aA
Nebebijote pasirodyti be makiažo ir nebeflirtuojate, tačiau vienas už kitą stojate mūru ir kalbate apie ateitį. Kas parodo, kad jūsų santykiai yra tvirti?
© Shutterstock nuotr.

1. Jau neprivalote vienas kito matyti kiekvieną dieną

Jeigu galite, tai kodėl gi ne? Tačiau jums nebūtina nuolat kartoti vienas kitam, kad užsuktumėte vienas pas kitą vien tam, kad nesimatėte jau visą dieną. Ilgalaikiuose santykiuose, jeigu yra laiko toms penkioms minutėms „akis į akį“ prieš darbą ar per pietus, puiku, tačiau jūs vistiek nejaučiate būtinybės nuo to pradėti kiekvieną dieną.

Ir tai nereiškia, kad nerandate laiko susitikti, tiesiog jūs jau pasiekėte tą savo santykių tašką, kai suvokėte skirtumą tarp buvimo kartu ir „prikibimo“. Ir be visų „Skype“, „FaceTime“ ar kokių kitų vaizdo skambučių programėlių, jūs esate šalia. Ir jis tai žino.

2. Jums nebūtina detaliai žinoti apie kiekvieną atskirai praleistą minutę…

… pavyzdžiui, jeigu jau pavalgėte, tai ką valgė pietums ir taip toliau. Nesate absorbuotas pasaulio, kurį susikūrėte tik sau ir savo mylimajam. Jūsų vaikinas sugeba egzistuoti kartu su kitais jūsų pasaulio veikėjais ir elementais. Jis yra jo dalis – galbūt didžioji dalis, tačiau tikrai ne visas pasaulis.

3. Jūs neverčiate savo draugų būti jo draugais ar atvirkščiai

Jeigu jie negali būti draugais savaime be papildomų pastangų iš išorės, ar tai verta daryti? Jūs gerbiate ir savo draugus, ir savo vaikiną, ir puikiai žinote, kad jūsų santykiai su jo draugais (arba jo santykiai su jūsiškiais) neturi nieko bendro su jūsų, kaip poros, suderinamumu.

4. Jūs nesistengiate padaryti vienas kitam įspūdį dovanodami itin brangias dovanas

Jeigu abu galite tai sau leisti, tai visai kitas reikalas. Tačiau yra tokių porų, kurios lepina vienas kitą (arba tas lepinimas yra vienpusis) labai brangiais daiktais, kurių vieno kaina prilygsta visoms jo ar jos mėnesio pajamoms. Judu abu pasiekėte finansinę brandą ir verčiau vietoj tokių dovanų suplanuosite išvyką kokia svarbia proga ar svarbią investiciją ateičiai.

5. Kai kalbatės, nenaudojate jokių filtrų

Galite kalbėtis apie viską: finansus, šeimas, draugus ar drauges, buvusius mylimuosius. Sąžiningumas visada buvo geriausia santykių politika.

6. Jūs nekankinate vienas kito apsimesdami, kad patinka tai, kas patinka jam

Jūsų mylimajam patinka vaizdo žaidimai, o jums – jūsų dievinamos knygos. Jūsų vaikinas mėgsta sportą, o jūs – puodelį kavos savo pamėgtoje jaukioje kavinukėje. Jis klausosi populiariosios muzikos, o jums patinka visai kitoms muzikos žanras. Jūs suteikiate vienas kitam galimybę pažvelgti į vienas kito pasaulį, tačiau neverčiate jame dalyvauti.

7. Jūs nebesijaudinate dėl to, kad jis jus mato be makiažo ar ką tik nubudusią

Jau praeityje tas laikas, kai manėte, kad jis jus gali matyti tik su tobulu makiažu. Dabar jaučiatės visiškai patogiai būdama su juo absoliučiai natūrali. Jo akyse įžvelgiate savo grožį be makiažo.

8. Nepalaikote visų jo skambių frazių ir nusiskundimų pasaulio tvarka

Kai jam prireikia gero pamokslo, jis iš jūsų jį išgirsta. Jeigu jis neteisus, jūs jam taip ir pasakote. Nevyniojate žodžių į vatą, kai jums atrodo, kad jis nesusivokia realybėje. Jūs netoleruojate jo nederamo elgesio, pasakote tai, ką galvojate. Jūs nemaitinate jo netikrais „viskas gerai“.

9. Jau nebesielgiate kaip komendanto valandos prievaizdas

Jūs žinote, kad jis turės rasti šiek tiek laiko savo draugams, taip pat žinote, kad kartais jis leis laiką be jūsų. Jūs jį pakankamai gerai pažįstate, kad būtumėte tikra, kad jis pareis namo tada, kai tik pamanys, kad jau metas. Ir jūs gerbiate jo „jau metas“ suvokimą.

10. Jūs kalbatės apie ateitį

… po dešimties, po dvidešimties metų. Jūs dalinatės rytojaus svajonėmis. Jūs regite jį savo ateityje. Jūs matote jį kaip partnerį savo svajonių realizavime.

11. Jokių „bet“ ir jokių „jeigu“ – jis yra jūsų sąjungininkas

Kad ir kas nutiktų, visada prieš pasaulį stojate judu abu. Galite priimti bet ką, ką gyvenimas jums pateikia, nes žinote, kad jis visada bus šalia – ar laikytų ranką prieš didelį šuolį, ar stovėtų už jūsų, kai jums tenka žengti rizikingą žingsnį, kurį privalote žengti savarankiškai. Niekada nebūnate viena – visada šalia yra pagalbininkas ir bičiulis.

12. Jūs vertinate jo mintis, o jis vertina jūsiškes

Jis turi nuomonę apie esminius pokyčius jūsų gyvenime, o jūs – apie pokyčius jo gyvenime. Jo nuomonė jums svarbi, nes jis yra vienas iš nedaugelio žmonių šiame pasaulyje, kurie nuoširdžiai ir nesavanaudiškai jums nori geriausio. Kartais jo mintys perjungia jus į kitą mąstymo dažnį.

13. Jūs jo jau nebevertinate kaip savo vaikino

Jis tapo daugiau kaip brolis? Ne, ne vien tai. Jis daugiau kaip brolis ir mylimasis viename asmenyje. Jis yra kažkas tarpinio. Ne brolis, jau nebe vaikinas, bet dar ir ne vyras. Gyvenimo draugas? Kažkas panašaus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Ukrainos milijardierius: šalis atsigręš į Rusiją (19)

Kai Igoris Kolomoiskis sako, kad Ukraina turėtų nusigręžti nuo Vakarų ir atsigręžti į...

Siaubingi faktai: Kėdainiuose nauja poilsiavietė su paplūdimiu įrengta ant žmonių kaulų (129)

Mažiau nei savaitę Kėdainiuose dirbantys archeologai atskleidė siaubingus faktus – apie 700...

Rusijos žvalgybos vadas žada „veidrodines priemones“, atsakant į malonę dviem rusų šnipams (56)

Rusijos Užsienio žvalgybos tarnybos direktorius Sergejus Naryškinas penktadienį paskelbė, kad...

Švedijos žiniasklaida: SEB susijęs su masiniu pinigų plovimu Baltijos šalyse (124)

Švedijos visuomeninis transliuotojas SVT parengė reportažą apie įtariamą pinigų plovimą...

Bugavičiaus mylimoji Vita Jakutienė reikalauja beveik 2 milijonų eurų prašoma bylą nagrinėti už uždarų durų (161)

Kauno apygardos teismui toliau nagrinėjant Deimanto Bugavičius nužudymo bylą, į teismo posėdį...

Vidą Antonovą pažinojęs režisierius prabilo apie mažai kam matytą jo pusę: kraštutinumai šeimoje kėlė didžiausią nuostabą (17)

Lapkričio 14-osios dienos rytą nuo kraujo vėžio mirė „Mafijos tėvu“ vadintas Vidas Zenonas...

Niūrios žinios iš vienos pavojingiausių vietų Žemėje: ima aižėti radioaktyvių atliekų pilnas kapas (12)

Maršalo Salų gyventojai branduolinių atliekų saugojimo vietą – Runito kupolą – vadina kapu...

Romas Lazutka. Dėl nedidinamų algų kalti visi, bet labiausiai mes patys (101)

Valdžia skriaudžia dėstytojus, išsižada kitąmet 10 proc. didinti algas. Doc. M. Jastramskis...

Neapsikentė ir Tapinas: jei prieš 3 metus į LFF būtų atėję vyrai juodais kostiumais ir kaukėmis... (17)

Paskutinis Lietuvos futbolo rinktinės pralaimėjimas Europos čempionato atrankos rungtynėse su...

Šokiruojanti statistika – apie moteris prie puodų ir neverkiančius vyrus (10)

Stereotipus apie moteris prie puodų ir neverkiančius vyrus Lietuvoje, pilnai patvirtina statistiniai...