad negailėkite pagyrų.

34. Leiskite jai laisvai pasakyti, ką ji galvoja. Kai ji nuoširdžiai kalba, nesakykite, kad jos jausmai nesvarbūs ar kvaili.

35. Patyrinėkite, kokia ji. Stenkitės sužinoti apie ją kuo daugiau. Pasikalbėkite apie kiekvieną dalyką, kas tik šauna jums į galvą. Išsiaiškinkite, koks jos požiūris į svarbius gyvenimo aspektus. Užduokite visus klausimus, kurie tik šauna jums į galvą.

36. Neverskite jos jaustis kalta. Nesuverskite jai savo problemų. Jeigu turite problemą, pakalbėkite apie tai labai ramiai.

37. Padarykite jai kažką savo rankomis. Dovanas ne tik pirkite, bet ir pagaminkite jai kažką savo rankomis. Galbūt galite paruošti jūsų santykių metraštį, kuriame bus surašyti visi svarbūs jūsų porai nutikę dalykai ir svarbiausios datos.

38. Fotografuokitės su ja. Dailioji lytis mielai fotografuojasi, tačiau tų nuotraukų reikšmė bus visai kita, jeigu jas padarysite jūs. Stenkitės nusifotografuoti kaskart, kai esate kartu, net jeigu paprasčiausiai ilsitės ant sofos.

39. Jeigu kartu leidžiate daug laiko, tenka susidurti su daugybe svarbių reikalų. Stenkitės įnešti į tai šiek tiek linksmumo ir atsipalaidavimo – tiesiog pašmaikštaukite ar pakutenkite ją. Tik žinokite, kada reikia sustoti, kitaip ją suerzinsite.

40. Vadinkite ją maloniais žodžiais. Jeigu ją nuolat šauksite tik vardu, priminsite racionaliai mąstantį verslininką. Tas pats malonybinis žodelis taip pat gali pabosti, tad sugalvokite jų daugiau.

41. Būkite pakankamai stiprus, kad leistumėte jai kartais jums padėti. Kai kalba eina apie dalykus, susijusius su emocijomis, vyrai šioje srityje tikrai nėra pirmaujantys. Leiskite jai jums padėti. Tai parodys jūsų pasitikėjime ir meilę.

42. Meilę jai suteikite nesitikėdamas jos atgal. Neparodykite jai, kad jums rūpi sulaukti meilės atgal. Tiesiog dovanokite jai savo meilę.

43. Nežiūrėkite į ją kaip į silpną, tegul jis bus tiesiog mylima. Moterys paprasčiausiai yra labiau emocionalios nei vyrai. Tačiau tai nėra silpnumas. Ji turi būti svarbiausias dalykas jūsų gyvenime, tačiau ji taip tikrai nesijaus, jeigu žiūrėsite į ją iš aukšto. Ji turi būti tiesiog mylima.

44. Vertinkite ne tik tai, kaip ji atrodo, mylėkite jos asmenybę. Jeigu ji žinos, kad vertinate ją kaip asmenybę, o ne vien jos išvaizdą, ji jaus jums stipresnius jausmus ir vertins jus labiau.

45. Supraskite, kad ji yra tarsi dovana. Kiekvieną kartu su ja praleistą savo gyvenimo dieną turėtumėte prisiminti, kad ji yra jums dovana. Galėtumėte būti vienas ir rūpintis savimi, tačiau dabar turite ją ir ji jumis pasirūpina. Nepriimkite to kaip savaime suprantamo dalyko.

46. Jūsų darbai turi atitikti žodžius. Jeigu dėl kažko susitariate, taip ir darykite. Gal jums taip nėra lengviausia, tačiau tikrai pasistenkite padaryti viską, ką galite geriausio, įgyvendinamas judviejų susitarimą.

47. Švęskite pasiekimus. Nederėtų apsiriboti žodžiu „puiku“ ir toliau panirti į kasdienybę. Jeigu ji padarė kažką, kuo pati didžiuojasi ar kuo didžiuojatės jūs, parodykite tai. Nupirkite butelį vyno ar išeikite kur atšvęsti.

48. Išsiaiškinkite, kas jai patinka lovoje, ir darykite tai. Viskas tuo pasakyta.

49. Palikite namuose mielus raštelius, kad kaskart jūsų žodžiai ją nustebintų ir pradžiugintų. Ypač veiksmingas šis patarimas, kai ji jaučiasi prastai. Radusi tokį raštelį ji akimirksniu pasijus nuostabiai.

Ir…

50. Pasakykite jai, kad ją mylite! Šių žodžių niekada nebūna per daug. Priminkite jai kasdien, kas valandą, kas minutę, kad ją mylite!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Paimtų vaikų drama tęsiasi: vaiko teisių specialistai galiausiai išklausė tėvo po susitikimo džiaugsmu netryško (343)

Antradienį po daugiau nei valandos beldimosi į uždarytas duris, atimtų vaikų tėvas Gintaras...

Skripalių apnuodijimą tiriantis rusų žurnalistas slapstosi Baltijos šalyse: manau, man liko pusė metų (58)

Vienas iš Rusijos žurnalistų, padėjęs atskleisti, kad Skripalių nuodytojai ne turistai, o...

Ekspertų liudijimai apie ES milijonus švietimo sistemoje: pirkimai įžūliai imituojami (48)

Direktoriaus postą Giedriui Vaideliui kainavęs Ugdymo plėtotės centro organizuotas ugdymo...

Skelbiama apie aptiktus nužudyto žurnalisto Khashoggi palaikus, „Skynews“ šaltiniai pateikė dar šiurpesnių detalių papildyta 15.20 (292)

Nužudyto žurnalisto Jamalo Khashoggi kūno dalys buvo rastos įmestos į šulinį Saudo Arabijos...

Palikto šuns drama virpina vilniečių širdis: jau 2 metus nesitraukia nuo prie sodybos augančio medžio

Vilniaus gyventojai nerimauja: jų teigimu, prieš porą metų iš sodybos išsikraustęs vyras paliko...

Skaniausias prancūzų receptas, kaip apsiginti nuo siaučiančių virusų: tradicinė česnakų sriuba video receptas (1)

Praėjusią savaitę savo skaitytojams atskleidėme prancūziškos svogūnų sriubos receptą , o...

Neįprastas vaizdas: nuo stipraus vėjo miškas pradėjo „kvėpuoti“

Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti tarsi žemė kvėpuotų – paviršius vis pakyla ir...

Tragiškoje avarijoje JAV žuvo lietuvių muzikantas Arūnas Augustaitis (3)

Šį savaitgalį tragiškai žuvo JAV gyvenimą kūręs ir dirbęs lietuvių muzikantas Arūnas...

Vilniuje vyksta masiniai patikrinimai – fiksuoja perpildytas grupes ir nelegalius darželius (140)

Nelegaliai veikiantys darželiai ir daugiau nei dvigubai viršijamos vaikų grupių normos – tokius...

Linas Kojala. Britų taksistas man paaiškino, kodėl įvyko Brexit (160)

„Klausyk, kiek tavo šalyje gyvena žmonių? Trys milijonai? Jungtinėje Karalystėje – beveik...