aA
Vaida Genytė-Marazovienė (35) maudosi šlovės spinduliuose. Vos prieš kelias savaites savo balsu ant kelių parklupdžiusi Italijos klausytojus, laurus kartu su Kastyčiu Barisu skina ir “Žvaigždžių duetuose”. Tiesa, pastaruoju metu dažniau aptarinėjamos padailėjusios dainininkės kūno linijos. “Jaučiuosi žavinga ir moteriška, o rodomas dėmesys malonus”, - atviravo V. Genytė.
Vaida Genytė
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

- Vieni kalba, kad ryžotės organizmo valymui, kiti - kad laikėtės labai griežtos dietos. Kaip iš tikrųjų?

Visi be reikalo kalba apie mano drastišką dietą. Negaliu sakyti, kad jos niekada nesilaikiau. Tai buvo, bet prieš devynerius metus. Tuomet atsikračiau dvidešimties kilogramų ir mažai trūko, kad noras būti lieknai nevirstų liga. Keletą savaičių maitinausi pomidorais, bananais, sultimis. Sunku buvo tik iš pradžių. Bet kai mane gražėjančią pastebėjo aplinkiniai, pasijutau tarsi ant sparnų ir... užsikabinau. Bet tai praeitis.

O dabar kilogramai tirpsta savaime, nes visur vis bėgu, skubu, net pavalgyti dažnai nespėju. Mano galva, dietos yra neveiksmingos, ypač kai siūloma valgyti tik vienos rūšies produktą. Aš taip niekada nedariau ir, manau, nedarysiu. Galima valgyti viską, tik trigubai mažiau. O kad svoris nesugrįžtų bumerangu, atidžiai renkuosi maistą.

- Jus kaip ir daugelį pagavo ekologijos banga?

Nesu iš tų, kurie tiesdami ranką prie obuolio ar mėsos atidžiai išstudijuoja, kur užaugintas, kaip kiaulė ar višta šerta. Apsiperku parduotuvėse, ne pas ūkininkus. Tiesiog stengiuosi nemaišyti produktų: mėsos nevalgau su duona, renkuosi kuo daugiau vaisių, daržovių.

Žinoma, yra dalykų, kurių negaliu valgyti: cepelinų, vėdarų, blynų nei bulvinių, nei miltinių. Abejoju, kad tai sveika, be to, man ir neskanu. Mano racione daugiau mėsos, daržovių. Nesu ekologijos priešininkė. Kartais susimąstau, iš kur čia sveikesnių produktų gauti. Bet toks entuziazmas trunka vos dvi savaites, nes bėgioti po penkis turgelius per dieną neturiu laiko.

- Pirmą kartą “Žvaigždžių duetuose” dalyvavote norėdama grįžti į sceną. Šiemet - jau kaip
profesionalė...

Man tai įdomu: puiki proga tobulėti, mokytis, sutikti daug naujų žmonių, judėti į priekį. Po pirmųjų duetų buvau pakviesta vesti laidos, ką gali žinoti, gal ir šiemet nusišypsos laimė. Abu duetai labai skiriasi. Pirmieji buvo iššūkis kuo ilgiau išlikti ir parodyti ką sugebu. Tai tarsi pradžių pradžia, kai vėl atsirado Genytė, kuri dainuoja ir, pasirodo, visai neblogai. Šie duetai jau kitokie. Į sceną žengiu atsipalaidavusi, taip jautriai nebereaguotu į tai, ką sako komisija. Žiūriu žaismingai, nes tai - šou.

- Užsiauginot storesnę odą?

Prieš kokius penkiolika metų buvau labai jautrus žmogus. Į bet kokią kritiką reaguodavau jautriai, net rankos nusvirdavo ką nors daryti toliau. Šiandien manęs nesustabdytų joks piktesnis žodis. Gal suklupčiau, bet atsikelčiau ir eičiau tolyn. Kritikuoti lengva ir žmonės tą moka puikiai daryti, bet įgydamas daugiau patirties išmoksti pats save vertinti. Duetuose visapusiškai užsigrūdinau. Galiu sau leisti būti jautri, galiu ir ne. Dabar aš nebe ta kukli ir savimi nepasitikinti mergaitė, kokia buvau anksčiau. Nebijau kovoti už save, nebijau pasakyti, jog esu geriausia, jog profesionaliausiai atliksiu vieną ar kitą dainą.

- Su kuriuo partneriu - Kastyčiu Barisu ar Alanu Chošnau - buvo lengviau dirbti?

Iš pradžių maniau, kad dirbti su Kastyčiu bus lengva. Prisimenu jį kaip dėstytoją - tokį gyvą, energingą. Bet prasidėjus duetams jis pasidarė visai kitoks, kaip ne savo rogėse būtų. Jam sunku. Į mano pastabas, nors ir geranoriškas, reaguoja jautriai. Bet su Alanu gal buvo šiek tiek sunkiau. Jis nelabai klausė mano pastabų. Kita vertus, kaip ir neturėjo - profesionalas juk buvo jis. Todėl į visas mano pastabas reaguodavo labai skaudžiai. Emocijos liejosi per kraštus.

- Kaip šeima reagavo, kai ryžotės dalyvauti “Žvaigždžių duetuose”?

Labai teigiamai. Mama šiek tiek abejojo, ar nenusivilsiu savimi. Bet ji visuomet bijo naujų mano iššūkių. O su vyru mes labai toleruojam vienas kito veiklą ir elgesį, todėl jokių kivirčų nebūna.
Tiesa, jei repetuoju namie, sūnus uždaro visas duris ir laukia, kol baigsiu. Nėra didelis mano gerbėjas, nors kaip ir daugelis vaikų turi polinkį muzikai. Bet pati iš jo muzikanto tikrai nesirengiu daryti.

- Kodėl?

Tai nėra taip lengva, kaip atrodo iš šalies. Be to, dainuojančių žmonių yra labai daug. Pakliūti į sceną - sėkmės reikalas, tuo labiau uždirbti iš to pinigų. Mokaisi, vargsti ir iš to gyvenime praktiškai neturi nieko, net elementariausiems dalykams, tokiems kaip maistas. Prieš pasirinkdamas tokią specialybę turi jausti, kad tikrai nebūsi vidutinybė.

- Ilgą laiką mokytojavot. Ar nepasiilgstate ankstesnio darbo?

Mokykla, kurioje dirbau, užsidarė ir man išsisprendė labai daug problemų. Nes mesti kažkaip vis nesiryžau, vis dėlto ne vienerius metus dirbau pedagoge, tačiau su dabartiniu krūviu tikrai visko nespėčiau. Kol kas nepasiilgstu. Nors daug metų mokiau, pati dar irgi turiu labai daug ko išmokti. Be to, manau, kad mano pašaukimas būti scenoje, o ne mokytojauti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Gyvai / DELFI Diena. Išskirtinis darbu Seime nusivylusios Rimos Baškienės interviu vyksta apklausa (43)

Išskirtinis Seimo vicepirmininkės Rimos Baškienės interviu: kodėl politikė nusivylusi darbu...

Du iš trijų kandidatų į ministrus tikrinami: vieno dar ieško (44)

Premjeras Saulius Skvernelis teigė, kad dvi iš trijų ministrų kandidatūros yra tikrinamos, o...

Kandidatų į prezidentus diskusijoje – kandžios replikos: norite atidaryti vartus į Rytus (169)

Rytų Europos studijų centro jau ketvirtą kartą organizuotoje „Diplomatijos šefo“ Stasio...

Skvernelis: taršių automobilių apmokestinimo sprendimai – jau kitąmet neatsisako NT mokesčio idėjos (9)

Kitas metais Vyriausybė grįš prie siūlymų apmokestinti taršius automobilius ir nekilnojamąjį...

Mykolas Pleskas apie skirtingas tėvų kastas: yra tokių, nuo kurių mane net purto (25)

29 tūkstančiai valandų. 40 mėnesių absoliučios meilės. Tiek laiko man prireikė, kad...

R.I.T.A. Sostinės uniformų detektyvas: vietoj pasiūtų striukių – dukart brangesnės iš Lenkijos? (87)

Vilniaus miesto savivaldybė perka darbuotojams uniformas. Iš dizainerio ir bent dviejų mados...

Karatė veiksmu varžovą taranavęs Mulleris atsiprašo: aš tikrai nenorėjau pražangos vaizdo įrašas

Trečiadienį vakare Čempionų lygoje karštas mūšis dėl pirmos vietos E grupėje virė tarp...

Riebi žuvis ant šventinio stalo: dėti ar nedėti? (9)

Iki didžiųjų metų švenčių liko visai nedaug, tad lietuviai jau suka galvas, kas šiemet puoš...

Gyvai / Metinė konferencija apie Lietuvos užsienio politiką (26)

Ketvirtoji Rytų Europos studijų centro metinė konferencija apie Lietuvos užsienio politiką,...

Lietuvoje daugėja susirgimų pavojinga liga: vienas ligonis gali užkrėsti aštuoniolika asmenų (46)

Šiemet Lietuvoje užregistruota 17 susirgimų tymais. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro ( ULAC )...