aA
Kadangi mano grotuve pasileido romantiškasis Eros Rammazotti, o lauke šalta ir vėjuota. Galiu ir aš papasakoti istoriją temai „Ypatingas žmogus mano gyvenime“.
© Shutterstock

Taigi, prasidėjo viskas ne taip seniai, o gal tik atrodo, kad neseniai, nes laikas pastaruoju metu bėga greičiau, nei bėgo kažkada. Buvo vasario pabaiga, kai aš su dar trimis draugais vaiksčiojau po savo mėgiamiausias Vilniaus miesto dalis. Trise pasišnekėdavome apie viską, kas ant širdies būdavo, liaudiškai tariant.

Taip bevaikštant atėjome prie vieno iš apleistų Vilniaus tiltų, ant kurio dažnai dar vaikas būdamas ateidavau ir žiūrėdavau į Nerį. Iš kišenės išsitraukiau pakelį savo mėgiamiausių cigarilių ir pasiūliau draugams po vieną. Už kiekvieną ištrauktą cigarilę, pareikalavau, kad pasakytų po norą.

Pirmo draugo noras buvo, kad darbe reikalai susitvarkytų, kito – naujas automobilis. Na, o trečiojo, jau klasika tapęs – loterijos laimėjimas. Pradėjus rūkyti, paklausė jie ir mano noro. Ilgai nemąstęs jiems atsakiau kažką tokio: „Noriu merginos. Taip, tokios, kurią aš mylėčiau ir kuri mane mylėtų tokį, koks esu“.

Moterų gyvenime turėjau nemažai, bet nė vienos tokios, kuri nuoširdžiai sudomintų. Taigi, slinko mano vienišos dienos, iki kol vieną birželio rytą nesugalvojau pasikviesti Alexo (vieno iš trijų draugų) pasivažinėti po Vilniaus apylinkes, nes tuo metu ieškojau tusčio sklypo ir reikėjo patarimų.

Jis sutiko su manim važiuoti tik su sąlyga, jei kartu važiuoti galės ir jo draugė. Pasiėmiau Alexą, jo draugę, apvažiavome didžiąją dalį Vilniaus, paieškos buvo bevaisės. Grįžtant reikėjo draugo panelę paleisti prie namų. Sustojus ir jai atsisveikinant iš priešais esančio nuosavo namo išėjo dvi merginos. Viena jų žiūrėjo tiesiai man į akis ir švelniai šypsojosi. Jos tobulos žydros, saulės apšviestos akys dar dabar man sapnuojasi.

Tą dieną išvažiavau lyg niekur nieko. Po kelių mėnesių kitame miesto gale turėjome smagią kelionę per barus. Na ir kaip visos kelionės per barus, baigėsi krūva maišomo alkoholio, net nebepamenu, kaip atsiradau prie Konarskio gėlių turgelio.

Eidamas į stotelę esančią netoli pastarojo atkreipiau dėmesį, kad stotelėje stovi žmogus. Sunkiai suprasdamas, kas vyksta paklausiau, kiek valandų. Tai buvo mergina. Jauna, graži mergina. Mačiau, kad ji dreba. Jai buvo šalta. Pasiūliau jai savo švarką, ji jį priėmė. Mačiau dėkingumą akyse. Mes neklausėm vienas kito vardų. O jų ir nereikėjo. Autobuse sedėjome vienas šalia kito.

Kitą rytą atsibudęs nieko neprisiminiau. Švarkas kvepėjo moteriškais kvepalais, panašiais į karamelę. Galva plyšo pusiau. Po kelių mėnesių mano namuose vyko vakarėlis. Atvažiavo įvairių draugų. Su Alexu kartu atvyko ir dvi merginos. Viena buvo ta, kurią vežiau namo, kita kažkur labai matyta. Vos įėjus merginai negalėjau nuo jos atplėšt akių. Aš niekaip negalėjau suprasti, prisiminti, kur ją mačiau. Ji į mane keistai žiūrėjo lyg žinodama kažką apie mane.

Priėjau prie jos ir padaviau ranką, ji man nusišypsojo. Vardo nesakė. Visą vakarą prašnekėjau su nepažįstamąja. Netyčia draugui stumtelėjus mane link jos pajaučiau kvepalų aromatą. Kurie ir sustatė viską į savas vietas. Nuo to vakaro su ja nebuvom vienas be kito ilgiau nei dieną. Šiandieną yra lygiai pusė metų, kai esame susižadėję. Žinau, kad ji bus pati geriausia žmona man ir švelniausia mama mūsų vaikams. Abudu dabar kuriam savo ateitį.

Ačiū Tau, Agne, kad esi ypatingas žmogus mano gyvenime.

Dominykas

Dėkojame Dominykui už istoriją! Ji dalyvauja konkurse „Ypatingas žmogus mano gyvenime“. Kviečiame dalyvauti ir Jus bei laimėti puikių prizų!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Gyvai / DELFI nuo šiol tiesiogiai transliuos „Kitokius pasikalbėjimus“: kaip jaučiasi Katleris vedėjo kėdėje? (10)

Išskirtinis sveikatos apsaugos ministro interviu „DELFI Dienai“: kurios ligoninės bus...

Aušra Maldeikienė ir Gitanas Nausėda turėjo ką pasakyti vienas kitam: jūs „durninate“ tautą (110)

Pirmadienio LNK laidoje „Yra, kaip yra“ 17 val. 35 min - pirmoji kandidatų į Lietuvos...

Šimašiaus sprendimas užminė mįslę: liko tuščiomis kišenėmis ar išlošė aukso puodą? (66)

Vilniaus meras Remigijus Šimašius priėmė gan rizikingą sprendimą – likus visai mažai...

R.I.T.A. Marijampolės LEZ investicijų šleifas: kur nuteka valstybės ir investuotojų pinigų upės?

Valstybės kontrolė yra nustačiusi, kad LEZ – Laisvųjų ekonominių zonų - priežiūra...

Peikia galimybę važinėti su užsienietiška technine apžiūra: taip į kelius grįžta „lavonai“ (3)

Galimybė Lietuvoje užregistruoti naudotą automobilį, turintį galiojantį užsienyje atliktos...

Trumpo komentarai sukėlė internautų pašaipų bangą (16)

Socialinių tinklų vartotojai Suomijoje pirmadienį neslėpė nuostabos dėl Jungtinių Valstijų...

Lietuviai pasidalino į dvi stovyklas: ar brangtų prekės, jei prekybos tinklai sekmadieniais nedirbtų? (172)

Prekybos tinklų darbo laikas sekmadieniais – vis dar neišspręstas klausimas. Seime sprendimas...

Miške surado įtartinai sužymėtus medžius: ką visa tai reiškia? (37)

Vaikštinėjant miške, dažniausiai grožimasi natūralia gamta, mėgaujamasi grynu oru. Vasaros...

Paviešintos mįslingai dingusio povandeninio laivo liekanų nuotraukos (2)

Manoma, kad Argentinos karinių pajėgų laivas, prieš metus mįslingai pradingęs su 44 įgulos...

Naujas turistinis maršrutas Mažojoje Lietuvoje: šis kraštas nuo seno viliojo skanaus maisto gerbėjus (5)

Tilžės sūris, vofeliai, kafija – tai tik keli Mažosios Lietuvos skanėstai, apie kuriuos...