aA
Praėjo šitiek tūkstantmečių, o jie, taip, — vis dar geba mus nustebinti! Gal net ne mažiau nei mes juos. Tad aikčiok, stulbk, pritark ar ginčykis — svarbiausia, kad įvertintum, ką turi, ir suprastum, kodėl būtent tokį turi. Kai pamąstai, tikriausia dėl to ir neišnyko žmonija, kad tebesame vieni kitiems įdomūs.
Vyras su šuniuku
© Corbis

1. Net 60 proc. vyrų mielai kikena iš savo bendralyčių juokelių. Tik 38 proc. įvertina moterų sąmojį.

2. Šiuo metu pasaulyje gyvena apie 100 vyrų, kamuojamų reto defekto: jie turi ne vieną, o dvi varpas. Ši anomalija vadinama difalija arba diphallic terata.

3. Bristolio universitete atliktų tyrimų duomenimis, vyrai, kurie skutasi kiekvieną dieną, mylisi dažniau nei tie, kurie veido augmeniją šalina rečiau.

4. Vidurio Afrikoje gyvenančios pigmėjų genties Aka vyrai atkiša kūdikiams savo spenelius, jei motinos tuo metu užimtos kitais darbais.

5. Indianos universiteto urologai padarė stulbinamą atradimą: apkūniam vyriškiui kas 16 priaugtų kilogramų penis sutrumpėja 2,5 cm.

6. Rengdamiesi į pasimatymą vyrai vidutiniškai gražinasi vos 19 minučių trumpiau nei moterys. Apie 12 minučių jie skiria dušo procedūroms, 9 minutes kuria šukuoseną, 49 minutes renkasi, lygina ir rengiasi drabužius, dar 34 minutės iššvaistomos krapštinėjantis.

7. Kažkas nepatingėjo ir apskaičiavo: anglui tikimybė mirti nuo svetimkūnio tiesiojoje žarnoje — dvigubai didesnė nei būti nutrenktam žaibo.

8. Statistinis vyras mylimajai pasiperša nuo pažinties praėjus maždaug trejiems metams. Moterys norėtų, kad vyrai šiam žingsniui ryžtųsi bent keturiais mėnesiais anksčiau.

9. Tikėtina, jog žemo balso vyrai susilauks daugiau palikuonių nei kalbantieji aukštais balsais.

10. Bent 25 proc. vyrų pornografijos svetainėse lankosi kiekvieną dieną. 22 proc. įsigudrina ten šmurkštelėti darbo metu.

11. 84 proc. vyrų tvirtina: viena šauniausių dovanų — geros kokybės diržas.

12. Vyrų teigimu, vidutinės varpos ilgis — nuo 17,5 iki 19 cm. Medikų duomenimis, vidutinė varpa siekia 12,5—15 cm. Tai kas iš mūsų nešioja rožinius akinius?

13. 5 proc. vyrų nedvejoję ir toliau naudotųsi dantų šepetėliu, kuris netyčia buvo įkritęs į unitazą.

14. Aukštesnio nei 180 cm vyro galimybės pasiekti direktoriaus kėdę yra 3 proc. didesnės nei žemesnių kolegų.

15. Tik 39 proc. vyrų iš tiesų nepatinka būti tampomiems po parduotuves.

16. Vienas iš 1 250 vyrų geba sukelti sau ejakuliaciją pasitelkęs vien fantazijas — nė piršteliu nekliudęs savo pasididžiavimo.

17. cvbankas.lt duomenimis, Lietuvos didmiesčiuose vyrai uždirba vidutiniškai 30—35 proc. daugiau nei moterys.

18. Vidutinio vyro smegenys sveria 10—15 proc. daugiau nei vidutinės moters. Tačiau tai visiškai nesietina su protiniais gebėjimais: kaip tik moterys universitetuose mokosi kur kas geriau ir dažniau siekia magistro laipsnio. Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuoja 60 proc. merginų ir 40 proc. vaikinų. Aukštąjį ir aukštesnįjį išsilavinimą įgijusių moterų Lietuvoje taip pat daugiau nei vyrų.

19. Lietuvoje 90 proc. nusikaltimais įtariamų asmenų yra vyrai. Tačiau moterims dažniau keliami kaltinimai dėl itin sunkių nusikaltimų.

20. Brazilijos voro klajoklio nuodai vyrui gali sukelti kankinamai skausmingą kelias valandas trunkančią erekciją. Vienas šios aštuonkojės viagros įkandimas gali tapti impotencijos ar net mirties priežastimi!

21. Apie 80 proc. visų moterims skirtų interneto svetainių apie grožį ir madą sukūrė vyrai.

22. Beveik visų vyrų smiliai yra šiek tiek trumpesni nei bevardžiai pirštai. Moterų atveju — atvirkščiai.

23. 43 minutes per dieną vyrai skiria moterims apžiūrinėti. Vadinasi, per gyvenimą jie maždaug metus praleidžia geidulingai mus stebėdami.

24. Vieta, kurioje vyrai dažniausiai nužiūrinėja moteris, yra... prekybos centrai.

25. 72 proc. vyrų mieliau naudojasi dušu, užuot mirkę voniose.

Vyras
Vyras
© Corbis

26. Vakaruose net 60 proc. vyrų skuta savo intymiuosius plotus. Lietuvoje tokie vaikinai — vis dar retenybė.

27. Apie 40 proc. vyrų neplauna rankų pasinaudoję tualetu.

28. Vyrai merginų draugiją į žaidimų pultus ar žaidimus kompiuteriu iškeičia genami pirmykščio instinkto užkariauti. Leisk mylimajam pasimėgauti savo prigimtimi!

29. Sulaukę 35-erių, maždaug du vyrai iš penkių jau ima plikti. Jei nori sužinoti, ar ir tavo vaikino laukia plikio ateitis, paprašyk jį parodyti mamos tėčio nuotrauką. Pasirodo, plikimas paveldimas iš moteriškosios pusės.

30.  2006 metais pasaulyje daugiau nei 4 tūkst. vyrų susimažino krūtis.

31. 39 proc. vyrų tvirtina, kad mielai atsisakytų sekso, jei mainais gautų galimybę nenuplikti visą gyvenimą.

32. Vyrų smegenys išskiria mažiau laimės hormonų oksitocino ir serotonino, todėl jie ne taip jautriai kaip moterys reaguoja į dulkes ir netvarką, gali to net išvis nepastebėti. Taigi tavo mylimasis ne iš tinginystės tau nepadeda tvarkytis namuose!

33. 24 JAV valstijose impotencija yra svari ir neginčytina skyrybų priežastis.

34. Meilę savo partneriams garsiai prisipažįsta tik 49 proc. moterų ir net 69 proc. vyrų.

35. Vyrai per dieną laisvalaikio turi vidutiniškai 30 minučių daugiau nei moterys.

36. Per savo moters nėštumą vyras priauga apie 6 kilogramus.

37. Kas kelerius metus Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose praūžia Koro, arba Penio panikos, epidemija. Ši masinė isterija apima tik vyrus: jie įtiki, kad jų varpos gali išnykti. Pastarąjį kartą tokia epidemija siautė Sudane 2003 m.: vyrai įsikalė į galvas, kad jų įnagiai dings nuo užsieniečio rankos paspaudimo.

38. Per vestuves ašarą braukia 9 proc. vaikinų.

39. 2004 m. Kembridžo (Didžioji Britanija) universiteto mokslininkai atskleidė, jog maždaug penktadalio vyrų smegenys yra moteriškos — tai reiškia, kad jie linkę į skubotas išvadas, dievina apkalbas ir itin domisi mada.

40. Lietuvoje 66,6 proc. valstybės tarnautojų yra moterys. Užtat vyrai sudaro net 57,1 proc. privataus sektoriaus.

41. Vyrų smegenys skirtingai reaguoja į vyro ir moters skleidžiamus garsus. Dauguma vyrų moterų balsus apdoroja ta pačia smegenų dalimi, kuri atsakinga ir už muzikos suvokimą. Štai kodėl moterų kalbas vyrams sudėtingiau išgirsti.

42. Kompanijos “Kleenex” tyrimo duomenimis, daugiau vyrų verkia žiūrėdami filmus (44 proc.) nei skirdamiesi su mylimosiomis (39 proc.).

43. Lietuvoje stipriajai lyčiai gyventi sunku. 4 iš 5 savižudžių yra vyrai. Jie ir apskritai gyvena apie 11,4 metų trumpiau nei mūsų šalies moterys: nuo 2000-ųjų vidutinė jų gyvenimo trukmė sutrumpėjo dvejais metais — iki 64,9 metų...

44. ... Nepaisant šio fakto, “Eurobarometro” tyrimų duomenimis, Lietuvoje laimingų vyrų daugiau nei moterų: atitinkamai 77 proc. ir 71 proc.

45. Vyras turi vidutiniškai 16 trumpikių.

46. 5 proc. vyrų prisipažįsta miegantys apsirengę moteriškais apatiniais.

47. 3 proc. vyrų išvykus mylimajai ilgesį malšina uostydami jos kvepalus.

48. Per metus vyrai pinigų savo automobiliui išleidžia du kartus daugiau nei mylimajai.

49. Gėjų smegenys yra panašios struktūros kaip ir heteroseksualių moterų.

50. Vienas iš dešimties vyrų net tris paras iš eilės mūvi tas pačias trumpikes.

51. 9 proc. vyrų apskritai nemūvi apatinių.

52. 10 tūkst. vyrų apklausos duomenimis, šiuolaikiniai 18—30 metų vyrai seksu užsiima dukart rečiau nei jų tėvai, būdami tokio pat amžiaus. Kokia dar erotika, kai iš darbo vos namo paršliauži, — dūsauja šiuolaikiniai romeo, sekso malonumus iškeitę į didelius karjeros lūkesčius.

53. Miegojimas vienoje lovoje su moterimi gali gerokai vyrui kirsti per smegeninę. Mat dėl sutrikdyto miego smegenyse padaugėja stresą sukeliančių hormonų, kurie gali pakišti koją kitą dieną atliekant net paprasčiausias užduotis.

54. 10 proc. britų vyrų mano, kad chlamidija — tai gėlės pavadinimas, 3 proc. tikino, jog tai — Turkijos kurorto pavadinimas.

55. Vienam vyrui per vieną meilės seansą išsiveržia tiek sėklos, kad jos pakaktų visoms Europos moterims apvaisinti.

56. Lietuviai nėra užkietėję striptizo klubų lankytojai. Apie 80 proc. užsukančiųjų į šias erotiškas vietas — užsieniečiai.

57. Kuo vyresnis vyras, tuo romantiškesnis jis moka būti. Apie pusė 51—55 metų vyriškių nustebina mylimąsias netikėtomis mielomis dovanėlėmis: gėlėmis ar šokoladu. Taip besielgiančių 25 metų vyrų — tik 24 proc.

58. Kas penktas vyras bijo vorų.

Vyras
Vyras
© Corbis

59. Vienas iš dešimties vyrų gėdijasi išsirengti prieš savo moterį, nes kompleksuoja dėl savo kūno.

60. Dažniausios vyriškos pavardės Lietuvoje yra Kazlauskas ir Petrauskas.

61. Apipjaustytiems vyrams tikimybė užsikrėsti ŽIV yra 8 kartus mažesnė nei neapipjaustytiems.

62. 1,5 proc. visų nelaimingų atsitikimų namuose susiję su pernelyg didelėmis vyrų varpomis.

63. Trečdalis vyrų prisipažįsta ieškantys moterų, kurios primintų jiems jų mamas.

64. 43 proc. vyrų Valentino dieną tikisi pasimylėti.

65. Net 72 proc. erotinio pobūdžio interneto svetainių lankytojų yra vyrai.

66. Jei vidutinis vyras niekada nesiskustų, mirties dieną jo barzdos ilgis būtų apie
4 metrus.

67. Sekso metu negražūs vyrai pagamina daugiau spermos nei simpatingesni jų kolegos. Taip jau gražuoliams lemta — savo spermą taupyti, kad apvaisintų kuo daugiau moterų.

68. Greičiausiai šį pasaulį vyrai palieka Svazilende (Afrika): vidutinė jų gyvenimo trukmė — vos 31 metai.

69. Atspariausi vyrai spiečiasi Kinijos mieste Makau: čia vidutinė jų gyvenimo trukmė — net 81 metai.

70. Lietuvoje daugiausia alkoholinių gėrimų suvartoja Marijampolės apskrities vyrai.

71. Vyrams patinka knygos apie susvetimėjimą ir tos, kuriose nėra pernelyg daug emocijų. Viena mėgstamiausių jų knygų — Alberto Camus egzistencialistinis romanas “Svetimas”.

72. Kas ketvirtas vyras duše šlapinasi.

73. Dvidešimtmečiai vaikinai mėgaujasi maždaug 135 orgazmais per metus. Trisdešimtmečiai — 102. Penkiasdešimtmečiai jų patiria 70.

74. 60 proc. lietuvių vyrų turi antsvorio. Tokia pat problema kamuoja 46 proc. moterų.

75. Per dieną vyras vidutiniškai ištaria 7 tūkst., moterys per tą patį laiką spėja pažerti 20 tūkst. žodžių.

76. Kas penktas vyras uždirba mažiau už savo moterį, tačiau tik 17 proc. jų dėl to kompleksuoja.

77. Statistikos duomenimis, ilgiausiais peniais gali didžiuotis prancūzai — vidutinis jų varpos ilgis yra 15,6 cm...

78. ... atvirkščias rekordas  priklauso korėjiečiams: tik 9,4 cm.

79. Medicinos patvirtintais faktais, didžiausią varpą per žmonijos istoriją XX a. pr. užfiksavo daktaras Robertas L.Dickinsonas: ji buvo 32,5 cm ilgio ir 15,6 cm storio.

80. Lietuvoje varpos ilginimo operacijoms dažniausia ryžtasi 30—40 metų vyrai.

81. Šiaurės Amerikoje gyvena 7 tūkst. vyrų, kurie savo noru tapo eunuchais (kastratais).

82. Pirmieji varpų žiedai, suteikiantys vyrams daugiau malonumo, buvo pagaminti XIII a. Kinijoje iš ožkų akių vokų. Juos vadino laimės žiedais. Kinai išrado ir šiuolaikinius varpos žiedus su klitorio stimuliatoriumi. Juos XVII a. gamindavo iš dramblio kaulo.

83. Niukaslo (Didžioji Britanija) universitete atlikto tyrimo duomenimis, turtingi vyrai moterims dažniau suteikia didįjį O.

Vyrai
Vyrai
© Corbis

84. Lietuvoje vyrai dažniau klimpsta į skolas...

85. ... nors kaip tik jie dažniau skaito literatūrą apie finansų planavimą.

86. Peršalęs vyras į darbą neina vidutiniškai dvi dienas.

87. 2006 m. buvo išrastas purškiamasis prezervatyvas. Deja, populiarus jis netapo.

88. Vyrai į save veidrodyje per dieną pasižiūri maždaug 27 kartus.

89. Vyrai sudaro mažiau nei 50 proc. visos žmonijos, tačiau jiems priklauso 88—95 proc. viso pasaulio turto.

90. Dauguma 18—29 metų vyrų mieliau lygina drabužius, užuot remontavę ar prižiūrėję automobilį.

91. Nešvankybes per seksą dažniau skaldo moterys, bet ne vyrai!

92. Nutarę pirmą kartą į namus pakviesti moterį patalynę keičia tik 54 proc. vyrų...

93. ... užtat 3 proc. paprašo savo mamų tokia proga sutvarkyti butą.

94. Prasčiausiai Europoje bučiuojasi britai...

95. ... o geriausiai — italai...

96. ... nors net 68 proc. italų iki 34 metų gyvena su tėvais.

97. Vyrai atsainiau žiūri ne tik į savo sveikatą, bet ir į burnos higieną: dauguma jų dantis valosi vos kartą per dieną.

98. Vyrų iltiniai dantys ilgesni nei moterų.

99. 43 proc. vyrų prisipažįsta, kad mestų savo partnerę, jei ši pernelyg sustorėtų.

100. Australų akademikų duomenimis, vyrams patraukliausia yra 163 cm ūgio moteris 75cm talija ir 100 cm klubais.

101. Paracetamolis labiau veikia vyrus nei moteris.

102. Daugiau nei du trečdaliai vyrų mielai išglamonėtų patrauklią merginą, net jei ši sirgtų kiaulių gripu.

103. Viename šaukšte sėklos yra 5—7 kalorijos.

104. 58 proc. vyrų glamonės suteikia daugiau džiaugsmo nei bokalas alaus.

105. Kai kuriose Papua Naujosios Gvinėjos gentyse vyrai sveikinasi kratydami vienas kitam varpas, bet ne rankas.

106. Per naktį vyrai miega apie 23 minutes trumpiau nei moterys.

107. Per savo gyvenimą vyras ejakuliaciją patiria apie 7,2 tūkst. kartų...

108. ... iš jų apie 2 tūkst. kartų — dėl masturbacijos.

109. Rytų Afrikoje gyvenančios Chagga genties vyrai per naktį mylisi iki 10 kartų.

110. Didžiausią stresą vyrams keliantis garsas — kūdikio verksmas.

111. 55 proc. vyrų ne tik mielai naudoja sekso žaislus, bet ir mano, jog šie padeda pasiekti didįjį O. Daugumai jų labiausiai prie širdies — vibruojamasis žiedas.

112. Vienas iš keturių vyrų reguliariai sapnuoja monstrus...

113. ... turbūt todėl net 20 proc. jų likę vieni miega su pliušiniais žaislais.

114. Žodis avokadas kilęs iš actekų kalbos, jo reikšmė — sėklidė.

115. 40 proc. vyrų prisipažįsta daugiausia fantazuojantys apie medicinos seseles.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Saulius Skvernelis: nekaltinu prezidento, bet tai panašu į diskriminaciją tautiniu pagrindu (189)

Kalbėdamas apie prezidento ir opozicijos kritiką susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus...

Pangoniui „Klaipėdos kartoną“ pardavęs Avulis pasisakė apie taršos skandalą: mato kitą versiją (91)

Prieš kurį laiką paaiškėjus, kad „ Grigeo Klaipėda“ galimai į Kuršių marias leido...

Istorinis pasiekimas: pergalės fone Sabonis pirmas iš lietuvių NBA surinko trigubą dublį (33)

Domantas Sabonis tapo pirmuoju istorijoje Lietuvos krepšininku, kuriam per NBA rungtynes pavyko...

Mitybos specialistas patarė, kaip paprastai numesti bent 3 kg: pradėkite nuo kavos puodelio (17)

„Jei norite numesti 3 kilogramus per daug nekeičiant savo mitybos įpročių, patarčiau kartais...

Šio prietaiso neturėjimas namuose gali kainuoti ne tik gyvybę, bet ir baudą (9)

Namuose įsiplieskęs gaisras vis dar yra didžiulė problema. Norint sumažinti gaisro padaromus...

Ineta Stasiulytė atvirai: apie sunkiai širdyje rastą vietą Ščiogolevaitei, kas išgelbėjo santykius su Meškausku ir planus vestuvėms N-18 (10)

Šįkart DELFI TV laidos „ Nepatogūs klausimai su Radistais “ viešnia – Ineta Stasiulytė ....

The Economist

Ekonomistai bando suvokti, kodėl daugėja amerikiečių „mirštančių iš nevilties“

Norint suprasti „mirtis iš nevilties“ reikės į problemą pažvelgti naujai.

Gamtininkas: vilkai nebe tie, kaip prieš kelis dešimtmečius (62)

Vilkų Lietuvos miškuose daugėja ir jau gaunami pirmieji pranešimai apie tai, kad šis žvėris...

Sausus orus keis vėjuoti ir drėgni (6)

Pirmadienio dieną toliau vyraus sausi orai . Šalies rytinius ir pietinius rajonus dengs gana storas...

Puiki „Australian Open“ pradžia: Berankis sutriuškino ispaną (3)

Melburne vykstantį Australijos atvirąjį teniso čempionatą pergalingai pradėjo lietuvis...