aA
Kada nors kilo abejonių, kad žavus vyriškis su jumis flirtuoja? Yra keletas patikrintų būtų išsiaiškinti, ar jis jumis susidomėjęs. Nors kartais suprasti kūno kalbą sudėtinga, tai tikrai įmanoma, jeigu žinosite, nuo ko pradėti. Štai dešimt akivaizdžių požymių, kurie byloja, kad vyrai sąmoningai ar nesąmoningai siunčia jums simpatijos signalą.
© Shutterstock nuotr.

1. Miela šypsena

Miela šypsena – geras ženklas, jei kalbėsime apie flirtavimą. Tai vienas akivaizdžiausių požymių, kad jis jumis susidomėjęs. Jeigu pastebite, kad jis jums šypsosi, didelė tikimybė, kad jam patinkate ir jis nori jus užkalbinti. Galbūt jis šiek tiek drovisi, tai kodėl jam nepademonstravus savo pasitikėjimo savimi?

Jeigu flirtuojantis vyras jums patinka, galite drąsiai užkalbinti jį pirma. Galų gale, nėra nieko tame gėdingo, jeigu moteris pirma parodo iniciatyvą. Tiesiog nusišypsokite jam atgal, inicijuokite pokalbį, bet nepersistenkite. Pernelyg aktyvios ir net akiplėšiškos moterys vyrus dažnai gąsdina.

2. Drovus raudonis

Turbūt jau žinote, kad su droviais stipriosios lyties atstovais flirtuoti sudėtinga, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte tokių vyrų visiškai vengti. Jeigu pastebite, kad matydamas jus vyras išrausta, tai vienas akivaizdžiausių požymių, kad jis mėgina su jumis flirtuoti.

Beje, ne tik drovūs vaikinai nurausta išvydę gražią merginą, taip gali nutikti ir labai savimi pasitikinčiam vyrui. Nuraudimas yra organizmo reakcija, kurios negalime kontroliuoti ir jei jis jūsų akivaizdoje nurausta, neabejokite – jam patinkate.

3. Akių kontaktas

Akių kontaktas kiek painus ženklas, tačiau akivaizdžiai bylojantis, kad jis atkreipė į jus dėmesį. Akių kontaktas svarbus bendraujant, todėl turime naudoti šią kūno kalbos formą kaip įmanoma dažniau. Priklausomai nuo to, kaip ilgai vyras išlaiko akių kontaktą su jumis, galima nuspėti ir jo susidomėjimo laipsnį.

Jeigu jis žiūri jums į akis ilgiau nei bet kuris kitas žmogus, tai gali reikšti, kad jis jums neabejingas. Mes visos flirtuodamos žiūrime į akis, ar ne? Ta pati taisyklė galioja ir stipriajai lyčiai. Jeigu vyras užmezga trumpą akių kontaktą, jis taip pat galimai su jumis flirtuoja, tik yra drovus.

4. Kopijavimas

Kartais vyrai mėgdžioja moters veiksmus to net nesuvokdami. Toks kopijavimas yra dar vienas požymis, kad jis su jumis flirtuoja. Tai gali būti toks pats mirksėjimo dažnis ar kalbos manieros mėgdžiojimas. Pavyzdžiui, jūs juokiatės ir jis pradeda juoktis. Reikalas tame, kad atkartoti mylimo žmogaus elgesį yra labai natūralu. Net pažinčių portaluose vienišiems vaikinams patariama kopijuoti patinkančios merginos elgesį, jeigu nori užmegzti su ja kontaktą.

5. Rankos ant klubų

Jeigu jis stovi padėjęs rankas ant klubų arba pirštus užkiša už diržui skirtų kilpų, tai taip pat reiškia, kad šis vyras gali būti jumis susidomėjęs. Taip jis nori jums pademonstruoti, kad pasitiki savimi, yra tikras mačo. Tiesa, ne visoms moterims patinka toks vyrų gestas, tačiau tai yra neabejotinas požymis, kad jis su jumis flirtuoja.

6. Flirtuojantis prisilietimas

Jeigu jis jus paliečia, žinokite, kad jam patinkate. Bet jeigu vyras prisiliečia prie jūsų atsitiktinai, tai visiškai kitas reikalas. Tai reiškia, kad jis mėgina atkreipti jūsų dėmesį ir rasti pretekstą tęsti pokalbį. Jums patinka užkalbinęs vyras? Tuomet atsakykite į flirtą flirtu! Dauguma silpnosios lyties atstovių ignoruoja šį ženklą, tačiau neturėtų to daryti. Kas žino, gal prieš jus stovi jūsų gyvenimo vyras?

7. Palenkta galva

Tai, kaip vyras palenkia galvą, taip pat atskleidžia jo požiūrį į jus. Jeigu jis palenkia galvą į jus, vadinasi, atidžiai klauso kiekvieno jūsų pasakyto žodžio. Tai taip pat reiškia, kad jam įdomu su jumis kalbėtis. Daugeliui moterų patinka, kai vyras jos klausosi. Reiktų tai vertinti ir tuomet, kai jūsų klausantis vyras nekelia jums didelio susidomėjimo.

8. Išsiplėtę vyzdžiai

Kartais mūsų akys mus išduoda kai visiškai to nenorime. Jeigu kažkas mus sudomina, mūsų akių vyzdžiai išsiplečia. Jeigu kažkas mums nepatinka, priešingai, jie susitraukia. Jeigu pastebėsite, kad vyro vyzdžiai išsiplėtė, tai vienas akivaizdžiausių požymių, kad jis jumis žavisi arba yra labai susidomėjęs.

9. Pakelti antakiai

Jeigu jus kalbinantis vyras pakėlė antakius, žinokite, kad tai dar vienas jo susidomėjimo jumis ženklas. Jeigu jums tęsiant pokalbį jo akys išsiplėtusios, o antakiai tebėra pakelti, tai neabejotinas požymis, kad jis su jumis flirtuoja.

10. Nerimastingumas

Jeigu šalia stovi vyras, kuris jums patinka, ar galite nesijaudinti? Ne, ir tai suprantama. Jūs negalite nustygti vietoje. Taip yra todėl, kad nežinote, ar jis jumis taip pat susidomėjęs. Taigi, pastebėkite jį – jeigu vyras nerimastingas, jis taip pat jums neabejingas, mat nervinasi norėdamas pradėti pokalbį.
Taigi, dabar, kai jau žinote visus akivaizdžius flirtavimo požymius, ko laukiate? Atsakykite į flirtą flirtu ir galbūt jau šįvakar jūsų laukia malonus pasimatymas.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Klastinga priklausomybė gali pasiglemžti net ir stipriausius: kad tai paveldima, žino ne visi

Moksliškai įrodyta, kad priklausomybė alkoholiui gali būti perduodama genetiškai. Visgi,...

Pranckietis: man ir buvo, ir yra gėda (53)

Geriems įstatymams priimti arba geram keliui išlyginti reikalingas buldozeris, paklaustas, kaip...

Iki galutinio breksito termino liko 4 mėnesiai: ką tai reikš lietuviams (109)

Antradienio vakarą pranešta, kad Jungtinė Karalystė ir Europos Sąjunga pasiekė susitarimą...

Kaune per tris valandas trukusį posėdį nuspręsta: vaikas grąžinamas šeimai atnaujinta (366)

Per beveik tris valandas trukusį posėdį nuspręsta, kad vaikas gali būti grąžintas į šeimą....

Kad ištiko infarktas, galite sužinoti atsitiktinai: kada reikėtų sunerimti? (13)

Būna atvejų, kai padarę kardiogramą paaiškėja, kad infarktas jau įvykęs, bet pacientas net...

Pakeitusi mitybą sulieknėjo ir sulaukė stulbinančio poveikio odai: tarsi 15 metų atsukau laiką pasidalijo esminėmis taisyklėmis  (3)

Bernadette Fisers grožio industrijoje dirbo daugiau nei dvidešimt metų, tačiau tai nepadėjo jai...

Mantas Stonkus sukūrė internautus prajuokinusią Karolinos Meschino parodiją: nežinau, ar užgavau kažką (13)

Aktoriaus Manto Stonkaus meistriškumu niekas neabejoja, tačiau jo sukurta socialinių tinklų...

Paliko traktorių judriausioje Vilniaus gatvėje, bet policija paaiškino – viskas pagal taisykles (80)

Ne vienas vairuotojas, pirmadienio vakarą važiavęs Vilniaus Tūkstantmečio gatve, galėjo tik...

„Air France“ lėktuvo keleiviai kelias dienas užstrigo Sibire: situacija priminė tragikomediją (34)

Sibire kelioms dienoms įstrigo keleivinis lėktuvas. Sekmadienį skrydžių bendrovės „ Air France...

Į aukščiausią krioklį Baltijos šalyse veda nauji laiptai: nuo jų atsiveria nenusakomo grožio vaizdai (14)

Po aštuonerių metų pertraukos vėl bus galima laiptais užkopti iki aukščiausio Baltijos šalyse...