Tikriausiai kiekviena vieniša moteris svajoja sutikti ne tik patrauklų, rūpestingą ir protingą vyrą – prie visų šių gerų savybių jis dar turi būti jos „sielos draugas“. Tačiau ar žinote, kokie turi būti jūsų santykiai, kad galėtumėte pasakyti – jis yra ne tik mano sutuoktinis, bet ir mano sielos antroji pusė?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pastebi, kad kiekvienas mes turime daugybę potencialių partnerių, su kuriais santykiai galėtų pavykti, jei tik įdėtume daug pastangų. Tačiau kaip rasti tą, kuris, atrodytų, sukurtas kaip tik jums?

Darnūs ilgalaikiai santykiai grindžiami nuoširdžiu ir atviru bendravimu, gebėjimu prisitaikyti vienas prie kito ir bendrų planų puoselėjimu. Kiekvienos poros gyvenime gali iškilti sunkumų, tačiau atminkite, kad sielų bendrystė įmanoma tik tada, jei:

1. Jūs manote, kad jis yra idealus. Na, bent jau pirmaisiais pažinties metais. Įvairūs tyrimai rodo, kad bėgant metams ilgalaikis partneris pamažu ima atrodyti nebe toks idealus ir atskleidžia vis daugiau savo ydų. Todėl pravartu ilgalaikius santykius kurti su žmogumi, kuris iš tikrųjų be proto patinka. Priešingu atveju savo simpatijas galite išbarstyti per greitai. Be to, jei užmegsite santykius su tuo, kurį dievinate, statistiškai sumažinsite neištikimybės riziką. Taigi jei jau per pirmą pasimatymą įžvelgiate daug jo minusų, gerai pagalvokite, ar verta pradėti santykius.

2. Jūs puikiai save pažįstate. Vienišos moterys dažniausiai susikoncentruoja į partnerio paieškas ir tai, ar jis tikrai atitinka jų kriterijus. Tačiau kur kas svarbiau pirmiausia pažinti save, suprasti, kokie yra jūsų poreikiai, ko tikitės iš savo antrosios pusės, ar gebate kurti ilgalaikius santykius, kaip elgiatės kivirčo metu ir tuomet, jei partneris nepateisina jūsų lūkesčių. Visi turi minusų ir silpnų vietų, tačiau svarbu jas suvokti, kad galėtumėte kurti harmoningus santykius ir dovanoti partneriui besąlygišką meilę.

3. Mokate elgtis konfliktinėse situacijose. Nė viena pora neišvengia tarpusavio konfliktų, tačiau galima išmokti juos išspręsti taip, kad jūsų santykiai taptų dar tvirtesni. Privalote išmokti kiekvieno konflikto metu ne tik stengtis apginti savo poziciją, bet ir daryti viską, kad jūs su partneriu pasibaigus kiekvienam konfliktui taptumėte artimesni. Tai labai svarbu, jei svajojate savo gyvenimą susieti su tuo, kurį galėtumėte drąsiai pavadinti sielos draugu.

4. Jus vienija panašios vertybės. Galbūt kartais norėtųsi galvoti, kad jūsų antroji pusė turėtų būti jūsų priešingybė, kad galėtumėte papildyti vienas kitą. Tačiau realybėje dažniausiai viskas būna kiek kitaip. Viena iš svarbiausių harmoningų ilgalaikių santykių paslapčių yra partnerių panašumas. Dažnai santykiai nepavyksta tuomet, kai per daug skiriasi mylimųjų požiūris į tam tikrus dalykus.

5. Judu turite bendrų tikslų. Pavyzdžiui, susilaukti vaikų. Savo sielos antrąja puse galėsite vadinti tik tą žmogų, kurio gyvenimo tikslai idealiai dera su jūsiškiais. Ir tai visai nereiškia, kad turite siekti to paties. Kad jūsų tikslai sutaptų, kartais turite svajoti apie skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, jūs svajojate didžiąją laiko dalį skirti namams ir auginti vaikus, o jūsų antroji pusė norėtų siekti karjeros, tačiau svajoja po darbo grįžti į jaukius namus, kuriuose visada lauktų mylima moteris.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Šokiruojantys viduramžių gydymo metodai (48)

Viduramžių gydytojus Vakarų Europoje galima skirti į dvi labai aiškias kategorijas: kaimo...

Beprotiškai augančio Vilniaus rajono gyventojai šiurpsta nuo blogėjančio gyvenimo (310)

Vieno iš tankiausiai užstatytų Vilniaus miesto kvartalų – Perkūnkiemio – gyventojai mėgina...

Vargo Lietuva: vis labiau griūvantis Vaiko raidos centro stogas apnuogina sistemines bėdas (141)

Vis labiau griūvantis Vaiko raidos centro stogas apnuogina sistemines požiūrio į vaikų psichikos...

VRK neskirs dotacijos Liberalų sąjūdžiui (20)

Partijai padarius šiurkštų finansavimo įstatymo pažeidimą, dotacija neskiriama, sako...

Maskvoje pakeliui į ketvirtfinalį R. Berankis sustabdė karjeros aukštumas šturmuojantį serbą (23)

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos ( ATP ) 250 serijos turnyro...

Kodėl panika dėl belaidžio ryšio saugumo kilo tik dabar? (22)

Pastarosiomis dienomis kilo didelė panika dėl „Wi-Fi” ryšio saugumo – paaiškėjo, kad...

Kelionę aplink pasaulį pradėjęs Vilius: apie dviratininkų džiaugsmus ir vargus Europos keliuose

21 metų keliautojas Vilius Grižas jau kurį mina dviratį tolyn nuo Lietuvos. Daugiau apie vaikino...

Niekam nereikalinga kalytė rado savo pašaukimą: tapo puikia pareigūne

Floridos valstijos Mariono apygardos šerifo tarnyba neseniai įdarbino itin mielą keturkoję...

Suskaičiavo, kas Lietuvoje dirba ilgiau: moterys ar vyrai? (14)

Lietuvoje ir Latvijoje moterys per savo gyvenimą dirba ilgiau negu vyrai. Lietuvoje vyrai...

Kodėl manęs nemyli antra pusė? (9)

Aš nejaučiu meilės. Manęs nevertina. Nesuprantu, kas mus jungia... Ir kodėl mes kartu? Manęs...