aA
Meilės reikalų ekspertė Shelly Bullard tvirtina, kad egzistuoja trys pagrindinės klaidos, kurias žmonės daro meilės srityje. Kokios jos ir kaip jų išvengti, rašo mindbodygreen.com.
© Shutterstock nuotr.

Klaida Nr.1: žmonės nesupranta, kaip funkcionuoja meilė

Pirmoji klaida yra pati didžiausia iš visų. Jeigu ją ištaisysite, jūsų meilės gyvenimas visiškai pasikeis. Jeigu nesuprantate, kas vyksta jūsų santykiuose, kaip galite tikėtis, kad jie gerai klostysis?

Žmonės skiria pernelyg daug energijos ir laiko painiavai meilės srityje. Jie sukasi tuose pačiuose modeliuose vėl ir vėl, aiškiai nesuvokdami, kas vyksta. Visi žinome, nuolatinis sukimasis meilės abejonėse labai išvargina. Tačiau galima išeiti iš šio užburto rato! Aplinkui labai daug žmonių, kurie išbrido iš to, kur dabar braidžiojate jūs. Vienas iš meilės pamatų – mes esame panašūs. Tai reiškia, kad visus mus kankina panašios netektys ir visi patiriame labai panašius džiaugsmus. O kalbant apie meilę ir santykius, mes iš tikrųjų nesame tokie skirtingi, kaip gali atrodyti.

Mokymasis iš žmonių, kurie supranta, kokioje situacijoje dabar esate, yra viena iš save geriau pažinti leidžiančių paslapčių. Suraskite šiuos žmones ir leiskite jiems parodyti kelią.

„Kalbant iš asmeninės patirties, turėjau vadovus ir mokytojus meilės srityje. Be jų niekada nebūčiau pasiekusi to aiškumo ir džiaugsmo santykiuose, kuriais mėgaujuosi dabar“, – tikina Sh. Bullard.

Žinios yra jėga. Pasirūpinkite savo širdies reikalais ir pasiaiškinkite, kaip jie funkcionuoja. Jūsų asmeninis gyvenimas už tai jums padėkos.

Klaida Nr.2: žmonės nežino, kad meilė gyvena juose

Jai pradedate suvokti, kaip funkcionuoja meilė, suprantate, kad ji egzistuoja jumyse.

Dauguma to nesuvokia. Mes laikomės įsitikinimo, kad meilė gyvena kažkur aplinkui – žmonėse, daiktuose, vietose. Mes mąstome: „Kai tai turėsiu, jausiu meilę“. O viskas yra kaip tik priešingai.

Esmė štai kame: meilė nėra kažkur, ji yra jumyse. Kai tai pagaliau suprasite, jausitės sužinoję didžiausią tiesą, o gal net didžiausią meilės paslaptį. Meilės šaltinio susiejimas su savimi visiškai pakeis jūsų patirtis meilėje. Mat jūs suprasite, kad meilė eina iš vidaus į išorę, o ne atvirkščiai. Viskas prasideda nuo jūsų.

Jeigu atsisėsite ir lauksite, kol meilė pasirodys ant slenksčio, tai meilės gali tekti labai labai ilgai. Bet jeigu prisiimsite atsakomybę pirmiausia atrasti meilę savyje, pamatysite, kad meilė gali būti bet kur, kur jūs esate. Suvokus tai, situacija apvirsta aukštyn kojomis.
Įsipareigokite iš vidaus į išorę einančiai meilei ir pamatysite, kad jūsų santykiai visiškai pasikeitė.

Klaida Nr. 3: žmonės nežino, kad meilės dalinimas verčia ją augti

Visi įpratę manyti, kad viską, ką atiduodame, prarandame. Esame linkę projektuoti šią galvoseną visame kame, įskaitant ir meilę. Tačiau meilėje negalioja baigtinių išteklių taisyklės.

Kai meilę nuoširdžiai atiduodame (be motyvo gauti ją atgal), automatiškai ji mums grįžta. Tai mums suvokti ir įsisąmoninti nėra paprasta. Deja, daugelis mūsų gyvena su baime, kad laisvai dalijantis meile galime prarasti arba save, arba mylimą žmogų. Bet tai melas!
Tiesa štai kokia: kiekvieną kartą, kai užveriate savo širdį meilei, jūs ją prarandate. Kiekvieną kartą, kai apsisaugote nuo meilės, jūs ją prarandate. Kiekvieną kartą, neatiduodami meilės, jūs ją prarandate. Dėl šių klaidingų įsitikinimų daugelis mūsų kenkiame savo pačių meilės patirtims!

Šios klaidos spąstai slypi štai kame: jeigu nesuprantate meilės (pirmoji klaida) ir nesuprantate, kad būtent jūs esate jos šaltinis (antroji klaida), tuomet beveik garantuota, kad santykiuose neišvengsite ir šios, trečiosios klaidos. Jeigu giliai neįsisąmoninsite, kad realiai neįmanoma prarasti meilės, labai panašu, kad pradėsite riboti atiduodamą jos kiekį. Kai mes bijome, nustatome ribas – tai būdas kontroliuoti savo aplinką. Tokios mąstysenos būtina atsikratyti.

Tikroji tiesa atrodo taip: kuo daugiau meilės atiduodate, tuo daugiau jos gaunate gyvenime ir jūsų santykiuose. Todėl neslėpkite savo meilės.
Tad tokios tos trys esminės klaidos meilės fronte. Dabar pasinaudokite savo žiniomis ir padarykite tai, kas būtina, kad jūsų patirtis meilėje pasikeistų. Nes kai keičiatės jūs, asmeniniam gyvenimui nelieka nieko kito, tik keistis.

Jeigu mes visi galime pasistengti suprasti meilę, surasti ją savyje ir atiduoti, tai mes galime pakeisti ne tik savo gyvenimus, bet ir pasaulį. Padarykime kiekvienas savo darbo dalį, kad mūsų pačių gyvenime ir viso pasaulio būvyje būtų daugiau meilės.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kremliaus Trojos arklys Europoje: pavojingas susitarimas su rusais – tik pradžia (478)

Dar 2017-ųjų lapkritį Ispanija kaltino Rusiją dėl kišimosi į referendumą Katalonijoje....

Gali užtekti vienintelio kriterijaus, kad vaikas būtų paimamas iš šeimos (415)

Alkoholis ir vaikų priežiūra - įstatymiškai neuždrausta, tačiau sunkiai suderinama....

Ketvertuko šeimoje po kaltinimų vyrui – skaudūs išbandymai: motina ryžosi prabilti atvirai (203)

Ašaros, pakilęs kraujo spaudimas ir dingstantis pienas – pirmojo Panevėžyje ir šešto Lietuvoje...

Sinoptikai perspėja: šaltukas primins, kad artėja žiema (6)

Pirmadienį Baltijos regiono link savo poveikio sferą plės Skandinaviškas anticiklonas, Lietuva...

Carolinos Herreros patarimai vyresnio amžiaus moterims: ko niekada neturėtumėte vilkėti (64)

Niekas taip nesendina moters, kaip apsimetinėjimas, kad ji vis dar jauna, įsitikinusi Carolina...

Monika Šedžiuvienė – atvirai apie išgalvotas „sužadėtuves“, būsimas vestuves bažnyčioje ir vaikus su naujuoju draugu (154)

Nepaisant keletą metų trukančių viešų skyrybų, šiandien Monika Šedžiuvienė sako esanti...

Turistų spąstai Barselonoje – kosminės eilės ir kišenvagiai nuo šios vietos neatbaido (13)

Jei Barselona būtų draugė, tai būtų draugelka , kuriai nesigėdyčiau 4 valandą ryto...

Po triuškinančios pergalės – Jasikevičiaus juokai apie „snaiperį“ Kavaliauską (30)

„Betsafe – LKL “ čempionate Kauno „Žalgiris“ (10/1) Šiaulių „Šiaulius“ (0/11)...

Karjeros pergalė: Zverevas emocingai triumfavo finaliniame ATP turnyre (27)

Londone (Didžioji Britanija) pasibaigusiame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) sezono turnyre...